Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2014., 15:23   #61
Zanimljivo! Tak ti je isto i moja bivša žena sva jadna nikako mi nije mogla reć da želi promjenit palicu za igranje.Te ovo ,te ono. I tek na samom kraju kad je sve već bilo gotovo mi je priznala da se zaljubila u drugu palicu. Dobro si napravila.Znači uvijek se dela o istoj stvari. Očito je stvar srama i nemogućnosti prihvaćanja krivnje za raspad braka.Ne postoji mogućnost za prelaženje prek tak nečeg. Onaj tko prijeđe prek toga je papak prve klase ili nema kaj za jest pa mora ostajat u braku. Čestitam! Dobro došla u klub!A sad lijepo mu uzmi sve kaj možeš! Nemoj imat ni malo samilosti!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 15:42   #62
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Zanimljivo! Tak ti je isto i moja bivša žena sva jadna nikako mi nije mogla reć da želi promjenit palicu za igranje.Te ovo ,te ono. I tek na samom kraju kad je sve već bilo gotovo mi je priznala da se zaljubila u drugu palicu. Dobro si napravila.Znači uvijek se dela o istoj stvari. Očito je stvar srama i nemogućnosti prihvaćanja krivnje za raspad braka.Ne postoji mogućnost za prelaženje prek tak nečeg. Onaj tko prijeđe prek toga je papak prve klase ili nema kaj za jest pa mora ostajat u braku. Čestitam! Dobro došla u klub!A sad lijepo mu uzmi sve kaj možeš! Nemoj imat ni malo samilosti!
Hvala na podršci. Da, nažalost, ljudi nemaju dovoljno hrabrosti da kažu što je na stvari pa da i iz propalog braka izađeš uzdignute glave. Ne boli me što me lagao, ne boli me što me prevario ali me boli što sam volila nekog ko ni na samom kraju nije mogao biti iskren
clara pacta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 17:11   #63
Quote:
clara pacta kaže: Pogledaj post
10 godina braka, 4 godine veze i jedno predivno dijete.
I sve je bilo više nego za poželit, što je i sam priznao.
I sad mu je krivo i sad kaže da je bio lud i da će učiniti sve da budemo ponovo zajedno.
A ja mu kažem da mu je sad gotovo...jer da nisam saznala kako sam saznala ja bi i dalje pitala što mu je a on bi i dalje govorio da umišljam.
koji pakšu, drž se
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 15:33   #64
Quote:
clara pacta kaže: Pogledaj post
U braku sam već nekoliko godina i mogu reć da smo se uvijek slagali. Sve smo rješavali razgovorom.
U zadnje vrijeme situacija se pogoršala. Šta god da predložim ne valja, šta god da komentiram ne valja, stalno se svađamo a sve je potencirano s njegove strane.
Kad ga pitam šta mu je, zašto se tako ponaša, ima li možda drugu, onda mi govori da sam paranoična i da samo izmišljam drame.
Ne znam više šta da uradim i kako da se postavim.
Ima li netko sa sličnim iskustvom, ili savjetom?!
tipicni simptomi griznje savjesti, i nacina da se partner napravi "nemogucim" da bi sami sebi opravdali preljub
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.