Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2014., 12:45   #61
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Da vidim jesam li dobro shvatila: on voli seks, želi seks, dobar je u seksu, ima jak libido, odličan je ljubavnik, ali ti seks s njim unatoč svemu nabrojenome ne želiš?
Tako je. I sad pokušavam shvatiti zašto. Nakon nekih komentara već sam sigurna kako ću prestati s pilulama. Ako to ne da rezultate, onda stvarno nema smisla da ga "mucim". Onda tek mogu reći da me očito više sexualno ne privlači, iako mi je u svakom drugom smislu dobar. I veza nema smisla.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 12:47   #62
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Nema skrivenih motiva, osim toga da se volimo.
Kad nekog voliš - želiš ga dodirnuti, zagrliti, poljubiti, podjeliti nježnost, želiš da taj netko tebe dodirne, da te zagrli....sve nabrojeno sadrži bilo koji oblik voljenja (majčinski, prijateljski, partnerski).
Kako onda ti njega voliš?

EDIT: možda voliš to što je ugodan sugovornik, dobar i uredan cimer, što dobro kuha, što odlično priča viceve - ali ne voliš njega.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Old 08.07.2014., 12:52   #63
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Ima invalidninu. Mizernu. Ja sam ta "bogatija". Nema skrivenih motiva, osim toga da se volimo. Žao čovjek u bude što je uopće zapocinjo temu kad čuje ovakve komentare..
Ali kako možeš tvrditi da ga voliš kad istovremeno pišeš kako on pati godinu i pol dok je tebi super? Btw. jedno je problem s libidom (zbog kontracepcije (?) ), a nekaj sasvim drugoga odbojnost prema njegovim dodirima i poljupcima. Kakva je to ljubav?

Da nije sažaljenje u pitanju ili neki drugi osjećaj?
Inače, ta tvoja tolerantnost naspram njegovih povremenih izleta je po meni teški bulshit, napisala si da nemre koristit kondome jer je invalid koji ima problema s erekcijom, a žene kaj traže neobavezni sex su valjda lude za nekim s tim problemom, sve čekaju u redu.
Jedino da se obrati profesionalkama, al opet bi morao koristit zaštitu. I još ak dodaš da se rastao zbog nedostatka seksa slika će bit kompletna. Kao i epilog.
PS ak ti je žao zbog mojih komentara tu ti ja nemrem pomoći. Iskreno pišem, a ti ak želiš šarene laži, onda nemoj čitat moje postove.

Zadnje uređivanje -honey- : 08.07.2014. at 13:02.
-honey- is offline  
Old 08.07.2014., 13:03   #64
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
eto…. vesela tema za kišni dan.

neka anamneza: u vezi godinu i pol, on je invalidna osoba (u kolicima), ali samostalan. slažemo se, volimo… sve kako već ljudi nabrajaju kod veza. problem je počeo nepunih mjesec dana nakon početka naše veze, a vezan je uz sex. u početku mi je sex bio dobar s njim (jako je strastven, sve je bilo drugačije, pasalo mi je što sam cijelo vrijeme bila dominantna), a kasnije sam počela gubiti volju… da li je to zbog pilula ili čega… jer on me privlači (izuzetno je zgodan, šarmantan, dobre naravi, vrijedan..). pa onda to ne spajam tim da sam izgubila interes za njega.

jednostavno MI SE NE DA….. skoro pa nikad… čak me živcira i kad me ide ljubit.. jer mi je i to neki uvod u sex.. kad me dira…
Živcira te on.
Možda ti "pada" zbog tog njegovog invaliditeta i zagrizla si više nego što možeš priznati?
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Old 08.07.2014., 13:18   #65
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Kakva nezainteresiranost za rješavanje problema? Pa više ne znamo iz kojeg kuta razglabat o tome!
Da se nisam u korizmi odrekla vrijedžanja forumaša, sad bih ti rekla da, ako sumnjaš da je problem hormonalne prirode, a pokušavaš ga riješiti razglabanjem, možda nisi nezainteresirana i seksualno sebična nego jednostavno glupa.

