Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2014., 22:31   #161
Quote:
gogo2409 kaže: Pogledaj post
Dobro je neko napiso na nekom drugom topicu na zudu,tema je bila o financijama,covjek je napisao,sad ces cut komentare razvedi se itd,ne nije problem jos pusenje,sigurno ima ljubavnicu pa zato pusi koji je vama kurac ljudi?

Ako je napisala da je problem pusenje sto smisljate jos neki problem tamo di ga nema.
Inače bih se složila s tobom jer nerijetko ljudi nadopišu još neke probleme koje postavljač teme nije ni spomenuo, ali ovdje se čovjek ipak treba zamisliti...

Ako mu je rekla da joj smeta, a on je ne čuje i ne mijenja ponašanje....kako bi ti to nazvao?


Ne ulazeći u analize sebičnosti i nesebičnosti, samo bih napomenula da je ovdje riječ o ljudskom zdravlju. Ne o hobiju koji druga strana prihvaća ili ne prihvaća.

Ako me boli briga za partnerovo zdravlje, volim li partnera?

Ne moraš ti odgovoriti na ovo pitanje. Neka odgovori sama autorica. I dalje nastavi vezu u skladu s odgovorom.
Crna dalija is offline  
Old 27.11.2014., 00:27   #162
Znam da je prošlo skoro godinu dana. I da vjerojatno nikog ne zanima. Ali možda netko sa sličnim mindsetom (kao i ja prije tih godinu dana) pročita pola teme, i ovaj moj zadnji post, pa mu dođe iz dupeta u glavu.

Mislim da je začetak ove teme bio za mene početak buđenja. Jer sam došla do neke točke u tom odnosu kad jednostavno više nije preostalo ništa. Nisam znala kamo sa sobom, kako rješavati probleme, kojih je bilo puno puno više od njegovog pušenja. Samo si ja to nisam htjela priznati.

Prestala sam biti aktivna na temi samo iz jednog razloga - on je promijenio bio tih dana svoj bioritam, i odjednom bio budan kad i ja, i nisam se usudila tipkati po forumu, da ne vidi da ga koristim, jer bi onda nekako našao temu i izbili bi novi sukobi i svađe - do te mjere sam bila smrdana da sam se bojala da mi dečko vidi da tipkam na forumu.

Prekinula sam s njim 15.6. ove godine, dakle oko pola godine nakon ove teme. Nije bilo ni jedne osobe u mom životu, prijatelji, roditelji itd, kojoj nije bilo na neki način drago. Njegovi prijatelji su mi pružili podršku i bili uz mene. I uz njega... ali zanimljivo je da su bili uz mene, i podržali moj odlazak bez prigovora.

Kako sam odlučila otići? Pomoglo mi je što su ljudi pisali ovdje, ali najviše mi je pomoglo to što sam samoj sebi priznala da sam užasno nesretna s njim. Da smo već bili samostalni, na svojem, radili - i nije bilo ni mrvicu bolje. Priznala sam si da ne želim vezu s osobom kakva je on, i jednostavno otišla. Rekla sam mu da ću mu pomoći ako želi u životu, da si sredi život, ali da ne možemo biti skupa jer ja to više ne želim. I zaista, nisam to više željela.

Ispalo je tu svega nakon prekida, jako loših poteza s njegove strane. I jako glupih s moje, ali ne prema njemu. Ali sam se zbrojila, sad sam na svojem, živim kako meni paše i idem svojim putem. Sretna sam po prvi put nakon 5 - 10 godina. I to se na meni jako osjeti. I privukla sam tom pozitivom i energijom nekog tko me svaki dan iznova razveseli, i tko je sušta suprotnost bivšem. Ne snalazim se uopće u tome da je netko dobar prema meni, i čak mi je čudno biti u takvom odnosu, kad ne moram ništa popravljat i ne moram nikoga vući za sobom. Ali definitivno je super osjećaj.

Kako sam smogla snage otići, ne znam ni sama. Jednostavno sam samoj sebi odlučila priznati neke stvari. Iskrenost prema samom sebi je teška, ali čovjek jednom mora prihvatit stvari kakve jesu i odlučiti što će učiniti po tom pitanju. Hvala vam svima, i onima s puno strpljenja i onima s manje.

Vrijedilo je.

I isprike na iskopavanju teme iz mrtvih
justwannatalk is offline  
Old 27.11.2014., 02:21   #163
Sretno.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 27.11.2014., 09:20   #164
Pratila sam temu od pocetka, bas mi je drago ))
Meknaget is offline  
Old 27.11.2014., 13:51   #165
Quote:
justwannatalk kaže: Pogledaj post
Znam da je prošlo skoro godinu dana.

Prekinula sam s njim
Vrijedilo je.

I isprike na iskopavanju teme iz mrtvih
Pročitala sam sad svoj prvi komentar na temi da se malo podsjetim i samo mogu reći da mi je drago kaj si ga se riješila. Sretno
-honey- is offline  
Old 27.11.2014., 18:00   #166
Ja sam danas pročitala tvoj prvi post, i onda okrenula na kraj, da vidim što je bilo - i vidim tvoj današnji post!

O ne znaš koliko mi je drago zbog tebe! Kad sam pročitala u prvom postu koliko je lik sebičan, egoističan i užasan, nisam mogla vjerovati! I tako mi je drago da si našla snage u sebi da odeš. I da si privukla nekoga tko te svaki dan razveseli! Trebat će ti vremena da se i na to privikneš, samo polako i bez naglih trzaja, zaslužila si biti sretna!

I ne, nemoj pomagati bivšem. Nisi ti odgovorna za njega, nije ni on pomagao tebi! Bravo!

Ima snažnih žena tu !
BozicaMora is offline  
Old 27.11.2014., 19:18   #167
Ajde super. Sretno
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.