Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2011., 15:27   #101
Quote:
goran12 kaže: Pogledaj post
u ovoj knjizi možete naći korisne informacije o različitim vještinama lječenja,

http://www.cps.org.rs/mmed02-A4.zip
svima preporučujem da prije nego ulaze u koje kakve vještine neka si pročitaju ovu knjigu,stvarno ima korisnih informacija,pozdrav svima.
Sjeme is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 20:33   #102
Quote:
Nucleus kaže: Pogledaj post
Rado bi pomogla, ali ne stigneš?????
Toliko toga žicaš za sebe, pa ne stigneš još i za druge?
Daj, za početak, žicaj Bracu da te riješi sebičnosti.
Sramota je ovako nešto napisati. I ja sada kršim osnovni princip - ne osuđivati, ali kakav si ti duhovnik da ovako nešto napišeš toj dami.
Razmisli malo tehnički - što bi se bilo ko morao naći sa tim tipom koji "kuka" za Bracom, da bi uzeo njegovu fotografiju kad postoji internet. Kakav je problem poslati fotografiju internetom. Vrlo sumnjiv tip i još sumnjivije namjere.
__________________
Ima lijeka i u Hrvatskoj
dietfood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 16:35   #103
Smile Vikend pozitivnih vibracija

Evo dragi moji u blizini Pule na jednom posebnom mjestu, od 27.-do 29.6 odvijat će se vikend pozitivnih vibracija sa nuizom radionica, pa tko je zainteresiran nek baci pogled.
Biti će tu yoga smijeha, permakultura, metta meditacija, sirova hrana, moć pokreta i punoo zabave i pozitivnih vibracija.

ovo je link
https://www.facebook.com/events/233449200187430/ , a informacije na : [email protected]
beautyofart is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 10:11   #104
Tretmani bioenergijom u Zagrebu

Centar Hamilton, u suradnji s udrugom HUMNIK, organizira tretmane bioenergijom u Zagrebu. Osim bioenergetskih tretmana, svaki korisnik proći će i tretman radiestezijske detekcije izloženosti štetnim zračenjima te će mu se izraditi radiestezijski indikacijski test toelrancije na pojedine namirnice. Sve tretmane provodi bioenergetičar/radiestezist Tihomil Hamilton.
Tretmani će se odvijati od ponedjeljka 26.01.2015.g., u popodnevnim satima, u prostorima HUMNIK Centra u Savskoj 79c a predhodne prijave su obavezne.
Više informacija na http://hamilton.hr/aktualnosti/tretm...ijom-u-zagrebu
bendur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:21   #105
Savjet za liječenje

Pozdrav svima!
Već neko vrijeme liječim infekciju zlatnim stafilokokom na nozi, međutim u zadnje vrijeme su mi se na dorzumu šaka pojavile crvene mrlje koje nisu neko kožno oboljenje. Nestanu kad ležim i mirujem, a čim se aktiviram, hodam ili perem ruke se zacrvene, s time da su izraženije na lijevoj ruci.
Osim toga imam bolove na lijevoj strani trbuha, otprilike po sredini i doktor mi je prepisao Spasmomen, kako bi potaknuli crijevnu peristaltiku.

Mene muče te ruke jer sam zaključila kako je stanje na njima povezano sa bolovima u trbuhu, ali ne mogu dokučiti kako da ih liječim..

Ako je bilo tko imao slično iskustvo, molim ga da se javi i kaže mi što je radio po tom pitanju..hvala!
Jane 4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.