Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2014., 12:38   #61
Quote:
Bukowska2 kaže: Pogledaj post
... i u vezi sam oko pola godine.
Koliko ste se dugo znali prije veze?

Pola godine nakon njegovog prekida ste već prohodali? Postoji mogućnost da si samo rebound cura ali da saznaš jesi li ili nisi morat ćeš riskirati.

Nemoj forsirati razgovor. Ali mislim da je sasvim normalno ako se zatvoriš nakon svega i malo povučeš, ne uzimaj sve zdravo za gotovo, to je samo 6 mjeseci koliko ste skupa, uletili ste u to dok se još nije ni ohladio od zadnje veze tak da...stani i ti malo na loptu.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 12:57   #62
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ili neće
fifty-fifty
Jebiga, nekad moraš bit i hazarder

Ona ako nema muda da proba i viruje mu da želi bit s njom, da se prestane preispitivat i vagat svaku njegovu, bolje joj je da ode iz te veze. ovako će popit krv njemu, a sebi sjebat živce.
Čoviku je još đumbus očito u glavi, i opreznije ide u novu vezu s njom jer ga je prošla razjebala.
__________________

...zajebat čovika je učinit čoviku dobro, jel nije?

[Božji prototip..prečudan da bi živia, prerjedak da bi umra!]
H0RNi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 14:32   #63
Neznam u čemu je problem s mojim emocijama I zašto tvrdite da su kao u američkim filmovima
Pa zar vi nikada niste milovali partnera ili rekli mu/joj da je poseban/na. Tako sam se i osijećala i dalje se osijećam, sretna sam što imam prizemljenu osobu kraj sebe. Ja njega ne volim, slažem se da je prerano za takve emocije, jer se još nije slegnula ni zaljubljenost i strast, trebamo mi još puno toga proći da bi se moglo govoriti o dubljim emocijama.

Kao što sam već rekla smatram da ga ne gušim, samo sam iskrena prema njemu. On je dosta najbolji kojeg sam imala, pa zašto mu to i ne reći? Čak bih se usudila primjetiti da je on mene nekad znao gušiti. Primjer: planirali smo neko putovanje i on je htio unaprijed rezervirati i platiti datum koji je tek iduće ljeto. Ja sam rekla da bi bilo bolje da putovanje požurimo na zimu jer ipak ko zna šta život nosi i nema nam garancije da ćemo tada biti zajedno. To je rezultiralo svađom oko toga da ja želim prekid...

Priznajem da me naša veza dosta "uzbudila", jednostavno sam se prepustila i otvorila. Slažem se sa vašim savjetima da malo stanem na zemlju i ohladim se, dam mu prostora.
Bukowska2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 14:37   #64
Par vas je spomenulo rebound vezu? Što bi to točno bilo? Znam općenito, ali ima li moja veza karakteristike takvog odnosa?
Nismo puno spominjali njegovu vezu, on nju nekada zna spomenuti, npr nedavno smo išli na piće i on je odbio ići u taj kafić jer ima loše uspomene (prepostavljam da je tamo išao s njom). Kao i u ovoj još jednoj temi on ima slike s bivšom na fejsu, ali to me uopće ne dira. Sam mi je rekao da je ostavio sve slike i pitao smeta li mi i ja sam rekla da nisu.

Ne želim previše čačkati po prošlosti. Dio mene ne želi znati i dirati zmaja dok spava, iako mislim da bih bila mirnija da mi kaže neke stvari. Ali uvijek se vodim za tim, da je valjalo onda bi i trajalo, valjda bi sada bio s njom a ne tu gdje je da je stvarno volio
Bukowska2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 14:43   #65
Quote:
Bukowska2 kaže: Pogledaj post
Par vas je spomenulo rebound vezu? Što bi to točno bilo?
rebound veza je posljedica neoliberalne globalne politike i spontane kolonizacije hrvatskog jezika, engleskim.
do nedavno su to prevodili kao tranzicija. doduše, to je latinski. ali služio je svojoj svrsi.
u hrvatskom jeziku ima jedan zgodan naziv - šupendara. koji opet nije posve hrvatski.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 15:03   #66
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
rebound veza je posljedica neoliberalne globalne politike i spontane kolonizacije hrvatskog jezika, engleskim.
do nedavno su to prevodili kao tranzicija. doduše, to je latinski. ali služio je svojoj svrsi.
u hrvatskom jeziku ima jedan zgodan naziv - šupendara. koji opet nije posve hrvatski.
Mi kao tranzicijska zemlja tranzitivno propuštamo anglikizme, germanizme, talijanizme i mađarska sranja oko MOL-a...
Nešto od toga se neminovno zaustavi kod nas i uvriježi u jezičnom žargonu jer nas jebe osobni identitet kao naroda.

