Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2010., 14:45   #1
Rekonekcija

Pozdrav svima..Nedavno sam naišao na jednu novu metodu iscjeljivanja koja je još dosta nepoznata na našim prostorima.Radi se dakle o rekonektivnom iscjeljivanju kojem je svrha povezivanje čovjeka sa njegovim izvorom.Ova je metoda potakla mnoge znanstvenike na istraživanje i proučavanje istog,a sve iz razloga velike učinkovitosti i potpuno drukčijeg pristupa u usporedbi sa do sad poznatim metodama altrnativnog liječenja.Terapija se odvija u maksimalno tri terapije,a u nekim slučajevim je dovoljna samo jedna.Zanimljivo je da se prilikom rekonekcije ne liječi određena bolest ili smetnja već se odvija proces obnavljanja tj. konektiranja osobe sa izvorom njegova postojanja i svim onim što mu je namjenjeno.Samim tim svaki negativni utjecaj i bolest mogu biti eliminirani.
Evo i link za više informacija http://www.rekonekcija.com.hr/
Zanima me što mislite o ovoj metodi i ima li netko iskustva ili bilo kakva saznanja.
Afro Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 22:28   #2
Thumbs down

Quote:
Afro Man kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima..Nedavno sam naišao na jednu novu metodu iscjeljivanja koja je još dosta nepoznata na našim prostorima.Radi se dakle o rekonektivnom iscjeljivanju kojem je svrha povezivanje čovjeka sa njegovim izvorom.Ova je metoda potakla mnoge znanstvenike na istraživanje i proučavanje istog,a sve iz razloga velike učinkovitosti i potpuno drukčijeg pristupa u usporedbi sa do sad poznatim metodama altrnativnog liječenja.Terapija se odvija u maksimalno tri terapije,a u nekim slučajevim je dovoljna samo jedna.Zanimljivo je da se prilikom rekonekcije ne liječi određena bolest ili smetnja već se odvija proces obnavljanja tj. konektiranja osobe sa izvorom njegova postojanja i svim onim što mu je namjenjeno.Samim tim svaki negativni utjecaj i bolest mogu biti eliminirani.
Evo i link za više informacija http://www.rekonekcija.com.hr/
Zanima me što mislite o ovoj metodi i ima li netko iskustva ili bilo kakva saznanja.
a što misliti o 333 dolara za neki seminar, ili 350 kn za neki tretman koji ne tretira ništa posebno već vas spaja sa izvorom vašeg postojanja;
__________________
rođo
rođo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 00:29   #3
Quote:
rođo kaže: Pogledaj post
a što misliti o 333 dolara za neki seminar, ili 350 kn za neki tretman koji ne tretira ništa posebno već vas spaja sa izvorom vašeg postojanja;
Pa eto,ne znam ni ja...zato me i zanimalo da li ima kakvih iskustava.To i ne mora biti puno para ako ima rezultata s obzirom da ljudi često daju i puno više za razne bioenergičare,reiki majstore i slične iscjelitelje.Priznajem da sam i sam skeptičan ali vrijeme će pokazat svoje,kao i uvijek.
Afro Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 00:10   #4
Knjigu sam pročitala . Prilično duhovito napisana što mi se svidjelo. Što se tiče tehnike neke su mi stvari sjele, sa nekina se ne slažem. No nije li uvijek tako ?

Koliko sam ja skužila postoji jedna ženska osoba koja to radi u Zagrebu.

Probaj, pa nam javi kakvi su dojmovi .
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 01:38   #5
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Knjigu sam pročitala . Prilično duhovito napisana što mi se svidjelo. Što se tiče tehnike neke su mi stvari sjele, sa nekina se ne slažem. No nije li uvijek tako ?

Koliko sam ja skužila postoji jedna ženska osoba koja to radi u Zagrebu.

