Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 13:04   #6481
Pozdrav svima! Eto još jedne udavače ...već danima čitam sve moguće teme na forumu u vezi vjenčanja, pa eto i mog prvog javljanja
Nego, imam pitanje za one koje su to već prošle ili su već istražile dovoljno..naime, ja ću trebati samo kićenje sale (buket će mi raditi sestra, crkvu ću sama ili kako to već bude po dogovoru, revere neću imati..), znači stol za mladence i cca 15 stolova i to je sve.. da li je realno za očekivati da bih to mogla dobiti za nekakvih 2-3000 kn (ništa pretjerano, svjećnjak sa cvijetnim buketom i tak tih par manjih aranžmana za stol za mladence) ? znam da sve ovisi o vrsti cvijeća i slično (ja bi vjerojato ruže il tak neš jednostavno), ali eto okvirno, po nekakvim iskustvima jer se uuuuopće ne kužim u cvijeće i to mi nekako zadaje stres, a imam dosta do svadbe pa mi je rano tražit ponude pa čisto ovak malo za info.. htjela bih da bude predivno, a opet da ne potrošim baš hrpetinu para.. Hvalaa unaprijed! <3

p.s. rock on... ideja s balonima je preeedobra!
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 17:32   #6482
Ancica-B Hvala!

Quote:
ohjohnny kaže: Pogledaj post
Mini ruza imas tokom cijele godine u uvozu i srednjeg su cjenovnog ranga. Ako bi ih se koristilo uz ostalo cvijece koje je tada u sezoni, nebi trebalo ispasti suludo skupo. Za cijenu cvijeca u sezoni je tesko reci tocnu cijenu sada jer ovisi koliko ce cega biti iduce godine u lipnju . Karanfili se takoder vecinom uzimaju iz uvoza i oni nisu skupi. Proljetne vrste se takoder mogu naruciti ali obzirom da nisu u sezoni cijena je upitna. Ako ne mislis raditi dekoracije sama, cvjecar ce ti pomoci u odabiru cvijeca sukladno tvojem budzetu .
Puno hvala na odgovoru!
Svakako bi mini ruze kombinirala s ostalim sezonskim cvijecem. Ne mislim raditi sama, definitivno cu to prepustiti nekom cvjecaru/ki
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:26   #6483
Quote:
Ancica-B kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Eto još jedne udavače ...već danima čitam sve moguće teme na forumu u vezi vjenčanja, pa eto i mog prvog javljanja
Nego, imam pitanje za one koje su to već prošle ili su već istražile dovoljno..naime, ja ću trebati samo kićenje sale (buket će mi raditi sestra, crkvu ću sama ili kako to već bude po dogovoru, revere neću imati..), znači stol za mladence i cca 15 stolova i to je sve.. da li je realno za očekivati da bih to mogla dobiti za nekakvih 2-3000 kn (ništa pretjerano, svjećnjak sa cvijetnim buketom i tak tih par manjih aranžmana za stol za mladence) ? znam da sve ovisi o vrsti cvijeća i slično (ja bi vjerojato ruže il tak neš jednostavno), ali eto okvirno, po nekakvim iskustvima jer se uuuuopće ne kužim u cvijeće i to mi nekako zadaje stres, a imam dosta do svadbe pa mi je rano tražit ponude pa čisto ovak malo za info.. htjela bih da bude predivno, a opet da ne potrošim baš hrpetinu para.. Hvalaa unaprijed! <3

p.s. rock on... ideja s balonima je preeedobra!
Ja sam isto u potrazi pa cu ti napisat cijene kone sam ja dobila za mladenacki stol, auto, buket, 10 stolova cvijetni buket, 10 stolova svjecnjaci, crkva samo masne i jedan cvjetni arazman. Ugl. su ponude 5000plus. S tim da ja imam sezonsko cvijece
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:39   #6484
Može, hvala ti puno!
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:35   #6485
prodajem svu svoju vjenčanu dekoraciju koju imam. Kupovala sam je za moju svadbu i kasnije se mislila baviti time, tako da većina nije nikad ni korištena . Ima svega, od svijećnjaka do tila.

