Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2014., 15:43   #81
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Osjećaš se kao poželjan i željen muškarac - teško.
Ovo muči našeg junaka, zato oće taslat okolo.

Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Nažalost, mislim da je dosta takvih žena. Ali sigurno da se neće busat u prsa pred svojim frendicama kak su frigidne i kak joj muž razmišlja o alternativi za sex, odnosno, kako da i dalje ostanu skupa, a da se taj period pregrmi i riješi.
Lutko, ti si vjerodostojna u rješavanju sranja koje si zakuvala dok piješ pilule toliko koliko tvoga triba svatit ozbiljno kad kaže da će se ustrčat na peti kat.
Kapiš o čemu se ode radi?
Dok te ženetine nisu uzele u đir, mogla si već manit tablete i zatitrat oko njega.

Alo, prominila si se ka žena, skontaj to u glavi i provaj se vratit, daji mu se cila i traži od njega sve, to je ljubav.

Ti si invalid u toj vezi, ti se kurca ne trudiš.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 08.07.2014., 16:27   #82
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Nemam volje. Čak ni kad si drugog zamislim. A ni ne žalim se na njegove druge osobine i kvalitete da poželim drugog. Poanta je u tome što meni situacija sa sexom odgovara. Nema ga, niti ja nemam volje. Ali mi nema zdrave pameti u svemu tome, da ja u tridesetima nemam volje za sexom, a bila sam luda za njim. Opet, ne želim njega krivit kad se on trudi ko blesav i eksperimentira i udovoljava..
Prestani uzimati glupe pilule.
OneHitWonder is offline  
Old 08.07.2014., 16:29   #83
Za seks jednom mjesecno uzmi kondom. Uopce: uzmi kondom.
ono malo sto mozda prodje i zatrudnis, zasluzuje da se rodi.
ostavi pilule.
OneHitWonder is offline  
Old 08.07.2014., 16:51   #84
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Za seks jednom mjesecno uzmi kondom. Uopce: uzmi kondom.
ono malo sto mozda prodje i zatrudnis, zasluzuje da se rodi.
ostavi pilule.
očito nisi pažljivo pročitao/la
Čovjek ne može koristit kondome
Nevka is offline  
Old 08.07.2014., 16:56   #85
Quote:
Nevka kaže: Pogledaj post
očito nisi pažljivo pročitao/la
Čovjek ne može koristit kondome
može, samo ne želi
anđeo tame is offline  
Old 08.07.2014., 17:04   #86
Quote:
Nevka kaže: Pogledaj post
očito nisi pažljivo pročitao/la
Čovjek ne može koristit kondome
Sta ne zeli?!
Da mu nisu mozda tijesni?
A) njoj hormonalna kontracepcija bez sumnje utice na libido i raspolozenje
B) jel 'to znaci da bi i sa ovima "samo za seks" to radio bez kondoma???
Ako je B, nek' ide dodjavola.
Ako imalo razuma ima. ima i kapacitet za shvatiti A.
OneHitWonder is offline  
Old 08.07.2014., 17:05   #87
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Da nisam sigurna da li su to pilule ili je netko u šumi pa pišem ovdje da me savjetuje netko s istim ili sličnim problemom. Nisam došla tu da me se vrijeđa ili ismijava. Ako niste bili u takvoj situaciji, ne morate se ismijavati iz nje.

Molim ljepo, ljude sa sličnim iskustvom da mi kažu koju iz svoje situacije. Možete i u PP. Ostale molim da se suzdrže od pametovanja
Malo je teže da ćeš naći ljude koji su upoznali invalidnu osobu i s njom ušli u vezu u kojoj je nakon mjesec dana nestalo želje s jedne strane. To ti je valjda jasno?

Zatim, mislim da je netko spomenuo, kako on kao osoba u kolicima misli nailaziti na žene za ONS? Ne vjerujem baš da je tako jednostavno. I kako se misli seksati s njima bez kondoma? Čak i ako plati profesionalki, vjerujem da i one traže kondome.

U nedostatku osoba sa sličnim iskustvom odgovaraju ti oni bez takvog iskustva.

Da, ima žena koje su izgubile želju pa se bore održati vezu, ali nekako mi se čini da je tu onda riječ o duljim vezama/brakovima koji nose još ponešto sa sobom. Kod onih koji nakon mjesec dana izgube želju, veza se gasi, ne pretvara se u brak. A nije da imaš 20 godina i da si bez iskustva.

Kad si nakon mjesec dana shvatila da ga više ne želiš, trebala si to okončati. Da, moguće je da ga voliš, ali ne onako kako bi trebala. Pa ga onda pusti da nađe neku koja ga voli kako treba.