Da ne zabrazdim... (jebi se gajto,to si ti kriv )
Rebound san ti pokuša približit sa prispodobom: 'otvaranja njegovog šlica umisto svog srca'
__________________

...zajebat čovika je učinit čoviku dobro, jel nije?

[Božji prototip..prečudan da bi živia, prerjedak da bi umra!]
H0RNi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 15:19   #67
Quote:
Bukowska2 kaže: Pogledaj post
Neznam u čemu je problem s mojim emocijama I zašto tvrdite da su kao u američkim filmovima
Pa zar vi nikada niste milovali partnera ili rekli mu/joj da je poseban/na.
Da, nakon 100 god. veze i kad nisam dvojila oko te geste

Quote:
Kao što sam već rekla smatram da ga ne gušim, samo sam iskrena prema njemu
Prešutiti neke stvari, ne znači biti neiskren..nikad nisam shvaćala ljude koji dile apsolutno svaku misao, stav i emociju sa drugima. Ne moraš baš sve što ti padne na pamet njemu to reći, pogotovo jer vidiš da ne ide..vidiš da nema feedbacka, vidiš da te nije pomilovao nazad i rekao da si i ti extra spešl..ovo ti ne govorim da te povridim, nego mi se čini da ne slušaš..imam dojam cijelo vrijeme da ga gušiš..

Činjenica da on planira datum unaprid ti ništa ne govori..štoviše, govori da bi s tobom na vrat na nos htio odmah imati intenzitet kao i s njom nakon svih tih godina. A bome i njegovo odbijanje ulaska u neki kafić meni je red flag..mogao je i prešutiti razlog ne odlaska
Prema tome, polako, ako vidiš da te ne voza, samo mu daj vremena

Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
u hrvatskom jeziku ima jedan zgodan naziv - šupendara. koji opet nije posve hrvatski.
ja ne bi rekla. Šupendara mi je osoba koja u vezi dopušta da je se gazi i briše pod s njom, i ne mora nužno biti nakon neke duge veze nova..

Rebound je osoba s kojom si usputno dok ne preboliš bivšu ljubav
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 15:56   #68
Quote:
H0RNi kaže: Pogledaj post
Mi kao tranzicijska zemlja tranzitivno propuštamo anglikizme, germanizme, talijanizme i mađarska sranja oko MOL-a...
Nešto od toga se neminovno zaustavi kod nas i uvriježi u jezičnom žargonu jer nas jebe osobni identitet kao naroda.

Da ne zabrazdim... (jebi se gajto,to si ti kriv )
Rebound san ti pokuša približit sa prispodobom: 'otvaranja njegovog šlica umisto svog srca'
znam horni. ja sam kriv za sve.
prispodoba je izvrsna, i točna.

Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post



ja ne bi rekla. Šupendara mi je osoba koja u vezi dopušta da je se gazi i briše pod s njom, i ne mora nužno biti nakon neke duge veze nova..

Rebound je osoba s kojom si usputno dok ne preboliš bivšu ljubav
ma u pravu si. malo sam se zekao.

a što se autorice tiče, neka bude spokojna. meni se sviđaju ljudi koji idu u susret. koji se susreću. i otvaraju duše. i bezdan. u bezdanu se nalazi sve.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 19:03   #69
Ta otvorenost je jedna od glavnih mojih karakternih mana/vrlina. Volim izraziti što osijećam, bilo pozitivno il negativno, i nikada to nekomu nije radilo problem do sada... Nekako mi je to kontroliranje i analiziranje emocija, malo proračunato (neznam se bolje izraziti). Moram birati što ću reći i u kojem trenutku izraziti pozitivnu emociju prema svom dečku. Kao da igramo nekakve toplo-hladno igrice.

