Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2017., 18:15   #121
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Previše se uzrujavaš. Smiri se malo i udahni zrak. Ne osjećaj se ugroženo. Nitko ti ne prodaje ništa. Barem je i danas u Bruninom 'krugu prijatelja' sve besplatno. Slobodno se malo bolje informiraj o tome tko je bio Groening i što je radio. Upoznaj se sa činjenicama, ne viči napamet, ne preznojavaj se, ne bljuj teško zarađeni ručak zbog nečega o čemu ne znaš ama baš ništa.

I da ti odgovorim na pitanje - da, mnogi su osuđeni na bolesno stanje, no mnogi su se izliječili jednostavnom metodom koju je Bruno ostavio iza sebe.
Mnogi su se izliječili i drugim metodama koje nemaju veze s Brunom. Nađi si dokumentarac o njemu sa svjedočanstvima.. traje 4 i pol sata, pogledaj si ga, pogledaj ostali info po internetu, pa tek onda ovdje rastvori žučnu kesu.
Ne pada mi na pamet da gledam te prevarante, samoprozvane mesije, iscijelitelje..
Samo si pogledaj tko pije laži od takvih.
Ljudi neinformirani, bolesni i u zabludi dovedeni u još veću zabludu.
Zato što se sa takvima lako manipulira.
Ne postoji nikakva medicinska dokumentacija o ljekovitom učinku takovih seansi, osim placeba i lažnih svjedočanstava, to bi ja po kaznenom zakonu, u svrhu zaštite ljudi i naroda. Nije B.G. jedini, bilo bi ih podosta na listi, lažova i manipulatora.
Jedini praktični cilj tih okupljanja je financijska dobit pojedinih skupina ljudi koje djeluju oko lika i djela B.G i koje dozvoljavaju pljačku naroda, s r a m i t e s e.

A upravo zbog takovih je prava alternativa dovedena u k....
Prave stvari poput Hipokratovih postavki, nutriciomizma, ljekovitog bilja su zapostavljane pošto ih se svrstava u isti alternativni koš sa takovim idiotarijama i lažima, poput kugli, uroka, gatanja u grah i tog vašeg B.G., i šarlatana koji se uzdižu putem njegove "slave" i kataliziraju narod prema "svevišnjem" , jad i beda.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 18:30   #122
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ne pada mi na pamet da gledam te prevarante, samoprozvane mesije, iscijelitelje..
Samo si pogledaj tko pije laži od takvih.
Ljudi neinformirani, bolesni i u zabludi dovedeni u još veću zabludu.
Zato što se sa takvima lako manipulira.
Ne postoji nikakva medicinska dokumentacija o ljekovitom učinku takovih seansi, osim placeba i lažnih svjedočanstava, to bi ja po kaznenom zakonu, u svrhu zaštite ljudi i naroda. Nije B.G. jedini, bilo bi ih podosta na listi, lažova i manipulatora.
Jedini praktični cilj tih okupljanja je financijska dobit pojedinih skupina ljudi koje djeluju oko lika i djela B.G i koje dozvoljavaju pljačku naroda, s r a m i t e s e.

A upravo zbog takovih je prava alternativa dovedena u k....
Prave stvari poput Hipokratovih postavki, nutriciomizma, ljekovitog bilja su zapostavljane pošto ih se svrstava u isti alternativni koš sa takovim idiotarijama i lažima, poput kugli, uroka, gatanja u grah i tog vašeg B.G., i šarlatana koji se uzdižu putem njegove "slave" i kataliziraju narod prema "svevišnjem" , jad i beda.
Znači, ti svoje tvrdnje baziraš na svojim predrasudama iako ne znaš ništa? Pa ja bih očekivao od ljudi koji ne nasjedaju na ovakve "gluposti" da se barem povedu nekim informacijama, činjenicama i dokazima.
Ne, krug Brune Groeninga ne skuplja nikakve novce osim dobrotvornih donacija. To je bio stav i samog Groeninga koji uopće nije htio novce od ljudi, te se tom idejom vodi i njegov krug prijatelja do danas.
Također, način na koji je on preporučio da se ljudi liječe je jednostavniji od recimo tvoje rasprave sada sa mnom. Ne znam kome bih trebao platiti točno za tu informaciju koja je do danas općepoznata i tu tehniku liječenja ti sada u svojoj sobi možeš prakticirati. Ako želiš, pošaljem ti link, besplatno.

