Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2014., 19:10   #61
Quote:
Studentko kaže: Pogledaj post
A Penava clan stranke koja je digla ruke 2009. za cirilicu. Prave Hrvatine.
ćirilice do 2013 nije bilo , pa ti lupetaj do sutra
frane2110 is offline  
Old 18.07.2014., 20:06   #62
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
ćirilice do 2013 nije bilo , pa ti lupetaj do sutra
Lupetaj ti do sutra braneci si partiju, ali cinjenicu da je HDZ 2 puta glasao za cirilcu ne mozes sakriti, to pokazuje i pokusaj spustanja rasprave na osobnu razinu.

Prvi puta u Saboru, drugi puta 2009.g u gradskom vijecu grada Vukovara.

Toliko o lupetanju. O lazi da cirilice do 2013.g nije bilo bilo isto necemo.
Studentko is offline  
Old 18.07.2014., 20:16   #63
Quote:
Studentko kaže: Pogledaj post
Lupetaj ti do sutra braneci si partiju, ali cinjenicu da je HDZ 2 puta glasao za cirilcu ne mozes sakriti, to pokazuje i pokusaj spustanja rasprave na osobnu razinu.

Prvi puta u Saboru, drugi puta 2009.g u gradskom vijecu grada Vukovara.

Toliko o lupetanju. O lazi da cirilice do 2013.g nije bilo bilo isto necemo.
Gdje je bila?

Na kojoj ustanovi?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 18.07.2014., 20:44   #64
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Gdje je bila?

Na kojoj ustanovi?
Zamjenik gradonačelnika za srpsku manjinu je stavio na svoj ured u gradskom poglavarstvu dvojezični natpis.
danny junior is offline  
Old 18.07.2014., 20:52   #65
Quote:
danny junior kaže: Pogledaj post
Zamjenik gradonačelnika za srpsku manjinu je stavio na svoj ured u gradskom poglavarstvu dvojezični natpis.
Kada?
dekameron2009 is offline  
Old 18.07.2014., 21:19   #66
Quote:
inokosni kaže: Pogledaj post
Po meni, sad najveću odgovornost ima HSP.
Jednostavno, treba mjesto predsjednika Vijeća prepustiti nekom iz redova HDZ-a, tko se nije eksponirao kao Gavrić i na taj način pridobiti SDSS.

Na taj način se šalje poruka Slavici Jelinić i njezinoj kriminalnoj stranci da su nebitni.
A SDSS -u kao smeta Gavric pa su bili suzdrzani, mos mislit, oni su najveci trgovci u gradu a to najbolje zna Sabo kakve im je sve ustupke morao napraviti u zamjenu za njihove rukice u zraku. S tom strankom nema razgovora dokle god budu imali ovakvu retoriku, Penava je na proslim izborima izjavio kako oni nece sa SDSS om pa makar isli i u oporbu, nadam se kako nece mijenjati misljenje ni sada.
dekameron2009 is offline  
Old 18.07.2014., 21:29   #67
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Evo osvrta na situaciju u Vukovaru, od blogera StariPil, sa pollitika.com. Čovjek je iz Vukovara, te se prisjeća već viđenog i zaziva što bržu odluku HDZ-a, o tome čiji glas kupiti.
odlične si citate prenio, od reakcije hrvatske zore, preko predizbornog intervjua sa slavicom jelinić do blogera, koji je i najbolji.
džonson is offline  
Old 18.07.2014., 22:04   #68
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Gdje je bila?

Na kojoj ustanovi?
Na zgradi koja novac dobiva od lokalne samouprave.
Studentko is offline  
Old 19.07.2014., 01:04   #69
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Nemoj moli te, znas napisati i pametnih upisa, ali nemoj...

Kad se formirao Savez, njegovi osnivaci su ocekivali da ce na izborima moci samostalno formirati vlast????

Savez jedino moze i mora koalirati s HDZom, tako moze jedino imati kakvu takvu vjerodostojnost...

Nema se sto tu bacati vruci krumpir i nagovarati HDZ da koalira s SDSSom... I to bi Savezu bilo od politicke koristi?

Nabijem sve one koji koriste ovakve situacije, a posebno u jednom Vukovaru, za svoje politikanske interese...

