Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 22:03   #1
Tumor mozga -Meningioma anaplasticum

Dali netko zna, kakve su otprilike śanse za izlijećenje tog tumora medicinskim putem i koliko su otprilike minimalni i maksimalni rok, koliko ćovjek s takvim tumorom żivi, od momenta operacije i utvrdjivanja tumora?
Kako je s tim rokom najćeśće u praksi ili iz Vaśih doznaja? Ne trażim niśta precizno, nego okvirno, da se zna koliko je manje-viśe vremena preostalo za djelovanje, lijećenje, event oprośtaj...

Dali netko ima informacije o event ućinkovitosti lijećenju tumora mozga (uz ostalo preporućenog od lijećnika naravno) ćajevima Dren-Trogrlić Žepče iz BiH?

Inaće pacijent je żenska osoba, 55 godina starosti, imala je sada treću operaciju na mozgu.
Kod prve dvije nalazi su pokazali, da se ne radi o zloćudnoj promijeni, a kod zadnje, da je u pitanju tumor Meningioma anaplasticum GIII prema WHO.
Uz to piśe u nalazu: "Utvrdjuje se infiltracija strukture kostiju i moždanog tkiva, IM 33/10 HPF."

Ako netko ima za porućiti joś neko rjeśenje/pomoć, npr kod nekog drugog travara ili bilo kakvom drugom opcijom, neka mi najbolje porući putem PM, ali może i ovdje.

Bio bih vrlo zahvalan za svaki odgovor, jer se radi o izuzetno dobroj i pośtenoj żenskoj -mami kolegice.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 22:26   #2
Nitko niśta ne zna?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 01:46   #3
Na żalost majci kolegici je sve lośije...
Poslije 5 operacija (3 unutar zadnje pola godine) tumor joj je opet odrastao a i poćeo se granati po tijelu -na dva mjesta.
Doktor koji ju je svaki puta do sada operirao, rekao je kolegici prije par dana, da poslije 2 mjeseca od zadnje operacije nema smisla da ju opet operiśe (mamu) i "da mu je żao"...

Pije spomenuti ćaj iz prvog posta već 5 mjeseci, ali za sada nikakvih rezultata a i sve lośije je -kao śto sam napisao.

Probao sam pronaći konopljino ulje (provjerene kvalitete) ali bez uspjeha.
Ima ga samo iz Nizozemske i nije sigurno -kvaliteta.

Da li netko zna za neśto, śto joś vrijedi pokuśati, da joj se pomogne?
Zvanićna medicina je podigla ruke...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 13:23   #4
benny, imaš poruku na pm
juice-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 12:32   #5
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Da li netko zna za neśto, śto joś vrijedi pokuśati, da joj se pomogne?
Zvanićna medicina je podigla ruke...
Poruke civilizacija Ra i Kryon govore o uzrocima takvih bolesti i mogućnostima liječenja. Kao uzroci se spominju
1) predinkarnativna želja za dobivanje takve bolesti
2) karmički uzroci genetskih predispozicija
3) Ljutnja ili općenito jača disharmonija energija u tijelu
4) Vanjski uzroci

U prvom slučaju pokušaji liječenja su poželjni ako je to u skladu s predinkarnativnom željom. Nije uvijek.
U drugim unutarnjim uzrocima pomaže napredovanje u pozitivnom smjeru, odbacivanje svih negativnih misli prema sebi i drugima, opraštanje sebi i drugima, ljubav prema sebi i drugima, balansiranje unutarnjih energija, samostalno ili uz pomoć prijatelja i boljih stručnjaka, prijateljska ljubav.
Kryon opisuje kako s iskrenom i dubokom namjerom reći tijelu/stanicama da se vrate u stanje prije pojave bolesti.

Smrt nije kraj. U inkarnacijskom ciklusu uvijek se vraćamo. Ali ako postoji jaka duboka želja za ozdravljenjem onda postoji i veliki potencijal samoizlječenja. Pitanje je što osoba stvarno želi - brzo izlječenje ili nevolju kao jaki katalizator brzog učenja, zbog sebe ili drugih.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 02:56   #6
U tome śto si napisao ima i istine, ali sama logika govori, da bi ozdravila potrebno je neśto drugo, nego śto piśeś.
(Edit: naravno potrebna je njena volja, da ozdravi)

To śto si napisao (dio toga), potrebno bi bilo kada bi već ozdravila.
Naravno i da se ne oboli je dio toga bitan, ali to je u ovoj prići dio proślosti, a nju se ne może mijenjati za razliku od sadaśnjosti i budućnosti.

Inaće pojavio se traćak svjetlosti u tunelu.
Koliko je jak u njegovom izvoru, vidjeti ćemo u nedalekoj budućnosti.

Najljepśe se zahvaljujem svima, koji su do sada ponudili svoju pomoć u vezi bolesti mame kolegici, u bilo kojem obliku.

