Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2014., 12:07   #1
Mindblown

U totalnoj sam zoni sumraka pa da podijelim misao jer će mi u suprotnom glava eksplodirati.

Prijateljica (živi u drugom gradu 300km) je u relativno friškom braku (2g.) i ima dijete s mužem.Nisu dugo hodali,ali kombinacija strasti, zaljubljenosti i sve u paketu su učinili svoje.
Ona je fakultetski obrazovana,radi dobro plaćen posao,dobra je osoba,požrtvovna i nikad te neće ostaviti na cjedilu. Znamo se iz vrtića.
On je radio kratko kad su se upoznali,i otad "traži posao". Dakle, moli boga da ga ne nađe jer ona financira apsolutno sve.Pripada i jednoj subkulturi,ali to je samo jedan vid njegove neshvaćenosti u bolnom svijetu.
On se traži,probirljiv je,boli ga sve živo kad treba raditi,ali to mu ne smeta da se raspištolji kad treba na njezin račun.
Ok,njima tako paše i ne petljam se.Ona mu vjeruje.
Imaju bebača.
Svi su sretni izuzev što njemu ponekad padne roleta vezano za neke nebitne sitnice pa od toga napuše slona.
Njenima ne idu jer su "zaostali" i pitaju ga kad se misli pomaknuti s mjesta.Njemu je to premalograđanski.
Posvađao ju je s familijom jer mu je navodno neka baba rekla da je kreten.
Beba raste,a mi smo slabo u kontaktu jer mi ne odgovara na prepisku,kontam, zauzeta je, ima sto obveza.
Ok.

Ona mi se javlja nakon mjeseci šutnje sva u nekom modu krivnje,da im je sjebala brak svojom nepokretnošću (see the irony),da nije dobra žena,da zbog nje ne mogu funkcionirati, da se ona trudi i da misli da nije zaslužila dobar brak....
Oko mi se trza iščekujući katastrofu.Mora da je malom učepila nogu,počela je mahnito pit, kurvat se,ne znam šta.

Gledam tekst i pokušavam naći što je to točno napravila i ne nalazim objašnjenja.
Toliko se toga navodno desilo da joj je on čak zaprijetio rastavom jer on više ne može.
Opet iščitavam misleći da sam poludjela i opet ne otkrivam što se to toliko desilo da je uzrok tolike tuge.Samo njezine litanije kako nije dobra osoba i kako se trudi,ali ne ispunjava njegova očekivanja.
Napunio joj je glavu da nije vrijedna žena i osoba i da ih je sjebala.
Njemu je naravno nogica na vratima,ali ne odlazi.

Ne znam šta da radim.
Ako odem tamo zadavit ću ga.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 12:12   #2
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
....Ne znam šta da radim.
...
pusti ih nek' se vole

dok sama ne uvidi u čemu se nalazi, nema te sile koja će joj otvoriti oči
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 12:21   #3
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
pusti ih nek' se vole

dok sama ne uvidi u čemu se nalazi, nema te sile koja će joj otvoriti oči
Misliš?
Joj kako je grozan osjećaj.

Realno,ni nemam druge opcije kod odrasle osobe.

