Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 10:56   #4521
cuvamose za Real
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 08:53   #4522
vidin nemerete ni protiv svicaraca dat gola , dobar oti Zouze
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:49   #4523

sutra je novi dan
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 14:31   #4524
Pa el vi to stvarno pratite? Kako se ne sasušite od dosade?
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 14:32   #4525
sutra neko igra sa Chelsejem i ne vjerujem da će im biti ugodno
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 15:09   #4526
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
sutra neko igra sa Chelsejem i ne vjerujem da će im biti ugodno
Ajme, kakoš dočekat. Sad sjedi i grizi nokte do sutra a poslije plači i reci znao sam
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 15:11   #4527
a neću tako, ako izgube onda ću reći da sam znao a ako pobijede onda ću se praviti da nisam vidio
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 00:15   #4528
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a neću tako, ako izgube onda ću reći da sam znao a ako pobijede onda ću se praviti da nisam vidio
Et, bilo izjednačeno. Šta sad, koji su tvoji na tablici?
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 14:17   #4529
drugi, ali sa Ibrom ćemo na kraju biti prvi
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 18:27   #4530
Talking Tudume, vidi ovo, gledala ga u oči

Quote:
Darth Raul kaže: Pogledaj post
Pozdrav, dakle, imam curu s kojom sam u vezi već dvije godine. Od početka veze sve ide super, skoro u svemu se slažemo, nikad nismo imali ozbiljniju svađu, uvijek imamo razumijevanja jedno za drugo, seks nam je odličan...
Ona je u seksu uvijek jako entuzijastična, uvijek je spremna isprobati nove stvari, pa i nerijetko sama ima svoje ideje kako nam začiniti seksualni život...
Još na početku veze mi je rekla da joj zapravo u seksu gotovo ništa nije problem, ali mi je rekla da postoji jedna iznimka: svršavanje u usta - da je prije s bivšima shvatila da ne voli okus sperme, da ne voli taj osjećaj kad joj pocne štrcati u usta, i da stoga ne želi da joj to ikad napravim i da ga, kad mi puši, na vrijeme izvadim ili je upozorim kad ću svršiti.
I to dosad nije bio nikakav problem.

E sad, zadnjih mjesec dana zbog raznoraznih obveza nas dvoje nismo imali odnose, te smo tek jučer navečer konačno imali vremena da se posvetimo jedno drugome na taj način.

Ona je navečer došla u moj stan, gdje smo pili, večerali i razgovarali. Nakon nekog vremena otišao sam nam natočiti još pića, međutim, kad sam se vratio s bocom, ona me dočekala gola. Nikad nije tako dobro izgledala, zapravo, ne sjećam se da mi je itko ikad tako dobro izgledao!!! Isti tren sam se napalio, osjetio sam kako mi spolovilo postaje čvrsto, tvrdo...Uzela me za ruku i odvela u spavaću sobu, gdje me svukla i bacila na krevet. Počela me ljubiti, a potom se, ljubeći me, počela spuštati sve niže...

Na kraju je došla do mog spolovila. Počela ga je ljubiti, lizati, dodirivati usnama i jezikom...Tad ga je stavila u usta...Ustima je počela kliziti gore i dolje po njemu, a ja sam počeo sve više i više uživati...Ne sjećam se da sam ikad doživio tako dobro pušenje, ma šta, ne sjećam se ni da sam ikad osjetio toliko velik seksualni užitak!!! Ma ne samo seksualni, to su mi bili najbolji trenuci u životu, nikad prije se nisam tako dobro osjećao, tako snažno uživao... Čitavo vrijeme sam imao osjećaj da sam pred svršavanjem, ali ona je imala neku tajnu, neki svoj način kojim me u tom stanju držala nekoliko desetaka minuta...Cijelo vrijeme gledala me u oči, vidio sam na njenom licu smješak zadovoljstva, vidio sam kako joj je drago što toliko uživam zbog nje...
Od silnog užitka sam sasvim zaboravio na sve oko sebe, u tom trenutku za mene nije postojalo ništa osim nas dvoje...Tako da nisam bio ni svjestan kad sam počeo svršavati...A TAJ OSJEĆAJ BIO JE JOŠ BOLJI NEGO SVE ŠTO MU JE PRETHODILO!!!