Ako joś netko ima informacija, koje mogu pomoći, molit ću za njih -może i na PM.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.

Zadnje uređivanje Benny : 09.09.2017. at 03:17.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 16:24   #7
Preparati na raka i druge bolesti

U znak zahvalnosti śto drugi pomażu na moju molbu, da możda i ja nekome pomognem na raka ili na neku drugu bolesti.

Kroz godine naśao sam slijedeće stvari, koje mogu pomoći na raka, ali ne moraju ili pomażu djelomićno, jer svaki rak, bolest i organizam su drugaćiji.
Prije nego li se tko od Vas ili Vaśih bliżnjih odlući za lijećenje s nećim od ovdje predstavljenog, savjetujem da se prije toga śto bolje upozna sa śto većom literaturom na temu dotićnog preparata, ulja itd. Naćinom primanja i doziranja.

Żivot imamo samo jedan, pa treba o njemu pametno brinuti.
Ne da se radi zaobilażenja pjeśaka biciklom padne s njim pod kamion...

Sigurniji i naśiroko na svijetu isprobani preparati, śto ne znaći da ih se może uzimati i dozirati kako tko pożeli -vidi g/n.

-gorke kośpice ili njihovo ulje (jaće je) od marelice -samo gorke lijeće! Djeluje na raka ali je i dobra preventiva od njega. Kao preventiva uzima se par kośpica jednom dnevno (1-5) a kao "lijek" 10-15 kośpica ovisno o teżini tijela, jednom ili dva puta dnevno.
-soda bikarbona -sama ili s limunom. Pomaże na raka, żgaravicu a i jako je dobra za odrżavanje pravilnog stadija kvasnoće organizma, koja ne prija razvoju u organizmu razlićitih śtetnih mikro organizama.
Najbolje primati ju na prazan żeludac, sa vodom -żlićica do żlice sode, ćaśa vode.
-kurkuma. Iz razlićite śiroko dostupne literature, pa i medicinske, najsnażniji i najućinkovitiji biljni sastojak na razlićita upalna stanja organizma, viruse, bakterije a i na raka.
Najbolje djeluje, ako se ga uzima zajedno s crnim paprom/biberom (piperina) i uljem.
Najućinkovitiji (najsnażniji) ako se uzima vrhovata żlica s paprom (kolićina 1-3 zrna ali mljevenih) i kaśikom ulja, najbolje kokosovog.
-ulje od Bazilike (hladno presano -u liećenju SVA ulja moraju biti hladno presana). Pomaże na raka i upalna stanja a i viruse i bakterije. Uzimano s medom zna ili barem pomaże likvidirati Helikobakter pilori i Candida albicans. Uzima se 1-2 kapi ćistog ulja 2-3 puta dnevno s ćaśom vode na prazan żeludac. Kome je neukusno i/ili ga peće może ga uzimati prethodno davajući ga u prazne kapsule. Kapsuke se może kupiti u biljnim apotekama ili preko interneta. Inaće preporuća se uzimati ulje u 20% stanju promijeśanim sa maslinovim djevićim uljem. U tom slućaju uzima se 2-3 puta dnevno 5-10 kapi.
-ulje (koncentrat) od indijske konoplje (RSO) -możda najefikasnije ali skupo i nije lako naći ćisto i kvalitetno.
Ilegalno je (bolesno ali istinito, jer radi se o lijećenju a ne o narkotiziranju). Pomaże u lijećenju mnogih rakova ali i drugih bolesti. U lijećenju raka i epilepsije (izuzetno dobro pomaże na nju) pomaże njegov sastav THC, koji je psihoaktivan. Pomaże i kod Parkinsonove bolesti.
Primjer utjecaja na epilepsiju: https://www.youtube.com/watch?v=VyHS7-AsJGo
Primjer utjecaja na Parkinson-a: https://www.youtube.com/watch?v=zNT8Zo_sfwo
Primjer utjecaja na raka (u ovom slućaju koże): https://www.youtube.com/watch?v=BuRhp9qrIZI

Mineralni preparat kod kojeg se treba striktno pridrżavati doziranja i procedura uzimanja -radi se o kapima ćija kolićina se postepeno povećava i smanjuje:
-MMS -mineralny preparat "pronadjen" od strane Jim V. Humble-a, da navodno djeluje na raka i neke druge teże bolesti.