A što se ismijavanja tiče, meni uopće ništa nije smiješno u tvojoj situaciji - da se dvoje ljudi tako muči, a nije da moraju. To je tužno. Ja sam mislila da ja sporo emocionalno sazrijevam, ali vidim ima još takvih. Nisi obavezna ostati u vezi u kojoj nisi zadovoljna, to moraš osvijestiti. Možda doživljavaš kao svoj osobni neuspjeh što ta veza nije ono što si mislila da će biti?
Salammbo is offline  
Old 08.07.2014., 17:23   #88
Tako mi i treba kad citam u rikverc.
znaci, spadne mu, zbog kondoma?
Ako cete biti ekskluzivni partneri, rijesite pitanje eventualne djece, ako djeca nisu problem, seksajte se bez kondoma i "pazite".presla si 30. Necete naredati 5ero djece sve i da zelite.
ako nisi sigurna da jeste i da cete ostati ekskluzivni partneri jedno drugom, glupa si ko noc (bez uvrede), ako pristajes bez kondoma.
i kakva je to silna seksualna zelja, koja spadne dok se navuce kondom?
Daaaj
Probaj bez pilula, njemu za ljubav...on neka stavi kondom tebi za ljubav i probajte.
ako ne ide, ne lozis se vise na njega.
OneHitWonder is offline  
Old 08.07.2014., 17:50   #89
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Sve mi je žao što većina ne shvaća da ja želim poraditi na toj vezi. Da ja volim tog čovjeka i da vjerujem da se ovo može riješiti. Da nisam sigurna da li su to pilule ili je netko u šumi pa pišem ovdje da me savjetuje netko s istim ili sličnim problemom. Nisam došla tu da me se vrijeđa ili ismijava. Ako niste bili u takvoj situaciji, ne morate se ismijavati iz nje.
Da mogu raširit noge i odgovarat na mailove dok me on maže, ne bi bila tu. Ja bi svoje odradila, on bi bio zadovoljan.
Molim ljepo, ljude sa sličnim iskustvom da mi kažu koju iz svoje situacije. Možete i u PP. Ostale molim da se suzdrže od pametovanja jer još uvijek nisam skrenula s uma, nemam problema sa stvarima iz podsvijesti, nisam nezaljubljena u njega, a sebe lažem da jesam i tako dalje. I da, nije da se uopće ne ljubimo ili ne diramo ili ne sexamo. Nažalost, mislim da je dosta takvih žena. Ali sigurno da se neće busat u prsa pred svojim frendicama kak su frigidne i kak joj muž razmišlja o alternativi za sex, odnosno, kako da i dalje ostanu skupa, a da se taj period pregrmi i riješi.
slično san proša (u njegovoj ulozi...naravno)

komplicirano u pm i nema nekog rješenja...osim razlaz ili otvoreni brak

on da te sad i odjebe i ode, ti ćeš mu doć plakat, kumit, molit...
onda ti se libido vrati, jer jebiga, čovik je jebeno stvorenje i uvik oće (ili se vlaži, u tvom slučaju) na ono šta nemože imat.
i onda će te se opet ševit, misec dva
pa onda opet zatišje
i ista priča iz početka

ova moja se i meni klela da me voli (i kod moje nisu problem pilule, nego zdrastveni razlozi & hormoni...), al da ja to ne razumim i da ima sto drugih stvari, i onda kad je odjebeš i odeš ća, odma se pomami i vrati se libido i vlaga i strast i sva čuda...kako onda nema hormonalnih i drugih razloga??
i onda opet, nakon nekog vrimena, ka da vlaga iscuri...

možda je ovo tema za automehaničarski pdf?? negdi brtva pušta??

al kad se spomene otvoreni brak...eskalacija, pa zašto pa kako pa odakle sad to... ma daj... F.OFF
__________________

...zajebat čovika je učinit čoviku dobro, jel nije?

[Božji prototip..prečudan da bi živia, prerjedak da bi umra!]

