Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2010., 14:25   #1
Što nikad ne biste obukli?

Postoji li komad odjeće,obuće,nakita ili bilo koji drugi modni dodatak koji nikad ne biste stavili na sebe bez obzira koliko je trenutno u modi?

Meni su recimo preružne tzv 'Haremske' hlače (one što im međunožje visi do koljena)



Takođe su mi užasne one štreberske naočale...ne vidim svrhu nošenja toga kao modnog dodatka osim ako nisu dioptrijske

Od cipela su mi ružne 'oxfordice'


to ni mrtva ne bih obula
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 14:43   #2
Uggsice. Zar postoji netko tko nosi streberske naocale ili bilo kakve okvire kao modni dodatak, a nema nikakvu dioptriju?
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 14:43   #3
oxfordice.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 14:55   #4
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
oxfordice.
I ja.Bas su mi uzasne
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 14:56   #5
uggsice.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:04   #6
Ovakve jakne, tak sjajeće napuhnute i strukirane, bljakić:
http://www.stateshop.com/media/catal...2-900front.jpg
Ova još i nije tako strašna, viđala sam i ružnijih modela ovdje.

I slažem se za uggsice. Preskupo, preružno i brzo se deformira. Zašto bi neko to kupio, ima još načina za utoplit noge

Harem hlače ja isto nebi nosila. Al mi neki modeli fora izgledaju na curama koje znaju to isfurat. Nije mi šminkerski predmet, bolje paše na neki ležerniji alternativniji stil, nego kad se trendovski kombinira.

I sve one imitacije kože koje izgledaju ko da su krojene od vreća za smeće, bez obzira o kojem se predmetu radilo. Ako je već imitacija kože, onda i mora izgledat ko koža, inače ne priznam
Lady Evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:07   #7
oxfordice
balerinke
mokasine
sjajne najlonke
mrežaste najlonke
bijele kožne čizme
kombinacija kričavo roze boje na plavu kosu
kombinacija roze boje i leopard/kravljeg i sl uzorka
ima još puuuuuno toga...
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:14   #8
aglice, bijele hlače (najveći rigo), većinu stvari od jeansa (trapke na stranu i eventualno neka haljina ili suknja, ali i to je rijetkost da mi svidi), "muške" ženske cipele, većina tenisica (starke ne brojim tudi), izrazite špičoke, bijele cipele, bijele torbe, u biti većinu bijele robe (košulje isto na stranu), trenirke van kuće, šilterice, roba na kojoj logo dreči na sva usta, pojaseve s ogromnim nakićenim kopačama, bijelo-crvene kombinacije (ne mislim na jedan komad robe u c-b, nego na cijelu odjevnu kombu), rozodrečavu boju, bejbi plavu, bejbi rozu, perje, punopreviše nakita, crocs

sjetim se ja još
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:30   #9
Prave uggsice - 2000 kuna? You gotta be kiddin' me
Balerinke
Bundu od pravog krzna
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:32   #10
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
trenirke van kuće,
roba na kojoj logo dreči na sva usta, pojaseve s ogromnim nakićenim kopačama, bijelo-crvene kombinacije (ne mislim na jedan komad robe u c-b, nego na cijelu odjevnu kombu), rozodrečavu boju, bejbi plavu, bejbi rozu, perje, crocs
+ špicoke, dekolte do pupka, prekratku suknju, većinu bijele odjeće (u kombinaciji s crnom može), rajf (kape i šeširi mogu), poderane čarape, trenirku i uggsice izvan kuće/ureda, krzno, sivu boju
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:34   #11
Quote:
Arienrhod kaže: Pogledaj post
Uggsice. Zar postoji netko tko nosi streberske naocale ili bilo kakve okvire kao modni dodatak, a nema nikakvu dioptriju?
Moj frend Baš izgleda glupo.
I ja mrzim te naočale.

OT: oxfordice, lakirane cipele, one jako ružne tanke remene, bilo kaj u trapez, marame šarene preko glave, špičoke, sjajne hulahopke po mogućnosti prozirne, mašnu na glavu ili rajf s istim tim, bilo kaj sa leopard i sl. uzorkom, dugačke suknje, široke haljine do poda, preglomazne ogrlice, šubaru, bijele tajice, zlatne/srebrne majice koje se sjaje do bola, dugačke naušnice do ramena, rozo+kožno, uzorak ruže.....
mogla bi tako još ...
__________________
Yearning again only to be myself