SVIJEĆNJACI - http://www.njuskalo.hr/vjencanja-ost...oglas-23263848
http://www.njuskalo.hr/vjencanja-ost...oglas-23869777
http://www.njuskalo.hr/vjencanja-ost...oglas-23869269
http://www.njuskalo.hr/vjencanja-ost...oglas-23897887
DigitalJesuus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 17:34   #6486
Gdje nabaviti one vintage zlatne stalke za svijece, ali za one uske dugacke svijece? Hvala unaprijed
bomchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 13:50   #6487
Pozdra
Imam par pitanja; gdje je veleprodaja cvijeca u zg i da li mozes tamo kupovati kao fizicka osoba?
Kako cvjecarke reagiraju na to da predlozis da sam kupis cvijece? :/
Takoder ako znate kako se krecu cijene eukaliptusa, baby breath-a, david ruza u veleprodaji ?
Petitapetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 13:45   #6488
Quote:
Ancica-B kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Eto još jedne udavače ...već danima čitam sve moguće teme na forumu u vezi vjenčanja, pa eto i mog prvog javljanja
Nego, imam pitanje za one koje su to već prošle ili su već istražile dovoljno..naime, ja ću trebati samo kićenje sale (buket će mi raditi sestra, crkvu ću sama ili kako to već bude po dogovoru, revere neću imati..), znači stol za mladence i cca 15 stolova i to je sve.. da li je realno za očekivati da bih to mogla dobiti za nekakvih 2-3000 kn (ništa pretjerano, svjećnjak sa cvijetnim buketom i tak tih par manjih aranžmana za stol za mladence) ? znam da sve ovisi o vrsti cvijeća i slično (ja bi vjerojato ruže il tak neš jednostavno), ali eto okvirno, po nekakvim iskustvima jer se uuuuopće ne kužim u cvijeće i to mi nekako zadaje stres, a imam dosta do svadbe pa mi je rano tražit ponude pa čisto ovak malo za info.. htjela bih da bude predivno, a opet da ne potrošim baš hrpetinu para.. Hvalaa unaprijed! <3

p.s. rock on... ideja s balonima je preeedobra!
Možeš bez problema, ja sam tako... iznajmila kovane svijećnjake i unajmila lokalnu cvječarku i napravila je odličan posao uglavnom po stolu me izašlo cca 100kn sa svijećnjacima i cvijećem (zelenilo i bijele velike i mini ruže) sveukupno okoo 3200 sa svim stolovima i svadbenim stolom.
Phot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:26   #6489
Quote:
Phot kaže: Pogledaj post
Možeš bez problema, ja sam tako... iznajmila kovane svijećnjake i unajmila lokalnu cvječarku i napravila je odličan posao uglavnom po stolu me izašlo cca 100kn sa svijećnjacima i cvijećem (zelenilo i bijele velike i mini ruže) sveukupno okoo 3200 sa svim stolovima i svadbenim stolom.

ozbiljno?? pa to je super!
Ako si iz Zg-a ili okolice, možeš preporučiti cvjećarku ili ako mi možeš reći gdje si iznajmila svijećnjake?
Ovo me utješilo malo, jer stvarno bih voljela da bude divno, a opet da ne košta bogatstvo hehe.. hvala ti puno!
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:19   #6490
Neka se nitko ne uvrijedi i ne shvati osobno, ali mene stvarno zanima predložite li restoranu u kojem je vjencanje da vi donesete hranu? Jer to mi je otprilike isti rang kao da vi donosite cvijeće cvjecarki...
činjenica je da neki dekoracije naplaćuju puno previše, ali meni ni stolica od 70 € nije realna, pa su takve sale pune, a onda je za cvijeće problem platiti nekom stručnom nego se angažiraju frendice/sestrične ili mladenka sama na dan svadbe ide u 5 ujutro na Zitnjak..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:58   #6491
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
Neka se nitko ne uvrijedi i ne shvati osobno, ali mene stvarno zanima predložite li restoranu u kojem je vjencanje da vi donesete hranu? Jer to mi je otprilike isti rang kao da vi donosite cvijeće cvjecarki...
činjenica je da neki dekoracije naplaćuju puno previše, ali meni ni stolica od 70 € nije realna, pa su takve sale pune, a onda je za cvijeće problem platiti nekom stručnom nego se angažiraju frendice/sestrične ili mladenka sama na dan svadbe ide u 5 ujutro na Zitnjak..
Slazem se. Osobno se nebi bas usudila raditi s cvijecem koje nisam sama izabrala od dobavljaca kojima vjerujem. Kao i u svemu sto ima rok trajanja, postoji bolji i losiji rang kvalitete. Mislim da zapravo vecina cvjecara ima taj stav..
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:57   #6492
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
Neka se nitko ne uvrijedi i ne shvati osobno, ali mene stvarno zanima predložite li restoranu u kojem je vjencanje da vi donesete hranu? Jer to mi je otprilike isti rang kao da vi donosite cvijeće cvjecarki...
činjenica je da neki dekoracije naplaćuju puno previše, ali meni ni stolica od 70 € nije realna, pa su takve sale pune, a onda je za cvijeće problem platiti nekom stručnom nego se angažiraju frendice/sestrične ili mladenka sama na dan svadbe ide u 5 ujutro na Zitnjak..
Ako mislis na mene, pitam opcenito jer zelim neke stvari sama napraviti s cvijecem - ukrasiti kucu. Za to mi ne treba cvjecarka, a ne znam gdje se na veliko kupuje cvijece. Zitnjak?

