Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2016., 19:37   #5901
Ne vidim tu kozne jakne uopce, a kamoli za £60...tako da i dalje tvrdim da je i smijesno niska cijena pokazatelj fejk stranice, a onda i sve ostalo


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 14:07   #5902
Ne znam jel bilo ali evo vam jedna UK stranica , koja nema veze sa Kinezima
i prodaje originalnu robu tipa Nike ,Puma , Under Armour , Adidas i dr.
https://www.sportsshoes.com/
Promjenom valute ( umjesto funte ) u australijski dolar ili
neku drugu koja vam više odgovara dobijete i besplatnu poštarinu .
Roba dobijete za 7 radnih dana , a šalju jedan , do dva dana od uplate ( kartice , PayPal ) .
U slučaju da vam se zagubi paket šalju zamjenu za robu ili vraćaju novac , kako se dogovorite sa službom za korisnike .
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 15:31   #5903
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
U utorak ujutro sam po prvi put ispunila zahtjev za refund poštarine od Paypala-a. Poslala sam sve moguće dokaze, a oni mi se još nisu javili. Dobila sam no-reply mejl da su zaprimili zahtjev i to je to.
Koliko im obično treba?
Budući da odgovora od paypala još nema, molim vas za vaša iskustva?
Vrijedi li još ta ponuda?


Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 20:35   #5904
Ima li tko iskustva sa stranicom www.yoox.com ? Zanimaju me jedne sandale, a pošto nema tog brenda za kupit i isprobat kod nas, zanima me kakvi su što se tiče povrata ukoliko veličina ne odgovara? Imate li kakvih iskustava?
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 11:00   #5905
Imam jedan problem s aliexpressom. Narucio sam nesto, platio, ali sam ipak odlucio da zelim naruciti jos dva komada pa sam odustao (kaj kupim sva tri komada skupa, a time i jeftinije). Kaj je sad sa refundom? Gledam u banci na racunu pise refund pod isplata. Kao da su oni mi jos uzeli toliko koliko sam platio. Nije mi jasno
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 11:56   #5906
evo da se i ja pridruzim ovoj skupini prevarenih..

znaci narucim tenisice na stranici sa domenom co.uk.
nista sumljivo sve naoko izgleda ok dok mi nedodje mail da se isporucuje iz nekog kineskog grada..
naravno zapne na carini..danas stignu i opet naravno nemaju veze sa onim narucenim..

ode lova u vjetar..
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 14:03   #5907
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa stranicom www.yoox.com ? Zanimaju me jedne sandale, a pošto nema tog brenda za kupit i isprobat kod nas, zanima me kakvi su što se tiče povrata ukoliko veličina ne odgovara? Imate li kakvih iskustava?
slobodno naruči, yoox je zbilja odličan
povrat im je jako jednostavan: ako ne odgovara, samo spakuješ ponovno u kutiju u kojoj je došlo, zalijepiš povratnicu i dovovoriš s dostavljačem da dođe po paket; no fuss, jedino je bitno da ne skidaš njihov tag s itema (dođe kao mala etiketa na stvarima).
ako naručuješ u periodu dok se poštarina plaća, taj iznos ti neće vratiti (premda se povratna poštarina ne plaća), no ako je bio free shipping dok si naručivala, i povrat je potpuno besplatan, dakle vrate ti sve što si platila.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 22:55   #5908
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
slobodno naruči, yoox je zbilja odličan
povrat im je jako jednostavan: ako ne odgovara, samo spakuješ ponovno u kutiju u kojoj je došlo, zalijepiš povratnicu i dovovoriš s dostavljačem da dođe po paket; no fuss, jedino je bitno da ne skidaš njihov tag s itema (dođe kao mala etiketa na stvarima).
ako naručuješ u periodu dok se poštarina plaća, taj iznos ti neće vratiti (premda se povratna poštarina ne plaća), no ako je bio free shipping dok si naručivala, i povrat je potpuno besplatan, dakle vrate ti sve što si platila.
Super, hvala ti puno na svim informacijama!
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 14:39   #5909
Jel znate možda koliko % je najveće sniženje na Superdry.com i jel kad cijela ponuda na akciji? Sad je -20% na hoodice i neke jakne.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 18:42   #5910
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa stranicom www.yoox.com ? Zanimaju me jedne sandale, a pošto nema tog brenda za kupit i isprobat kod nas, zanima me kakvi su što se tiče povrata ukoliko veličina ne odgovara? Imate li kakvih iskustava?
Pridužujem se Xavinim preporukama, redovito sam kupovala tamo i stvarno nikad nisam imala nikakav problem s njima.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 09:55   #5911
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Budući da odgovora od paypala još nema, molim vas za vaša iskustva?
Vrijedi li još ta ponuda?


Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
tribala bi vrijedit, ja sam nedavno nesto vracala. nisam dobila nikakvog odgovora nego samo mail nakon par dana da je povrat odobren i novci vraceni...
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 13:59   #5912
Jel ovo provjerena stranica, jel netko narucivao

http://www.shoecocktail.com.hr
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 14:14   #5913
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
tribala bi vrijedit, ja sam nedavno nesto vracala. nisam dobila nikakvog odgovora nego samo mail nakon par dana da je povrat odobren i novci vraceni...
Vrijedi još ponuda. Nakon što mi nitko nije odgovarao ni na paypal temi, javila sam se korisničkoj službi i oni su mi dali link na obrazac koji moram ispuniti. Taj obrazac je skoro identičan onome kojeg sam ja ispunjavala, ali je malo sužen. Ne znam zašto je Google nudio link na krivu stranicu.
Nakon što sam ispunila nove obrasce, dobila sam prvo potvrdni mejl, a zatim i potvrdu odobrenja povrata za dva dana nakon zahtjeva.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 14:04   #5914
Koliki je shipping na SheIn-u?

Nekako sam si pozbrojila da bi trebao biti 5$, a na checkoutu su mi obračunali 15$...
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 17:36   #5915
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Koliki je shipping na SheIn-u?

Nekako sam si pozbrojila da bi trebao biti 5$, a na checkoutu su mi obračunali 15$...
14.99 dolara do 50 dolara. Croatia nije navedena kod "Europe", znači na nas se odnosi "Other Countries". Takva praksa nije rijetka, a na mnogim stranicama ako nam i priznaju status europske države znaju nas "derati" skupim poštarinama recimo u odnosu na susjednu Sloveniju.
Nikky22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 20:55   #5916
Skontala sam i sama... Dakle ili pušiš prenapucan shipping ili carinu, a za kineze zo ne dam. Čekat ću akciju s free shippingom.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 07:24   #5917
Ja sam dvaput kupovala za 45 $ pa sam imala free shipping i proslo bez carine
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 08:35   #5918
Vjerujem, no to je rulet.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 11:14   #5919
Pa do nedavno je Shein imao free shipping iznad 30 USD? Više puta sam kupovala, s robom sam baš zadovoljna i nikada problema na carini,ali ovo sada sa poštarinom su stvarno pretjerali...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 15:41   #5920
Imao je, da. Nije mi palo na pamet... Kao i obično!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.