Probaj, pa nam javi kakvi su dojmovi .
Knjigu ću svakako pročitati,barem to...za sad
Afro Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:18   #6
zna li netko gdje bi se mogla skinuti knjiga Rekonekcija?
ddejaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:05   #7
Quote:
ddejaaa kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje bi se mogla skinuti knjiga Rekonekcija?
http://www.4shared.com/document/6sRR...ekcija_Le.html
Mila_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 10:34   #8
Lightbulb

Evo, i ja sam dosta citala i gledala na snimke o tome.
Taj dr. Pearl ima svoj Channel na youtube, pa si mozete pogledati.
Bio je i kod Mišaka u emisiji.

I ja sam se bas zaintrigirala.
Da li netko ima ikakvih direktnih iskustava da podijeli s nama?
jozephina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:46   #9
Eto i ja našla vremena i pročitala knjigu. na prvu mi nije djelovala privlačno, ali onda sam ovdje vidjela temu, pa pošto čitam sve što bi mi moglo iole pomoći, reko da ne propustim slučajno nešto.

o knjizi mogu reći da je prva koja mi se sviđa kako je napisana na temu bioenergije. zbog iskrenosti, humora i jasnoće pisanja. usto je pokušaj da se demistificira ovaj posao, pojednostavi, a iscijelitelja oslobodi strahova i otvori prema Svemiru. a i čita se u jednom dahu jer je autobiografska i zanimljiva.

s druge strane, ono što sam primijetila je određeni nivo manipulacije, nekakve sugestije čitatelju itd. možda s dobrom namjerom, ali ne smatram to pozitivnim. možda griješim, ali imala sam takav subjektivan dojam dok sam čitala.

istovremeno malo pobija svoje tvrdnje...kao "nisam Vam ja potreban" a drži seminare.

e sad, dal je to nešto novo ili ne...ne znam...osobno mislim da svaka osoba koja je samouka a radi s ljudima unosi u rad svoju osobnu frekvenciju i način rada, tako da iz te interakcije s pacijentom uvijek nastaje nešto novo. neki novi energetski kvalitet. i u tom smislu je sigurno novo.

i trebalo bi probati svakako...

pozz
__________________
Prije nego postaneš zvijezda moraš najprije biti kaos.
wikis52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 06:44   #10
Rekonekcija Dr Eric Pearl

http://www.alternativa-forum.com/nov...konekcija.html

jel tko čuo za njega?

pročitao njegovu knjigu?

bio na njegovom besplatnom seminaru u Rijeci?

Kako je bilo?

dolazi u Zagreb...planira li tko ići?

što mislite o njemu?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 10:56   #11
Upravo sam počela čitati knjigu, mislim da se ništa loše ne može iz nje naučiti....a nakon jednog tretmana od mog kolege koji se počeo malo ozbiljnije tim baviti, mogu reći da mi je bilo bolje.
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 13:52   #12
Čitala knjigu, imam iskustva, direktne izvještaje sa seminara u Zagrebu i direktna iskustva u radu.

Dr. Pearl kao i obično, nije izmislio ništa "novo", samo je ono već poznato i znano "zapakirao" u svoj proizvod sa svojim "dodacim", dao tomu ime i taj paket fino prodaje onima koji su zainteresirani da nauče metodu.

Uz to je, naravno, izdao knjigu kao što je i red, gdje opisuje "putovanje" svoje majke po levelima (s dosta grešaka i slobodne popularne interpretacije) te put koji ga je doveo do ove metode iscjeljivanja.
Osobno mi je knjiga uglavnom dosadna, već viđeno i s prilično diskutabilnim dijelovima, ali pronađe se i pokoji ok citat i zgodna uputa.

Najsmješniji mi je bio jedan dio gdje on piše nešto o prirodnoj ljepoti ovo, ono, a čovjek je izbotoksiran od glave do pete.