Malo sam razočarana jer ste zaista u pravu, prvi put imam jednu drugačiju vezu i sada moram kalkulirati i hladiti se. Očekivala sam da kada uđem u jednu takvu vezu da će to biti iskreno i puno jednostavnije. Sada mi vi govorite da mu nisam trebala reći da je poseban, nakon skoro 7 mj veze.

Znam što je rebound veza, nego me interesiralo po čemu bi moja veza mogla biti rebound
Bukowska2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 22:03   #70
Ma ti si dobro napravila kad god si mu rekla kako se osjećaš. Zašto bi to skrivala ili se pravila cool. Meni osobno je biti zaljubljen i voljeti isto. Kad sam zaljubljena onda i volim. Ne bih voljela biti u vezi sa osobom koja ne zna izraziti emocije i debilno reagira na moje izražavanje emocija. Ako nakon pola godine nisi zaljubljen, ili jesi zaljubljen a ne možeš to reći onda bih ozbiljno preispitala tu vezu i sumnjam da bih ostala je njoj. Ne volim ljude koji su emocionalni invalidi.

Using Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 00:54   #71
Otkad sam otvorila temu, odlučila sam promijeniti svoje ponašanje, čisto da vidim reakcije. Obaviještavat ću vas o ishodima, iako već sada uočavam nekakve nelogičnosti kod njega.

I dalje se čujemo u istom intenzitetu i ništa se nije promijenilo ali sam smanjila "doživljaj" u svom pristupu. Smanjila sa tu uživljenost i ushićenost koja se mogla čak i preko poruka osjetit. Imam osjećaj da mu je zasmetalo i da ga već sad smeta što ne letim kad sam kraj njega. Počeo je pokazivati znakove nesigurnosti, danas sam išla s frendovima u kino i on je naglo zahladio odnos i nabacio par komentara koji mu nisu trebali.

Nismo se vidjeli 4 dana i pitala sam ga hoće li on ići s menom gledati taj film, odbio je jer je imao posla. Maloprije sam se vratila s druženja, javila mu da sam doma i da mu zaželim laku noć. Napisao je da je i on otišao uživati i da je van i da pije. Rekla sam da mi je drago, jer zbilja je, da je i on malo izašao a da ja idem spavati. Samo je odgovorio: "Ajde, ajde.."

Ovo su tek situacije od danas, prečudno mi je njegovo ponašanje i što se ponaša uvrijeđeno kao malo dijete.

Znači nisam ni bezobrazna ni distancirana u svom pristupu, samo sam prilagodila njegovom ponašanju svoje, i imam osjećaj da me kažnjava radi toga
Bukowska2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 02:35   #72
Quote:
Bukowska2 kaže: Pogledaj post
Bili smo na jednoj večeri i razgovarali smo o jednom mom problemu. Pomogao mi je doći do rješenja, i tada sam bila zahvalna što imam tako zrelu osobu kraj sebe. To me nekako povuklo i pomilovala sam mu lice i rekla: " Zaista si poseban za mene, do sada nisam imala ovo što imam s tobom". I onda je uslijedio nekakav kiseli smješak i "Super".
Aha. Ovo zvuci dosta drugacije od onoga sto si napisala u uvodnom postu. Ono sto ti je zelio time reci je - 'znam da sam dobar i poseban i sve, ali znam i da to nije uvijek dovoljno'. On je jednom vec mnogo investirao a nije zavrsilo dobro.

I ne vjeruje ti. Pretpostavljam stoga sto vise verbaliziras osjecaje nego sto ih pokazujes djelima. Ne mora se sve reci, privrzenost, volja i zelja da budes s nekim, to koliko ste si posebni - se osjeti.

Quote:
Nekada mi zna djelovati distancirano i zamišljeno, pokušala sam razgovarati jel ga nešto muči ali on kaže da se ne zamaram s tim.
Mislim da jos nije sasvim prebolio krah prethodne veze, a zaletio se u novu (relativno ozbiljnu) pa nije siguran da li mu je ispravan timing.

