Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Internet

Internet Forum.hr i svi ostali

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 07:43   #41
evo lista najboljih podcasta, S&S zasluženo broj 1.

https://www.cheatsheet.com/entertain...tml/?a=viewall
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:56   #42
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Može neki dobar podcast o alternativnoj povijesti za preporučiti?
http://www.dancarlin.com/hardcore-history-series/
tyXy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:47   #43
Dan Carlin nije alternativna povijest.

Ali da ga treba slušati treba. Zapravo ako ikada odluče staviti Podcast u lektiru njega treba šiknuti na prvo mjesto.
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 20:23   #44
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Meni je nekako opao interes za politiku i povijest, pa sam se prebacila na This American life, baš mi pašu teme. Bila je odlična epizoda sa segmentom o muškom prijateljstvu, rekla bih da taj segment zaslužuje i čitavu epizodu a ne 15ak minuta. Jako zanimljiva i jako bitna tema.

E da, ne znam jesam već preporučila, ali ima lingvistički podcast Lexicon valley, o jezicima i svemu što ide s njima.
Ako hočeš malo zabave, evo ti filmski podcast

HOW DID THIS GET MADE?
Epizoda jer o filmu Bloodsport sa Jean Claude Van Damme.

http://www.earwolf.com/episode/bloodsport-live/

Dečki i cure doslovno valjaju foru za forom, i općenito vole filmove iz B i drugih kategorija.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 20:24   #45
Hvala, znam za njega iako je obična povijest
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 02:13   #46
Mystery show i Homecoming. Homecoming nisam dovršila, ali i dvije odslušane epizode su me oborile s nogu. Slušatelji Shit towna, svakako poslušajte i ove podcaste.
ehmea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:52   #47
Samo se nemoj dati zajebati i nemoj krenuti slušati drugu sezonu Homecominga.

Ostat će nezamislivo razočarana. Nevjerojatno koliko su u drugoj sezoni *sve* usrali što se dalo usrati.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:43   #48
Ma ta druga epizoda Homecominga mi je sjela ko budali šamar. Nego, zaboravila sam preporučiti nešto što najduže i pratim i volim-Lore. Divan glas nas vodi kroz razne fiktivne i nefiktivne, strašne priče. Super tempo i osjećaj za prestraviti slušatelja i podsjetiti na ljudsku prirodu, koja je ponekad sve samo ne humana. Tople preporuke.
ehmea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 01:24   #49
Ja govorim o drugoj *sezoni*

Znaš da postoji Lore TV serija odnedavno?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 12:18   #50
H3 podcast?

Opie & Anthony kad god je Louis CK gostovao, to sam slusao redovno, ima na youtube
__________________
"Uvjerenje nije samo ideja koju neki um posjeduje; to je ideja koja posjeduje um." http://www.ateizam.net
"If you could reason with religious people, there would be no religious people." https://mimovi.weebly.com/
BertrandRussell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:51   #51
preporucam! THE LAST PODCAST ON THE LEFT
super su teme i momci
__________________
I dream of potatoes
tyXy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:18   #52
http://www.cbc.ca/listen/shows/alone-a-love-story

predivan podcast, autoričina istinita priča o tome kada upoznaje dečka, zaljubljuju se, ženidba, dijete, svadje, razočarenje, pucanje, bolni razvod, i ponovno ustajanje i shvaćanje zašto je došlo do toga, konačnom sazrevanju, upoznavanjju sebe.
jako lijepo.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:30   #53
Neki je dan izašla lista podcasta na kojoj mi se Ear Hustle učinio zamiljivim.
Radi se o zatvorskom podcastu a sudjeluju jedan zatvorenik i jedna volonterka. I onda oni razgovaraju s drugim zatvorenicima o raznim temama. Naravno ima i neki barba iz zatvora koji sadržaj svakog podcasta pročešlja i da zeleno svjetlo. Sinoć sam ih par poslušala i baš je ok emisija. Malo me štrcne svaki put kad čujem koliko godina zatvora dobiju.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:50   #54
Meni je mrvicu over-produciran za nešto što dolazi iz zatvora. Malo mi je previše ušminkan, sve mi je to previše optimistično, "šareno", veselo, ispeglano.

