Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2006., 20:34   #41
mi smo uspoređivali sve nama imalo važnije datume sa subotama (tada još sljedeće godine)... i taman se za godinu i po potrefila subota 16.09.
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 20:58   #42
hm... mogla bih ja planirati nesto za sljedecu godinu? 1.9. je subota i treca "godisnjica"

ali... hm... on tada nece biti doma
 
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 08:13   #43
pa onda uzmi nekog tko ce biti
postar je uvijek pri ruci,hahaha
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 13:50   #44
Talking

Uvijek sam se htjela udati u zimu mislim da sam jedna od rijetkih

moja baka ima prelijepuuuuu bijelu bundu i kao mala sam govorila da ću je imati preko vjenčanice

to je bio prvi razlog,
a drugi razlog je bio, taj što kada se udajete u ljeto brinete se da ne pada kiša blablabla i još ako padne kiša uvijek neko govori e jes mlada baksuz vidi kiša da se ja ne bih sekirala, svadba će biti u zimu, pa i ako budu ćuskije padale niko se neće čuditi A svadba na otvorenom nije nas privlačila tako da je ovo bio pun pogodak;P

Tako je i bilo, 18. 12. , subota, Sarajevo mećava iz neba i iz zemlje, ja u prelijepoj bjeloj vjenčanici preko bakina bunda, sjedam u kumovo auto....kolona svatova ide prema hotelu...snijeg ogroman ma milina....

e sada kako smo odredili 18.12. E tako što smo na menedi mjesec išli u Istambul i hteli smo tamo dočekati i novu godinu. Prenoćili smo u hotelu 18 i 19, a 20. smo otišli na aerodrom i via Istambul.. Ah kada se sjetim, a u Istambulu divno vrijeme, vratili smo se nakon 20 dana...milina prava
Urica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 13:10   #45
Mi smo htjeli u 9. mj. Prvo smo htjeli 16.-dan mog rođenja, pa 23. - njegov dan rođenja, ali tada su nam kumovi bili zauzeti. Onda smo na kraju zaključili da je najbolji 30.09. jer ionako nebi stigli sve organizirati
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 13:51   #46
Quote:
Urica kaže:
Uvijek sam se htjela udati u zimu mislim da sam jedna od rijetkih

moja baka ima prelijepuuuuu bijelu bundu i kao mala sam govorila da ću je imati preko vjenčanice

to je bio prvi razlog,
a drugi razlog je bio, taj što kada se udajete u ljeto brinete se da ne pada kiša blablabla i još ako padne kiša uvijek neko govori e jes mlada baksuz vidi kiša da se ja ne bih sekirala, svadba će biti u zimu, pa i ako budu ćuskije padale niko se neće čuditi A svadba na otvorenom nije nas privlačila tako da je ovo bio pun pogodak;P

Tako je i bilo, 18. 12. , subota, Sarajevo mećava iz neba i iz zemlje, ja u prelijepoj bjeloj vjenčanici preko bakina bunda, sjedam u kumovo auto....kolona svatova ide prema hotelu...snijeg ogroman ma milina....

e sada kako smo odredili 18.12. E tako što smo na menedi mjesec išli u Istambul i hteli smo tamo dočekati i novu godinu. Prenoćili smo u hotelu 18 i 19, a 20. smo otišli na aerodrom i via Istambul.. Ah kada se sjetim, a u Istambulu divno vrijeme, vratili smo se nakon 20 dana...milina prava

Ja sam na primorju , kod nas je zima=kiša

A štaš nikad dobro...
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 11:25   #47
Mi smo htjela 5./6. ili 9. mj. al posto imamo dosta gostiju iz vana smo se ipak za 7./8. mj. odlucili.. i na svu srecu smo dobili u nasoj sali zadnji slobodni termin za 8.mj.2007. bas romanticno
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 11:32   #48
Sala gdje ce biti nasi svatovi se mora rezervirati godinu dana ranije, barem tamo kod njih jer su kod njih svatovi u 8 mjesecu svaki dan, dakle od pon-ned. Da bi uspjela dobiti subotu morala sam sad u 8 mjesecu vec rezervirati za iducu godinu u 8 mjesecu. A taj mjesec odgovara i njegovoj i mojoj rodbini jer su tada svi na godisnjem.
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 11:34   #49
Quote:
Magg kaže:
Mi smo htjela 5./6. ili 9. mj. al posto imamo dosta gostiju iz vana smo se ipak za 7./8. mj. odlucili.. i na svu srecu smo dobili u nasoj sali zadnji slobodni termin za 8.mj.2007. bas romanticno


Hihi kao da slusam nase odluke. Mi smo isto bas tako razmisljali kraj 5. ili 6. mozda 9. i na kraju 08/2007
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 13:02   #50
@norah
a ovo sto si ti napisala u vezi sale.. tako je i kod nase sale... samo sto su tamo svadbe petkom i subotom.. u zagrebu mislim da nema svadbi svaki dan ko recimo u dalmaciji, moj se rodjak srijedom vjencao..to mi je jako neobicno bilo
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 13:08   #51
datum