Quote:
Jedina stvar koju ponavlja je da želi da ovo potraje, da oboje damo sebe u to i da se trudimo da idemo "do kraja".
Ali vidis, usprkos tome ti je vrlo odan.

Quote:
Ja bih zaista dala cijelu sebe za osobu koja posjeduje toliko vrlina i dobrote i najvažnije tog poštovanja prema meni, ali sada sam u nedoumici. Smatrala sam da s obzirom kako nam je počela veza da će on osjećat isti ushit kao i ja, ali ovo sve tumačim kao nekakvu rezerviranost.

Do kojeg trenutka bi trebala čekati, da kažem sebi dosta? Ne bih htjela upasti u zamku i začaran krug "čekanja kada će me onako strasno zagrliti i onako iskreno reći ono što želim čut" pa da mi godine prođu u tom smislu.

S obzirom da on već gazi 27. godinu, ima stalan posao, više ne izlazi i kaže da je prošao svoju mladost, on bi lako mogao pristati na to da možda nisam ona koja je najbolja i koju je najviše volio al eto bar sam tu uz njega.

Koliko bi god imala stabilnog i zaista divnog parntera uz sebe, neznam bi li pristala na takav život u kojem sam ja nekome drugi izbor il da me izabrao glavom a ne srcem. (vječni sam romantik)
U vezi podvucenog - mislim da ti ni ja ne bih vjerovala.

Quote:
Bukowska2 kaže: Pogledaj post
Otkad sam otvorila temu, odlučila sam promijeniti svoje ponašanje, čisto da vidim reakcije. Obaviještavat ću vas o ishodima, iako već sada uočavam nekakve nelogičnosti kod njega.
Vrlo brzo si promijenila taktiku. Ne moras se zamarati obavjestavanjem, nije da smo mi dio 'projekta za dresuru potencijalnih muzeva'.

Quote:
Samo je odgovorio: "Ajde, ajde.."
A ti si ocekivala da ti kaze da jako pati? Bas je zlocest.

Quote:
Znači nisam ni bezobrazna ni distancirana u svom pristupu, samo sam prilagodila njegovom ponašanju svoje, i imam osjećaj da me kažnjava radi toga
I tako - u nekoliko stranica iskrenost nestade bez traga. Zelim vam srecu oboma, ne nuzno skupa.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 02:49   #73
sad je to tek toplo hladno. Ustvari,dovelo te do toga. Kad bi ti sad nastavila s tim novim pristupom,nekako vjerujem da bi se zapitao "koji vrag se dogadja?". Upitno je tko će biti tek kažnjen?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 03:36   #74
Quote:
Bukowska2 kaže: Pogledaj post
...
Ja bih zaista dala cijelu sebe za osobu koja posjeduje toliko vrlina i dobrote i najvažnije tog poštovanja prema meni, ali sada sam u nedoumici.
Nakon pola godine ti "bi dala cijelu sebe"? Blago njemu.
A ovo o poštovanju kao najvažnijem... Poštovanje nije razlog "davanja sebe" nego jedan od eliminacijskih faktora po defaultu hoćeš li ili ne s nekim uopće razmotriti vezu. Ono bi se trebalo podrazumijevati a ne navoditi kao najvažniji razlog.

Quote:
Do kojeg trenutka bi trebala čekati, da kažem sebi dosta? Ne bih htjela upasti u zamku i začaran krug "čekanja kada će me onako strasno zagrliti i onako iskreno reći ono što želim čut" pa da mi godine prođu u tom smislu.

...
Čekati što, da on reagira onako kako si ti zamislila da treba reagirati? I onda ti godine prođu u čekanju kad će on reagirati onako kako si ti sanjala da trebaš doživjeti u vezi, a on ti na sto drugih načina pokaže kako te voli... ali ti i dalje nesretna, jer nije ispunjena tvoja norma kako bi nešto trebalo izgledati.

