Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2015., 11:54   #21
Ja imam ove crvene s mašnom, odličnoizgledaju na nogama, nosim ih na suknje, na fine hlače i skinny trapke, baš me je dosta cura pitalo za njih...

Prvih par nošenja mi nisu bile baš udobne, sad su dobre. Naprijed su malo uže i trebalo mi je vremena da se naviknem na ovu malu kockastu petu jer uglavnom nosim više tanke pete...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 23:29   #22
Kupila sam na kraju cipele u alda s kojima sam poprilicno zadovoljna.. spojene pete, nekakvih 6 cm crne i jednostavne. Osim toga sam za svadbu uzela i salonke od 10 cm pa nek pati koga smeta, meni su bile jako lijepe i nisam mogla odoliti hihi

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 00:31   #23
Quote:
yenna89 kaže: Pogledaj post
Tamnoplavih skinny traperica visokog struka zna biti u Lidlu (do cca 80kn) - odlično izgledaju jeftine su, a meni se njihova odjeća do sada pokazalo vrlo kvalitetna
Meni su tamo prekratke hlače i tajice, visoka sam 178
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 08:35   #24
u lidlu ovisi o modelu, imaju i dužih, ja imam 2 i ful su mi duge,, visoka sam 180
Aalayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 15:17   #25
Podižem temu.
Imam oko 180 cm. Kupujete li na Asosu, nisam nikad, a htjela bih. Kako funkcioniraju veličine, odnosno jesu li modeli mali ili komotniji nego što ste očekivale?
Ako tko ima iskustva, neka piše, zahvalna sam
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.