Nemoj me krivo shvatiti. Svatko ima pravo na svoje mišljenje i uvjerenja, no ne informirati se prvo pravilno i trkeljati ovako napamet, tako se recimo po meni ponašaju osobe kojima je lako manipulirati. A ti si očito samoga sebe jako dobro izmanipulirao u to da glumataš "moralnu vertikalu" koja se zgraža nad "lažovima koji pljačkaju ljude" iako eto, pričaš potpune laži jer je valjda to tvojem umu nekakav "normalan slijed logike" kod ovakvih priča.

Lažnih iscjelitelja je bilo na lopate oduvijek. Kod Groeninga postoje jedino dokazi da je iscjeljivao i to masovno... i to zamisli, iscjeljivao je masovno "lakovjerne" Švabe... mhm
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 19:04   #123
Quote:
Znači, ti svoje tvrdnje baziraš na svojim predrasudama iako ne znaš ništa?
Krivo, znam dosta o alternativnim načinima liječenja.
Samo ti svoje tvrdnje baziraš na uvjerenju.
Quote:
Ne, krug Brune Groeninga ne skuplja nikakve novce osim dobrotvornih donacija.
A šta će im novci ?
Nije li im zdravlje bitnije , vlastito i drugih ?
Quote:
To je bio stav i samog Groeninga koji uopće nije htio novce od ljudi, te se tom idejom vodi i njegov krug prijatelja do danas.
B.G. je uvidio da sa lakoćom manipulira masama, a to danas iskorištavaju "krugovi prijatelja B.G" , a ti si također u pokušaju.

Quote:
Također, način na koji je on preporučio da se ljudi liječe je jednostavniji od recimo tvoje rasprave sada sa mnom. Ne znam kome bih trebao platiti točno za tu informaciju koja je do danas općepoznata i tu tehniku liječenja ti sada u svojoj sobi možeš prakticirati. Ako želiš, pošaljem ti link, besplatno.
Niti u ludilu.
Quote:
Nemoj me krivo shvatiti. Svatko ima pravo na svoje mišljenje i uvjerenja, no ne informirati se prvo pravilno i trkeljati ovako napamet, tako se recimo po meni ponašaju osobe kojima je lako manipulirati. A ti si očito samoga sebe jako dobro izmanipulirao u to da glumataš "moralnu vertikalu" koja se zgraža nad "lažovima koji pljačkaju ljude" iako eto, pričaš potpune laži jer je valjda to tvojem umu nekakav "normalan slijed logike" kod ovakvih priča.
Modus operandi lažnih isvijelitelja si pogodila.
Mene si krivo procijenila, kada si izmanipulirana upravo ti.
Tj. ubeđena si da je on taj, koji će da nas spase.

Quote:
Lažnih iscjelitelja je bilo na lopate oduvijek. Kod Groeninga postoje jedino dokazi da je iscjeljivao i to masovno... i to zamisli, iscjeljivao je masovno "lakovjerne" Švabe... mhm
Poznajem ih podosta koji su slične spike pušili, i to godinama, dok na kraju nisu uvidjeli da su bili u zabludi i jedva se izvukli iz debele banane u koju su upali.
Rad na samome sebi je ono što pomaže.
Pomozi sebi, da bi mogao i drugome.
Ne mislim ništa loše o tebi, osim da si gadno zaglibila u mislima kako je on taj, koji će da te izvede na pravi put.
Stavi na papir sve loše hranu, loše navike, negativne ljude...
I sve dobro što znaš.

Discipliniraj se i izbjegavaj sve loše sa papira, posti jedno 7 dana i uvedi polako dobre navike, i jeće ti trebati nikakvi prevaranti, koji su te ionako uveli u debelu zabludu.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 19:18   #124
Kao prvo nisam "ona", već "on", no nema veze.
Kao drugo, ova tvoja 'ad-hoc fallacy' komunikacija je jednosmjerna ulica i pokušaj da se sada mačuješ pimpekom sa mnom. Nejde ti to tako.
Ovo na kraju ti je pak jako loš ad hominem. Tvoji 'kapaciteti' zrače preko ekrana čak do mene i nisam impresioniran.
Neke svoje zdravstvene tegobe sam izliječio alternativom kako bez Groeninga, tako i bez doktora. Ako će mi trebati tvoja pomoć, obratiti ću ti se.