Kladim se da bi 90% Vukovaraca koji su glasali za HDSSB na poslejdnjim izborima bilo za koaliciju s HDZom...

A ova igra HDSSBa je najobiocnije, najnize politikanstvo

Zaprijecen sam bio jedno dugo vrijeme, ali sad bi taj HDSSB i njegove celnike poslao negdje, ali bi me uporavnici ponovo zaprijecili

ODVRATNO ODVRATNO... Blago Zadro se u grobu okrece...
Mislim kolega da mi nisi uhvatio nit upisa.
Da se razumimo,Hdz je dobio gradonacelnika i posteno bi bilo da je ova stala na tu stranu,
ali iz nekih razloga nije.
Ono sto sam napisao sta je krivo,da Hdssb ne zeli odluciti pobjednika,da pokusavaju od sebe odmakniti odgovornost....

Po meni ja bi isao na nove izbore jer i da imas vjece za 1 glas,to je muka isusova,a
Hdz dobro stoji i treba jaku potporu a ne neke placenike koji ce te ucjenjivati....to je poanta upisa.
Jer samo jaca stabilna vlast moze pokrenuti Vukovar. Ovo da i prodje za HDZ tanko.
A znas kako kazu,hebes psa koji u lov ide na silu.....
realist is offline  
Old 19.07.2014., 02:11   #70
Quote:
danny junior kaže: Pogledaj post
Zamjenik gradonačelnika za srpsku manjinu je stavio na svoj ured u gradskom poglavarstvu dvojezični natpis.
Drakulić je to stavio samoincijativno što bi rekli na svoju ruku.
Mondragon is offline  
Old 19.07.2014., 02:13   #71
Quote:
dekameron2009 kaže: Pogledaj post
A SDSS -u kao smeta Gavric pa su bili suzdrzani, mos mislit, oni su najveci trgovci u gradu a to najbolje zna Sabo kakve im je sve ustupke morao napraviti u zamjenu za njihove rukice u zraku. S tom strankom nema razgovora dokle god budu imali ovakvu retoriku, Penava je na proslim izborima izjavio kako oni nece sa SDSS om pa makar isli i u oporbu, nadam se kako nece mijenjati misljenje ni sada.

Pa neka onda ide u opoziciju ili zove Glavaša u mardelj.
Mondragon is offline  
Old 19.07.2014., 02:53   #72
Penava.... bezličnjak i beskičmenjak isto ka i sabo samo u drugom dresu,,,,,ljigavac karijerist bez političkog uvjerenja jadni Vukovarci !!! a ono, jel ???? za si i par glasova dobija izbore ??? I pored Karamarkovih autobusa ??? namišteno do Mile majke !!! Nima legitimiteta a ti se jasno i vidi.......hehehhehh ma koja akademska karijera ??? Bogu za plakati !! Kao i VASINA..... i KARAMARKOVA..... kineziolog pa na ekonomiji ??? propali student prava ??? hhehh ma nemojte praviti budale od Hrvata,,,,,,,,,ka i njegov šef.....ma di toga ima ??? pa i zadnji i najzadnjiji IDIOT svaki a pogotovo pravni faks more završiti !!!
__________________
bananko

Zadnje uređivanje Lorenzow : 19.07.2014. at 03:06.
Lorenzow is offline  
Old 19.07.2014., 04:00   #73
Evo ti moga primjera.. Načelnik me pozove .....što je Lorenzo ??? još nisi diplomira...ali Šefe.... radim, studiram, bavim se vrhunskim poslom i sportom. , a ganjam i komade naokolo pa ne mogu... Daj mi INDEKS sredićemo to ! A isto se ponovilo i s magisterijem.... Reka ja, ne dolazi u obzir... nitko meni ispite neće naštimavati !! Jasno je da san faks završija prije roka; zato bija oslobođen od diplomskoga, ali završio san kako san i reka prije roka!!! Jasno da san kasnije moga doći i nenajavljeno kod svakoga profesora !!! jebiga...do toga se ne dolazi intervencijama!!! Na svoj sam obraz natovario taj teret i na to sam i dan i danas ponosan !!! Uostalom, neki su i Pravosudni položili na moj obraz !!! Ja to čak nisam ni znao------ali su se neki pozvali na mene....a neke su neki suci u ispitnoj komisiji povezali samnom oni položili....a elementarme stvari, da sad ne spominjen koje , nisu znali... ali imao sam svoje ime i ugled........ja san se crvenio..... ------------------a e... koliko san godina tada imao ??? Za ne virovati.....ali niti 27.... (dvadeset i sedam) ali svima sam radio dobro osim sebi... Nije mi krivo........
Nego, žalosno je to što san Pravo znao bolje od svih njih...i znao i razumio... oni su znali naštrebano znanje ali meni je to bilo "u krvi"..
Kaže mi ma kraju Predsjednik komisije ....Lorenzo..... red je na tebi...najbolji si znam što ti je Triva rekao a vidim da je imao pravo....samo se pojavi na ispitu...i prolaziš......
nikad se nisam pojavio...........................................
__________________
bananko