Zadnje uređivanje Tourniquet_ : 02.12.2010. at 15:45.
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:34   #12
Frenč na bilo kojim noktima, velike špicoke, 80% tenisica, one krznene prsluke, remenje s kopčama, tube haljine i topove (ovo na žalost ), plišane trenirke, majice bez rukava (ono ne top, ne naramenice, nego samo bez rukava), jako sm sensitive i na V otvore, moram priznat, bijelu obuću, hlače i torbe.
hmmmm... Sportsku šljašt obuću i odjeću. Jednu posebnu vrstu čizama koje ne mogu opisat 'vako ali su uglavnom gamošaste, prate liniju stopala vjerno probat ću nać sliku. Nisam prijatelj ni šišmiš rukava, iako ponekad mogu proć. Hmmmm... Stupidne natpise na majicama i guzicama trenerki (prestrašno je šta sve ljudi znaju nosit na sebi), sjajne najlonke. Hm.... narančastu boju. Šarene grudnjake na majice na naramenice... hm. Velike nočale za sunce sa metalik staklima ili/i bez okvira . Iskidane najlonke.
Hmmm.... napišem još kad se sjetim...
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:36   #13
gumenjače
forum mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:36   #14
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
oxfordice
balerinke
mokasine
sjajne najlonke
mrežaste najlonke
bijele kožne čizme
kombinacija kričavo roze boje na plavu kosu
kombinacija roze boje i leopard/kravljeg i sl uzorka
ima još puuuuuno toga...
svaka ti dala!!!
provincijalka76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:38   #15
I inače ne volim životinjske uzorke, al totalno mi je treš kad neko "pofarba" životinjski uzorak, pa umjesto normalnog leoparda dobiš rozog, crvenog, zelenog, plavog i dr. Hahahah, WTF?
Lady Evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:38   #16
Trapezice, satenske stvari (apsolutno sve), pačotice, trenirke koje na guzici imaju natpis/logo...

i ovo tu potpisujem - ukratko cajka look-

Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
oxfordice
sjajne najlonke
mrežaste najlonke
bijele kožne čizme
kombinacija kričavo roze boje na plavu kosu
kombinacija roze boje i leopard/kravljeg i sl uzorka
ima još puuuuuno toga...
Edit - ogromne naočale one u Armani điru ala Ante Gotovac, i vujtonuše prije svega! pogotovo one smeđe i bijele sa šarenim čijih je fejkova prepun plac..

Zadnje uređivanje kleoQt : 02.12.2010. at 15:44.
kleoQt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:39   #17
ravne oxfordice (sa stiklom obozavam)
uggsice
harem hlace
streberske naocale
pravo krzno
baby roza (bilo sta te boje)
poderane carape
odjecu koja izgleda izguzvano ili prljavo
muske traperice ili sako
dugu usku suknju
gumene cizme
trenerka van kuce
LV torbe
cupavi prsluci
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....

Zadnje uređivanje Nikita Durango : 02.12.2010. at 15:48.
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:41   #18
Već ste manje više sve nabrojale, ali da i ja ubacim svoje modne frustracije
Meni su ultimate horror većspomenute bijele hlače. To nikad.
Čizmetine robinhud ili petarpan preko koljena, never ever.
One lujvujiton torbe što ima svaka druga rvatica
Jednom riječju-cajkaste torbe.Cajkasti nakit.Narančasti puder.Prepuno šminke.
Lepršave tunikice kojekakve cvjetaste. Tirkiz ili ona Espri-lila.Argh.
Oni dlakavi prsluci šta sad svi ali baš svi imaju.
Muha naočale, velika boljka oduvijek.
Cirkoni i ostala šljasteća sranja po kojekud.
Široki kravlje-sedlo remeni.
Posebno mi je gadno kad netko iziđe iz kuće a zaboravi hlače ili suknju (prevedeno-tajice plus vesta koja ne seže ni do guzice)
U trenirci (ili u krpama) iz kuće nikad. Posebno su mi gadne kofol Đusi kutur u nekoj electric pink varijanti. I to na Uggsice. I večernja ili poslovna torba na sve to. I kolut naušnice. I ispeglana kosa. Možda šilterica na to još?
Bijeli prsluci puni perja. I one vreća za smeće jakne pune perja pa još utegnuto remenom. Sve punjeno perjem, ustvari.
Sve s logom da dreči all over. Starke i Adidas tenke u to ne brojim.
Mrzim kad netko hoda okolo gradom sa sponzorskom vrećicom a da nije netom izašao iz dućana, već mu to služi kao zamjenska torba. Come on...
__________________
About as subtle as an earthquake, I know
My mistakes were made for you
Palladone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:50   #19
Quote:
Palladone kaže: Pogledaj post
Posebno mi je gadno kad netko iziđe iz kuće a zaboravi hlače ili suknju (prevedeno-tajice plus vesta koja ne seže ni do guzice)



Mrzim kad netko hoda okolo gradom sa sponzorskom vrećicom a da nije netom izašao iz dućana, već mu to služi kao zamjenska torba. Come on...
Ovo potpisujem na kvadrat
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:53   #20
joj i ja imam mantru
leggings are not pants
leggings are not pants
leggings are not pants
leggings are not pants
leggings are not pants

nedavno je jedna cura na faksu fino obukla crne helanke, al neke znj kvalitete koje su joj se tolko razvukle na guzi da smo svi vidjeli da ima neke bijele gacice koje su joj se uvukle unutra.....horor! a gore kratka majica. sve kontam da joj nesto kazem...a onda skontam ako joj se nije bilo tako, onda se ne bi tako ni obukla.

inace ja dosta stvari ne bih obukla, ali mi nista ne smeta pretjerano na drugima...samo helanke. svak ima svoj ukus.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.