Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2009., 21:23   #21
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Aaah, onda vjerovatno ne. Pretpostavljam da cemo imati 100 gostiju, ne vise od 120. Sad cu opet biti dosadna i pitati, a sto za hotel Lapad?
ma pitaj samo
ne znam za hotel lapad, ali on ti se nešto renovirao ako se ne varam pa su sigurno nešto mijenjali.
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:24   #22
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Aaah, onda vjerovatno ne. Pretpostavljam da cemo imati 100 gostiju, ne vise od 120. Sad cu opet biti dosadna i pitati, a sto za hotel Lapad?
ne znam za Lapad, ali sam čula za H. Ivku da bude super, ali ne znam cijenu pošalji im upit mail-om. to ti je najbolje!!
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:25   #23
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
isto ko u restoranu u tim hotelima. cijena ovisi o jelovniku a ne o prostoru hotela. Meni je u H. Palace 350 kn/osobi, kod mene je klasični jelovnik, pršut-sir-francuska, juha, pašticada s njokima, pečenje i torta. ja sam rezervirala prije par mjeseci i ta je bila cijena. znam da je Excelsior nešto skuplji. a za Astareu ne znam, ali prijateljica mi je tamo imala svadbu pa ću je pitat i javim kroz koji dan.
koji je najjeftiniji hotel u gradu
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:26   #24
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
isto ko u restoranu u tim hotelima. cijena ovisi o jelovniku a ne o prostoru hotela. Meni je u H. Palace 350 kn/osobi, kod mene je klasični jelovnik, pršut-sir-francuska, juha, pašticada s njokima, pečenje i torta. ja sam rezervirala prije par mjeseci i ta je bila cijena. znam da je Excelsior nešto skuplji. a za Astareu ne znam, ali prijateljica mi je tamo imala svadbu pa ću je pitat i javim kroz koji dan.
Hvala najljepsa. Da ti pravo kazem, ne trebas mi javiti, jer ne bi posla u Excelsior. U biti, trebam obici par mjesta pa odluciti tim nacinom. Bazen u blizini bi bio super!!!!!
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:27   #25
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
koji je najjeftiniji hotel u gradu
Stvarno? Svida mi se sto je bazen ispred.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:28   #26
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Stvarno? Svida mi se sto je bazen ispred.
ne, ne, krivo si shvatila.
Pitala sam koji je najjeftiniji hotel u gradu?
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:29   #27
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Kad je sretan dan? Mmmm, za sada sam skroz nesretna. Ne zelim vas bas zamarati, vec mi otac ne moze garantirati kad ce biti doma i moze mi dati samo 4-5 mjeseci unaprijed odgovor, a meni treba barem godinu dana. ;-( Zeljela sam zakazati sretni dan kasno proljece iduce godine. ;-(
hej, glavu gore, kako to nesretna??? stigne se sve i u 4-5 mjeseci organizirati!!! ti samo skupljaj ideje i malo se raspitaj pa kad tata bude znao sve će se riješiti u par dana! malo će biti gužva za muziku, ali što??? znam ja neke koji su u 2 mjeseca sve organizirali (bebač na putu) i bilo je
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:31   #28
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
znam ja neke koji su u 2 mjeseca sve organizirali (bebač na putu) i bilo je
to su hitni slučajevi
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:36   #29
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
to su hitni slučajevi
da, baš tako!!

e najjeftiniji hotel? najgore od svega je što se oni svi prate u cijenama!! tako da je to sve tu negdje, ali mislim da H. Adriatic koliko sam čula ima najjeftiniju ponudu, ali nisam sigurna
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:39   #30
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
hej, glavu gore, kako to nesretna??? stigne se sve i u 4-5 mjeseci organizirati!!! ti samo skupljaj ideje i malo se raspitaj pa kad tata bude znao sve će se riješiti u par dana! malo će biti gužva za muziku, ali što??? znam ja neke koji su u 2 mjeseca sve organizirali (bebač na putu) i bilo je
Ma u tome je problem. Vecina prijatelja nam zivi vanka, pa bi im htjela poslati pozivnice barem 10 mjeseci prije, pa da mogu planirati godisnji u Dubrovniku, isto tako stvarno zelim vjencanje u Sv Vlaha, a to sigurno ne bi mogla garantirati kad bi pokusala rezervirati 4,5 mjeseci prije (ili bi li mogla?). Eto, zato ne znam sto uciniti.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:42   #31
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ne, ne, krivo si shvatila.
Pitala sam koji je najjeftiniji hotel u gradu?
Aaaaah, to ti ne bi znala. Mozda hotel Mlini u mlinima, ali to samo nagadam.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:43   #32
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
da, baš tako!!