Zadnje uređivanje H0RNi : 08.07.2014. at 18:22.
H0RNi is offline  
Old 08.07.2014., 18:08   #90
mozak zablokiro

ja bi prvo posumnjala na pliulu, znam žene koje su imale isto iskustvo. nevjerojatno mi je da bi se nakon samo mjesec dana veze s tipom koji te pali od pohotnice pretvorila u kuhanu jegulju.
da li uzimaš još neke lijekove, antidepresive, za tlak? da li si se možda jako udebljala? (i to zna pojebati hormone i ubiti libido ne samo zbog nezadovoljstva izgledom.)

ako je pilula ne znači da ti neka druga ne bi bolje odgovarala. ili stavi spiralu koja nema hormonalno djelovanje.

prvo isključi zdravstvene razloge, ako ne upali razmišljaj dalje i da li ti to vrijedi sve skupa.

takav kompromis, u tridesetima... zvuči mi jako depresivno, sori.

ovaj aseksualan odnos kakav priželjkuješ nije zdrav, ne možeš gledati samo racionalno, praktično. ne vjerujem da bi opstali čak i da se zbilja dogovorite za takav aranžman.
Orak is offline  
Old 08.07.2014., 18:25   #91
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Koja bi to bila metoda ako su za žene sve na bazi hormona, a ovo su pilule s najmanjom razinom, a kondomi su isključeni jer je on invalid i ima problema s održavanjem erekcije. Ako imaš konkretan savjet, slobodno..
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Da vidim jesam li dobro shvatila: on voli seks, želi seks, dobar je u seksu, ima jak libido, odličan je ljubavnik, ali ti seks s njim unatoč svemu nabrojenome ne želiš?
Seems legit
OT: Vi zaista niste u vezi, vi ste prijatelji, cimeri
Cim prije to prihvatis biti ce bolje za oboje
Takodjer, tebe bas uopce nimalo nije briga za njega, da me decko prestane privlaciti seksualno, pustila bih ga da pronadje nekog drugog
Zbog toga sto imam dovoljno empatije da shvatim muci li se netko kraj mene i da poduzmem potrebne korake da se to mucenje prekine
Netko koga je briga samo za sebe to ne bi napravio, sebicna si JAKO
Pistol is offline  
Old 08.07.2014., 19:53   #92
čekaj, a možda on ima neku sastrane koju ili već jebe ili će ju tek početi jebati kad mu cura da zeleno svjetlo za to?
anđeo tame is offline  
Old 08.07.2014., 20:04   #93
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
ma da mi je samo vidjeti gdje će naći te žene za ons koje se lože na invalide, i to još bez kondoma.
ne znaš bi li se smijao ili plakao.
Samo zato jer nema herca reći mu da ga ne voli i da ga želi ostaviti.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Old 08.07.2014., 20:45   #94
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
može, samo ne želi
Ne može. Invalid je i teško održava erekciju.


Mozak zablokiro, odi liječniku i provjeri hormone. Mada... činjenica da ti smetaju i poljupci više sugerira da bi trebala napraviti inventuru u vezi. Moguće da ti tip odgovara u svim aspektima, samo te seksualno ne privlači.
Retra is offline  
Old 08.07.2014., 20:51   #95
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
Sve mi je žao što većina ne shvaća da ja želim poraditi na toj vezi. Da ja volim tog čovjeka i da vjerujem da se ovo može riješiti. Da nisam sigurna da li su to pilule ili je netko u šumi pa pišem ovdje da me savjetuje netko s istim ili sličnim problemom. Nisam došla tu da me se vrijeđa ili ismijava. Ako niste bili u takvoj situaciji, ne morate se ismijavati iz nje.
Da mogu raširit noge i odgovarat na mailove dok me on maže, ne bi bila tu. Ja bi svoje odradila, on bi bio zadovoljan.
Molim ljepo, ljude sa sličnim iskustvom da mi kažu koju iz svoje situacije. Možete i u PP. Ostale molim da se suzdrže od pametovanja jer još uvijek nisam skrenula s uma, nemam problema sa stvarima iz podsvijesti, nisam nezaljubljena u njega, a sebe lažem da jesam i tako dalje. I da, nije da se uopće ne ljubimo ili ne diramo ili ne sexamo. Nažalost, mislim da je dosta takvih žena. Ali sigurno da se neće busat u prsa pred svojim frendicama kak su frigidne i kak joj muž razmišlja o alternativi za sex, odnosno, kako da i dalje ostanu skupa, a da se taj period pregrmi i riješi.
Oke...ja sam to prošla i doživjela i živim.

Sa time da nisam pila nikakve pilule...sa time da je moj muž isto tako dobar ljubavnik i da se puno trudi. Ali mene je davno prestao uzbuđivati. Nažalost.

Kažem nažalost, jer je to žalosno. Dakle, on bi htio, ja ne želim, ako se i poševimo svjesni smo da to baš i nije neki doživljaj i tako živimo jako dugi niz godina.