Ti valjda znaš kakve koristi od laganja svi ovi starci imaju koji su bili direktno izliječeni od Groeninga:
https://youtu.be/ePdJiDEl64w?list=PL...yeq_FWkA3rg_TA

Groening je bio priznat od mnogih doktora medicine, te je bilo praćeno njegovo iscjeljivanje par teških bolesnika u bolnici pod prismotrom par doktora, te uslikano i dobro dokumentirano... između svega ostaloga naravno.
Ti pak, s druge strane, osim svog osobnog mišljenja za koje misliš da je samo po sebi dokaz, nemaš ništa.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 19:37   #125
Quote:
Kao prvo nisam "ona", već "on", no nema veze.
Kao drugo, ova tvoja 'ad-hoc fallacy' komunikacija je jednosmjerna ulica i pokušaj da se sada mačuješ pimpekom sa mnom. Nejde ti to tako.
Ovo na kraju ti je pak jako loš ad hominem
Nebitno muško-žensko, ad-hominema također nema.
Borbu spolovilima, ćemo da izbegnemo.

Quote:
Tvoji 'kapaciteti' zrače preko ekrana čak do mene i nisam impresioniran.
Opet nekakvo nerealno zračenje, kakve gluposti.
Radi se jedino o glasu razuma sa moje strane, i iracionalnome sa tvoje strane.
Quote:
Neke svoje zdravstvene tegobe sam izliječio alternativom kako bez Groeninga, tako i bez doktora. Ako će mi trebati tvoja pomoć, obratiti ću ti se.
Boldano, misliš da ja nisam, i sa velikim uspjehom.
Za mene osobno su načela zdravoga života jedina i prava stvar.
To svi znaju, samo velikoj većini fali discipline.


Ti valjda znaš kakve koristi od laganja svi ovi starci imaju koji su bili direktno izliječeni od Groeninga:
https://youtu.be/ePdJiDEl64w?list=PL...yeq_FWkA3rg_TA

Quote:
Groening je bio priznat od mnogih doktora medicine, te je bilo praćeno njegovo iscjeljivanje par teških bolesnika u bolnici pod prismotrom par doktora, te uslikano i dobro dokumentirano... između svega ostaloga naravno.
Ti pak, s druge strane, osim svog osobnog mišljenja za koje misliš da je samo po sebi dokaz, nemaš ništa.
A kaj da ti velim, inače vjerujem u čarobni štapić i sve što drugi vele.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 19:40   #126
Drago mi je da si se izliječio alternativom i to kažem bez imalo sarkazma.

A za ovo ostalo, reci jednostavno da ne vjeruješ jer to je sasvim dovoljno. Predrasude, averzije i osobno mišljenje su jako loša podloga za izmišljanje laži i prodavanje toga pod 'logični argument' i 'istinu'.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 20:10   #127
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Drago mi je da si se izliječio alternativom i to kažem bez imalo sarkazma.

A za ovo ostalo, reci jednostavno da ne vjeruješ jer to je sasvim dovoljno. Predrasude, averzije i osobno mišljenje su jako loša podloga za izmišljanje laži i prodavanje toga pod 'logični argument' i 'istinu'.
Hvala ti, i naravno tvoja konstatacija je točna.
No ono viđeno što djeluje, i ono što ne djeluje je druga stvar.

Mogao bih ti nabrojati puno primjera.
Evo jedan :
Pri rehabilitaciji koljena zbog rupture meniskusa hoće li pomoći B.G. ili ciljane vježbe za ojačanje, pokretljivost i stabilizaciju koljena, i ciljana hrana za jače kosti i zglobove ?
Kako bi B.G tu pomogao ?

Kod dijabetesa i hipertenzije može li pomoći B.G. ili je od veće pomoći mjenjanje nezdravog stila života, u zdraviji sa ciljanom ishranom ?

