Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2007., 12:36   #41
Upravo sam se vratila iz obilaska dućana. Brijači aparat je otpao i u igru su došli parfemčići. Razmišljam da bi možda čak bolje bilo da mu od tog parfema uzmem after shave ili losion nakon brijanja jer bi to više koristio. I onako mu je mrsko se brijati,pa bi mu ovo možda dalo gušta. A i šta ima ljepše nego od muškarca koji lijepo miriše!
jelly! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 14:00   #42
slažem se, super mi je kad moj dečko prefino miriše, a to je uvijek
ja sam mu bila kupila 2 prefina parfema(ozone i plavi mexxov) ali ne koristi parfeme, preferira deziće.. onda mu uzmem od nekog finog parfema dezić. i jeftinije je nego toaletna voda a i znam da će koristiti
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 16:47   #43
ajmo..osvježimo ovu temu jer sada počinju te dileme..al mene zanima za sada dar za prvu godišnjicu jer ću mu to sve skupa upakirat s božićom i novom godinom..pliz pomagajte jer nemam ideja,zapravo imala sam jednu-pretplatu na časopis more ako je ima ili nauticu al neznam dal imaju..
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 18:03   #44
Mislim da je masaža dobar izbor! I još da je zajednička u nekom fensi salonu, velnesu,...
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 20:11   #45
Quote:
pahuljica kaže: Pogledaj post
ajmo..osvježimo ovu temu jer sada počinju te dileme..al mene zanima za sada dar za prvu godišnjicu jer ću mu to sve skupa upakirat s božićom i novom godinom..pliz pomagajte jer nemam ideja,zapravo imala sam jednu-pretplatu na časopis more ako je ima ili nauticu al neznam dal imaju..
mislim da postoji mogućnost pretplate na te časopise. prošvrljaj malo po internetu ili pronađi u nekim starim brojevima tih časopisa njihov kontakt, nazovi i pitaj. ako ti dečko kupuje te novine i zanima ga takva tematika to je super poklon.
ja sam svome do sada kupovala stvarno sve i svašta, no svaki je poklon u pravilu imao svrhu i u tom trenutku mu je trebao ili ga je želio - vodila sam se za tim. tako sam mu kupovala knjige kad bi načula da ga neka jako interesira (inače voli čitati), na istu shemu i cd-e, šal, majice, remen, novčanik (trebali su mu), šilterice (obožava ih i nikad mu ih nije dosta), fora papuče koje su ga oduševile, od skupljih stvari parfem, malu mp3 liniju za sobu (trebala mu je za stan), a zadnje i najskuplje - sat kakav je dugo htio. bilo je toga još, ali ne mogu se sada svega sjetiti.
uglavnom, stvarno mi nikad nije žao potrošiti novce na njega, čak i kad nisam pri parama štedim i uskratim sebi nešto ako znam da mu se približava rođendan ili nešto slično jer obožavam izraz oduševljenja na njegovom licu - jednostavno, obožavam darivati! i o svakom poklonu razmišljam dosta unaprijed i razbijam glavu s tim, ali uvijek se nečeg dosjetim i na kraju i on i ja budemo zadovoljni.
sretno!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 21:26   #46
tak i ja hahaha,al nije on za knjige baš ,prošli tjedan bili u profilu megastore-u i kao da ima fobiju od njih rekao da moramo što prije izać jer nemože stajat toliko vremena među tolikim posječenim stablima!!?wtf?al ovo za časopis more ću morat potražit jer ga stvarno zanima..mislila sam i neki parfemčić,vidjela neki lijepi givenchy novi,mislila sam aqua di gio al ništa od tog jer je već dobio emporio armani code od tate..
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 02:12   #47
imate kakvu ideju sto bih ja mogla svom malom pokloniti? s tim da sve u vezi auta dolazi u obzir-preuzivljen je u njih (hm-a koji nije)
LinaM. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 04:11   #48
http://www.hocuto.hr/
Evo, ja sam svom mislila kupiti neke stvari tu. Pošto više nije bitno, mogu stavit stranicu, možda nekom dobro dođe.. ima i dućan na žitnjaku, ne mora se naručivati.
__________________
I didn't want to hurt you but you're pretty when you cry
I didn't want to fuck you but you're pretty when you're mine
I didn't really love you but I'm pretty when I lie
Liqueur Originale is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 12:37   #49
evo recimo kaj bi htio dobiti...... švicarski nožić, neki parfem fini, majica uvijek fora.....,
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 15:35   #50
Možeš poklonit remen,sat,pederušu,bokserice,čarape,e čarapa uvijek treba,koliko god da ih kupiš uvijek ih nedostaje...
uplatit vikend za dvoje,kupone za masaže,saune,mjesečnu ili više-mjesečnu članarinu u teretani pogotovo ako ga želiš natjerat da poveća fizičku kondiciju,ako se nečim bavi,onda umjesto čokolade,bombonjera i sl..kupi se najvece pakiranje kvalitetnih proteina
umjesto odjeće u nekim dućanima se može kupit bon na neki iznos,pa pokloni bon da si sam izabere nešto za određen iznos...
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 18:15   #51
Novcanik,kacket,stucne,nesto sama izradi,
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 18:28   #52
e da ne otvaram novu temu. di da dragom nađem Interov dres? orignal? uskoro ću u zgb pa bi tamo pogledala
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 18:58   #53
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
e da ne otvaram novu temu. di da dragom nađem Interov dres? orignal? uskoro ću u zgb pa bi tamo pogledala
Inter ima nikeove dresove, pa pogledaj u ilici u njihovoj trgovini.Ja mislim da ima. A ako tamo nema,možda ima u drugim trgovinama sa sportskom opremom(naravno,malo boljim..).