Samo,nekako se osjećam baš sjebano.
Ona to nije zaslužila.
I on definitivno (mislim,sad kužim one žene koje vele da otpočetka nije bio takav) nije takvu spiku imao u startu.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 12:44   #4
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Napunio joj je glavu da nije vrijedna žena i osoba ..
Ne znam šta da radim.
Ako odem tamo zadavit ću ga.
Eto, ovim gore si sve rekla, frustrirani neostvaren lik liječi svoje komplekse na vlastitoj ženi i to na način da nju ubija u pojam da nikaj ne vrijedi. I nažalost radi to vrlo uspješno. E sad, to kaj ti se povjerila vjerojatno je razlog zakaj se pitaš kaj da radiš. Pa nikaj posebno, probaj je samo podsjetiti na vrijeme kad je bila "savršena osoba" u svakom pogledu, nekad je potrebno da se takve osobe prisjete doba kad su "žarile i palile" i da opet može biti u svom najboljem izdanju ako joj osoba od povjerenja da do znanja koliko uistinu vrijedi. Ovak, "osuđena" samo na muževe kritike, a on bi trebao btw biti njezin najveći obožavatelj, traži i nalazi greške u samoj sebi, nerealne ali postojeće.
Mislim da sama neće uvidjeti nikaj jer je već prešla onu granicu kad je pod njegovim utjecajem izgubila samopouzdanje. Može biti samo još gore, s vremenom. Osim toga, tvoja šutnja može biti shvaćena kao neka potvrda njenih sadašnjih stavova.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:09   #5
Baš me zanima koliko godina ima taj lik, ciljam na ono "pripada jednoj supkulturi"...
Svaka čast svakome ali 90% ekipe prestane "brijati" na te famozne supkulture u ono ranim dvadesetima... ako ne i prije, ostalih 10% su, nije pravilo ali bome učestala pojava, neki frikovi, čudaci, niš koristi papani i sl. nešto kao lik iz uvodnog posta...

On će njoj dati nogu... a ko će ga onda financirati neće taj njoj dati nogu nikad a ako joj i da tim i bolje po nju
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:29   #6
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Eto, ovim gore si sve rekla, frustrirani neostvaren lik liječi svoje komplekse na vlastitoj ženi i to na način da nju ubija u pojam da nikaj ne vrijedi. I nažalost radi to vrlo uspješno. E sad, to kaj ti se povjerila vjerojatno je razlog zakaj se pitaš kaj da radiš. Pa nikaj posebno, probaj je samo podsjetiti na vrijeme kad je bila "savršena osoba" u svakom pogledu, nekad je potrebno da se takve osobe prisjete doba kad su "žarile i palile" i da opet može biti u svom najboljem izdanju ako joj osoba od povjerenja da do znanja koliko uistinu vrijedi.


Quote:
Ovak, "osuđena" samo na muževe kritike, a on bi trebao btw biti njezin najveći obožavatelj, traži i nalazi greške u samoj sebi, nerealne ali postojeće.
Mislim da sama neće uvidjeti nikaj jer je već prešla onu granicu kad je pod njegovim utjecajem izgubila samopouzdanje. Može biti samo još gore, s vremenom. Osim toga, tvoja šutnja može biti shvaćena kao neka potvrda njenih sadašnjih stavova.
Toga se i bojim,a znam da joj je sigurno trebalo puno herca napisati iskreno što je napisala.

Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Baš me zanima koliko godina ima taj lik, ciljam na ono "pripada jednoj supkulturi"...
Svaka čast svakome ali 90% ekipe prestane "brijati" na te famozne supkulture u ono ranim dvadesetima... ako ne i prije, ostalih 10% su, nije pravilo ali bome učestala pojava, neki frikovi, čudaci, niš koristi papani i sl. nešto kao lik iz uvodnog posta...

On će njoj dati nogu... a ko će ga onda financirati neće taj njoj dati nogu nikad a ako joj i da tim i bolje po nju
Ma.. kraj dvadesetih.
U teoriji je sve divno,live and let live, on fura takav stil.Ok.Štrecne se jako na kritiku izgleda (ja ga nisam kritizirala, naprotiv).Briga me kako izgledaš,budi čovjek.

To sam joj i rekla,neće on tebe ostaviti,ne brini.
Nije lud.
Zna i ona to podsvjesno,počela je i kipiti oko financija,zato je on krenuo drugim putem.Da je zgazi psihički.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:32   #7
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Beba raste,a mi smo slabo u kontaktu jer mi ne odgovara na prepisku,kontam, zauzeta je, ima sto obveza.
Ok.
Nije OK. Tako neš nigdi.
Istina je da te ona ne može skontat, al kako to već znaš, traži šta možeš drugo napravit za nju.
A možeš učestat komunikaciju, nek ti ne bude teško konstantno joj se javljat, tražit više interakcije, pitat je šta ima nova i na sva njena jadikovanja uzvraćat pozitivnin primjerima, al ne direktno.
Na način da joj prepričavaš kako se družiš sa svojon familijon, pa će se njoj lagano taložit bijes zbog ne viđanja svoje. Kapiš? Moš malo i svog tipa veličat, al nemoj puno da ne bude prozirno.
Ona ti viruje, to moraš iskoristit, al ne zloupotribit. Radi na njenon intelektu, on se nigdi nije izgubija, samo je malo otupija.
Ona ima svoj put, svoj život i nikad nije kasno da progleda.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:40   #8
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post