Ja sam vec bila kod cvjecarke i dobila (mislim) ok ponudu - stolovi gostiju 80kn, stol mladenaca -1300kn, buket 400kn.

Edit - da li znate gdje ima za kupiti maison jar staklenke?
Petitapetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:11   #6493
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
Neka se nitko ne uvrijedi i ne shvati osobno, ali mene stvarno zanima predložite li restoranu u kojem je vjencanje da vi donesete hranu? Jer to mi je otprilike isti rang kao da vi donosite cvijeće cvjecarki...
Iznenadila bi se koliko takvih situacija ima u ugostiteljstvu...

Što se cvijeća tiče, ok mi je u situaciji kad postoji cvjećarka koja naplaćuje samo svoj rad i u startu sama nudi takvu uslugu.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:33   #6494
Quote:
Petitapetit kaže: Pogledaj post
Ako mislis na mene, pitam opcenito jer zelim neke stvari sama napraviti s cvijecem - ukrasiti kucu. Za to mi ne treba cvjecarka, a ne znam gdje se na veliko kupuje cvijece. Zitnjak?

Ja sam vec bila kod cvjecarke i dobila (mislim) ok ponudu - stolovi gostiju 80kn, stol mladenaca -1300kn, buket 400kn.

Edit - da li znate gdje ima za kupiti maison jar staklenke?
Ne, nisam mislila na tebe..

A Mason jar, bas prave ćeš jako teško naći kod nas.. eventualno ebay, etsy, Amazon...najsličnije su one teglice kakvih često ima po sparu, Kauflandu i sl., ali uglavnom sve imaju ručku jer su kao case..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:15   #6495
Quote:
Petitapetit kaže: Pogledaj post
Ako mislis na mene, pitam opcenito jer zelim neke stvari sama napraviti s cvijecem - ukrasiti kucu. Za to mi ne treba cvjecarka, a ne znam gdje se na veliko kupuje cvijece. Zitnjak?

Ja sam vec bila kod cvjecarke i dobila (mislim) ok ponudu - stolovi gostiju 80kn, stol mladenaca -1300kn, buket 400kn.

Edit - da li znate gdje ima za kupiti maison jar staklenke?
Ako se osjećaš kreativno kupi obične za zimnicu pa uredi, jeftinije je i jednostavnije a možeš bez problema postići Pinterest look. Možeš ih presprejati ili najljepitu čipku, špagu... Ima hrpa tutoriala online.
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 15:09   #6496
Quote:
ohjohnny kaže: Pogledaj post
Ako se osjećaš kreativno kupi obične za zimnicu pa uredi, jeftinije je i jednostavnije a možeš bez problema postići Pinterest look. Možeš ih presprejati ili najljepitu čipku, špagu... Ima hrpa tutoriala online.
E bas to smo u meduvremenu cvjecarka i ja odlucile obicna staklenka samo ofarbana i spaga... bit ce to super
Petitapetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:40   #6497
Da li je 3.000-3.500 kn ok cijena za 14-15 stolova i kugle gypsofile u visokim tankim vazama, takav mladenacki stol i buket? Radi se o okolici Zg. I da, radi se o 22.6.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 08:26   #6498
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Da li je 3.000-3.500 kn ok cijena za 14-15 stolova i kugle gypsofile u visokim tankim vazama, takav mladenacki stol i buket? Radi se o okolici Zg. I da, radi se o 22.6.
Samo gipsofila? I samo stolovi i buket ?
Petitapetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 08:50   #6499
Quote:
Petitapetit kaže: Pogledaj post
Samo gipsofila? I samo stolovi i buket ?
Jep, tak sam napisala. 14-15 stolova i gipsofila (ona velika kao kugla aranzman) u visokim tankim vazama (znaci ne nisko i mali aranzmani), mladenacki stol s gipsofilom i u slicnom ozracju i buket.

Ovako nešto samo skroz uska srebrna vaza.
https://www.google.hr/search?q=gipso...nQsPEHIK5lFGM:

Zadnje uređivanje ribic : 26.01.2018. at 10:01.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 12:25   #6500
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Jep, tak sam napisala. 14-15 stolova i gipsofila (ona velika kao kugla aranzman) u visokim tankim vazama (znaci ne nisko i mali aranzmani), mladenacki stol s gipsofilom i u slicnom ozracju i buket.

Ovako nešto samo skroz uska srebrna vaza.
https://www.google.hr/search?q=gipso...nQsPEHIK5lFGM:
Po meni skroz fer i korektna cijena jer iako je Gipsofila na glasu kao “jeftina” puno je tu posla s pikanje, a i puno je treba kad ide u spužvu.
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.