Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2011., 17:37   #81
Mi smo bili u Amaliji (al nam je bila premala jer prima samo 170 ljudi)... ali je zato čovjek bil jaakkko ljubazan, a frendica mi se udaje u Hotelu Crnković.
Nama je malo bil skupi meni (na tome smo u Kc ušparali oko šest-sedam tisuća kn)... ali sve pohvale za salu...


Nego nevezano uz to... u Zrinskom je u ponedjeljak u pet degustacija kolača pa sam odlučila to staviti na net ako kome treba...
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 16:33   #82
Moram reći da je degustacija kolača bila fenomenalna (ne samo zbog kolača) jer je bio i pravi domjenak sa svom ostalom hranom... i demonstracije oko kićenja sale, gdje nabaviti materijale od balona, dekoracija i sl... ma prva liga..

Nego u Kc su zaručnički tečajevi samo u ožujku i svibnju, tak da imajte to na umu mladenci ...
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 18:47   #83
Tema nije pretjerano aktivna, ali probat ću.

Dragi i ja planiramo na tečaj 14.03, u pastoralni centar na Lenišću. Mene zanima, ako netko zna, dal' je nužno osobno se doći prijavit, budući da smo se već prijavili putem neta?
Jer piše na netu da trebamo kad dolazimo na tečaj donijeti popunjenu prijavnicu koju smo dobili u svojoj župi, što mi onda čini prijavljivanje putem neta besmislenim. Kaj nemrem tu prijavnicu dobiti tamo dok dođem prvi dan, popunim ju i dam im?

Hvala.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 20:23   #84
Ne znam, to je i nas zbunjivalo, zato smo prošli tjedan odnesli popunjenu prijavnicu osobno...
I mi smo 14.3. tam
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 14:37   #85
A tu prijavnicu mogu pokupit u bilo kojoj crkvi varaždinske biskupije ili samo u svojoj župi? I moramo li oboje po nju dolazit?

Stvar je u tome što ja nisam iz Kc, moja župa je u drugom gradu tak da ju ja ni nemrem uzimat, a moj dragi pripada u tu župu gdje se održava tečaj.
Na misu ne ide tamo, pa mu se ni po tu prijavnicu ne ide, budući da je Pačalat dosta onak "radikalan". Ne da mi se tam slušat neke propovijedi.
Jesam ga zakomplicirala, ali nadam se da shvaćaš.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 20:39   #86
Mislim da ne trebate oboje dolaziti po prijavnicu niti se skupa prijavljivati. Nama je prijavnicu preuzel zvonar jer tajnice u tom pastoralnom centru nije bilo (nekam je zbrisala na par sati)... tak da mislim da to nema veze već da se skupa pojavite na tečaju.
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 22:29   #87
Hvala ti.