Ma.. kraj dvadesetih.
U teoriji je sve divno,live and let live, on fura takav stil.Ok.Štrecne se jako na kritiku izgleda (ja ga nisam kritizirala, naprotiv).Briga me kako izgledaš,budi čovjek.

To sam joj i rekla,neće on tebe ostaviti,ne brini.
Nije lud.
Zna i ona to podsvjesno,počela je i kipiti oko financija,zato je on krenuo drugim putem.Da je zgazi psihički.
Kraj dvadesetih a još se fura ko pubertetlija i onda je čudno što je niš koristi krele koji svoju ženu iskorištava na sve moguće načine a još ju i psihički uništava. Ne znam što reći... njoj bi bilo najbolje da ga ostavi i bok i nađe si nekog normalnog lika. OK, ne mora to biti neki odijelo i kravata i radim za peteroznamenkastu cifru, u konačnici koliko ima takvih ali bar da nađe osobu koja ne izgleda kao da ide u 3. srednje i koji ima primanja malo veća od prosječnog lika iz trećeg srednje

No nije problem to što je on pripadnik supkulture (znam i ja jednog takvog, 30+ lik, ali on je to u slobodno vrijeme) niti što nema posao. jebi ga, mnogi ga nažalost u ovo vrijeme nemaju ali koliko sam shvatio on niti ne traži posao + još svoju ženu i hraniteljicu "jebe u mozak". Da ga jebeš ljubav je i slijepa i gluha i totalno glupa + retardirana
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:48   #9
psihičko zlostavljanje. nek ode psihologu u bračno savjetovalište ili nešto da dobije i potvrdu toga (ako bi mlatimudan se sporio oko bebonje) i pokrene brakorazvodnu parnicu prije nego se prebaci na fizičko zlostavljanje. I dok ju ne ubije u pojam do te mjere da stvarno povjeruje da je toliko loša da joj je i on predobar.
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:54   #10
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Nije OK. Tako neš nigdi.
Istina je da te ona ne može skontat, al kako to već znaš, traži šta možeš drugo napravit za nju.
A možeš učestat komunikaciju, nek ti ne bude teško konstantno joj se javljat, tražit više interakcije, pitat je šta ima nova i na sva njena jadikovanja uzvraćat pozitivnin primjerima, al ne direktno.
Na način da joj prepričavaš kako se družiš sa svojon familijon, pa će se njoj lagano taložit bijes zbog ne viđanja svoje. Kapiš? Moš malo i svog tipa veličat, al nemoj puno da ne bude prozirno.
Ona ti viruje, to moraš iskoristit, al ne zloupotribit. Radi na njenon intelektu, on se nigdi nije izgubija, samo je malo otupija.
Ona ima svoj put, svoj život i nikad nije kasno da progleda.
Da, da osjeti i da zna sam tu.Da osjeti da može pričati ako stvari izmaknu i dalje kontroli.
Što se nadam da neće.

Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Kraj dvadesetih a još se fura ko pubertetlija i onda je čudno što je niš koristi krele koji svoju ženu iskorištava na sve moguće načine a još ju i psihički uništava. Ne znam što reći... njoj bi bilo najbolje da ga ostavi i bok i nađe si nekog normalnog lika. OK, ne mora to biti neki odijelo i kravata i radim za peteroznamenkastu cifru, u konačnici koliko ima takvih ali bar da nađe osobu koja ne izgleda kao da ide u 3. srednje i koji ima primanja malo veća od prosječnog lika iz trećeg srednje

