Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2014., 12:39   #1
Kontroliram ga na Fejsu i whatsappu

Ovako da ne bi ispalo da sam zla osoba, to sve ne bi morala raditi da moj dragi (muž) ne dobiva stalno porukice od fejs-droljica preko fejsa i vocapa (ne da mi se pisati whatsapp stalno ). Kako sam to primjetila? Kao prvo te fejs-droljice ostavljaju na njegovom zidu nekakve slike, zatim pjesme i slično. Kako nisu istovremeno i moje frendice, odlučila sam ih pratiti preko njegovog profila. I gle čuda jedna od njih mu šalje poruke da joj pomogne oko posla, istovremeno mu šalje nekakve dvosmislene stihove i slično, stavlja slike nekih golih žena na svom profilu. Njoj sam poruku izbrisala, taman posla da zaposli takvu namigušu. Zatim stalni pozivi za igrice, pozivi na nekakve sumnjive tulume. Sve ja to pročitam a neke pravovremeno obrišem tako da ni ne dozna za njih. Najnovije je da mu neka uredska kolegica šalje preko vocapa poruku u 2 sata u noći, neki vic i smajliće. Nju sam izbrisala iz njegovih kontakata na smartphoneu.:klap: Trebam li reći da sam mu izbrisala i dosta poziva na prijateljstvo od strane nekih meni nepoznatih ženskih osoba.
Da li se vama događa slično, i ako da imate li sličnu strategiju kontrole muža?
MalaCrnka is offline  
Old 10.12.2014., 12:43   #2
Ako ti je muž James Bond, pomiri se s tim.
Očito je lep ko greh

Ništa... jedino rješenje vidim da pišeš u Jameriku da zaustave otaj internetski.

Sada dosta zezancije.

Što misliš postići kontrolom??

Ako one njemu pišu, to ne možeš spriječiti. Ako se njemu neka dopadne i poželi biti s njom, to ne možeš spriječiti


Pokušaj se skulirati, to je jedini istinski savjet koji imam.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 10.12.2014., 12:43   #3
Ma ti se šališ
alma 188 is offline  
Old 10.12.2014., 12:45   #4
eto ti, pa se sad ti zeni

uf, zeno, poludit ces tako, vjeruj mi

jebovas fejs da vas jebo,

E: mogla si nekog ruznijeg ozenit
niptuck is offline  
Old 10.12.2014., 12:48   #5
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Ako ti je muž James Bond, pomiri se s tim.
Očito je lep ko greh

Ništa... jedino rješenje vidim da pišeš u Jameriku da zaustave otaj internetski.

Sada dosta zezancije.

Što misliš postići kontrolom??

Ako one njemu pišu, to ne možeš spriječiti. Ako se njemu neka dopadne i poželi biti s njom, to ne možeš spriječiti


Pokušaj se skulirati, to je jedini istinski savjet koji imam.
Kontrola je uvijek dobrodošla, iako sam uvjerena u njegovu vjernost. Što mislim s tim postići? Već jesam, na primjer oslobodila sam ga maltretiranja raznih fb napasnica, zašto bi s njima imao kontakt? Njega sve to skupa ne zanima, a lijep je osjećaj izbrisati nekakve glupačice koje su si umislile da se mogu nabacivati. Na primjer ova jadnica što je mislila da će kroz flert na fb-u dobiti posao. Ha ha.. da ne bi.
MalaCrnka is offline  
Old 10.12.2014., 12:49   #6
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
Kontrola je uvijek dobrodošla, iako sam uvjerena u njegovu vjernost. Što mislim s tim postići? Već jesam, na primjer oslobodila sam ga maltretiranja raznih fb napasnica, zašto bi s njima imao kontakt? Njega sve to skupa ne zanima, a lijep je osjećaj izbrisati nekakve glupačice koje su si umislile da se mogu nabacivati. Na primjer ova jadnica što je mislila da će kroz flert na fb-u dobiti posao. Ha ha.. da ne bi.
Jadan onaj brak gdje je potrebna kontrola
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 10.12.2014., 12:50   #7
Quote:
niptuck kaže: Pogledaj post
eto ti, pa se sad ti zeni

uf, zeno, poludit ces tako, vjeruj mi

jebovas fejs da vas jebo,

E: mogla si nekog ruznijeg ozenit
Baš taj mi se sviđa, i moj je i ničiji!
MalaCrnka is offline  
Old 10.12.2014., 12:51   #8
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
Kontrola je uvijek dobrodošla, iako sam uvjerena u njegovu vjernost. Što mislim s tim postići? Već jesam, na primjer oslobodila sam ga maltretiranja raznih fb napasnica, zašto bi s njima imao kontakt? Njega sve to skupa ne zanima, a lijep je osjećaj izbrisati nekakve glupačice koje su si umislile da se mogu nabacivati. Na primjer ova jadnica što je mislila da će kroz flert na fb-u dobiti posao. Ha ha.. da ne bi.
Zar ti je muž maloumna osoba koja ne zna sama hendlati napasnice??