Zadnje uređivanje Lorenzow : 19.07.2014. at 04:06.
Lorenzow is offline  
Old 19.07.2014., 04:19   #74
P.S. birdice moga san ti srediti a ništa ne bih tražija,,,,, ali ipak si, mislim tada bila premlada.... ne bi išlo da dite iz osnovne polaže pravosudni, ni uza sve moje veze......
Birdi.. možeš li razumiti da netko položi pravosudni a da ne zna razliku između nužne obrane i Krajnje nužde ?? I onda gledaju prezime pa ga pitaju da što je on meni......a kaže da mi je brat.... a dobro prošli ste,,,ali na bratov obraz...... a valjda ćete još danas naučiti.........birdi znam da ljudi tamo izgube i kompas i da im se noge odsijeku, ali ovo je bilo previše čak i za mene....a osramotija me ------ tija san ga ubiti.....toliko me je bilo sram...
a sudac mi to posli priča i smije se........
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Old 19.07.2014., 09:26   #75
Uvijek sam znala da "narodne poslovice" postoje da ljude nauče nečemu a tako je slučaj sad s HDZ jer nije dobio veliku većinu glasova sa svim autobusima koji su bili na izboru da može organizirati vlast i zato je ona;- "TKO POD DRUGIM JAMU KOPA,SAM UPADNE U NJU"! prava pouka i poduka svim desničarima.Nisu sposobni oformiti vlast a svi se kunu u domoljublje i hrvatstvo,Jadni građani Vukovara.
mala ptica is offline  
Old 19.07.2014., 11:02   #76
Quote:
Studentko kaže: Pogledaj post
Na zgradi koja novac dobiva od lokalne samouprave.
Dakle škola na srpskom jeziku i ćirilici, koji imaju i usred Zagreba i nema veze s dvojezičnosti ili ovim Zakonom
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 19.07.2014., 11:17   #77
Treba grad Vukovar proglasiti posebnim područjem spomena na žrtve velikosrpske agresije i izuzeti ga iz prava Srba na korištenje ćirilice.
Srbi se za to trebaju duboko pokloniti Hrvatskoj i reći veliko HVALA.
Jednom godišnje delegacija hrvatskih Srba sa delegacijom vlasti u Beogradu na Ovčari.
Kraj priče.
Madelade is offline  
Old 19.07.2014., 12:11   #78
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Dakle škola na srpskom jeziku i ćirilici, koji imaju i usred Zagreba i nema veze s dvojezičnosti ili ovim Zakonom
Ima dvojezicnih ploca u drugim mjestima, ne samo u Vukovaru.

A gledajte sada kako ce doticni sam sebe upecati u logicku zamku.
Studentko is offline  
Old 19.07.2014., 12:19   #79
Quote:
Studentko kaže: Pogledaj post
Ima dvojezicnih ploca u drugim mjestima, ne samo u Vukovaru.

A gledajte sada kako ce doticni sam sebe upecati u logicku zamku.
aha.
os primjer iz gorskog kotara?
vrbovsko, trecina srba, u ratu nikakvi sukobi.

nisu trazili nikakve dvojezicne natpise za drzavne i javne ustanove niti ih je bilo, ali je sama aktualna vlada poslala dvojezicne table za ustanove tipa mirovinsko, socijalno, biro itd.

jel i tamo kriv hdz?
watrai is offline  
Old 19.07.2014., 12:32   #80
Ćirilica je samo pismo, a U je samo slovo.
Madelade is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.