Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 10:29   #8701
Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
Koja patetika, dno dna
Prima 100 poziva dnevno iz hr o svojem statusu
A on ima zdravstvenih problema
ma dobro, nalupala je ona toga, ali da je lik koristio njeno ime da se dočepa medijskog prostora i nakon što su prekinuli, to je istina
...jer mediji inače pišu kad se oženi ili rastane svaki lićki međed u dijspori

Quote:
dsvbo kaže: Pogledaj post
ovo joj bas ne pije vodu

od hrpe drugih zemalja i gradova ipak je otisla bas tamo gdje je upravo on
kolko ja znam od ekipe koja je otišla van, u razne države, u Kanadi je najlakše se snaći, imaš veći izbor poslova, a i normalniji je odnos zarade i troškova života u odnosu na npr Irsku, di ti zaradiš preko soma i pola eura plaće, a 500 od toga moraš dati za madrac u sobi di spavaš s još ne znam kolko ljudi

Quote:
Anastasia15 kaže: Pogledaj post
To su ti oni likovi koji nisu mogli dobiti kad je bilo vrijeme pa sad nadoknađuju i misle da su face ako paralelno muljaju nekoliko žena. A face bi bili samo kad bi te žene znale jedna za drugu i kad bi još uvijek htjele biti s njima. Ovako su samo lažljivci.
pa to mora biti nekakva nedojebanost i furstracije, to je jasno ko dan
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 23.11.2017., 10:35   #8702
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Btw. što se tiče Šarića varate se, on je uživao biti po novinama, a pogotovo kad je nastao rat Šuput-Hrga, bio je glavni frajer u ekipi, povalio 2 poznate ženske u isto vrijeme...samo što nije autograme dijelio po gradu.
I navodno obje još uvijek koristi za reklamiranje skidanja dioptrije - čula sam da u ordinaciji ima na zidu fotke i Šuputice i Hrge.

Business & pleasure ftw :klap:
Patlikit is offline  
Old 23.11.2017., 11:03   #8703
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post

kolko ja znam od ekipe koja je otišla van, u razne države, u Kanadi je najlakše se snaći, imaš veći izbor poslova, a i normalniji je odnos zarade i troškova života u odnosu na npr Irsku, di ti zaradiš preko soma i pola eura plaće, a 500 od toga moraš dati za madrac u sobi di spavaš s još ne znam kolko ljudi
al nije ona 'samo otišla u istu zemlju', nego je netko tu pisao (tko bolje poznaje grad) da je otišla i u isti grad i kvart, tako nekako.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 23.11.2017., 12:59   #8704
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
al nije ona 'samo otišla u istu zemlju', nego je netko tu pisao (tko bolje poznaje grad) da je otišla i u isti grad i kvart, tako nekako.
onda vlatkica zaista blebece gluposti

itekak je ona otisla tam upravo za biljanom

da je izabrala bilo koji drugi grad u kanadi bar bi joj se malo moglo vjerovati
dsvbo is offline  
Old 23.11.2017., 13:06   #8705
Quote:
Patlikit kaže: Pogledaj post
I navodno obje još uvijek koristi za reklamiranje skidanja dioptrije - čula sam da u ordinaciji ima na zidu fotke i Šuputice i Hrge.

Business & pleasure ftw :klap:
I Sevka je na zidu
BondWannabe is offline  
Old 23.11.2017., 16:05   #8706
Quote:
buhtlica16 kaže: Pogledaj post
kad čujem da netko u inozemstvu radi u agenciji za nekretnine, to mi je znak da se bavi najstarijim zanatom na svijetu
Ma daj, zašto?

Ja sam ozbiljno razmišljala o tome da si karijeru preokrenem naopako i odem u nekretninski biznis, i to na nagovor nikog drugog nego žene koja nam je prodala stan i koja mi je tvrdila da imam what it takes. Zarade su fenomenalne, ali neredovite, to je glavni problem... Ako jedan mjesec prodaš tri stana, zaradio si više od direktora neke firme, ali može proći i par mjeseci prije nego što prodaš ili iznajmiš idući.

Inače je to zanimanje idealno za ugodnoizgledajuće i komunikativne ljude poput Vlatke, pogotovo još ako studira i ima dosta slobodnog vremena.


Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
ma dobro, nalupala je ona toga, ali da je lik koristio njeno ime da se dočepa medijskog prostora i nakon što su prekinuli, to je istina
...jer mediji inače pišu kad se oženi ili rastane svaki lićki međed u dijspori
Vidjelo se na kilometre da je lik nanjušio ženskicu koja voli biti u medijima i koja će ga svojevoljno eksponirati na vlastiti račun. Da nije tako, mi nakon njihovog prekida više nikad ne bi čuli za njega (ono... anonimni gastić , nikom zanimljiv), ali on je dao sve od sebe da kao "bivši partner Vlatke Pokos" redovito obavještava javnost o svom emotivnom statusu.

Vlatka, jesmo ti rekle? Idućeg frajera najprije ovdje na testiranje, a tek onda s njim u vezu.


Quote:
Patlikit kaže: Pogledaj post
I navodno obje još uvijek koristi za reklamiranje skidanja dioptrije - čula sam da u ordinaciji ima na zidu fotke i Šuputice i Hrge.
Pričalo se po redakcijama određenih novina da je gospodin samoinicijativno dolazio novinarima s vijestima o sebi, dugo nakon što je prekinuo s obje.

Isti sindrom kao onaj gore.


Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
al nije ona 'samo otišla u istu zemlju', nego je netko tu pisao (tko bolje poznaje grad) da je otišla i u isti grad i kvart, tako nekako.
Mislim da je rekla da joj tamo živi dobra frendica, koja joj je pomogla za prvu ruku.
zelena truba is offline  
Old 23.11.2017., 16:54   #8707
Quote:
Patlikit kaže: Pogledaj post
I navodno obje još uvijek koristi za reklamiranje skidanja dioptrije - čula sam da u ordinaciji ima na zidu fotke i Šuputice i Hrge.

Business & pleasure ftw :klap:
pa ako je to čovjek pošteno "odradio", šta sad... neće bacat

Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
al nije ona 'samo otišla u istu zemlju', nego je netko tu pisao (tko bolje poznaje grad) da je otišla i u isti grad i kvart, tako nekako.
pa netko je to blebnuo, ali mislim da nitko nikada nije napisao niti ime grada, a kamoli kvarta

Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Zarade su fenomenalne, ali neredovite, to je glavni problem... Ako jedan mjesec prodaš tri stana, zaradio si više od direktora neke firme, ali može proći i par mjeseci prije nego što prodaš ili iznajmiš idući.
frendica iz osnovanja je nekad otišla u London ko bejbisiterica, ostala i završila ko agent za nekretnine i koliko znam sasvim lijepo živi
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 23.11.2017., 16:58   #8708
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
frendica iz osnovanja je nekad otišla u London ko bejbisiterica, ostala i završila ko agent za nekretnine i koliko znam sasvim lijepo živi
Vjerujem. Kod mene agent od prodaje stana dobiva tri posto prodajne cijene od kupca i tri posto od prodavača (znači, ukupno šest posto), od tog iznosa nekih 30% ide agenciji u kojoj radi, a ostatak (minus porez) njemu. Kod iznajmljivanja, stanoprimac daje tri stanarine unaprijed, jedna čista ide agentu, a agencija uzima svoj dio iz druge.

Pa ti vidi da l' im je loše.
zelena truba is offline  
Old 23.11.2017., 17:55   #8709
pretesko mi je povjerovati da vlatka radi ko agent prodaje. nakon par mjeseci u kanadi i vec hop.
za to moras imati ipak i neke skills i znati zakone i propise.

rekla bi da radi u agenciji, no ne nuzno kao agent, mozda ko tajnica.
noaccount is offline  
Old 23.11.2017., 19:46   #8710
Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
pretesko mi je povjerovati da vlatka radi ko agent prodaje.
I meni. Ima 47 godina i 0 godina iskustva u tom poslu.
Azola is offline  
Old 23.11.2017., 20:30   #8711
Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
pretesko mi je povjerovati da vlatka radi ko agent prodaje. nakon par mjeseci u kanadi i vec hop.
za to moras imati ipak i neke skills i znati zakone i propise.

