Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2013., 11:33   #1061
Hvala vam na lijepim komentarima!
Kritike za torbu i kosu prihvaćam i apsolutno se slažem s njima - treba mi i prava torba (koju nikako da lociram i kupim, već sam vam se jadala s tim problemom na temi prije) i nova frizura (što će biti čim dođem nazad u RH, za nekoliko dana).
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 12:11   #1062
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
S obzirom da se žalite da tema umire, zaposlila sam svog 'profesionalnog fotografa' danas u šetnji ...



košulja je COS (klik za bolju sliku košulje)
suknja je vero moda
sandale su marni x hm
torba je promotivna s coffee festivala
grilonke su bile nužno zlo, jer je vani pomalo zima
odlično...kosulja i sandale pogotovo
za torbu se slažem s vec spomenutim, neka dr obicna crna kozna bi bila taman, ova je možda preplatnena za ostatak
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 21:04   #1063
samotna, i meni se košulja jaaako sviđa, ali mi nekako to sve zajedno ne funkcionira, sorry :/ ne ide mi košulja na ovu suknju, ova tilasta suknja na te grilonke me podsjeća na moju 4-godišnju kćer koja obožava tilaste suknjice, pa ih nosi na tajice (na njoj mi to slatko, ali ovdje mi ne ide uz ovu precool košulju) Sandale i košulja da, ali ovaj srednji dio bi mi bio bolji da su neke široke, ravne hlače, ili čak na neke obične, crne skinnyce... Nadam se da se ne ljutiš
__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?
zdenni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:02   #1064
Ida, hvala. *blushing* Tebe dugo nema na kritikama...

zdenni, ma što bi se ljutila, pa poanta teme je da komentiramo kombinacije, što podrazumijeva i kritiku i odobravanje! Zapravo se dobrim dijelom slažem s tobom: mislim da bi neka jednostavna crna suknja bez tila ili suknja s više slojeva tila, kao 'stroga' i 'razigrana' krajnost, možda bile zanimljiviji odabir, ali trenutno kod sebe nemam ni jedno, pa sam se poigrala onime što mi je dostupno. Kao i crna torba i 'obična' crna suknja bi mogla na shopping listu (koja je uvijek beskonačno dugačka, u mom slučaju).
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 17:31   #1065
Samotna, pojedinačno su mi stvari jako lijepe, košulja mi super ide uz suknju (nedavno sam naletjela na dosta sličnu suknju i baš razmišljala treba li mi u životu, ali sad sam definitvno odlučila da se trebamo ), jedino imam mali problem s tajicama i sandalama. Suknja mi je preduga za tajice pa bih ti ili maknula tajice ili, ako baš trebaju ići tajice, obula oksfordice umjesto sandala, a najbolja mi je opcija (budući da je bilo hladnije i suknja je duža) hulahopke i okfordice (ili slična obuća). Torba je kul (ne volim baš natpise, ali na takvim ih torbama mogu podnijeti, i sama nosim neke festivalske) i kombinacija mi je nekako dovoljno opuštena da torba ide uz nju.

EKV, sviđaju mi se jako ove tvoje balerinke i ostatak mi je isto ok, samo bih isto izbacila ogrlicu. Inače, iako ima stvari koje mi nisu nešto (npr. neke neonske, modni dodaci itd.), tvoj mi je blog jako simpatičan, imam dojam da se zabavljaš kombinirajući ih. Isto tako imam dojam da u njima stvarno i ideš svugdje, prikladne su (barem meni) i za kuću i poso i birtiju
mili vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 19:15   #1066
A meni je pak sve baš dobro! Čak mi se i torba sviđa bolje nego da je neka očekivano obična crna. A možda je to zato što ni sama trenutno nemam poštenu crnu torbu pa furam uokolo platnene vrečice
S moje strane, samotna
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 12:29   #1067
Quote:
mili vanili kaže: Pogledaj post
(nedavno sam naletjela na dosta sličnu suknju i baš razmišljala treba li mi u životu, ali sad sam definitvno odlučila da se trebamo )
Apsolutno se trebate! Suknja je jako praktična.
Ja sam svoju uzela s Asosa za nekih 8 funti na sniženju i pokazala se kao odlična investicija, jer ju nosim na stvarno svašta.

Što se sandala i tajica tiče (zapravo nisu tajice, grilonke su, kao deblje čarape ali nikako ne da se nose same): s obzirom da je ovdje vrijeme promjenljivo - malo je hladnije, pa malo toplije, pa se sunce sakrije pa vrati... - i nikada ne znaš koliko će dugo ljeto trajati, bilo mi je žao izvući oxfordice dok još ima sunca. Plus, ja i inače često nosim sandale i grilonke, mislim da je to stvarno stvar ukusa i razumijem da se nekome ne sviđa, ali meni je praktično.

Quote:
Annie Lou kaže: Pogledaj post
A možda je to zato što ni sama trenutno nemam poštenu crnu torbu pa furam uokolo platnene vrečice
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 15:22   #1068
samotna-sve mi se sviđa osim obuće,nekako bi mi na sve to bolje išle balerinke (torba je )
lilie-sve se lijepo uklapa i po meni je dobar stil,ali su mi čarape više za jesen nego ljeto
EKV- super je cijela kombinacija do obuće,po meni bi bilo bolje da su obićne balerinke bez tih remena oko noge jer ti vizalno skraćuju noge

Evo moje dvije,jedna u vrijeme vrućina,a druga za vrijeme kiše.