Metoda je moćna, ali definitivno nije izvorno njegova, no on ju je modificirao u oblik koji može uspješno prezentirati te podučavati, na tome zarađuje i fine novce, a na kraju svega će reći: "Dr. Eric Pearl Vam ništa ne obećaje!"
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 17:30   #13
Ja sam bila na seminaru u Zagrebu pred koji mjesec.
Prije toga E. Pearla vidjela na rubu znanosti, a još prije toga čitala knjigu.
Sad, šta je je, ima slobodnih interpretacija na više mjesta, ali ja mislim da to nije bitno, bitno je što čovjek želi reć s tim.
Reiki upotreblajva nekakve simbole za liječenje, poslje viska moraš istrest negativnu energiju s ruku i sl, a on kaže da nam je to sve nepotrebno, tj.da smo sami sebi dovoljni.
Jel ima šta boljeg od toga?
Samo ti i energija svemira, ajmo ju tako nazvat, ste dovoljni.
To je toliko moćna spoznaja, da ju puno ljudi nije ni spremno prihvatit, jer je ogromna odgovornost, ali i nevjerovatan dar!
A što se tiče seminara, bilo je fenomenalno, poučno, čak ako i zanemarimo autosugestije i slično, nakon toga su svi oko mene počeli imati neočekivana iscjeljenja, neki veća, neki manja, tako da tih 333 dolara je gušt dat za takvo iskustvo...
secret6969m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 20:13   #14
jos malo jeftine psihologije upakirane u presarenu ambalazu. Slicne metode sam vidio prilicnu gomilu puta u sklopu prilicne gomile stvari ukljucujuci cak i prihvacene psihoterapijske pravce. Kad netko tako nesto izvuce, maksimalno pojednostavi, slozi bajkovitu pricu i krene prodavati kao rjesenje svih problema za dobru lovu prilicno sam sumnjicav.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 17:53   #15
Danas sam to isprobao... bez da sam znao sto je ni ista o tome... oi bez ikakvih ocekivanja, a najmanje na fizickom nivou... za sad sam jos fasciniran kako su bolovi u vratu i ledjima, te ukocenost istih nestali za 20 minuta bez da sam dotaknut...
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 18:35   #16
bas si sugestibilan
Vid ovo:
http://www.thereconnection.com/langu...jcesca-pitanja

Braco meets Amway
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:36   #17
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
Danas sam to isprobao... bez da sam znao sto je ni ista o tome... oi bez ikakvih ocekivanja, a najmanje na fizickom nivou... za sad sam jos fasciniran kako su bolovi u vratu i ledjima, te ukocenost istih nestali za 20 minuta bez da sam dotaknut...
Pa da, to definitivno djeluje i nije problem u metodi.

Isto tako u "eteru" su zapisana razna iscjeljujuća znanja koja možeš sam primiti ili ti ih netko posredno može predati i rade na sličan način.

Neke metode zahvaćaju čak i genetsku strukturu.

Pearl je skužio princip i fino ga upakirao pod naziv "rekonekcija" i patentirao i sada ide okolo po svijetu, inicira ljude itd.
I pravo mu budi
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 00:23   #18
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
Danas sam to isprobao... bez da sam znao sto je ni ista o tome... oi bez ikakvih ocekivanja, a najmanje na fizickom nivou... za sad sam jos fasciniran kako su bolovi u vratu i ledjima, te ukocenost istih nestali za 20 minuta bez da sam dotaknut...
Sacreuse, što si isprobao "bez da si išta znao o tome", tj. što si napravio i na osnovu čega (ili si ipak pročitao knjigu, pa sam ja nešto krivo shvatila)?

Može li malo o toj rekonekciji, kakva je to metoda, kako se i šta radi?
Essy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 23:12   #19
molim te za link gdije skinuti tu knjigu Dr. Eric Pearl. Hvala

L.P FARAON007

Zadnje uređivanje Bat Kol : 29.01.2012. at 15:20.
FARAON007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 09:33   #20
Ako dobro shvatih, ista cijena tretmana svugdje. U Pakistanu, Uzbekistanu, Hrvatskoj, USA, Nizozemskoj... Po nekom čudnom nepisanom nalogu...Radi energetske ravnoteže...

Zanimljivo je kako ljudi koji bijahu u Sheratonu odslušaše ono njegovo da ništa drugo ne vrijedi ni spomena pored rekonekcije i njene izvanredne moći - a kamoli prakticiranja. Kao da i ne odslušaše.

Poštuje se, koliko imam spoznaja, sugestija o cijeni. Ne i ona o suvišnosti drugih metoda. Samo je dodana onome čime se i otprije bave, opet, koilko primjećujem. Interesting.
Persephone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.