rekla bi da radi u agenciji, no ne nuzno kao agent, mozda ko tajnica.
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
I meni. Ima 47 godina i 0 godina iskustva u tom poslu.
jašta, pa ko da ne znate koliko je ona talentirana, nitko nije u hrvatskoj govorio jezike ko ona, bio njegovan ko ona, lijep ko ona, vrhunski student na tečaj-faksu ko ona. ok, Kanada je maaalo veća, možda ima 5 takvih ko ona, ali kad se pojavila, nije bilo problem osloboditi mjesto za nju
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 23.11.2017., 20:45   #8712
A je teško pokazivati kuće i stanove.
Nije baš da treba diploma iz nuklearne fizike.
BondWannabe is offline  
Old 23.11.2017., 20:48   #8713
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
A je teško pokazivati kuće i stanove.
Nije baš da treba diploma iz nuklearne fizike.
ne znam kako je vani, ali kod nas to svaka šuša može raditi, i nažalost i radi. ooogromna količina neprofesionalizma i amaterizma na tržištu kod nas.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 23.11.2017., 20:51   #8714
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
A je teško pokazivati kuće i stanove.
Nije baš da treba diploma iz nuklearne fizike.
Ne treba iz nuklearne fizike ali treba nesto drugo: http://realestateagentlicences.com/licensing/ontario/

Trziste je regulirano, nije Divlji Zapad da funkcionira na nacin 'evo mene i zovem se Kemo imal'koga da bi ga lemo'.

Men' se cini sudeci po ovim regulativama, da se izmisljaju neke stvari ovdje.
Luneta is offline  
Old 23.11.2017., 20:51   #8715
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
A je teško pokazivati kuće i stanove.
Nije baš da treba diploma iz nuklearne fizike.
baš. kultivirana je, dotjerana, a godine su mi tu samo prednost, takva teta djeluje ozbiljnije neg neka nabrijana klinka i ne vjerujem da ih baš ima.
Orak is offline  
Old 23.11.2017., 20:53   #8716
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
baš. kultivirana je, dotjerana, a godine su mi tu samo prednost, takva teta djeluje ozbiljnije neg neka nabrijana klinka i ne vjerujem da ih baš ima.
U Kanadi je sve u pravnom odnosu, a ne u kurvanjskom.
Luneta is offline  
Old 23.11.2017., 20:55   #8717
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
A je teško pokazivati kuće i stanove.
Nije baš da treba diploma iz nuklearne fizike.
Upravo to. Gledam dosta stranih emisija o preprodavanju kuca, pa vidim da se time bave ljudi koji rade pola radnog vremena. Jedino je kljucno je dobiti licencu. Kako god, nije da je vlasnica agencije, samo to radi, ako ne bude islo, nije neka tragedija. Kanadsko trziste je puno vece od naseg, jer ne samo da imaju vise stanovnika, nego tamo ljudi puno cesce mijenjaju nekretnine (jedna prije braka, pa jedna nakon, pa za rodenje drugog djeteta, pa cetvrtog, pa kad odu nesto manje...).
tomorrow2 is offline  
Old 23.11.2017., 20:57   #8718
Quote:
Luneta kaže: Pogledaj post
Ne treba iz nuklearne fizike ali treba nesto drugo: http://realestateagentlicences.com/licensing/ontario/

Trziste je regulirano, nije Divlji Zapad da funkcionira na nacin 'evo mene i zovem se Kemo imal'koga da bi ga lemo'.

Men' se cini sudeci po ovim regulativama, da se izmisljaju neke stvari ovdje.
hahaah, od 6 potrebnih točaka, zadovoljava samo ovu da je starija od 18
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 23.11.2017., 20:57   #8719
pa ne mislim na kurvarluk nego na dojam i komunikacijske vještine. ne kužim ove uvjete potrebne, al ne čini mi se to nešto neostvarivo. a i može radit s nekim u početku, kao asistent, šta ne?

kaj ste negativne odmah
Orak is offline  
Old 23.11.2017., 21:02   #8720
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
pa ne mislim na kurvarluk nego na dojam i komunikacijske vještine. ne kužim ove uvjete potrebne, al ne čini mi se to nešto neostvarivo. a i može radit s nekim u početku, kao asistent, šta ne?

kaj ste negativne odmah
pa nije da se ne radi o nekom tko je i ranije znao preuveličavati i napumpavati i uljepšavati istinu o sebi

da je bilo tko drugi plasirao ovu priču o sebi, ok, bravo.

ali nije da Vlatkica nije prisutna već 15ak godina sa svakavim proserima i pretjerivanjima, i nije da bi ovo bio prvi put da prezentira stvari više hoch nego što uistinu jesu. uvijek je patila na to.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.