Mi smo htjeli neki zanimljivi datum (i ljeto naravno), recimo 07.07.07. ali onda je ipak odluka pala na 15.07.07 jer većini paše. Da je subota bio bi 14.07.07. sto je isto zgodno.
Pošto se radi u nedjelju naveće nemamo problema sa rezervacijama jer su sve sale skoro slobodne u nedjelju naveće. Dosta ih dolazi iz vana pa ionako ne rade u pon. i večina će vjerovatno prespavati na mjestu svadbe (ako bude u Podgariću)

zanima me da li netko ima svadbu 07.07.07. ili 14.07.07. ?
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 13:24   #52
mi smo pitali za 07.07. ali ne toliko zbog datuma nego zato sto su je to zadnji vikend prije skolskih praznika u nasoj pokrajini u njemackoj. pa bi za mog tatu bilo dobro da je bio taj vikend, jer tad ima godisnji.. a za vrijeme praznika nemoze dobiti.. tek kad smo pitali smo upravo skuzila da je to 07.07.07 a gospodin od restorana se nasmijao kao "naravno da je taj vec zauzet"
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:44   #53
da :-)
Kad smo gledali datume za proljece, ja sam rekla izmedju 5.5. i 7.7. s tim da bi jedan od ta dva bio super Ali naravno, sve je bilo zauzeto, ostao je samo 19.5. pa smo njega uzeli Dragi se malo brine da necemo stici, ali ako se necemo zivcirat, sve ce biti super
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 11:02   #54
moj dragi mi je dosao na posao pitao koji cu broj 4,5,6,7,8,9? ja sam rekla 4 a nisam ni znala sta je u pitanju.to nam je bio mjesec vjencanja.kuci smo napisali na papirice subote u aprilu i ja sam izvukla 2-tako da je vjencanje bilo 2.4.2005.
imali smo dva mjeseca da sve pripremimo.zajedno smo birali odjecu za njega a ja sam sa prijateljicama birala vjencanicu.jednom nam je citav dan prosao u trazenju cipela boje leda,jer je odijelo bilo svijetlo...u jednom hotelu smo rezervisali stolice a preko gazde hotela dosli do jedne odlicne ekipe koja nam je svirala na svadbi.nasli smo brzo i kamermana...sve u svemu, iznenadili smo se kako nam je sve od ruke krenulo sto se tice potraznje i na kraju vrijeme nam je bilo kao u sred ljeta.jedino nam je bilo zao sto nismo imali niti jedan let jer nije bila sezona pa bi morali cekati sedmicu-dvije.sjeli smo u auto i obisli sjevero-istocnu hrvatsku-jer tamo u Varazdinu moj muz ima brata pa smo pri povratku svratili do njih i do Zagreba.bilo nam je super kad smo poslije gledali na kaseti sta smo sve obisli i budalesali itd.
a mi svakako slavimo dvije godisnjice-veze i braka,tako dan nam i nije bilo vazno koji cemo dan izabrati.sve je bilo spontano.
pozdrav...
..Mona.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 09:32   #55
mi isto još uvijek pregovaramo oko datuma
ja navijam za 07.07.2007. tako da će vjerojatno i taj na kraju ispasti
prvo smo misliliu četvrtom mjesecu ali kako su se neke stvari dogodile malo smo produžili taj termin u principu kraj sedmoga ne bi jer je onda sezona godišnjih pa baš nam to ne bi odgovaralo ali uglavnom ne znam nadam se da će biti sala za taj dan :-)
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 09:19   #56
Mi smo prvo mislili 5.5. jer mi je baš fora bio taj datum međutim nismo mogli poklopiti restoran i muziku .... A s obzirom da je bend bilo slobodan vikend poslije odabrali smo 11.5. -- i to petak !
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 09:35   #57
Ja sam znala da necu zimi. Ja sam stvorenje visih temperatura. Ali isto tako ne i srce ljeta.
Godisnjica nam je u ozujku i nije bas bilo moguce docekati kad ce biti van korizme. I tako smo zavrsili na lipanj ili rujan. A onda nam je 24.06.06. Bas dobro zvucao. I tako je bilo. I bilo je mrak. Bilo je toplo ali smo bili u klimatiziranom pa nije smetalo, a dan je bio gotovo najduzi pa smo imali kasnije sve skupa, pa nam nije bilo vruce. Al je dragi svejedno stoicki podnio odijelo bez skidanja sakoa do jutra a ni ja se nisam presvlacila

__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 10:37   #58
mi smo počeli hodati na njegov rođendan pa smo se odlučili oženiti na moj! i bila je subota
a sve smo ostalo štelali po datumu ( imali smo vremena- skoro 10 mjeseci za organizaciju)
__________________
ivaa
ivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 10:40   #59
06. 09. prije tri godine
__________________
ivaa
ivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 11:00   #60
Quote:
ana77 kaže:
Mi smo htjeli neki zanimljivi datum (i ljeto naravno), recimo 07.07.07. ali onda je ipak odluka pala na 15.07.07 jer većini paše. Da je subota bio bi 14.07.07. sto je isto zgodno.
Pošto se radi u nedjelju naveće nemamo problema sa rezervacijama jer su sve sale skoro slobodne u nedjelju naveće. Dosta ih dolazi iz vana pa ionako ne rade u pon. i večina će vjerovatno prespavati na mjestu svadbe (ako bude u Podgariću)

zanima me da li netko ima svadbu 07.07.07. ili 14.07.07. ?
Eto jedne sretnice ili ko zna možda za par godina javim da sam sretno razvedena, ha, ha! No, moram priznat da nismo taj datum dobili bez imalo muke, naime rezervirali smo restoran ni manje ni više negu u 1 mj. ove godine i tad ih je za taj dan bilo već tamo rezervirano dvoje (restoran ima više sala)!! A s muzikom smo zato imali problema jer smo mislili ma šta ćemo tako brzo sve organizirat, pa smo nedavno zvali (iako ja mislim da je i to rano za organizaciju) i svi bendovi koje smo htjeli su bili naravno zauzeti E onda smo brže bolje rješili sve, osim vjenčanice, ali zar i to moram već sad???? (pa ko zna kakva će moda bit sljedeće godine
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.