Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2007., 00:42   #61
Anči, može bit samo ta jer iz te kolekcije jedina ima gola leđa.
To je ova haljina odispred (slična je Lolitinoj), model je "Scarlet":
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 00:43   #62
Kako je lijepa ova čipka
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 09:56   #63
Quote:
mimimimi kaže: Pogledaj post
zna li netko nekoga u rijeci ili okolici kome vjeruje i zna da može dobro sašiti vjenčanicu? plizzzzzz
Mislim da ti Kitty B šiva negdje. Možda studio Amor, ali nisam sigurna, pa možda da pitaš nju.
Ja ti znam Dajanu, ona inače jako lijepo šiva, ali ne znam da li šiva vjenčanice. Ja ću vjerojatno ići kod nje jer neću imati klasičnu vjenčanicu
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 10:32   #64
Moram priznat da su me cure s foruma ranije uvjeravale da niti jedna krojacica nece poceti sivati ranije od 2 mj prije vjencanja...
I tako ja cijelo vrijeme odgadjam odluku o vjencanici... iznajmiti ili sivati.. Vidjela sam prekrasnih(na slici), ali u niti jednu se jos nisam zaljubila(a nisam obisla salone, pa jos niti jednu nisam probala )...

Sad imam gripu, al obecajem da kad ozdravim konacno krecem u obilazak salona, pa cu nadam se onda znati vise...
Vjencanje je za 3 mjeseca - 1 dan

Morala bi me poceti opasno hvatati panika, al nekako sam hladnokrvna
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:36   #65
ana to je ta, iz kolekcije 2005. a u kolekciji 2006. je treća slika, svejedno prekrasna mi je i kako će za moju svadbu biti još ljeto 08.09. neću imati ništa preko, ali to je to, to želim.....
bila sam našla jednu koja mi je bila mrak, mrak i na kraju skužila da je takvu imala šogica na svom vjenčanju pa sam morala odustati i do ove vjenčanice ni u jednu se nisam tolko pomno zagledala..... pa mi sad drage moje recite.....

dal da ju šivam ili da iznajmim neku iz salona po zg-u

puno vam hvala!
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:45   #66
ivor, iznajmit ju nemres jer ML haljina nema u ZG ali ima od pronoviasa jedna gotovo ista, znam da su se ML-ljubiteljice bunile na to, ja nisam ni skuzila da je ista vidi si tamo, mozda tu mozes iznajmit ako ti je frka sivati.. iako smatram da to krojacice popot nase Anne sigurno mogu

btw. predivna je..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:11   #67
ma znam Magg moja da tih ML nema u Zg , .... nego sam mislila neku drugu iznajmiti jer ne znam dal je moguće takvu sasšiti( ne sumnjam ja u Anu već.... viša sila iliti-ja sam uvijek maler po tom pitanju)...znači pronovias ima sličnu takvu? imaš li možda sličku jer dok sam gledala njihov web nisam nabasala na nijednu takvu, možda mi je promaklo....ako imaš makar frkni na PM ako se ovdje ne smije( da me opet ne špotaš ;-) )....

da prekrasna mi je .... full sexy a opet isto tako nevina....mrak, mrak
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:15   #68
ivor, ne vidim slike ali sudeci po lolitinom vikanju na pronovias bi to trebala bit ta

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=1496

stranica 60 i 61 na "vjancanice iz snova"
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:19   #69
je,to je taja sam inace ispocetka htjela sivat scarlet al sam odustala jer je cipka na gornjem dijelu radena posebno za haljinu tj. tesko ces prilagoditi cipku tom otvoru....mislim da imas dosta scarlett na ebayu-barem je bilo kad sam se ja udavala
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:21   #70
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
ivor, ne vidim slike ali sudeci po lolitinom vikanju na pronovias bi to trebala bit ta

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=1496

stranica 60 i 61 na "vjancanice iz snova"
Ha ha, jesi dobra Magg!
Da to je ta haljina, evo imam ja i ovu fotku:

Kroj je sličan, ali meni je ipak ML Scarlet ljepša (zbog čipke)
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:24   #71
Ja nista ne vidim od slika.. Al sam pretrazila na onom topicu rijec "kopija" i odmah mi je dosao lolitin post di vice na pronovias
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:25   #72
da ,i otvor je ljepsi na scarlett-malo ide u V..
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:28   #73
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Ja nista ne vidim od slika.. Al sam pretrazila na onom topicu rijec "kopija" i odmah mi je dosao lolitin post di vice na pronovias
A joj, past ću sa stolice...
Koji izaz - "viče na pronovias"...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:29   #74
Quote:
lolita11 kaže: Pogledaj post
da ,i otvor je ljepsi na scarlett-malo ide u V..
Je, i meni je Scarlet i odispred ljepša, i nekako mi ljepše pada.
I nema šlep, šta je meni najbitnije (to je jedan od razloga zašto ne iznajmljujem...)
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:30   #75
eto ivor, sad su te ove ML-ljubice izbedirale da ces morat sivat neka ti lolita ili mala posalju broj od anne, pa najbolje da s njom vidis
trebala bi lolita dobit od anne proviziju, a od ML isto bome.. a i dvolicna
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:30   #76
ja isto ne volim slep...apslutno nigdje ne dolazi do izrazaja osim u crkvi onih 2min.dok hodas do oltara.inace je samo veeelika gnjavaza...nit mozes plesat kak treba, ni sjest, ma nema do "normalne" haljine....cak i ona varijanta sa gumbicima otraga je gnjavaza-govori vam iskusna udavaca
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:31   #77


Evo za tebe ivor6, inače ovakva iza će slična biti moja, samo što se moja ne spaja na gornjem dijelu, već samo tako ide u duboki V, ali ne onako dubok kao na toj tvojoj od ML, više ovako kao na ovoj pronoviasici... i to mi šiva Anna..

Uostalnom još stigneš moju iznajmit ako ti se svidi (ja sam 07.07)
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:31   #78
da barem meni netko daje proviziju ana niti ne zna da sam ja poslala sve ove cure....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:37   #79
joj curke killnut ću vas,..... šta da radim, sad lolita kaže da je teško "scarlet2 sašit a opet želim da mi je haljina mrak a ne da ne ispadne kak spada.... a opet ova iz pronoviasa mi je ok, ali nije to-to...

malabudala je najbolje rekla ,....iznajmit ću njenu, hi hi hi
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:37   #80
Quote:
lolita11 kaže: Pogledaj post
da barem meni netko daje proviziju ana niti ne zna da sam ja poslala sve ove cure....
U biti si mi uvijek na vrh jezika da joj kažem da i ja i sve ostale cure dolazimo na tvoju preporuku.... ali onda bi joj morala i objašnjavat za forum, a i ti si zamolila da ne govorimo ništa zbog tvoje druge haljine...pa svaki put pregrizem, ali možeš dobit od mene proviziju u vidu kavice kad se vratiš u Zagreb.. i naravno ti ćeš biti prva ovdje na forumu koja će vidjet moju haljinu to sam već davno odlučila ipak imaš najveće zasluge za moj odabir...

ivor6 i moja cijena će ti biti puuuunoooooo jeftijija od onih iz salona... hi,hi
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.