Zadnje uređivanje danijelovica : 01.09.2013. at 15:52.
danijelovica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 19:37   #1069
evo da i ja pridonesem temi, da ne budem ona koja samo komentira bila sam gošća u svatovima.





link za još jednu fotku
(nisam htjela lijepiti obje fotografije (neugodno mi je sad stavljati sebe u sto poza u jedno te istoj odjeći), pa samo link do druge gdje se vidi nakit malo bolje. mužjaka ćemo postati na hrabre forumaše )


danijelovica, prva mi je prava, lijepa, ljetna, jednostavna i opuštena, sviđa mi se print haljine i ove sandale na nju. druga kombo je fora (ne moj stil, doduše), iako ja osobno ove cipelopatike ne mogu na oči, stoga glasam za prvu kao puno uspješniju ali lijepa si u obje
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"

Zadnje uređivanje limelight : 01.09.2013. at 19:43.
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 19:52   #1070
Sad bogami vidim da si i ti na forumu meni je super!
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 21:20   #1071
danijelovica odlično mi je ovo oboje, pogotovo druga! Sjajno iskombinirane tene na petu (ja sam scvoje prodala jer ih nisam nikako znala iskombinirati). Odlično!

limelight lijepo, prigodno, samo bi ja neke druge cipele, ove su lijepe, ali mi nekako nisu sjele na tu haljinu.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 21:52   #1072
Mužić i ja smo bili kumovi

linda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 22:16   #1073
danijelovica, ja vidim samo prvu sliku (biti će da forum opet nešto zeza), ali ovo što vidim mi je lijepo i fino ti stoji
limelight, cipele se slabo vide, ali i meni se čini da bi neke drugačije bile bolje, prije svega jednobojne...ali lijepo ti stoji ova haljina
linda33, ovdje mi se pak ništa ne sviđa, ni komadi posebno ni kako stoje u kombinaciji, kao ni izbor istih za prigodu (pretpostavljam da ste bili kumovi na vjenčanju);
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 22:37   #1074
pepe su jednobojne, crne, sa crnim kamencicma sprijeda koji su u zlatnom okviru. podsjecaju na onaj poznati model rogera viviera sa zlatnom kopcom sprijeda. mislila sam da ce biti too much na cipku, ali riskirala sam jer sam isla na barokni prekiceni look, zato velike nausnice, zlato i pletenica oko glave (nazalost se ne vidi). imam obicne nude salonke bez platforme, klasicne, ali nisam njih htjela jer bi to bio bas basic izgled, a na to bi isao i drugi nakit, druga torba i druga frizura. hvala na komentarima cure!
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 23:12   #1075
samotna-slatka si, čak mi ni torba nije šaka u oko.
danijelovica-ne vidim slike.
limelight-sviđa mi se barokna ideja i izvedba nije loša, ali ne volim peep toe cipele. kod njih mi je to najveći problem. zlato i nakićenost mi ne smetaju čak.
linda-a joj. ne volim te ''cajka'' kombinacije kojima je jedina svrha da su ''atraktivne''.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 23:48   #1076
Lilie, ti već u hulahopkama...I ja bi! Baš si slatka
danijelovica, ni ja ne vidin slike.
limelight, sve super, al neke druge cipele...haljina je predivna

__________________
blog
Instagram Facebook
StephanieL is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 14:03   #1077
Linda, meni je kombinacija super, jedino mi dizajn cipela nije nešto, više sam fan zatvorenih platformi, ali i ovo je u redu, sjele su.

Stephanie, vidjela sam već par tvojih kombinacija i, nemoj se uvrijediti, ali djeluješ mi nekako bapski, a svaka kombinacija ostane nedorečena. Možda je to zbog dizajna odjeće, boja - ne znam, na ovoj zadnjoj se ogrlica ne uklapa baš u priču, a odnos haljine i cipela s torbicom je ili-ili; dvije meni nespojive priče. Možda bi sretnija kombinacija haljine bila ona s nekim crvenim/crnim cipelama i torbom ili nekom drugom efektnijom bojom.

Zadnje uređivanje Klopkica : 02.09.2013. at 14:18.
Klopkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 14:12   #1078
Stephanie, sandale su stvarno prekrasne (koliko pratim uvijek imaš odličan odabir cipelica), ali ova haljina mi se ne sviđa... u biti, ovo je prvi puta da mi se baš full ne sviđa tvoja komb... inače uvijek bude sve tip top
From A Nut House is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 14:28   #1079
Evo slike,slučajno sam ih ja obrisala tako da nije do foruma



limelight-hvala na komentaru.meni je tvoja haljinica slatka,ali bih promijenila cipele u neke otvorenije sandale
Hell Blonde-hvala na komentaru,ja ih uvijek nosim kada je hladnjikavo i meni nekako idu na sve
linda33-haljina je prekrasna ,ali mi se također cipele ne uklapaju u nju iako bojom odgovaraju
StephanieL-sandale su lijepe u kombinaciji s torbicom,ali haljina mi se ne uklapa
danijelovica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 15:45   #1080
Quote:
danijelovica kaže: Pogledaj post
http://i1091.photobucket.com/albums/i390/danijelovica/970f7218-3cd9-4eae-8aa1-650116cbc103.jpg
Ova prva mi je super. Sjedi, pet.
Klopkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.