Plučnom bolesniku će pomoći boravak u Lovranu ili Lošinju na svježem morskom zraku ili boravak u zagušljivoj predavaoni ?
.
.
.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 20:15   #128
B.G. nije nikada nikoga odgovarao od liječenja kod doktora ili medicinom. Činjenica da je invalide s godinama atrofiranim mišićima ozdravljao u sekundi kao i ljude s karcinomima i one na samrti je priča za sebe.
Jedno ne isključuje drugo.
Ako se želiš baviti sportom nije da moraš birati da li ćeš samo trčati ili samo plivati u bazenu. Možeš izabrati oboje i nadati se sinergističkom djelovanju.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 20:45   #129
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
. Činjenica da je invalide s godinama atrofiranim mišićima ozdravljao u sekundi .
Da li si se osobno uvjerio u nešto takovo ?
Naime, u pojedinim slucajevima je moguće, ali uz dugotrajan trud i vježbanje, a ne u sekundi.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 21:58   #130
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Da li si se osobno uvjerio u nešto takovo ?
Naime, u pojedinim slucajevima je moguće, ali uz dugotrajan trud i vježbanje, a ne u sekundi.
Zato ga smatraju čudotvorcem, a ne doktorom.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 22:36   #131
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Zato ga smatraju čudotvorcem, a ne doktorom.
To ne sumnjam.
No jesi li ti imao priliku vidjeti iz prve ruke, kako je "krug njegovih prijatelja" na taj način ili sličan nekome pomogao ?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 10:14   #132
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
To ne sumnjam.
No jesi li ti imao priliku vidjeti iz prve ruke, kako je "krug njegovih prijatelja" na taj način ili sličan nekome pomogao ?
Bilo je svjedočanstava jedne naše 'Na Rubu Znanosti' još prije kojih 10 godina uz prikaz medicinske dokumentacije.
Pun internet je svjedočanstava ljudi da su ozdravili. Mislim da i na ovoj temi možeš naći neke s takvim iskustvima.
Ne da ih je izliječio "krug prijatelja", već da ih je izliječila ta meditacija koju su koristili bilo sami doma, bilo u krugu prijatelja, bilo čak za vrijeme slušanja snimki njegovih govora koji postoje i na youtubeu.
Svojevremeno, ta meditacija je i meni pomogla riješiti se nekih zdravstvenih problema. Ne mogu tvrditi da je baš zbog te meditacije, no u tom razdoblju je prošlo.
Previše je ljudi i previše dokaza i nakon 60 godina nitko nije uspio osporiti njegova izliječenja osim što su za njegova života novinari masovno lagali i izmišljali jer su dobili upute da to rade, te pritom i ucjenjivali Groeninga, a liječnička elita ga se htjela riješiti svima silama iz nimalo altruističkih razloga pa je to samo po sebi nanijelo puno štete.

Doduše, jedini je u povijesti za sada za kojega se pouzdano zna da je u jako kratkom roku izvodio masovna izliječenja na daljinu tisuća ljudi koji su mu se pojavili pred kućom. Zato kažem, pogledaj si dokumentarac, poslušaj priču oko njegovog života i poslušaj svjedočanstva izliječenih kojih ima oko 50 u tom filmu. Tada slobodno donesi zaključak kakav god želiš.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 11:08   #133
Bruno je imao izuzetne sposobnosti.

Ima još takvih, ali ja bi njega izdvojio od drugih po tome što je on te sposobnosti koristio nesebično.
Čini mi se da je bio iskreno posvećen pomaganju drugima.

Bio sam par puta iz znatiželje i apsolutno ništa nisam osjetio, ali znam nekoliko slučajeva zbog kojih uopće ne sumnjam da tu nečega ima.
Nji Hao is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 11:51   #134
Quote:
Nji Hao kaže: Pogledaj post
Bruno je imao izuzetne sposobnosti.

Ima još takvih, ali ja bi njega izdvojio od drugih po tome što je on te sposobnosti koristio nesebično.
Čini mi se da je bio iskreno posvećen pomaganju drugima.

Bio sam par puta iz znatiželje i apsolutno ništa nisam osjetio, ali znam nekoliko slučajeva zbog kojih uopće ne sumnjam da tu nečega ima.
To naštelavanje "Einstellen" treba biti izvedeno mentalno ispravno prije svega, a ako si inače zdrav, onda vjerojatno niti nećeš nešto osjetiti u smislu zdravstvenog poboljšanja... eventualno neke koristi na psihičkom nivou možeš dobiti.
Slično kao kod bilo koje meditacije, misli treba samo malo preusmjeriti u ispravnom smjeru i postaviti pozitivan emotivni stav i jednostavno se prepustiti.
Bilo koji tipovi meditacije (pogotovo onakvi koji služe za isključivanje mozga i relaksaciju) su sami po sebi jako korisni što znam i iz osobnog iskustva.
Ako se i ne osjeća ništa, ne znači da se ne dešava ništa. Katkad je osjećati "ništa" i jako dobro.
Što se tiče tih izlječenja preko Einstellena mogu se desiti brzo i spontano, a katkad kroz dulji period (više mjeseci do godina i nešto) da se ništa ne desi, pa se onda ozdravi ili odjednom ili polako dolazi do poboljšavanja kroz dulji vremenski period.
To su bar informacije do kojih sam došao.
Pravilo je da pravila nema. Svatko sam najbolje zna i osjeti kako se prepustiti i primiti tu 'energiju' u sebe. Treba malo prakse naravno da čovjek sam pronađe što za njega funkcionira.