No nije problem to što je on pripadnik supkulture (znam i ja jednog takvog, 30+ lik, ali on je to u slobodno vrijeme) niti što nema posao. jebi ga, mnogi ga nažalost u ovo vrijeme nemaju ali koliko sam shvatio on niti ne traži posao + još svoju ženu i hraniteljicu "jebe u mozak". Da ga jebeš ljubav je i slijepa i gluha i totalno glupa + retardirana
Tako sam i ja mislila.Pa trudi se,teška su vremena,pa nalaziš sto isprika.
Ali on se nakalamio na tuđe razumijevanje da su teška vremena i počeo parazitiranje.
Pa ti imaj razumijevanja.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:56   #11
Quote:
Tourette kaže: Pogledaj post
psihičko zlostavljanje. nek ode psihologu u bračno savjetovalište ili nešto da dobije i potvrdu toga (ako bi mlatimudan se sporio oko bebonje) i pokrene brakorazvodnu parnicu prije nego se prebaci na fizičko zlostavljanje. I dok ju ne ubije u pojam do te mjere da stvarno povjeruje da je toliko loša da joj je i on predobar.
Pomislila sam na to.
Kakvu potvrdu?
I ja mislim da bi je u konačnici toliko sjebao da bi otišla psihijatru za probleme koje realno NEMA i da bi to kasnije zloupotrijebio protiv nje.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:57   #12
Htio bih bit kao on. Koji frajer, jebote, lezilebović, a ženi nabija krivnju.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:02   #13
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Misliš?
Joj kako je grozan osjećaj.

Realno,ni nemam druge opcije kod odrasle osobe.

Samo,nekako se osjećam baš sjebano.
Ona to nije zaslužila.
I on definitivno (mislim,sad kužim one žene koje vele da otpočetka nije bio takav) nije takvu spiku imao u startu.
Nijedan nema tu spiku u startu, onda počne nikad nećeš imati ovakvog, ti si sretna što si samnom, nitko te ne voli, ne želim da se druži s tim i tim, nabijanje osjećaja krivice za svaku pizdariju...a onda kreću stiskanje nadlaktice toliko jako da poplavi, šamar, prijetnje ako napravi nešto što nije po volji...i naravno njegovo iskreno kajanje nakon svakog puta jer on eto nije htio al "ona ga je dovela do toga". Neka bježi dok može.

Svi koji znaju u kakvoj je situaciji bi joj trebali konstantno davati do znanja da zaslužuje bolje, može bolje i ima alternativu (gdje otići), isticati da biti u takvom odnosu nije zdravo ni za dijete.

Frendica je imala sličnu situaciju uz to da je on imao problema sa ovisnostima.
Mi koji smo znali kao pokvarena ploča smo mantrali da ima gdje, da neće biti gladna ni bez krova nad glavom, da su naša vrata uvijek otvorena. Dok jednog dana nie došlo iz guzice u glavu. danas je sretna, zaposlena, u vezi sa muškarcem koji ju drži kao malo vode na dlanu i bivši je daleko iza nje
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:03   #14
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Tako sam i ja mislila.Pa trudi se,teška su vremena,pa nalaziš sto isprika.
Ali on se nakalamio na tuđe razumijevanje da su teška vremena i počeo parazitiranje.
Pa ti imaj razumijevanja.
a svi znamo što se radi s parazitima...
No da ti budem do kraja iskren nemam baš previše razumijevanja niti empatije za ljude poput tvoje prijateljice. Nije bila klinka kad se u to upustila, trebala je vidjeti s kim započinje vezu, život i trebala ga je ona natjerati da mrdne guzicom. Kako... pa nek mu zatvori financijsku pipu i bok.
I daj, baš me zanima... kojoj to supkulturi pripada
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:07   #15
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
U totalnoj sam zoni sumraka pa da podijelim misao jer će mi u suprotnom glava eksplodirati.