e najjeftiniji hotel? najgore od svega je što se oni svi prate u cijenama!! tako da je to sve tu negdje, ali mislim da H. Adriatic koliko sam čula ima najjeftiniju ponudu, ali nisam sigurna
da, da, oni se prate. Ali ako su približne cijene onda ću radije neki ljepši hotel nego neku ogromnu socijalističku dvoranu
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:48   #33
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
da, da, oni se prate. Ali ako su približne cijene onda ću radije neki ljepši hotel nego neku ogromnu socijalističku dvoranu
dijelimo isto mišljenje iako ja nisam imala izbora i u mom slučaju dobro bi mi došla veeeelika socijalistička dvorana
šala, kod mene oko 250-280 osoba i imala u izboru tri hotela: Libertas , Croatiju u Cavtatu i Palace i meni osobno Palace najdraži.
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:52   #34
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
Libertas , Croatiju u Cavtatu i Palace i meni osobno Palace najdraži.
hm, meni je u Libertasu lijepo, doduše malo prevelika sala, ali oni je nekako pregrade, stave nešto da se koristi smao onoliko koliko je potrebno.
A kada si ti dogovorila s hotelom datum, koliko prije treba?
I koji fotić valja?
da ne reklamiramo može i na PM neki kontakt
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:54   #35
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Ma u tome je problem. Vecina prijatelja nam zivi vanka, pa bi im htjela poslati pozivnice barem 10 mjeseci prije, pa da mogu planirati godisnji u Dubrovniku, isto tako stvarno zelim vjencanje u Sv Vlaha, a to sigurno ne bi mogla garantirati kad bi pokusala rezervirati 4,5 mjeseci prije (ili bi li mogla?). Eto, zato ne znam sto uciniti.
mislim da neće bit problem Crkva, ne mogu garantirati. meni je brat rezerviro 5 mj. prije i nije imao problema s datumom. i ja ću tamo, a nisam još rezervirala
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:01   #36
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
hm, meni je u Libertasu lijepo, doduše malo prevelika sala, ali oni je nekako pregrade, stave nešto da se koristi smao onoliko koliko je potrebno.
A kada si ti dogovorila s hotelom datum, koliko prije treba?
I koji fotić valja?
da ne reklamiramo može i na PM neki kontakt
ma meni su bili starci u Libertasu i rekli su da je hrana očajna..e sad ne znam nije ni u drugim nešto posebno, ali bio mi je i skuplji od Palaca. ja sam dogovorila s hotelom prije negdje 3 mjeseca iako su mi se svi čudili zašto tako rano, ali ja sam htjela baš taj datum za fotić ti pošaljem na pm.
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:03   #37
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
ali ja sam htjela baš taj datum
što, jel vam godišnjica tada ili?
jel možeš vjerovat da mi JOŠ nemamo datum?!
strašno. Moram požuriti da nam se ne razgrabi sve!
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:09   #38
Pa mislila sam ih smjestit u hotel gdje bi bila i svadba pa tako iskamčit neki popust

Meni je posebno drag hotel Neptun, jeli znate kakve su tamo cijene?
A koliko košta crkva Sv. Vlaha i tko vjenčava don Toma ili netko drugi? I kad će biti gotovo njezino renoviranje?

Uh, jesam vas napala s pitanjima...

Može i meni na pm fotić i cijena, hvala
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:23   #39
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
mislim da neće bit problem Crkva, ne mogu garantirati. meni je brat rezerviro 5 mj. prije i nije imao problema s datumom. i ja ću tamo, a nisam još rezervirala
Kad je tebi sretan dan?
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:25   #40
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Kad je tebi sretan dan?
pa u potpisu joj je, 12. rujna valjda
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.