Zvala sam ih i rekoše mi ako smo se prijavili preko neta da je to dovoljno.
Nadam se da će to biti barem koliko-toliko zanimljivo.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 19:29   #88
Od jednog para sam čula da prvog dana svećenik zna postaviti pitanje i ako znaš odgovor odma ti da potvrdu i ne moraš više dolaziti (naravno to je neko trik pitanje)... a od dosta ljudi sam čula da je svećenik koji vodi te tečajeve jako naporan čovjek...
Ma preživjet ćemo
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 13:36   #89
Ej, curke! Mi smo bili u Pastoralnom na tečaju još u 10. mjesecu. dovoljna je prijava preko neta, to je i nas zbunjivalo. Inače, tečaj je jako zanimljiv i traje svaki dan oko 45 minuta i definitivno mi je drago da sam išla iako nisam baš hard core vjernica Osim jednog dana kad nam je medicinska djelatnica pričala o kontarcepciji i sl. Em je dugo trajalo (skoro 2 sata) em nam je to tak objasnila ko da smo u četvrtom osnovne a trećina cura trudna
helas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 15:32   #90
Tako je nekako bilo i prošli tjedan na tečaju. Svećenik je čak bio i najzanimljiviji od svih predavača, s onim šalama i slično.
Psiholog je malo odužio, iako je bio zanimljiv.
A doktorica i ona ovlaštena predavačica za bilingsovu metodu, ajme meni. Nije dugo trajalo, ali toliko nepovezano i baš kao za djecu u osnovnoj školi. Ja nisam ovlašteni predavač za metodu, ali bi ju sigurno bolje objasnila.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 18:01   #91
Ja sam poludela kaj je za svaku stvar, svaki tvoj način kontracepcije sve je to njoj abortus... čak i ako si na tabletama i nema nikakvog povezivanja jajašca sa sjemenom i to je abortus... tolko mi je to sve zgadila da par dana nisam htjela dečka ni taknut...
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:45   #92
Quote:
mrgyalen kaže: Pogledaj post
Jel ima tko iskustva sa hotelom Podravina iz Koprivnice i njigovim cateringom??? Mi nažalost imamo zašto nažalost isprićat ću vam kad vidim što će se dogodit na sudu jer moja sestra i šogi se sude sa njima...
Samo ću vam malo doćarat što se dogodillo: radili smo svadbu kod kuće i sami postavili šatore stolove, ma sve pet i spomenuta je tvrtka radila catering, i sad da ne dugovlacim imali su zadatak ispeći meso i poslužit ga na stol, ali što se dogodilo pekli su janjce na ražnju 6 komada odjednom u peki koja je namjenjena za 6 ražanja ali nije namjenjena za išta peći jer sve sto se cijedi sa toga sto je na ražnju ide direktno na žar i naravno sve se zapalilo za nekih pola sata i ode tako 6 janjaca u zaborav.. Možete si mislit kako je bilo nama kad su gostima poslužili zagorelu janjetinu koja je još dodatno pećena na roštilju jer naravno iznutra je bila sirova...
Ma nešto odvratno..
kad se sve ovo završi reći ću vam detalje zašto se sudimo, ali mislim da se glavni razlog da zakljuciti iz ove priće...
Evo samo da javim sta se desilo...
Tako je navedna tvrtka tužila moju sestru i šogija pošto im nisu platili 20000 kn za ućinjeni posao, ako se to i može nazvat poslom i došao dan kada su otišli na sud, da bi pravnik tvrtke rekao da povlaće tužbu i opraštaju dug...
Svaka im ćast što se toga tiće, ali zamjeram im što su uopće htjeli izvući neke novce a zaj... su stvar.
Imaju sreće sto ih moja sestra i šogi neće tužit za nastalu štetu, da sam na njihovom mjestu siguno bih to napravio kao i većina vas....
Zato pazite Hotel Podravina se i nije nešto pokazao kao dobar izbor!!
Evo toliko od mene.
mrgyalen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 19:32   #93
Molim pomoć, tko u našem kraju zna dobrog krojača/icu za muška odijela?
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 08:11   #94
mene trenutno mući kićenje sale...ima tko kakva iskustva sa svijetom mašte? ja sam tek neki dan čula za njih..svi u mojoj okolini samo o svadbenoj bajci pričaju...pa budući da su ovi iz svijeta mašte manje razvikani, jesu li i jeftiniji?
ves is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 09:26   #95
Prvi put čujem za Svijet mašte...
Ja sam si zapikirala Svadbenu bajku jer sam oduševljena s njihovim kićenjem sala, od gerlanda, vaza i svega ostalog. Istina skupi su (makar ih nemam s nikim usporedit) ali sad definitivno namjeravam pogledati taj Svijet mašte.
Pa javim komentare.
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 00:05   #96
Quote:
Matahari kaže: Pogledaj post
Prvi put čujem za Svijet mašte...
Ja sam si zapikirala Svadbenu bajku jer sam oduševljena s njihovim kićenjem sala, od gerlanda, vaza i svega ostalog. Istina skupi su (makar ih nemam s nikim usporedit) ali sad definitivno namjeravam pogledati taj Svijet mašte.
Pa javim komentare.
Cula sam da ako u svadbenoj bajci ne definiras sve u lipu prije kicenja (bit ce da se neka mladenka zanijela i nije smatrala bitnim definirati unaprijed ) znaju nabiti takvu cijenu da ti padne mrak na oci. Tako da....budite na cisto sa cifrom prije kicenja.
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 21:04   #97
To se slažem, bila sam danas u SBajci ponovno na razgovoru. Mislim oni kažu da je cvijeće kod njih po cijenama isto kao u Kc, ali ako se malo pogleda po cvječarnama, postoje razlike, i to koje nisu baš zanimarive.
Kaj se cvijeća tiće oduševila me cvjećarna u Kotoribi (mm je s one strane)... barem uz buketić (koji bude na stolu) ne naplaćuju npr.vaze... već je samo bitno da ih se vrati u jednom komadu (a u SB naplaćuju od 15-20kn iznajmljivanje vaze....
Ima stvari pa se nabere.
U SB sam uzela pozivnice i zahvalnice, jest da su bile skupe i koštale me 14kn/kom, al to je barem bil moj izbor i znala sam koja bude konačna cifra, ali da me negdje iznenade s nečim kaj nisam rekla, ne znam kak bi se postavila.
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 16:37   #98
Vjenčanje - fotograf

Cure, muku mučim sa fotografiranjem vjenčanja.... ima li koja kakve informacije o tome kakav je foto studio Danica iz Bjelovara?
kata1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 19:48   #99
Evo za sve s mog područja, cvjećarnica u Kotoribi me se najviše dojmila (imaju najbolji omjer cijene i usluge, i naprave skoro sve kaj ti padne na pamet), a za odjelo smo se snašli u salonu Ana u Križevcima gdje šivaju vjenčanice, ali i muška odijela koja koštaju odprilike 2000kn (plus prsluk i kravat).... i rade isto tak po željama ...
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 13:44   #100
ima ko iz koprivnice kakva iskustva, zanima me jel ko zna nekoga za snimanje i slikanje s dobrim odnosom cijene i kvalitete?? pomoc plizzzz...
danica_kc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.