Sreća šta je korizma pa ti neću to reć.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 08.07.2014., 13:21   #66
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Tako je.
Lažeš. Netko jako željan, potentan i uspješan u krevetu nema problema s održavanjem erekcije zbog kondoma, kao što si ovdje napisala:
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
ima problema s održavanjem erekcije.
Zašto ga prikazuješ kao seks mašinu, nije mi jasno. I problem svaljuješ na sebe.

Meni je totalno jasno zašto ti se ne seksa s njim. I tebi je.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)

Zadnje uređivanje Perzefona : 08.07.2014. at 13:33. Reason: zaboravljeno ne
Perzefona is offline  
Old 08.07.2014., 13:37   #67
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Lažeš. Netko jako željan, potentan i uspješan u krevetu nema problema s održavanjem erekcije zbog kondoma, kao što si ovdje napisala:

Zašto ga prikazuješ kao seks mašinu, nije mi jasno. I problem svaljuješ na sebe.

Meni je totalno jasno zašto ti se ne seksa s njim. I tebi je.
i meni je
Nevka is offline  
Old 08.07.2014., 13:55   #68
Moram samo reći da se slažem s ovim zadnjim komentarima i usput priznat da mi je drago kaj sam na kraju ispala benigna sa svojima
-honey- is offline  
Old 08.07.2014., 14:07   #69
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Moram samo reći da se slažem s ovim zadnjim komentarima i usput priznat da mi je drago kaj sam na kraju ispala benigna sa svojima
izvukla si se
Nevka is offline  
Old 08.07.2014., 14:12   #70
Nikad mi nije bilo jasno u čemu je problem sa ženama koje kao nemaju volje za seksom....imaš ili nemaš volje....tako svejedno, i bez volje možeš noge u zrak....dalje je sve na frajeru. Ili se fino naguziš i dok frajer radi ...kaj ja znam, čitaš knjigu, gledaš Sulejmana ili tak nešto
Rain is offline  
Received Infraction
Old 08.07.2014., 14:16   #71
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno u čemu je problem sa ženama koje kao nemaju volje za seksom....imaš ili nemaš volje....tako svejedno, i bez volje možeš noge u zrak....dalje je sve na frajeru. Ili se fino naguziš i dok frajer radi ...kaj ja znam, čitaš knjigu, gledaš Sulejmana ili tak nešto
Ako nemaš volje, obično ti se ne gleda masni znojni prasac na tebi.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 08.07.2014., 14:19   #72
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno u čemu je problem sa ženama koje kao nemaju volje za seksom....imaš ili nemaš volje....tako svejedno, i bez volje možeš noge u zrak....dalje je sve na frajeru. Ili se fino naguziš i dok frajer radi ...kaj ja znam, čitaš knjigu, gledaš Sulejmana ili tak nešto
Nikad mi nije bilo jasno kako muškarac ima volju jebat ženu koja je bezvoljno mrtvo puhalo, nagužena ili s nogama u zraku gleda 6256356 epizodu Sulejmana.
S naglaskom na muškarac, za bezmudne likove mi je jasno da mogu.

On topic: Ovaj frajer sve i da hoće nemre tak (u kolicima je).
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Old 08.07.2014., 14:24   #73
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno kako muškarac ima volju jebat ženu koja je bezvoljno mrtvo puhalo, nagužena ili s nogama u zraku gleda 6256356 epizodu Sulejmana.
S naglaskom na muškarac, za bezmudne likove mi je jasno da mogu.
1. a di će drugo
2. ako neće on, oće neki drugi
3. on će joj sad pokazat, jebo je Suljo
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 08.07.2014., 14:34   #74
Quote:
Nevka kaže: Pogledaj post
izvukla si se

A već sam mislila da samo ja čitam "između redaka". I da sam pretjerala.
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
.tako svejedno, i bez volje možeš noge u zrak...
Pa lijepo je napisala da to ne dolazi u obzir jer je to silovanje. Godinu i pol bi je tako silovao čovjek kojeg voli

