Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 20:50   #821
Ja sam bila tamo na nekom poslovnom domjenku i klopa je bila takva da je organizator trazio povrat dijela novca.. al radilo se o rostilju i prilozima (sirove police smo dobili i prepreceno meso).
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 18:30   #822
Restoran Regata

U 9. mjesecu mi se frendica udavala u Regati i mogu reći stvarno samo riječi pohvale. U odnosu na prije par godina kad sam ja imala kod njih svadbu proširili su popis usluga koje nude gratis, a cijena je otišla 2€ dolje. Krenimo redom: na samom ulazu su prekrasne lanterne u kombinaciji sa bakljama i crvenim tepihom i dočekuju vas kao princezu. Na stolu dobrodošlice se osim svakojakih koktela i aperitiva sad nalaze i slastice uz bogato ukrašeno ogledalo s voćem. Imaju svoju rasvjetu koju prilagođavaju cijelu večer sukladno pjesmama. Hrana je ostala jako ukusna, ali mi se čini da je ima više nego prije (ili sam ja bila uzbuđena pa nisam primjećivala hranu pored toliko gostiju). Usluga je ostala vrhunska, konobarice nasmiješene i brze reagiraju na svaki mig. Možda sam malo subjektivna, ali što ćeš, stvarno
mala cici is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:57   #823
Je li netko imao svadbenu svecanost u sibenskom Solarisu? Zanimaju me vasa iskustva! Meni su rekli da primaju samo 80 osoba
katedoesmakeup is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:28   #824
Quote:
svrljozgd kaže: Pogledaj post
Eto jedan osvrt. Ozenili smo se ovaj petak na kraljevom vrhu. Vrijeme nas je posluzilo tako da je to imanje doslo do izrazaja. Vani predjelo i cuga lagano zagrijavanje. Sala predivno uredena a klopa vrhunska. Juha. Teletina ispod peke s krumpirom zagrebacki od svinjetine s rizom i piletina u umaku s gljivama i njoki. Pecenje jenjetina i odojak savrseni. Kolaci i torta za prste polizat. Gulas od divljaci isto tako. Uglavno da se opet zenim to mjesto bi opet izabrao. Svaka pohvala za sve. Svi su pricali da je bilo sve odlicno i da su se osjecali ko u bajci
Mi smo razmišljali o vjenčanju u kraljevom vrhu, po slikama na njihovoj stranici izgleda bas onako kako smo si mi zamislili. Međutim nigdje nema nikakvih cijena niti menija. Rade li oni tamo hranu u restoranu ili imaju catering i kako se kreću cijene otprilike? Prema prošlim postovima iz 2012 piše da je bio najam same dvorane posebno i catering posebno pa me zanima da li se šta promijenilo
tina.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:22   #825
Quote:
tina.p kaže: Pogledaj post
Mi smo razmišljali o vjenčanju u kraljevom vrhu, po slikama na njihovoj stranici izgleda bas onako kako smo si mi zamislili. Međutim nigdje nema nikakvih cijena niti menija. Rade li oni tamo hranu u restoranu ili imaju catering i kako se kreću cijene otprilike? Prema prošlim postovima iz 2012 piše da je bio najam same dvorane posebno i catering posebno pa me zanima da li se šta promijenilo
Lijepo posaljes e-mail (naveden je na njihovom webu) i najvjerojatnije ces kroz 24h dobiti ponude, cijene i odgovore na sva pitanja - kao i kod svih ostalih. Sve ovisi o danu u tjednu, mjesecu vjencanja, broju uzvanika i zeljama za meni i pice.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 09:06   #826
Quote:
tina.p kaže: Pogledaj post
Mi smo razmišljali o vjenčanju u kraljevom vrhu, po slikama na njihovoj stranici izgleda bas onako kako smo si mi zamislili. Međutim nigdje nema nikakvih cijena niti menija. Rade li oni tamo hranu u restoranu ili imaju catering i kako se kreću cijene otprilike? Prema prošlim postovima iz 2012 piše da je bio najam same dvorane posebno i catering posebno pa me zanima da li se šta promijenilo


