Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2017., 11:30   #601
Ko stigne ulovit trpajte u germaniji hendi bjelorusa 2.5, svicarci bez 11 igraca, vecinom s onima iz osrednjih svicarskih klubova, bez orakticki cijele pve postave..bjelorusi jebeni u kvalama za euro, izgledaju odlicno i s prakticki zanemarivim izostancima.. 10/10
Btw drugdje je svuda hendi 5.5, ubili smo par
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 11:36   #602
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Ko stigne ulovit trpajte u germaniji hendi bjelorusa 2.5, svicarci bez 11 igraca, vecinom s onima iz osrednjih svicarskih klubova, bez orakticki cijele pve postave..bjelorusi jebeni u kvalama za euro, izgledaju odlicno i s prakticki zanemarivim izostancima.. 10/10
Btw drugdje je svuda hendi 5.5, ubili smo par
bravo za ovo
Titanoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 11:55   #603
5.5 je sad i germe (uteklo)
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 12:19   #604
Jebiga, ocekivano, samo oni jos nisu bili digli od svih klada ko je jamio jamio
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 13:55   #605
5,5 je nedostizno?
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 16:54   #606
Gledam međusobni omjer, Bjelorusi u prijateljskima protiv Švicarske imaju 0-3-4, a u natjecateljskim 2-0-0...

a ovo je prijateljska možda bolje probat X, trebaju i igrači negdje kruh zaradit
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 18:33   #607
E moj verteru, da se samo statistika gleda u klađenju svi bi bili u lovi
Te dvije međusobne, jednu su dobili 4 razlike kada je igrao najbolji igrač Schmid i još puno onih kojih nema danas, X je uz puno Švicaraca kojih danas nema, a Bjelorusija je bila dosta oslabljena. Mislim da rezultati od prije 2-3 godine nemaju nikakvu težinu za ovu okladu, pogotovo s obzirom na trenutnu situaciju i rostere.
Nije nedostižno, ali 5.5 mi je realna margina, nema tu nekog prostora baš.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 19:07   #608
Ne sumnjam da su bolji i da su u boljoj formi, ali kladit se na istočnoeuropsku reprezentaciju 10/10 ulog u prijateljskoj utakmici u kojoj je upitna motivacija mi se nikad ne čini kao najpametnija odluka.
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 19:37   #609
Taman 5
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 01:34   #610
Quote:
Verter kaže: Pogledaj post
Ne sumnjam da su bolji i da su u boljoj formi, ali kladit se na istočnoeuropsku reprezentaciju 10/10 ulog u prijateljskoj utakmici u kojoj je upitna motivacija mi se nikad ne čini kao najpametnija odluka.
Onda ne pratiš rukomet, pogotovo ove dvije ekipe i uopće ni ne znaš ko sve fali Švici i u kojem su sastavu tamo došli. Do slušanja s punim džepom
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 14:22   #611
Nije poanta ko je igrao, ti si se uhvatio sastava i detalja, naveo i formu u kvalama kao argument, no ako pogledaš širu sliku riječ je o uzorku od čak 7 prijateljskih utakmica (2013-2017) gdje Bjelorusi imaju 0 pobjeda što bi ipak trebao bit lagani alarm makar ne bile sve iste postave, jer tada već može bit opravdana sumnja da ne uzimaju sve prijateljske sto posto.