Ja mislim da je, nakon mjesec dana "egzotike" s invalidom u kolicima, kad je vidjela da je to više ne pali, trebala to prekinuti i ne inzistirat na nekoj vezi -doslovno -pod svaku cijenu.
-honey- is offline  
Old 08.07.2014., 14:39   #75
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno u čemu je problem sa ženama koje kao nemaju volje za seksom....imaš ili nemaš volje....tako svejedno, i bez volje možeš noge u zrak....dalje je sve na frajeru. Ili se fino naguziš i dok frajer radi ...kaj ja znam, čitaš knjigu, gledaš Sulejmana ili tak nešto
Je, isto tako ti moze ostaviti novce na nocnom ormaricu nakon toga

Ja ne bih htjela imati ikakve veze s muskarcem kojem bi bilo tak svejedno da li ja gledam Sulejmana ili citam knjigu i u seksu sudjelujem otprilike koliko i sobna biljka.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 08.07.2014., 14:51   #76
Ne hranite trola, tema je konkretan problem, a ne žene koje se jebu gledajući Sulejmana.
ex anais is offline  
Old 08.07.2014., 15:15   #77
autorici:
Pa koji kurac pijes pilule svejedno se ne jebes..
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Old 08.07.2014., 15:31   #78
Sve mi je žao što većina ne shvaća da ja želim poraditi na toj vezi. Da ja volim tog čovjeka i da vjerujem da se ovo može riješiti. Da nisam sigurna da li su to pilule ili je netko u šumi pa pišem ovdje da me savjetuje netko s istim ili sličnim problemom. Nisam došla tu da me se vrijeđa ili ismijava. Ako niste bili u takvoj situaciji, ne morate se ismijavati iz nje.
Da mogu raširit noge i odgovarat na mailove dok me on maže, ne bi bila tu. Ja bi svoje odradila, on bi bio zadovoljan.
Molim ljepo, ljude sa sličnim iskustvom da mi kažu koju iz svoje situacije. Možete i u PP. Ostale molim da se suzdrže od pametovanja jer još uvijek nisam skrenula s uma, nemam problema sa stvarima iz podsvijesti, nisam nezaljubljena u njega, a sebe lažem da jesam i tako dalje. I da, nije da se uopće ne ljubimo ili ne diramo ili ne sexamo. Nažalost, mislim da je dosta takvih žena. Ali sigurno da se neće busat u prsa pred svojim frendicama kak su frigidne i kak joj muž razmišlja o alternativi za sex, odnosno, kako da i dalje ostanu skupa, a da se taj period pregrmi i riješi.
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 15:36   #79
Quote:
€uro kaže: Pogledaj post
autorici:
Pa koji kurac pijes pilule svejedno se ne jebes..

Sve da se sexamo i 1x mjesečno (a fala bogu, radi se o drugoj brojci), dovoljno je da ostanem trudna. Komprende? Imaš još koju pametnu?

Molim još jednom za konstruktivne savjete, ne ove britke i otrovne tipa: "ja pametan, ti glupa, ja tebi sad reći zorno kako ti glupa biti".
mozak zablokiro is offline  
Old 08.07.2014., 15:38   #80
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post

Sve da se sexamo i 1x mjesečno (a fala bogu, radi se o drugoj brojci), dovoljno je da ostanem trudna. Komprende? Imaš još koju pametnu?

Molim još jednom za konstruktivne savjete, ne ove britke i otrovne tipa: "ja pametan, ti glupa, ja tebi sad reći zorno kako ti glupa biti".

Halo ajde jos jednom procitaj svoje upise i pokazi da si negdje navela da se sa njim seksas u zadnje vrijeme....

Nego samo da mrzis seks,da ti se gadi,da nemas volje,ne bi na silu sirila noge,cak se ni poljubiti ne zelis,a sada odjednom vauuu imas seks...
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.