Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2009., 12:15   #41
Quote:
nasmijana17 kaže: Pogledaj post
Eto vidis ja pak imam sasvim drugacija iskustva....
Informirala sam se na vise strana i svi koje smo pitali su ih hvalili i u vezi klope i u vezi kolaca (pogotovo rodbina govori istinu jer nam ne zele lose). Onda sam kupila karton kolaca na probu i mogu reci da su kolaci bili njam njam. Stvar ukusa, ne?

Ipak sam misljenja da se treba na par strana raspitati.....


Istina stvar ukusa, ja volim raznovrsne a ne kad su svi isti samo sa različitom bojom kreme.
Nisam ništa loše mislila, samo sam htjela pomoći.Nadam se da se ne ljutiš?
Jetajeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 12:25   #42
Koliko je kila kod njih?
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 13:28   #43
Quote:
Jetajeta kaže: Pogledaj post
Istina stvar ukusa, ja volim raznovrsne a ne kad su svi isti samo sa različitom bojom kreme.
Nisam ništa loše mislila, samo sam htjela pomoći.Nadam se da se ne ljutiš?
Ma ne ljutim se nimalo. Valjda sam preostro odgovorila., sorry.
Svak ima svoj ukus i svoje misljenje i dobro da je tako inace bi bilo dosadno.

@bandera
Ne bih ti znala reci gdje se krecu cijene kod njih jer sam ja uzela sve u kompletu (jelo i kolace).
Poslat cu ti kasnije broj pa ih nazovi i pitaj. Isto bi ti preporucila da mozda kupis paketic kolaca i da probas...
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 16:26   #44
Molim brojček!
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 16:16   #45
Cool Vjenčanje u Sisku

Evo ovako...ja sam iz Siska...i moj dragi također...ovdje na forumu nasli smo hrpu sjajnih postova koji imaju fenomenalne ideje, ali...nitko ne piše iz Siska...
Mi bi htjeli imati malo vjenčanje (oko 20 ljudi), na otvorenom, ili na brodu na Kupi (nedavno je bilo takvo, samo veliko vjenčanje)...Htjeli bi i da nam matičar izađe do tog našeg (još ne pronađenog) mjesta... Problem je u tome što bi mi htjeli da to izgleda savršeno, intimno, ma fenomenalno, ali baš i nemamo ideje di to u našeg gradu napraviti (ili bližoj okolici)...pa stoga molimo da nam predložite nešto...vaša iskustva...ma sve kaj vam padne na pamet...samo pomozite...tnx...
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 16:46   #46
Ja vjerujem da sve što se može "nabaviti" u Zg može "doći" i u Sisak, pa to bar blizu
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 17:53   #47
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
Ja vjerujem da sve što se može "nabaviti" u Zg može "doći" i u Sisak, pa to bar blizu
ma ne mislim ja na nabavke, znam da se svašta da nabavit, mene više muci di napravit, na kojim lokaijama...kako to izvesti...
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 17:54   #48
by the way, nesta mi je sestra pricala o tvom vjencanj u nekoj vili...pa ajd molim te ak ti nije bed da sad ne trazim di si o tome pisala da mi ukratko kazes di je to bilo i koliko te kostalo sve zajedno
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 08:51   #49
A Stari grad? Tamo ima i restoran... U Sisku ne znam ljepšeg mjesta od toga.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 12:36   #50
Moji su poznanici imali mala vjenčanja u restoranima Barun i Coctail. Mislim da svaki od njih ima otvoreni vrt pa bi to mogla iskoristiti kao prostor. Još kad se lijepo ukrasi... Trebala bi se raspitati.
__________________
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
(●̮̮̃•̃) (●̮̮̃•̃)
/█\ ♥/█\
-Antonija- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 15:43   #51
ja sam imala vjencanje u Starom gradu, ako te sto zanima, samo pitaj
ivanna86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 11:54   #52
Quote:
ivanna86 kaže: Pogledaj post
ja sam imala vjencanje u Starom gradu, ako te sto zanima, samo pitaj
bas sam jucer bila u starom gradu...izgleda lijepo...samo ne znam kako bi onaj veliki prostor izgledao na nas 20-ak...nekako mi se cini da je veliko i da bi bilo tuzno bez vise ljudi na tom prostoru...
vrajajuci se iz starog grada ugledala sam brod juran i sofija...e on mi se cini odlicnim...al ne znam koga da pitam...
kako je to izgledalo kod tebe....
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 17:13   #53
Sarah, ja sam "novopečena" Sisčanka
Prošlo ljeto sam vidjela u Sisku jednu manju svadbu koja me oduševila, svi gosti i mladenci su se vozili vlakićem od Vrbanusa uz muziku, išli su preko Novog mosta kroz grad do crkve. Prema opisu poznatih slikali su se kod crkve u parku i nastavili vlakićem do Staroga Grada, tamo su se slikali uz rijeku i u starom gradu...