Prijateljica (živi u drugom gradu 300km) je u relativno friškom braku (2g.) i ima dijete s mužem.Nisu dugo hodali,ali kombinacija strasti, zaljubljenosti i sve u paketu su učinili svoje.
Ona je fakultetski obrazovana,radi dobro plaćen posao,dobra je osoba,požrtvovna i nikad te neće ostaviti na cjedilu. Znamo se iz vrtića.
On je radio kratko kad su se upoznali,i otad "traži posao". Dakle, moli boga da ga ne nađe jer ona financira apsolutno sve.Pripada i jednoj subkulturi,ali to je samo jedan vid njegove neshvaćenosti u bolnom svijetu.
On se traži,probirljiv je,boli ga sve živo kad treba raditi,ali to mu ne smeta da se raspištolji kad treba na njezin račun.
Ok,njima tako paše i ne petljam se.Ona mu vjeruje.
Imaju bebača.
Svi su sretni izuzev što njemu ponekad padne roleta vezano za neke nebitne sitnice pa od toga napuše slona.
Njenima ne idu jer su "zaostali" i pitaju ga kad se misli pomaknuti s mjesta.Njemu je to premalograđanski.
Posvađao ju je s familijom jer mu je navodno neka baba rekla da je kreten.
Beba raste,a mi smo slabo u kontaktu jer mi ne odgovara na prepisku,kontam, zauzeta je, ima sto obveza.
Ok.

Ona mi se javlja nakon mjeseci šutnje sva u nekom modu krivnje,da im je sjebala brak svojom nepokretnošću (see the irony),da nije dobra žena,da zbog nje ne mogu funkcionirati, da se ona trudi i da misli da nije zaslužila dobar brak....
Oko mi se trza iščekujući katastrofu.Mora da je malom učepila nogu,počela je mahnito pit, kurvat se,ne znam šta.

Gledam tekst i pokušavam naći što je to točno napravila i ne nalazim objašnjenja.
Toliko se toga navodno desilo da joj je on čak zaprijetio rastavom jer on više ne može.
Opet iščitavam misleći da sam poludjela i opet ne otkrivam što se to toliko desilo da je uzrok tolike tuge.Samo njezine litanije kako nije dobra osoba i kako se trudi,ali ne ispunjava njegova očekivanja.
Napunio joj je glavu da nije vrijedna žena i osoba i da ih je sjebala.
Njemu je naravno nogica na vratima,ali ne odlazi.

Ne znam šta da radim.
Ako odem tamo zadavit ću ga
.
ovo ne kužim, zašto to tebe osobno dira baš toliko?
ok, frendica ti je i voliš je, sve pet.
ali nije ona maoumna, silom u toj situaciji. što se petljaš gdje ti nije mjesto? jesi li spremna naq to da se ona s bebačem preseli kod tebe zastalno?

ok je dati prijateljski savjet, ali ej nedopustivo ulaziti u nečiju intimu i rovariti, a znaš samo jednu stranu priče. možda se ona došla samo požaliti i onda će otići njemu vjerno služiti. bolje budi ljuta na nju jer je tako naivna.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:07   #16
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Pomislila sam na to.
Kakvu potvrdu?
I ja mislim da bi je u konačnici toliko sjebao da bi otišla psihijatru za probleme koje realno NEMA i da bi to kasnije zloupotrijebio protiv nje.
Nisu oni mutavi. I okolinim putevima dđu do srži problema
A gdje ima dima... Vjerujem da bi joj ako ništa razgovori pomogli da mu se suprostavi/da se obrani i sagleda objektivnije situaciju.
Ako se ispostavi da ju psihički zlostavlja može ga i prijavit, u brakorazvodnoj parnici ima argument extra protiv njega. pogotovo kod skrbništva.
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:10   #17
Quote:
Tourette kaže: Pogledaj post
Nijedan nema tu spiku u startu, onda počne nikad nećeš imati ovakvog, ti si sretna što si samnom, nitko te ne voli, ne želim da se druži s tim i tim, nabijanje osjećaja krivice za svaku pizdariju...a onda kreću stiskanje nadlaktice toliko jako da poplavi, šamar, prijetnje ako napravi nešto što nije po volji...i naravno njegovo iskreno kajanje nakon svakog puta jer on eto nije htio al "ona ga je dovela do toga". Neka bježi dok može.
Ne treba ni bježati.
U stanu su za koji ona plaća kredit.
To treba nogom u dupe,ali bojim se da ona to još ne može.