Uostalom, ne vjerujem da bi mu nešto same pisale bez da je dao ikakav povod, onak iskreno
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 10.12.2014., 12:51   #9
Zašto mu jednostavno ne zabraniš fejs?
alma 188 is offline  
Old 10.12.2014., 12:52   #10
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
Ovako da ne bi ispalo da sam zla osoba, to sve ne bi morala raditi da moj dragi (muž) ne dobiva stalno porukice od fejs-droljica preko fejsa i vocapa (ne da mi se pisati whatsapp stalno ). Kako sam to primjetila? Kao prvo te fejs-droljice ostavljaju na njegovom zidu nekakve slike, zatim pjesme i slično. Kako nisu istovremeno i moje frendice, odlučila sam ih pratiti preko njegovog profila. I gle čuda jedna od njih mu šalje poruke da joj pomogne oko posla, istovremeno mu šalje nekakve dvosmislene stihove i slično, stavlja slike nekih golih žena na svom profilu. Njoj sam poruku izbrisala, taman posla da zaposli takvu namigušu. Zatim stalni pozivi za igrice, pozivi na nekakve sumnjive tulume. Sve ja to pročitam a neke pravovremeno obrišem tako da ni ne dozna za njih. Najnovije je da mu neka uredska kolegica šalje preko vocapa poruku u 2 sata u noći, neki vic i smajliće. Nju sam izbrisala iz njegovih kontakata na smartphoneu.:klap: Trebam li reći da sam mu izbrisala i dosta poziva na prijateljstvo od strane nekih meni nepoznatih ženskih osoba.
Da li se vama događa slično, i ako da imate li sličnu strategiju kontrole muža?
Dobra si, svaka ti čast. Simpatično je kak mu brišeš. Nasmijala si me.
Grunf is offline  
Old 10.12.2014., 12:53   #11
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
Baš taj mi se sviđa, i moj je i ničiji!
onda mu reci , kakve ti to picke skupljas na fejsu, a? a? ,dobro, mogu i ja - i napravi profil na smokvi

niptuck is offline  
Old 10.12.2014., 12:53   #12
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
Zašto mu jednostavno ne zabraniš fejs?
Ne želim mu oduzimati slobodu, voli fejs iako je najavio da mu sve više ide na živce. Rađe pričekam dok ga sam ne zgasi ,a doći će i taj dan.
MalaCrnka is offline  
Old 10.12.2014., 12:55   #13
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Zar ti je muž maloumna osoba koja ne zna sama hendlati napasnice??

Uostalom, ne vjerujem da bi mu nešto same pisale bez da je dao ikakav povod, onak iskreno
Nije on kriv, ne znaš kakvih sve žena ima. Jednostavno se nabacuju. A znaju da je sretno oženjen.
MalaCrnka is offline  
Old 10.12.2014., 12:57   #14
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
Da li se vama događa slično, i ako da imate li sličnu strategiju kontrole muža?
Ne, moj muž nije kurviš.
Ms_Manners is offline  
Old 10.12.2014., 12:59   #15
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Ne, moj muž nije kurviš.
Nije ni moj. Ali ženske su napasne.
MalaCrnka is offline  
Old 10.12.2014., 12:59   #16
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
Nije on kriv, ne znaš kakvih sve žena ima. Jednostavno se nabacuju. A znaju da je sretno oženjen.
Ma znam... te proklete pohotnice

Nećete dirati dobre katoličke muževe


Tko nešto ne želi, nema načina da mu se nešto silom radi.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 10.12.2014., 13:04   #17
Quote:
MalaCrnka kaže: Pogledaj post
Nije ni moj. Ali ženske su napasne.
Da, a svi vjerni muževi su zapravo odvratni pa im se nitko nikad nije ni pokušao nabacivati, zato se mi ne brinemo.

Jesi li ga i ti na sličan način dobila da se sad brineš? Ozbiljno pitam, jesi ga maznula nekoj?
Ms_Manners is offline  
Old 10.12.2014., 13:11   #18
oružala si se sa svih strana
neka si kraljice kad imaš i zašto

4 oka otvorena s takvima, 4!!!
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Old 10.12.2014., 13:12   #19
Quote:
Nevka kaže: Pogledaj post
oružala si se sa svih strana
neka si kraljice kad imaš i zašto

4 oka otvorena s takvima, 4!!!
I to samo na leđima
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 10.12.2014., 13:16   #20
a cuj usmjeri te "napasnice" na moju adresu,slobodan sam,a mogu i njih barem tri odjednom......i zaposliti !!
milionas is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.