Ja bih naravno napravio razliku između Einstellena i onoga što je Bruno radio dok je bio živ. Očito je imao sposobnosti da ljude koji čak niti vjeruju (pa i one koji nisu došli da ih se ozdravi, ali je došao njihov rođak recimo) izliječi. To se sve dešavalo u roku sekunde i zato je impresivno. Takvo nešto se teško može fejkati, pogotovo na razini stotina ili tisuća ljudi odjednom.

Einstellen je pak samo način na koji nam je dao da sami stupimo u vezu s Bogom (Izvorom)... kako god. I naravno, s obzirom na naše 'sposobnosti' to je najviše što nam je mogao ostaviti da si sami pomognemo, te pritom i njega pozovemo u pomoć ako želimo - kako je sam rekao.

Pitanje je sada da li tijekom Einstellena izlječuje on (tj. da li pomaže u izliječenju i stupanju u kontakt s tom energijom) ili je tu na djelu podsvijest i snaga vjere preko koje stupamo u kontakt izravno s tom energijom.
Ljudi su se znali spontano izliječiti od najgorih bolesti na razne načine, a ne samo preko Brune, stoga, ono što je radio za života je daleko impresivnije od Einstellena gdje je svatko sa svojim sumnjama i neznanjem prepušten samome sebi, no očito je da djeluje i to.

Zadnje uređivanje old-soul80 : 18.06.2017. at 12:02.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:19   #135
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Katkad je osjećati "ništa" i jako dobro.
Da. Što je neko senzibilniji to je ranjiviji jer je otvoreniji za sve utjecaje, kako dobre tako i loše.
Zbog loših utjecaja je skloniji bolestima, a s druge strane zbog prijemčivosti i za dobre utjecaje lakše ga je izliječiti.

Kod nesenzibilnih je suprotno.


Quote:
Što se tiče tih izlječenja preko Einstellena mogu se desiti brzo i spontano, a katkad kroz dulji period (više mjeseci do godina i nešto) da se ništa ne desi, pa se onda ozdravi ili odjednom ili polako dolazi do poboljšavanja kroz dulji vremenski period.
To su bar informacije do kojih sam došao.
Pravilo je da pravila nema.
Slažem se da nema pravila.
Svaki slučaj je specifičan, neko će se izliječiti a neko neće jer to zavisi od mnogih stvari.

Bolest je slojevita. Mi nemamo pojma o njenim unutarnjim aspektima. U pravilu se radi o energetskim blokadama.
U nekim slučajevima su te blokade prejake da bi ih Einstellen mogao razbiti.
Ili ih uspije razbiti pa se nakon nekog vremena ponovo stvore. Uzalud izliječenje ako čovjek i dalje živi na način koji će ponovo uzrokovati isti problem.


Quote:
Einstellen je pak samo način na koji nam je dao da sami stupimo u vezu s Bogom (Izvorom)
Da. Bruno nije liječio sam od sebe. On je samo usmjeravao ljude da se priključe na Izvor. Izvor je taj koji liječi.


Quote:
Pitanje je sada da li tijekom Einstellena izlječuje on (tj. da li pomaže u izliječenju i stupanju u kontakt s tom energijom) ili je tu na djelu podsvijest i snaga vjere preko koje stupamo u kontakt izravno s tom energijom.
On pomaže da se naštimamo za prijem. Kad smo naštimani njegova uloga tu završava.

Vjera u izlječenje nije nužna ali je svakako dobrodošla. Optimistički stav opušta, a pesimističke crne misli samo stvaraju dodatne blokade i otežavaju postupak izlječenja.
Nji Hao is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 17:00   #136
Bruno mi je pomogao.
Samo to mogu reći. Inače nisam od onih koji vrludaju amo-tamo u potrazi za duhovnim visinama i dubinama te žive nakon upoznavanja sa istim u ushićenju koje drugima nude.