Kako uopće možeš ići nekom nakon pola godine reći "nikad s nikim nisam imala ovo što imam s tobom"? Tek će se pokazati što ti imaš i imaš li uopće s njim. Da sam na njegovom mestu, ovo bi me gotovo pa ohladilo. Ne bih željela nekog na pladnju nakon 6 mjeseci i takva osoba bi mi stvarala pritisak. On bi se trebao opustiti u tvom društvu a ne imati osjećaj da ćeš si rezati žile (malo karikiram, ali...), ako ti za koji mjesec kaže da mu to nije to.
Ako imaš izljeve nježnosti pokušaj ih preformulirati u nešto šaljivo, bockajuće, nešto malo neobaveznijeg tona što će ga možda nasmijati, zaintrigirati, ali i poslati mu poruku da ti je prirastao srcu. Ovime mu se samo vješaš oko vrata. Nikad još netko nije poželio da mu se druga osoba daje bez odstupnice na način da to već dobije na izvolte, i tako rano. Dubina i težina ovakvih riječi trebaju rasti paralelno dubini i težini veze, a ne trčati pred rudo ne osjećajući drugoga i kolika je njegova potreba za tim.

I to što se bojiš tog "trčanja pred rudo"... Svoje strahove o tome koliko ćeš "čekati" zadrži za sebe i ne gnjavi ga njima, direktno ili indirektno. Jer su zapravo sastavni dio rizika ljubavnih odnosa. Poštivaj kako netko drugi diše. Rečenica "ne mislim da ga gušim, samo sam iskrena" mi samo pokazuje kako sve gledaš kroz sebe.

I sad se ti distanciraš, (mada kažeš da nisi), on već osjeća kako nešto nije u redu, a ti budno pratiš promjene i još bi nas obavještavala o ishodima? Jadan dečko. Stvorit ćeš problem iz ničega, ako dečku već nije zahuktalo u glavi.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 07:47   #75
Quote:
Bukowska2 kaže: Pogledaj post

Bili smo na jednoj večeri i razgovarali smo o jednom mom problemu. Pomogao mi je doći do rješenja, i tada sam bila zahvalna što imam tako zrelu osobu kraj sebe. To me nekako povuklo i pomilovala sam mu lice i rekla: " Zaista si poseban za mene, do sada nisam imala ovo što imam s tobom". I onda je uslijedio nekakav kiseli smješak i "Super".
...

Jedina stvar koju ponavlja je da želi da ovo potraje, da oboje damo sebe u to i da se trudimo da idemo "do kraja".
A možda si ti zvučala čudno i usiljeno i neiskreno u tom "posebnom" momentu da je čovjek nije znao kako da reagira.

Ako ti ponavlja ovo drugo o trajanju- pametnom dosta.
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 09:45   #76
Quote:
Bukowska2 kaže: Pogledaj post
Otkad sam otvorila temu, odlučila sam promijeniti svoje ponašanje, čisto da vidim reakcije. Obaviještavat ću vas o ishodima, iako već sada uočavam nekakve nelogičnosti kod njega.

I dalje se čujemo u istom intenzitetu i ništa se nije promijenilo ali sam smanjila "doživljaj" u svom pristupu. Smanjila sa tu uživljenost i ushićenost koja se mogla čak i preko poruka osjetit. Imam osjećaj da mu je zasmetalo i da ga već sad smeta što ne letim kad sam kraj njega. Počeo je pokazivati znakove nesigurnosti, danas sam išla s frendovima u kino i on je naglo zahladio odnos i nabacio par komentara koji mu nisu trebali.

Nismo se vidjeli 4 dana i pitala sam ga hoće li on ići s menom gledati taj film, odbio je jer je imao posla. Maloprije sam se vratila s druženja, javila mu da sam doma i da mu zaželim laku noć. Napisao je da je i on otišao uživati i da je van i da pije. Rekla sam da mi je drago, jer zbilja je, da je i on malo izašao a da ja idem spavati. Samo je odgovorio: "Ajde, ajde.."

Ovo su tek situacije od danas, prečudno mi je njegovo ponašanje i što se ponaša uvrijeđeno kao malo dijete.

Znači nisam ni bezobrazna ni distancirana u svom pristupu, samo sam prilagodila njegovom ponašanju svoje, i imam osjećaj da me kažnjava radi toga
A da prestaneš eksperimentirati i budeš ono što jesi? To mi se čini kao najispravnije. Sve ostalo će ti se kad tad obit o glavu.

Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Aha. Ovo zvuci dosta drugacije od onoga sto si napisala u uvodnom postu. Ono sto ti je zelio time reci je - 'znam da sam dobar i poseban i sve, ali znam i da to nije uvijek dovoljno'. On je jednom vec mnogo investirao a nije zavrsilo dobro.
Stoga je oprezan. A oprez je majka mudrosti.

Quote:
I ne vjeruje ti. Pretpostavljam stoga sto vise verbaliziras osjecaje nego sto ih pokazujes djelima. Ne mora se sve reci, privrzenost, volja i zelja da budes s nekim, to koliko ste si posebni - se osjeti.
To.

Quote:
Mislim da jos nije sasvim prebolio krah prethodne veze, a zaletio se u novu (relativno ozbiljnu) pa nije siguran da li mu je ispravan timing.
Mislim da nije riječ o prebolijevanju nego o ožiljku. A ožiljak te uvijek podsjeća da idući put trebaš biti pažljiviji, oprezniji.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 11:23   #77
Nije istina da mu ne pokazujem i djelima, mislim da sam korektna i u tom pogledu i ne znam kako možete zaključiti da sam nešto izrekla usiljeno kada niste bili tamo.

I u čemu je problem ako mi je on najbolji do sada? Činjenica je da mi je to najljepših 6 mjeseci u životu i definitivno najbolji partner kojeg sam imala. To sam već nakon mjesec dana mogla tvrditi, jednostavno smo se složili u svemu, ne razumijem što je sporno u toj priči?

Moguće da je moj problem što sam imala jako loša iskustva u prošlosti, al jako loša, pa mi se sada sa njim sve čini kao med i mlijeko. Neka ponašanja koja se podrazumijevau ja tumačim kao jackpot

Neznam što mi je činiti, ali sam sigurna da moram usporiti tempo. Ne želim se više dovoditi u situacije koje će meni a vjerujem i njemu stvarati nelagodu. Prepustila sam se i radila kako se osijećam i sami ste mi rekli da sam malo "pretjerala" da je rano itd.
Bukowska2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 11:32   #78
Quote:
Bukowska2 kaže: Pogledaj post
To sam već nakon mjesec dana mogla tvrditi, jednostavno smo se složili u svemu, ne razumijem što je sporno u toj priči?
Ova tvoja tema je demant toga da ste se jednostavno složili u svemu već nakon mjesec dana.

Imaš toliku potrebu za izjavama tipa kako je on poseban , najbolji , idealan , kako ga voliš i to sve u tako malo vremena da pomalo vuče na fejk . Nije problem što lažeš sebi , al što lažeš i nama
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 11:49   #79
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Ova tvoja tema je demant toga da ste se jednostavno složili u svemu već nakon mjesec dana.

Imaš toliku potrebu za izjavama tipa kako je on poseban , najbolji , idealan , kako ga voliš i to sve u tako malo vremena da pomalo vuče na fejk . Nije problem što lažeš sebi , al što lažeš i nama
Žao mi je što sam ostavila takav dojam da je sve što govorim fejk, jer nije.
Njega ne volim, nisam to nigdje napisala, čak sam par puta u svojim postovima spomenula da je prerano.
Meni on je idealan, kao osoba, spominjem to stalno samo da bih dočarala zašto sam se toliko uživila u cijelu situaciju. Nemam potrebu lagati strancima i ljudima koje nikada neću ni vidjeti, možda sebe i lažem, al ako i jesam lijepo mi je u ovoj laži.
Bukowska2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 11:56   #80
Quote:
Bukowska2 kaže: Pogledaj post
...
ne slušaj druge i slobodno griješi. ne boj se grešaka. greške su način dolaženja. i stvar perspektive. učiti znači griješiti. jer i ljubav se uči. premda većina ljudi misli da nam je data i da je ona dio naše prirode. ali nije. čovjek nema prirodu nego je stvara. pa tako stvara i ljubav. iz ničega. iz sebe. jer čovjek je prvo ništa, a onda postaje.

otvori 'dušu'. širom. i nemoj se zavaravati. možeš je otvoriti samo onoliko koliko je ona velika. što je veća teže ju je zatvoriti.
one najveće su uvijek otvorene.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.