Ja sam dečku kupila dres od arsenala i masno ga platila. Sretno u potrazi!
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 10:14   #54
Quote:
K_a_t_a_r_i_n_a kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite! nemam više nikakve ideje što pokloniti dečku, prijatelju... općenito muškom rodu! uvijek iste isfucane fore_majice ili parfeme

GROZNO!


unaprijed zahvaljujem!
Prezervativ
__________________
Scribere est agere
Making movies is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 21:01   #55
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
e da ne otvaram novu temu. di da dragom nađem Interov dres? orignal? uskoro ću u zgb pa bi tamo pogledala
mnoge klupske i drzavne original dresove mozes naci u jednom ducanu u bogovicevoj ulici (kod cvijetnog trga) nasuprot adidasovog ducana!

interov sigurno imaju.. i osim dresova imaju jos i raznih majica, jakni, trenirki, kapa... odi pogledaj ziher bus nekaj nasla
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 12:42   #56
uh, dečko mi ima rođendan uskoro, živimo zajedno 3 godine i ne dolazi u obzir ništa od robe i nakita jer ime hrpu, parfema nekoliko, voli računala i ima sve živo (a i ne razumijem se toliko da bi kupovala kojekakve diskove ili slično)... meni je za rođendan poklonio masažne tretmane i odveo me na izlet (prije mjesec dana)-nemogu sada ja to ponoviti. hoće još jednu tetovažu ali sam mu za prošli rođendan poklonila bon za tatoo, nebi to i ove godine... voli motore, razmišlja o kupnji jednog, ali o tome nemam ideja...

heelllppp!!!

P.S. nisam zaposlena ni mjesec dana-još ništa od 1.plaće...pa da ne bude ništa ekstra skupo...
__________________
BOLJE DOBRA POLKA NEGO TRUNKA TURBO-FOLKA
HappyGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 13:10   #57
pa informiraj se što mu treba za komp, to će ga razveseliti.. ja sam svom kupila grafičku i cooler.. i tak, kaže ti što, malo te informira i nije tak teško.. kaže ti št i eto..

mislim ako živite skupa 3 godine, ipak bi ga ti bolje trebala znati od nas, jel takO?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 16:32   #58
Ja sam za ovaj rođendan smislila nekaj drugo da nije poklon... dugo sam razmišljala kaj da mu kupim, a onda sam se sjetila kak je još prošlo ljeto govorio kak bi htio ići na paintball.... sad ću skupiti njegovu ekipu (a da on to nezna) i iznenadit ćemo ga... i fino ćemo se svi zabaviti za njegov rođendan...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 19:01   #59
haha, to će im biti super.. imaš na netu info o tome
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 14:20   #60
i mom darlingu je uskoro rođendan. dugo sam razmišljala šta da mu poklonim.. ali ideje niotkud. znam jedino da nevoli baš dobivati polone, ali se uvijek razveseli kad mu polonim neku sitnicu, nešto od srca. nemora biti velike vrijednosti, jer zna da sam na đeparcu staraca i nije zahtjevan.
zato sam za ovaj rođendan smislila da provedemo jedan lijep dan zajedno. iznajmit ću sobu u obližnjem motelu.. reći ću mu samo kad i gdje da dođe. bit će to iznenađenje. sobu ću posuti laticama ruža, upaliti svijeće. ako uspijem nabaviti čekati će ga i šampanjac kad dođe. pripremiti ću mu pjenušavu kupku, u kojoj ćemo naravno zajedno uživati. naručiti ću poslugu u sobu, nemora biti neki extra ručak, barem neka slastica. i to da dođe u određeno vrijeme. da sve bude cakum pakum..nije proždrljivac. dovoljna sam mu ja ne treba ni hranu;-)
stvarno mu voli i obožava kad smo zajedno tako da mislim da će ga ova ideja oduševiti. da će još više poluditi zamnom. jer imamo malo prilika da možemo bezbrižno biti cijeli dan zajedno.

uz to ću mu kupiti njegovu najdražu čokoladu - veliku milku s lješnjakom. koji će opet srdačno podijeliti samnom..
i kupiti ću mu wgw majicu (s natpisom the man, teh legend) i boxe.. i naravno par kondoma iz fore!! a na poklon koj će biti zamotam u celofanu još iz zajebancie dolaze pinki lisice, da me kazni kad sam zločesta!! šala,uglavnom provesti ćemo nezaboravan dan..

3 mjeseca je bio pod dojmom kad sam mu pripremila svijeće u sobi, napravila veliko srce od dušica, i pustila od dragojevića vjeruj u ljubav!! i ja ušla kasnije kad je već plako od sreće! ma obožavam ga tak iznenaditi, jer sam i ja sretna kad on uživa!!

nadam se da je ok ideja???
__________________
ljubite se, volite se!!! ljubav je zakon!! to znaju oni koji vole!!!
yoko001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.