Čovjek je pitao za 5,5 marginu, ali tebe nije bilo i nisi mu odgovorio, pa sam ja samo htio upozorit na zanimljiv nesrazmjer u prijateljskim i natjecateljskim kod bjeorusa. Naravno da su i igrači i forma bitni, no samo sam dodao drugu perspektivu i da uvijek treba bit oprezan s prijateljskima jer su moguće i razne kalkulacije i prljave igre pa ti postave i forma više ne igraju ulogu. Više je faktora koje treba uzet u obzir, ne samo igrački.
Bome ni u ovoj jučer nije prošlo 5,5 iako su toliko oslabljeni švicarci, čak su bjelorusi gubili po 4 razlike dobar dio prvog poluvremena. (ne znam jesi pratio, tada se nisi javljao ovdje )
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 14:34   #612
nije ni rekao da treba trpat na 5,5 nego je vidio value na 2,5 iskreno sumnjam da bi ista prognozirao da je i germania kao ostale klade imala 5,5
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 15:05   #613
naravno da nebi trpao na 5.5, to je realna margina, ali na 3 gola manju marginu je to max bet. gledao sam, zato i nisam pisao ovdje, užasno su ušli u tekmu i igrali preko kurca svih 60 min Bjelorusi, ali ipak lagano dobili na kraju zbog razlike u kvalitetu. tu razliku u kvaliteti sam procijenio prije utakmice nakon što sam vidio izostanke švicaraca i na temelju toga procijenio da je razlika i s labavim pristupom bjelorusa barem 4-5 razlike, a kod hendikepa 2.5 mi je to max bet. neda mi se dalje raspravljat, negdje međusobne utakmice pale alarme, ali ovdje mi to apsolutno ništa nije značilo.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 11:20   #614
Pukhouski vise od 4,5
Bez obzira sto je ovo prva tekma na ep ovo je najvaznija tekma i za bjeloruse i za austriju. Jasno je da tesko mogu izvuc nest protiv francuza i norvezana. Znaci pobjednik u ovoj tekmi gotovo sigurno prolazi dalje. Kod bjelorusa uvijek imam dilemu igrat over na pukhouskog ili sylovicha ili obojicu over Za ocekivat je ds pukhouski izvodi sedmerce a i uzima dosta suteva. 5 golova ne bi trebalo bit previse za njega. A i sylovich bi trebao prebacit 3,5.
Myrhol vise od 2,5
Jako dobar pivot, jos uz to u vrlo dobroj formi. Znam da nije pravo mjerilo s obzirom da je prijateljska tekma to bila al prije tjedan dana u susretu ove dvije repke myrhol je imao 9/11. Nije tad bilo sagosena pa je mozda lopta zbog toga isla vise na crtu al svejedno danas 3 gola myrholu ne bi trebalo bit previse. Ima jako dobru realizaciju. Francuzima fali luka karabatic i fabregas, moglo bi to myrholu malo olaksat hrvanje na crti, pogotovo ako francuzi malo vise izadu na sagosena i norvesku vanjsku liniju. Tekma sigurno odlucuje o 1.mjestu.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:12   #615
Norvežani tek 6. faforiti kladionica za prvo mjesto, srebrni sa zadnjeg velikog natjecanja
Posolilo se prije par dana na njih da uzimaju, čisto da se zanimljivije poprati.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:49   #616
Banhidi vise od 2,5
Igra malo vise od 30min po tekmi. U 1.kolu protiv danaca je iznenadujuce shuch dobio prednost naprijed. U 2.kolu, kad je ksapi predlozio shucha under, bandihi je dobio priliku naprijed a shuch je vracen na poziciju koju igra u klubu, znaci samo obrana. Banhid je tu tekmu protiv spanjolaca imao 6/7. Kaze statistika: sa 6m 5/5, sa krila 1/1 i sa 9m 0/1. Danas opet ocekujem shucha u obrani, banhidija naprijed. Cesi su i protiv spanjolaca i protiv danaca dopustali velik broj suteva sa 6m. Orjentirali su se na zatvaranje vanjskih sto bi trebali i danas tako da bi banhidi mogao dobit dosta lopti i 3 gola ne bi trebala bit teska misija.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:17   #617
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Banhidi vise od 2,5
Igra malo vise od 30min po tekmi. U 1.kolu protiv danaca je iznenadujuce shuch dobio prednost naprijed. U 2.kolu, kad je ksapi predlozio shucha under, bandihi je dobio priliku naprijed a shuch je vracen na poziciju koju igra u klubu, znaci samo obrana. Banhid je tu tekmu protiv spanjolaca imao 6/7. Kaze statistika: sa 6m 5/5, sa krila 1/1 i sa 9m 0/1. Danas opet ocekujem shucha u obrani, banhidija naprijed. Cesi su i protiv spanjolaca i protiv danaca dopustali velik broj suteva sa 6m. Orjentirali su se na zatvaranje vanjskih sto bi trebali i danas tako da bi banhidi mogao dobit dosta lopti i 3 gola ne bi trebala bit teska misija.
Schuch je počeo u napadu protiv Španjolaca, igrao je prvih 15 min, onda je ušao Vilovski, pa tek onda Banhidi što se napada tiče. Imaju četiri pivota Mađari, al trebao bi Banhidi danas igrati full napad jer im je ovo tekma za prolaz, najvažnija do sad.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 16:19   #618
Igor Vori manje od 1,5 @2,00 SS

Zadnje dvije naše utakmice trpam ženu djecu na Vori under, u sve tri utakmice u skupini zabio po jedan, ali kvote se ne miču, pa ću ponovo to iskoristit. Mislim da svi znate kakav je Vori strijelac i da dobije jednu ili ni jednu loptu od vanjskih igrača, a onda sam još pročitao da Lino uvodi Marica i bez razmišljanja je to po meni under Vorija.

Sretno!
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:38   #619
auuu, ako se koef na norvezane stmopizdio na pinnacleu

sa 2.12 na 1.91 pad
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 17:55   #620
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
auuu, ako se koef na norvezane stmopizdio na pinnacleu

sa 2.12 na 1.91 pad
očekivano, ide to do 1.70 po meni, to mi je realna kvota.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.