Dok sam svršavao, još uvijek mi je bio u njenim ustima...Tad sam se, gledajući njeno lice, sjetio, što sam joj bio obećao...Naime, na njenom licu su se izmjenjivali izrazi iznenađenja, nevjerice, šoka, i na kraju gađenja te ljutnje...
Nakon prvotnog šoka, izvadila ga je iz usta i ispljunula spermu, a potom je počela vrištati, urlikati, psovati, tući me...Bio sam u šoku, nisam znao što se događa...Ona me izudarala, počela je plakati, u takvom stanju je nikad nisam vidio...Vičući na mene, da kako sam mogao to učiniti, da sam je skroz razočarao, brzinski se odjenula i izjurila iz stana, a na izlasku se izderala da prekida sa mnom i da me ne želi više nikad u životu ni vidjeti ni čuti...

Bio sam skroz zbunjen, još uvijek nisam bio svjestan što se točno dogodilo...Danas sam je pokušao nazvati, no čim je čula moj glas, prekinula je.
Potom sam nazvao njenu frendicu, i ona mi je rekla da je ona sad jako loše, da se užasno osjeća i da nema šanse da mi se vrati, da više ništa ne pokušavam i da krenem dalje i zaboravim na nju, jer ona više ne želi čuti za mene...Pitao sam zašto, a ona je rekla da bih to sam trebao znati...

Sad ne znam više, što činiti?! Sve mi je ovo tako iznenadno i naprasno, u jednom trenutku sam imao najbolji osjećaj u životu, a u drugom već totalan kaos, kraj ljubavi i totalno zbunjen filing!
Forumaši, što vi mislite o ovome? Da li je normalno da netko ovako reagira, da li je normalno da ovo bude razlog prekida? I kako da je vratim, i da li je to više uopće moguće, ili da je zaboravim i krenem dalje?
Please, help! Totalno sam začuđen i zbunjen...





Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
drugi, ali sa Ibrom ćemo na kraju biti prvi
Ma skroz brezveze navijat za prve, druge... ajd za šeste ak si faca
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:36   #4531
pa prošle sezone su na kraju bili 6. i svejedno sam navijao za njih
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 01:09   #4532
jes to prosle sezone uspija gledat na svoje rodjene oci
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 23:51   #4533
a gle usa covik 15 zanji minuti utrpa dva komada i mir
kacete vi imat tak sta
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 14:06   #4534
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
jes to prosle sezone uspija gledat na svoje rodjene oci
apsolutno, s tim da su moji prošle godine osvojili kup Uefa za razliku od nekih koji su godinu prije došli u finale, ali nećemo o tome
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 14:11   #4535
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
a gle usa covik 15 zanji minuti utrpa dva komada i mir
kacete vi imat tak sta
mi to riješimo odmah, uvalimo im par golova pa se mirno dodajemo do kraja utakmice
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 18:43   #4536
pogle kad sam napisao gornji post pa reci da nisam prorok: u 10 minuta smo uvalili 2 gola Arsenalu u gostima!
mogao bi počet zarađivati na tome
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 22:55   #4537
evo jasan neutralan , usralo vas samo tako i da nemate onog pedera sa repic na golu drugu pismu bi piva
rasturili suvas samo tako, od igre nemate ni I

kacete vi dat 5 komata u gostiman , nikat
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 22:55   #4538
http://www.thesun.co.uk/wp-content/u...trip=all&w=960

Super smo ovdje ispali.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 00:57   #4539
lajkan kravatu
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 13:00   #4540
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
evo jasan neutralan
baš
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
od igre nemate ni I

biće bolje kad Ibro uđe u formu... a možda kupimo nekoga u zimskom roku, fali neko u sredini tipa Modrić ili Sneider
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.