Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu. Podforum: Dizajneri

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 20:11   #841
Ljudi kakav je postupak kod vracanja neceg placenog na rate (visa je u pitanju). Da li je moguce da dobijel povrat novca, tj. da ga banka dobije? Kupila dam danas cipele, a kad sam dosla kuci vidjela sam da jedna ima gresku na zatvaracu, kao da je rastopljen i ne zakapca se ispravno. Radi se o Replayu, da li je uopce moguc povrat kod njih?
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:00   #842
Njima sam i ja vraćala (Reverto, sjedište je u St), vrate ti cijeli iznos, samo dugo traje, meni cca mjesec dana. Odeš u dućan, ispuniš formular i čekaš.
°bubamara° is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 16:05   #843
Da li je netko vracao cipele u aldo? (Ne zamjena vec povrat novaca)
fixan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:44   #844
Dali je moguć povrat odjeće koja je oštećena normalnom upotrebom, a oštećenja su posljedica loše kvalitete proizvoda?

Prije 10ak dana sam kupio kožnu jaknu za 1500 kn. Danas lagano očešem ramenom zid i koža odmah ispuca. Pregledom jakne utvrdim još jednu razderotinu na laktu druge ruke i lagani početak gubitka boje na podlaktici. Sve u svemu, jakna bi se očito raspala sama od sebe za mjesec dana ako se ovo sve događa već nakon 5-6 nošenja. Jel imam ja pravo na povrat novca?
Điđiđiđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:46   #845
Quote:
Điđiđiđi kaže: Pogledaj post
Dali je moguć povrat odjeće koja je oštećena normalnom upotrebom, a oštećenja su posljedica loše kvalitete proizvoda?

Prije 10ak dana sam kupio kožnu jaknu za 1500 kn. Danas lagano očešem ramenom zid i koža odmah ispuca. Pregledom jakne utvrdim još jednu razderotinu na laktu druge ruke i lagani početak gubitka boje na podlaktici. Sve u svemu, jakna bi se očito raspala sama od sebe za mjesec dana ako se ovo sve događa već nakon 5-6 nošenja. Jel imam ja pravo na povrat novca?
možeš probati, nemaš što izgubiti.
teoretski imaš, samo trebaš doći do šefa dućana, a ne prodavača/ica.
imaš račun? jesi platio karticom?
Old 04.12.2017., 19:54   #846
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
možeš probati, nemaš što izgubiti.
teoretski imaš, samo trebaš doći do šefa dućana, a ne prodavača/ica.
imaš račun? jesi platio karticom?
Imam račun, platio karticom. U tom su dućanu inače uvijek jako ljubazni, domaća atmosfera. Sad ćemo vidit hoće li bit tako susretljivi i u ovom slučaju. Ma zapravo, glup sam što sam uopće kupavao kod njih. Već mi je s jedne njihove jakete otpala boja, sama od sebe, bez pranja, doslovno između dva nošenja.
Điđiđiđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:02   #847
Quote:
Imam račun, platio karticom. U tom su dućanu inače uvijek jako ljubazni, domaća atmosfera. Sad ćemo vidit hoće li bit tako susretljivi i u ovom slučaju. Ma zapravo, glup sam što sam uopće kupavao kod njih. Već mi je s jedne njihove jakete otpala boja, sama od sebe, bez pranja, doslovno između dva nošenja.
bitan je račun.
za karticu sam pitala samo za slučaj da nemaš račun - onda bi mogao dokazati kupnju slipom od kartice.
odi, vrati, možeš i prigovor napisati i predati uz odjeću.
ja sam tako vraćala triput cipele NAKON NOŠENJA, isti model - isti dućan - od treće sam skužila da cijela linija je falična. i svaki put sve pet. vratili, pitali jel hoću keš nazad ili želim uzet nešto u toj vrijednosti iz dućana. dvaput sam uzela iz dućana, treći put rekoh - uzimam keš i hvala doviđenja.
Old 04.12.2017., 20:09   #848
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
bitan je račun.
za karticu sam pitala samo za slučaj da nemaš račun - onda bi mogao dokazati kupnju slipom od kartice.
odi, vrati, možeš i prigovor napisati i predati uz odjeću.
ja sam tako vraćala triput cipele NAKON NOŠENJA, isti model - isti dućan - od treće sam skužila da cijela linija je falična. i svaki put sve pet. vratili, pitali jel hoću keš nazad ili želim uzet nešto u toj vrijednosti iz dućana. dvaput sam uzela iz dućana, treći put rekoh - uzimam keš i hvala doviđenja.
Ok, hvala. Probat ću sutra ako stignem. Ako dobijem pare nazad, odmah ću dodat još 1000kn i kupit nešto što valja. U drugom dućanu naravno. Očito ne kažu ljudi bezveze da za pravu kožu treba isprsit dvije do 4 tisuće kn. Ovako samo pare bacam na smeće.
Điđiđiđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:41   #849
Quote:
Ok, hvala. Probat ću sutra ako stignem. Ako dobijem pare nazad, odmah ću dodat još 1000kn i kupit nešto što valja. U drugom dućanu naravno. Očito ne kažu ljudi bezveze da za pravu kožu treba isprsit dvije do 4 tisuće kn. Ovako samo pare bacam na smeće.
ne znam kako se kreću cijene kožnih jakni, prestala sam ih kupovati ima par godina. ima dovoljno dobrih, kvalitetnih i dizajnerski zanimljivih i od eko-kože, po mom nekom subjektivnom sustavu razmišljanja.
no, vjerujem da za te novce možeš naći ono što tražiš.
budi uporan, nabaci osmijeh (nije nužan, ali pomaže) i nećeš falit sa reklamacijom!
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.