Quote:
Svi koji znaju u kakvoj je situaciji bi joj trebali konstantno davati do znanja da zaslužuje bolje, može bolje i ima alternativu (gdje otići), isticati da biti u takvom odnosu nije zdravo ni za dijete.
Rekla sam joj ovo.I govorit ću i dalje,ali znaš kad pomisliš da možda razjebaješ nešto što mogu spasiti pa opet pišem pod ručnom s njom.


Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
a svi znamo što se radi s parazitima...
No da ti budem do kraja iskren nemam baš previše razumijevanja niti empatije za ljude poput tvoje prijateljice. Nije bila klinka kad se u to upustila, trebala je vidjeti s kim započinje vezu, život i trebala ga je ona natjerati da mrdne guzicom. Kako... pa nek mu zatvori financijsku pipu i bok.
I daj, baš me zanima... kojoj to supkulturi pripada
A daj ne kenjaj.Ja imam empatije jer nitko ne zaslužuje pranje mozga.
Sama će otkriti zašto to dozvoljava.

Ma,nije važno to.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:12   #18
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
ovo ne kužim, zašto to tebe osobno dira baš toliko?
ok, frendica ti je i voliš je, sve pet.
ali nije ona maoumna, silom u toj situaciji. što se petljaš gdje ti nije mjesto? jesi li spremna naq to da se ona s bebačem preseli kod tebe zastalno?

ok je dati prijateljski savjet, ali ej nedopustivo ulaziti u nečiju intimu i rovariti, a znaš samo jednu stranu priče. možda se ona došla samo požaliti i onda će otići njemu vjerno služiti. bolje budi ljuta na nju jer je tako naivna.
Ne kužiš,ne rovarim ništa,ovo sam dobila nakon mjeseci i mjeseci trpanja pod tepih.
Naravno da mi je stalo,ali neću im sad ja držat predavanja.
Mogu joj osvijestit što mislim da je strmoglavljuje,a dalje ostaju sami.

I ne,nemam nikakvih problema da se preseli meni s bebom,ali za to nema potrebe.

Quote:
Tourette kaže: Pogledaj post
Nisu oni mutavi. I okolinim putevima dđu do srži problema
A gdje ima dima... Vjerujem da bi joj ako ništa razgovori pomogli da mu se suprostavi/da se obrani i sagleda objektivnije situaciju.
Ako se ispostavi da ju psihički zlostavlja može ga i prijavit, u brakorazvodnoj parnici ima argument extra protiv njega. pogotovo kod skrbništva.
Tnx.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:13   #19
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post


Toga se i bojim,a znam da joj je sigurno trebalo puno herca napisati iskreno što je napisala.
Onda očito traži "drugo mišljenje" jer sama nije objektivna. Ako misliš da sam ispravno detektirala problem i ako misliš da joj možeš pomoći, onda tako i napravi. Isto kao i ona- iskreno kaj misliš. Naravno, o njoj, njega nemoj spominjati da ne bude kontraproduktivno. Jer, problem je prvenstveno u njenom samopouzdanju koje je dobrano uzdrmano i to je ono na čemu se treba poraditi nevezano uz njega.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:16   #20
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Ne kužiš,ne rovarim ništa,ovo sam dobila nakon mjeseci i mjeseci trpanja pod tepih.
Naravno da mi je stalo,ali neću im sad ja držat predavanja.
Mogu joj osvijestit što mislim da je strmoglavljuje,a dalje ostaju sami.

I ne,nemam nikakvih problema da se preseli meni s bebom,ali za to nema potrebe.



Tnx.
ako ti mjesecima priča istu priču i ne čini ništa, pusti je. je li te ta prijateljica pita kako si ti, što ti treba i tako to? ili samo crpi tvoju energiju razglabajući o svom životu?

nikad ne kužim žene koje svaku kavu ili tel poziv pretvore u žalopoljke oko muškaraca.

a ako se budeš previše petljala, budi sigurna da ćeš ti nakraju biti kriva.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.