Mislim, nije loše, poslušala sam kako je izlazio, tjedan za tjednom, ali meni se čini da su mrvicu pretjerali i da je moglo biti i bolje
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:02   #55
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Meni je mrvicu over-produciran za nešto što dolazi iz zatvora. Malo mi je previše ušminkan, sve mi je to previše optimistično, "šareno", veselo, ispeglano.

Mislim, nije loše, poslušala sam kako je izlazio, tjedan za tjednom, ali meni se čini da su mrvicu pretjerali i da je moglo biti i bolje
Meni je bilo simpa kad sam skužila kako deru sa zvučnom podlogom, ono zvonjava telefona, pa glasanje životinja, kao da su djeca koja su se dočepala audio materijala i inih igračaka pa se zaigrala i potrpala sve ikad u svoj podcast.

Jesi slušala "Where should we begin", vodi neka belgijska terapeutkinja?
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:11   #56
Nope. Nikad ni čula za to

Jel to neki self help?


Zadnje od novijih, "ograničenih" podcasta sam slušala Powerline: Outside/In, fantastični komad istraživačkog novinarstva o povijesti kanadskih hidroelektrana. Da, naravno da o tome ništa nisam znala, da, naravno da bih sada sa svima na svijetu pričala o te 4 epizode podcasta a nemam s kim

EDIT: E, i slušala sam sad od You Must Remember This podcasta 12-dijelnu seriju o životu i nedjelima Charlesa Mansona. Koga zanima Manson i što se točno tada događalo, svakako preporučam.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:14   #57
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Nope. Nikad ni čula za to

Jel to neki self help?
Ne znam. Piše da je social i bizarre document

Quote:
Zadnje od novijih, "ograničenih" podcasta sam slušala Powerline: Outside/In, fantastični komad istraživačkog novinarstva o povijesti kanadskih hidroelektrana. Da, naravno da o tome ništa nisam znala, da, naravno da bih sada sa svima na svijetu pričala o te 4 epizode podcasta a nemam s kim
Uh. Bojim da se da ću taj preskočiti
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 19:44   #58
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Meni je bilo simpa kad sam skužila kako deru sa zvučnom podlogom, ono zvonjava telefona, pa glasanje životinja, kao da su djeca koja su se dočepala audio materijala i inih igračaka pa se zaigrala i potrpala sve ikad u svoj podcast.

Jesi slušala "Where should we begin", vodi neka belgijska terapeutkinja?
ja slušam, odličan podcast.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 22:42   #59
Ne znam je li itko ovdje još uvijek prati situaciju oko prve sezone Seriala, ali eto, danas objavljeno da je Court of Special Appeals države Maryland potvrdio presudu nekog (bog te pitaj kojeg) nižeg suda, koja je ukinula Adnanovu originalnu presudu. Jest da je trajalo beskonačno dugo, ali čini se da će ipak na kraju na slobodu, a onda možda saznamo i tko je ubio sirotu curu.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 13:21   #60
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Ne znam je li itko ovdje još uvijek prati situaciju oko prve sezone Seriala, ali eto, danas objavljeno da je Court of Special Appeals države Maryland potvrdio presudu nekog (bog te pitaj kojeg) nižeg suda, koja je ukinula Adnanovu originalnu presudu. Jest da je trajalo beskonačno dugo, ali čini se da će ipak na kraju na slobodu, a onda možda saznamo i tko je ubio sirotu curu.
da,čitala sam neki dan. preporučam i let's not meet. zbilja strašan podcast, gdje su ljudi pisali o stvarnim strašnim događajima, susretima s pravim ubojicama, psihopatama, i sl. obični ljudi. jako jako strašno. jer je istinito.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.