Koliko se sjećam kada sam obilazila restorane za svoju svadbu, restoran u Starom gradu nije velik, taman za manju svadbu, zato mi se nije svidjelo i ne volim prostore uske i dugačke... A šator vani navodno rade za veće svadbe jer ne stanu unutra, a iznajmljuju i manje šatore, provjeri još...

Meni su još super restorani "Grand" i "Cocktail"

Pitala si za brod "Juran i Sofija", ovdje je broj za informaciju:
http://www.turizam-smz.hr/brod_cjenik.pdf

Meni je ovaj vlakić presladak



Zadnje uređivanje jasna : 13.07.2009. at 18:14.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 20:54   #54
Jasna, pogledala sam slike, prekrasno je sve. daj mi reci samo od kojeg cvijeća si imala buket, osim ruža? Može i na 'cvijeće', ili na pp, da ne bude off topic.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 23:24   #55
sarahh, moj dragi i ja imamo svadbu u 9 mj. u starom gradu, unutra u restoranu. Bit će nas 25. Inače ti se šator koristi samo za velika vjenčanja iznad ja mislim 70 ljudi i postavljen je do kraja 8. mjeseca. A ako hoćete malo vjenčanje unutra taman ima prostora za stolove i da se ekipa raspleše
lapany is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 17:24   #56
[QUOTE=jasna;21536427]Sarah, ja sam "novopečena" Sisčanka
Prošlo ljeto sam vidjela u Sisku jednu manju svadbu koja me oduševila, svi gosti i mladenci su se vozili vlakićem od Vrbanusa uz muziku, išli su preko Novog mosta kroz grad do crkve. Prema opisu poznatih slikali su se kod crkve u parku i nastavili vlakićem do Staroga Grada, tamo su se slikali uz rijeku i u starom gradu...

Koliko se sjećam kada sam obilazila restorane za svoju svadbu, restoran u Starom gradu nije velik, taman za manju svadbu, zato mi se nije svidjelo i ne volim prostore uske i dugačke... A šator vani navodno rade za veće svadbe jer ne stanu unutra, a iznajmljuju i manje šatore, provjeri još...

Meni su još super restorani "Grand" i "Cocktail"

Pitala si za brod "Juran i Sofija", ovdje je broj za informaciju:
http://www.turizam-smz.hr/brod_cjenik.pdf


Ne mogu vjerovati da napokon netko ima konkretne informacije. Puno ti hvala. Gledala sam tvoje slike s vjenčanja, stvarno su predivne, cvijeće je posebno... Oduševilile me ove informacije o brodu...Odmah sam im upit poslala...Nadam se da mi budu i odgovorili...A bome nije loša ideja ni pitati gosp. Vrbanusa za vlakić...Joj, ne znam ni sama...Dragi bi htio da se vjenčamo na moru...a ja bi radije da to bude u Sisku, da nam matičar uzađe van (ako nije preskup)...
A vidjela sam i na slikicama da ima jedna slika u mom susjedstvu (ona s Fordom ispred Radnika na Zelenjaku)...da nismo možda susjede...heheheh...
U svakom slučaju puno, puno si mi pomogla
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 17:25   #57
Joj, ne znam...nekako mi je onaj prostor klaustrofobičan...uzak i dugačak...ježim se takvih prostorija....
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 10:23   #58
Odi si pogledati u Barun i Cocktail, mislim da su ti restorani idealni za manje svadbe, a k tome su i lijepo uređeni. Za Barun znam da imaju vrt, nedavno je tamo bilo jedno vjenčanje (matičar ih je tamo vjenčao) i prema onom što sam vidjela na slikama bilo je prekrasno.

Što se tiče Vrbanusa i vlakića, lani sam vidjela da su se mladenci vozili u onoj njegovoj bubi, a tamburaši i svatovi u vlakiću i to mi je baš bilo fora za vidjeti. Iako mislim, ali nemoj me držati za riječ, da se to netko ženio iz njegove obitelji. Najbolje ti je nazvati i pitati i onda ćeš imati pouzdanu informaciju. Sretno!
Mazilymaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 12:10   #59
Ma coctail ne bi jer sam tamo imala svoje prve svatove, heheheh, kao što i vidite nije potrajalo, a barun, hm nisam pametna....samo vi meni šaljite slikice i pričajte kako je vama bilo pa ću več nešto smislit i odlučit...hehehe...baš sam komplicirana
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 12:16   #60
hmmm..da,u sisku je baš teško naći neki prostor..i moja sestrićna se udaje pa isto traži prostor..za manja vjenčanja mi je najbolji coctail,ali pošto to ne dolazi u obzir kod tebe..možda grand ili barun..?

da bar imaš poznanika koji ima kraasno i veliko dvorište pa da tu nešto organizirate..
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.