Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 17:45   #3721
Quote:
Painkiller kaže: Pogledaj post
Ja sam instalirao nekako onaj osijek build...i sad tamo gotovo nista od sporta ne radi.

Kako napravit i sto instalirati kako bi mogao sportske kanale gledati. Unaprijed hvala
Instaliraj sa trg playa "mobile TV" i uzivaj u sportu (samo za Android uređaje)L.P.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 11:05   #3722
Malo testiram Triton add-on
Nije loš. Za razliku od covenanta ne treba alluc key da izbaci dobre linkove
Jedino mu je mana što nema opciju progress
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 02:26   #3723
Opet gašenje addona..
Bennu, čak i Covenant neće kao dobijati update, i tako dalje..
Ali ga ima u drugom repozitoriju..

Pišite ako otkrijete dobar addon, uz opis..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 18:13   #3724
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Opet gašenje addona..
Bennu, čak i Covenant neće kao dobijati update, i tako dalje..
Ali ga ima u drugom repozitoriju..

Pišite ako otkrijete dobar addon, uz opis..
quasar + burst zadnjih cca godinu sluzi bez problema,neznam zasto se uopce za.....vate sa exodusom,covenantom ili tritonom
father is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:22   #3725
Quote:
father kaže: Pogledaj post
quasar + burst zadnjih cca godinu sluzi bez problema,neznam zasto se uopce za.....vate sa exodusom,covenantom ili tritonom
Ja odnedavno koristim quasar ali s magnetiserom. Kombiniram s covenantom. Koristim opciju progress u covenantu za serije. Na epizodi umisto da otvorim streamove otvorim menu i umisto play odaberem magnetiser. To s burstom ne možeš

I za one koji i dalje žele koristit uobičajene addonove jedan koristan link s novim repoima

http://www.wirelesshack.org/top-best...o-add-ons.html
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:12   #3726
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
Ja odnedavno koristim quasar ali s magnetiserom. Kombiniram s covenantom. Koristim opciju progress u covenantu za serije. Na epizodi umisto da otvorim streamove otvorim menu i umisto play odaberem magnetiser. To s burstom ne možeš

I za one koji i dalje žele koristit uobičajene addonove jedan koristan link s novim repoima

http://www.wirelesshack.org/top-best...o-add-ons.html
Nisam siguran ali mi se cini da je upravo burst pokopao magnetiser, jer za svaki torrent si trebao instalirati addon, znaci 5 torrenta 5 razlicitih instalacija. Jos ako se uzme u obzir da provideri torrenta nisu vjecni dolazis u situaciju stalnog instaliranja i deinstaliranja. Nova verzija quasara priliklm instalacije vas pita da li zelite i burst instalirati sto vam odmah govori da je magn. stara prica. Kada se burst fino ustima nista drugo vam nije potrebno.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
father is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 00:47   #3727
Ima sam i burst. Daleko od toga da je loš ali više mi se sviđa magnetiser baš zbog te opcije da možeš pokrenut iz drugog addona
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:18   #3728
Zna li neko dobru iptv listu sličnu bajkersovoj ali da su svi titlovi hr ili sr. Ubi me ova slovenština
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:30   #3729
Bok,

Novi sam u ovome pa molim ne se smijat...

imam kodi 15.2, novije verzije neče da mi rade, probo sve od 16-17.5.
gledam preko exodusa ali sad više i ne toliko jer mi se počelo prikazivat "nema steema". -jel to zbog stare verzije kodija ili je exodus problem?

imam win8.1 piratiše, pa vjerovatno zbog nemogučnosti update-a ne rade novije verzije kodija.

jel mogu sa tako starom verzijom još uvjek gledat? i ako da, koji bi drugi app bio zamjena za exodus?

tnx
__________________
Onoga dana kada nauka počne proučavati nefizikalne (duhovne) pojave, u deset godina napredovat će više nego u ranijim stoljećima svoje povijesti.
Belliall is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 04:29   #3730
Da exodus je problem. Probaj covenant.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 12:58   #3731
kako instalirati quasar na libreelec?
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:29   #3732
evo ti link i odaberes za linux verziju
https://github.com/scakemyer/plugin....uasar/releases
oblivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 09:36   #3733
nakon instalacije me traži da postavim lokaciju downloada i što god postavim kao lokaciju on to ne prihvaća

zna li tko što bi mogao bit problem?
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 12:51   #3734
edit:

uspio sam sve pokrenuti, al kako to gledam preko android boxa nakon 2 filma od 2 gige i nema više prostora za pohranu

zasad uopće nisam našao opciju kako izbrisati to što je spremljeno unutra, a druga stvar, jel postoji mogućnost da mi ne sprema torrent na box (probao sam na USB, al USB je toliko spor da čekam pol sata za 1% skinutog)
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 15:37   #3735
imas opciju da brise nakon zavrsetka ili br da te pita da obrises
trazi
oblivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 17:50   #3736
upalio sam to, sad je ok, al filmove vece od 4GB ne mogu gledati
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:46   #3737
A možda ima neka fora sa network shareom ?

recimo meni je linux satelitski rec bez ikakve brige snimao HD kanale i to po nekoliko njih na HDD u NAS-u ili u PC-u...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:14   #3738
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
upalio sam to, sad je ok, al filmove vece od 4GB ne mogu gledati
pa kolika ti je sd kartica ili usb stik?
oblivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 10:50   #3739
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
A možda ima neka fora sa network shareom ?

recimo meni je linux satelitski rec bez ikakve brige snimao HD kanale i to po nekoliko njih na HDD u NAS-u ili u PC-u...
probao sam, al quasar ne prihvaća network share kao mjestom za download path

Quote:
oblivian kaže: Pogledaj post
pa kolika ti je sd kartica ili usb stik?
16GB, al ako stavim da je download path na karticu presporo skida film, treba mu 20 minuta za 1%...

da se razumijemo, ovo je čudo u odnosu na covenant i slične stvari, kad klikneš na 1080 zapravo dobiješ tu kvalitetu i vrhunsku sliku...recimo baš sinoć gledao film od 2.2GB, i ne treba mi više realno, al eto, samo me zanima jel postoji neka mogućnost...očito ne
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:48   #3740
Ja sam ima taj problem s downloadom na eksterni hdd na boxu
Postavio sam download path kao
Hdd/android/org.xbmc.kodi/data/file/quasar
Tada je proradio.

Ti ćeš vjerojatno morat prominit ova 'android' dio u liberec ili di ti već uređaj sprema u internu memoriju
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.