Cijene ti variraraju od dana do menu-a. Imaju svoju kuhinju i hrana mi je bila odlicna. Najbolje je kontaktirat tamo njih al si racunaj ako ces sve od njih uzimat da ti je cijena od 60 eura na dalje.
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 09:51   #827
Molim Vas za pomoć. Pregledala sam postove i većina svadbi je manje ili srednje veličine. Meni treba sala za cca 300 ljudi (ja Slavonka ).
Imate li još kakve ideje za sale, restorane u Zagrebu ili okolici (do 20 km udaljenosti) ?
Stella_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 10:04   #828
Meni pada na pamet globus a i kraljev vrh prima vise od 300
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 11:23   #829
Koliko je meni poznato u Zagrebu još Dvorana Kornati i Hotel Antunović mislim da ima jednu dvoranu većeg kapaciteta, osim ako se nije nešto promijeilo u zadnje dvije godine.
A u okolici s istočne strane grada postoji Inela, Laguna u Sesvetskom Kraljevcu i dvorana Magic Hall u hotelu Phoenix u Sesvetama.
arenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 15:36   #830
Od hotela Sheraton i Westin imaju kapacitet za 300 ljudi u Zagrebu, Antunović koji je već spomenut. Sala kornati u hypo centru isto prima tu količinu ljudi, mislim da Heart by Lido isto može do 300ak gostiju.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 16:42   #831
Quote:
Stella_01 kaže: Pogledaj post
Molim Vas za pomoć. Pregledala sam postove i većina svadbi je manje ili srednje veličine. Meni treba sala za cca 300 ljudi (ja Slavonka ).
Imate li još kakve ideje za sale, restorane u Zagrebu ili okolici (do 20 km udaljenosti) ?
Od onih koji nisu spomenuti Wedding Resort Corberon i Globus (ako se nije nesto promijenilo).
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:07   #832
jel ima netko ideju za restoran ili prostor u zagrebu za cca 100-150 ljudi ali malo moderniji, industrial.
ne svidaju mi se stropovi s onim ogromnim sarenim osvjetljenjima , stupovi, sjajne keramicke plocice, viseci stoljnjaci, predimezionirani zastori i sl.
nesto tipa lido by heart, la grma (ali manje)..
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:38   #833
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
jel ima netko ideju za restoran ili prostor u zagrebu za cca 100-150 ljudi ali malo moderniji, industrial.
ne svidaju mi se stropovi s onim ogromnim sarenim osvjetljenjima , stupovi, sjajne keramicke plocice, viseci stoljnjaci, predimezionirani zastori i sl.
nesto tipa lido by heart, la grma (ali manje)..
La Grma ali manje? Unutra ti u sjedecoj postavi stane max 100 ljudi. Garden Brewery, Rougmarin...
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 21:38   #834
Garden Brewery je ja mislim za max 100 ljudi, a i to sam puno rekla.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 08:12   #835
A i oni naplacuju prostor a nemaju deal s ni jednim cateringom. Pa mi se to malo cini preskupo kad se zbroji. La grma mi je nes najdivnije al to mi je van svih budgeta, glupe su mi te fore s paketima pozivnica/zahvalnica pa cijena naraste do neba
Katran mi je fora osmislio taj novi prostor za svadbe al cini mi se jako malo..
Znaci nema ustvari ponude, a da je standardna cijena
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 08:24   #836
Quote:
Stella_01 kaže: Pogledaj post
Molim Vas za pomoć. Pregledala sam postove i većina svadbi je manje ili srednje veličine. Meni treba sala za cca 300 ljudi (ja Slavonka ).
Imate li još kakve ideje za sale, restorane u Zagrebu ili okolici (do 20 km udaljenosti) ?
provjeri koliki je kapacitet pyrusa na slavonskoj (piše da je do 300). meni su bili super, ja sam htjela što manje posla - dobila sam uređenje sale, cvijeće, kolače, tortu i zamp u cijeni koja je tad bila za zagreb fakat povoljna (al to je bilo prije 2 godine). klopa izvrsna, s njima se sve dalo dogovorit, a o osoblju da ne pričam. plus, ima lijepo uređeno dvorište i ogroman parking, veliki plus ako je lijepo vrijeme. i u stvari je blizu svemu što je super da ne moraju gosti vozit.

meni je to glavni nedostatak kod svih vjenčanja izvan grada. kraljev vrh bi mi bio krasan, al ne mogu ja goste nakon x gemišta poslat da voze prek brega doma. mislim da je to nešto o čemu više ljudi treba vodit računa, ak planirate udarnu svadbu do sitnih noćnih sati
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 09:12   #837
Puno vam svima hvala na savjetima i pomoći !!
Stella_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:56   #838
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
A i oni naplacuju prostor a nemaju deal s ni jednim cateringom. Pa mi se to malo cini preskupo kad se zbroji. La grma mi je nes najdivnije al to mi je van svih budgeta, glupe su mi te fore s paketima pozivnica/zahvalnica pa cijena naraste do neba
Katran mi je fora osmislio taj novi prostor za svadbe al cini mi se jako malo..
Znaci nema ustvari ponude, a da je standardna cijena
Hm, mogu provjeriti danas za katran, oni bi čak mogli možda primati toliko ljudi. Čini mi se da još uvijel rade neke promjene u prostoru

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:00   #839
Baci oko i na imanje Luna. Nije toliko van Zagreba, cesta do tam je prihvatljiva, a primaju 400 ljudi.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 18:06   #840
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
provjeri koliki je kapacitet pyrusa na slavonskoj (piše da je do 300). meni su bili super, ja sam htjela što manje posla - dobila sam uređenje sale, cvijeće, kolače, tortu i zamp u cijeni koja je tad bila za zagreb fakat povoljna (al to je bilo prije 2 godine). klopa izvrsna, s njima se sve dalo dogovorit, a o osoblju da ne pričam. plus, ima lijepo uređeno dvorište i ogroman parking, veliki plus ako je lijepo vrijeme. i u stvari je blizu svemu što je super da ne moraju gosti vozit.

meni je to glavni nedostatak kod svih vjenčanja izvan grada. kraljev vrh bi mi bio krasan, al ne mogu ja goste nakon x gemišta poslat da voze prek brega doma. mislim da je to nešto o čemu više ljudi treba vodit računa, ak planirate udarnu svadbu do sitnih noćnih sati

Ili iznajmite bus za 2.500 kn Meni sa zapadnog dijela svaka "uobicajena sala" poput Zovko, Phoneix je cca 45 min voznje.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.