Ne znam da li je on nekoga poševio dok smo u braku, ali sasvim sigurno to nisam ispitivala niti istraživala...ne želim znati, jer mi se čini da je to njegova eventualna odluka i da je svaki čovjek, makar i u paru, zapravo na jedan način svoj. Pa tako i on...dakle i ako je...ne razmišljam, ali se nadam da je...jer seks je potreban. Hm...ovo kako sam sada napisala fakat zvuči blesavo, ali ostavit ću.

No, ja sam se zaljubila sa strane i ševila...dobro i razmišljala o tom drugom svaki trenutak. DAkle, nisam frigidna, nisi frigidna niti ti...samo on nije muškarac koji te može uzbuditi...na stranu to što je dobar ljubavnik i što se trudi...ali te "ne pali"...jednostavno....dakle, moj ljubavnik je drvo u odnosu na mog muža u smislu truda, ali meni zapravo paše...možda baš zato...ne znam, čudno je to ovako pisati i razmišljati koliko je nelogično to što pišem, ali je stvarno u mom životu.

Koja je poanta ovog izlaganja...da nisu tablete problem, nego to što te on jednostavno seksualno ne privlači. Kraj.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 08.07.2014., 20:53   #96
Draga autorice, što reći osim da ideš iz jedne loše veze i drugu umjesto da konačno budeš malo sama i riješiš sama sa sobom promleme zbog kojih završavaš u takvim vezama. Jesi li direktno iz one loše veze s idiotom uletila u ovu vezu pa se držiš ovoga da zaboraviš onog?
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 08.07.2014., 20:58   #97
sad pak ne kužim
Nevka is offline  
Old 08.07.2014., 21:55   #98
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Ne može. Invalid je i teško održava erekciju.
da, isto kao i svi oni koji ''ne mogu'' nikako jebati s kondomom, ali kad ih postaviš pred zid (jer iz nekog razloga prekineš piti pilule ili odbiješ prakticirati prekinuti snošaj), pa skuže da će ili jebati s kondomom ili neće uopće jebati - e da vidiš kako onda odjednom počne sve super štimati i kondom ništa više ne smeta
anđeo tame is offline  
Old 08.07.2014., 22:18   #99
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Oke...ja sam to prošla i doživjela i živim.

Sa time da nisam pila nikakve pilule...sa time da je moj muž isto tako dobar ljubavnik i da se puno trudi. Ali mene je davno prestao uzbuđivati. Nažalost.

Kažem nažalost, jer je to žalosno. Dakle, on bi htio, ja ne želim, ako se i poševimo svjesni smo da to baš i nije neki doživljaj i tako živimo jako dugi niz godina.

Ne znam da li je on nekoga poševio dok smo u braku, ali sasvim sigurno to nisam ispitivala niti istraživala...ne želim znati, jer mi se čini da je to njegova eventualna odluka i da je svaki čovjek, makar i u paru, zapravo na jedan način svoj. Pa tako i on...dakle i ako je...ne razmišljam, ali se nadam da je...jer seks je potreban. Hm...ovo kako sam sada napisala fakat zvuči blesavo, ali ostavit ću.

No, ja sam se zaljubila sa strane i ševila...dobro i razmišljala o tom drugom svaki trenutak. DAkle, nisam frigidna, nisi frigidna niti ti...samo on nije muškarac koji te može uzbuditi...na stranu to što je dobar ljubavnik i što se trudi...ali te "ne pali"...jednostavno....dakle, moj ljubavnik je drvo u odnosu na mog muža u smislu truda, ali meni zapravo paše...možda baš zato...ne znam, čudno je to ovako pisati i razmišljati koliko je nelogično to što pišem, ali je stvarno u mom životu.

Koja je poanta ovog izlaganja...da nisu tablete problem, nego to što te on jednostavno seksualno ne privlači. Kraj.
...kako ti i muž funkcionirate na taj način?
to je u stvari prešutni otvoreni brak
__________________

...zajebat čovika je učinit čoviku dobro, jel nije?

[Božji prototip..prečudan da bi živia, prerjedak da bi umra!]
H0RNi is offline  
Old 08.07.2014., 22:30   #100
Quote:
H0RNi kaže: Pogledaj post
ova moja se i meni klela da me voli (i kod moje nisu problem pilule, nego zdrastveni razlozi & hormoni...), al da ja to ne razumim i da ima sto drugih stvari, i onda kad je odjebeš i odeš ća, odma se pomami i vrati se libido i vlaga i strast i sva čuda...kako onda nema hormonalnih i drugih razloga??
i onda opet, nakon nekog vrimena, ka da vlaga iscuri...
Vlaga presuši od dosade
Salammbo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.