Preparati koji se mogu primati ISKLJUĆIVO od strane lijećnika i pod njihovom kontrolom. Na żalost malo je lijećnika, koji prihvaćaju svoje angażiranje u to.
Neki uzimaju na vlastitu odgovornost, tako da im umjesto lijećnika preparat daje medicinska sestra.
-vodikov peroksid (H2O2). Iskljućivo ćisti 35% tj za konzumiranje tj dozvoljen u prehrambenoj industriji a ne onaj na rane, dostupan u apotekama (iako neki uzimaju takav, śto ne komentiram). Daje se ga putem injekcija od strane lijećnika.
Samom se może uzimati pijući ga dosta razrijedjenog sa vodom STRIKTNO drżeći se procedure i doziranja jer radi se o kapima. Prema dostupnoj literaturi ućinkovitiji je ako se ga uzima dożilno od strane lijećnika. Pomaże na raka time da dostavlja "bombu" kisika, kojeg stanice raka ne trpe, te ih oslabljuju i uniśtavaju.
-Vitamin C - dożilno -samo lijećnik i pod njegovom kontrolom! -iako ga neki uzimaju dożilno i sami ali ne komentiram.

Żelim pomoći ali ne preuzimam nikakvu odgovornost za eventualne negativne posljedice uzimanja gore navedenog, pa koriśtenje bilo ćega ovdje spomenutog uzimati ćete iskljućivo na vlastitu odgovornost.

Joś jednom naglaśavam
, da prije uzimanja bilo ćega, prvo se upoznajte s śto viśe dostupne literature na temu tog śto Vas interesira, da biste i eventualno kako uzimali.

Toliko od mene za sada a ako se nećeg sjetim, napisati ću u novom postu.

Za pravopis se izvinjavam. Żivim vani preko dvadeset godina i moj jedini kontakt s Hrvatskim je ovaj forum ili kada budem svako toliko u Hrvatskoj.
Dodajem da ne posjedujem naśu tipkovnicu i zato nemam neka naśa slova, pa koristim najslićnija strana.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:40   #8
Naćin uzimanja i doziranja Origano ulja -detaljnije

Pomoćno medju ostalim na Helicobacter pyori, Candida albicans, raka i neke druge bolesti.

10-15 kapi dnevo 20% ulja Oregano pomijeśanog s maslinovim djevićanskim-Virgin uljem, podijeljeno na 2 ili 3 obroka, najbolje na prazan żeludac ili sat prije jela.
Prvi obrok najbolje na taśte.
Odjednom maksimalno je dozvoljeno do 8 kapi!
Doziranje je ovisno o teżini tijela, kao i akceptiranja ulja od strane organizma. Śto teża osoba i/ili bolje podnoseća ulje, tim viśe kapi, śto lakśa osoba i/ili manje podnoseća ulje, tim manje kapi.
Ne smije se uzimati metalnom żlićicom! Najbolja je plastićna ili event drvena.

Neki ne mogu uzimati na taj naćin jer ih peće ili im je neukusno/bljutavo, pa mogu ulje uzimati s ćaśom prirodnog negaziranog, soka (npr od narandji ili jabuka).
Ako se uzima sa sokom ne treba med ili event do pola kaśićice.
Sa sokom efekat je slabiji i sporiji nego s samim medom i vodom.
Tko ne może piti ni sa sokom radi ukusa, może ulje ukapati u praznu kapsulu (gel kapsula -ima i dijetetskih) i popiti ju sokom ili medom i vodom samo u tom slućaju ne ubija bakterije u ustima i grlu.
Kapsule velićine "0" smjeste 250-350 mg ili do 10 kapi ulja.

Ulje se nikako ne smije uzimati non-stop bez prestanka! Do dva mjeseca i onda isto tolika pauza. Mjesec dana uzimanja, mjesec dana pauza.
Poslije trokratnog uzimanja po redu, preporuća se pauza od barem 1/2 godine.


Ako se za vrijeme uzimanja ne osjećate dobro, prestanite piti, smanjite doze i/ili obroke ili se savjetujte s nekim strućnijim po pitanju alternativne medicine.
Lijećnici se rijetko znaju na alternativnoj medicini. Ali ako se zaista ne biste osjećali dobro ili ćak lośe, najbolje da se obratite njima.
Ja lićno (skoro tri godine ga pijem s pauzama) i osobe koje ga uzimaju a koje znam lićno ili sa drugih foruma, do sada nisu javljale neke probleme za vrijeme uzimanja, jer bih Vas o tome svakako odmah informirao a możda niti ne preporućao. Ćovjek je ćovjek, neovisno da li se radi o meni, bliżnjima ili nekog koga ne poznam.
Śta god uzimam za sebe ili bliżnje, prvo se dugo i na razlićite strane informiram, prije event koriśtenja. Ako je o nećemu malo informacija, kao i od ljudi koji su uzimali/uzimaju, klonim se toga, pa niti nikome ne preoporućujem a dapaće ga upozoravam.

Podsjećam da na svakog to ulje, kao i svaki drugi preparat ili lijek djeluje drugaćije, jer svaki organizam je drugaćiji.
Takodjer podsjećam da konzumiranje tog ulja, te naćin primanja i doziranja preuzimate na vlastitu odgovornost.
Nisam lijećnik te sve informacije udjeljujem iskljucivo s żeljom pomoći.

TO NIJE LIJEK, nego biljni preparat!
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.