U jednom razdoblju života preko jedne osobe (vidjeli smo se nakon skoro 30 godina i to "slučajno") upoznala sam se sa djelom B.G.
Ne družim se sa Bruninim prijateljima niti odlazim na skupove.
Nisam ništa ni očekivala i onda su se promjene zbile iznanadno.
Neki su mi životni procesi sada jasniji, neka su moja zdravstvena stanja daleko bolja nego prije.

Tko hoće neka vjeruje, tko neće neka ide svojim tragom.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 08:55   #137
U stvari znam osobu kojoj su u roku svega kojeg sata tijekom spavanja prije par dana nestali višestruki 'omanji' zdravstveni problemi nakon slušanja snimke govora Groeninga, no pošto se radi o jako bliskoj osobi i situaciji u kojoj se to desilo ne bih pričao sada o tome jer se tiče i mene.
Da li će to potrajati, ne znam. Znam samo da je ispalo prilično čudno.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2019., 16:03   #138
Quote:
yeeeah kaže: Pogledaj post
Ja sam imao iskustvo. U noći u snu kao da me tresla struja, jednu dvije do tri minute. Rješio sam se alergija, vjerojatno svih. Jer do sad na šta god sam bio alegričan šta sam probao nema više reakcije. Možda samo blago. I prestane nakon pet minuta. Inaće sam prodisao bolje nakon tog iskustva, a inaće mi je čitav život nos polu zaćepljen.


Išao sam na početna predavanja i uključio sam se u zajednicu. Ako čovjek stvarno boluje od nečega može se ovdje iscjeliti. Samo je pitanje koliko dugo će se posvetiti meditaciji i želi iscjeljenje. Ja sam jednu dva mjeseca išao na predavanja i osjetio bi toplinu malo i hladnoću. Neku energiju. Nisam redovno meditirao, tj. Einstellen. A onda sam jednu 10 dana za redom rekao da ću svaki dan meditirati. I to sam tri put na dan meditirao po 45 min do sat vremena. I nakon toga sam imao iskustvo po noći kad sam se bio probudio i nešto me jetra malo bolila i rekao sam da želim da me se iscjeljuje i imao sam heilstrom kako se govori u učenju Bruna. Sanjao sam da spavam na krevetu i tresla me ta struja i bolilo me. I onda sam se probudio nakon dvi tri minute. Svakako bih preporučio onima koji zaista se žele osloboditi negativnosti. Ali mora se i učiti dalje. Ne možeš sad dobit energiju i reć idem ja opet po starome. Tu je kvaka. Moraš bit iskren sam sa sobom. I u zajednici se kaže da je iscjeljenje samo pet posto. To je istina. Svaki dan se treba sabrati i odlučivati kuda češ ići.
Danas mislim da je to od sotone, a ne od pravoga Boga Jahve. Kako to mislim, to je duga priča.. Moja preporuka da ne uzimate sve zdravo za gotovo. Previše sam se ufurao u new age, a nisam bio svjestan gdje idem. Svašta sam isprobavao bez da razmislim prije. Ne preporučujem da radite takvo što. Blagoslovljen je onaj koji nema ništa sa new-age.om. Nakon šta sam se odrekao ovog nauka, nisam imao nikakvih iskustava kao šta govore u njihovim učenjima. Svakako preporučujem da se ostavi ovog učenja, jer je po mojem shvaćanju opasno. Sada vjerujem u ovu jedinu istinu koju govori Isus Krist iz Nazareta, Sin Božji: Ja sam put i istina i život: nitko ne dolazi k Ocu, osim po meni.
yeeeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2019., 12:29   #139
Bruno je sam rekao (parafraziram): ne vjerujte mi na riječ, sami se uvjerite.

Oni koji misle da će im Jahve i drugi slični pomoći, slobodni su bez ikakvih obveza od njih potražiti pomoć, pogotovo što tamo nije "opasno"

Vjerska propaganda tipa sotonskog djela i vražjeg stiska, služi da bi se konkurencija zaustavila a iscjeljenju ne pomaže.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2020., 22:21   #140
Nisam aktivna na forumu, ali čitajući ovu temu iako je stara imala sam potrebu da napišem iz ne znam kojeg razloga, ovo Brunino učenje me je potpuno promijenilo, izliječena sam od nekoliko bolesti i toliko pozitivne promjene je u meni nastalo. Ne mogu shvatiti zašto toliko averzije ovdje prema ovom učenju.
CrnaUdovica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.