Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2016., 21:25   #1681
ili nema sise- muško je, tu se tek možeš zajebat. kurac bolje da i ne uvlačimo u priču.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 21:31   #1682
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Meni je snažna žena ideal
Ti napišeš "snažna" a meni to nije asocijacija na fizičku snagu.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 21:33   #1683
Već vidim kako se uvlači Caitlyn Jenner u ovu temu
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 21:35   #1684
Pa, ja sam "socijalni konstruktivizam" tim, i htjela sam malo prodrmati ove koji raspodjeli mase u prostoru pripisuju rod.
Da, biološki, osobu sa xx kromosomima, s dominantnim progesteronom i estrogenom i sa sisama ćemo nazvati ženom, ali možda se ipak radi o njemu. A njega nitko s teme ne bi pitao prije nego skoče u zaključak.
Mislim, može se reći da ja ovdje bezveze trolam jer nemam pametnijeg posla, ali baš me ubola u oko ova raspra o ženstvenosti određenoj tijelom.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 21:38   #1685
Eto, vidiš, Vrpco, kako je to sjebano. Toga da su rod i spol različite kategorije sjetila sam se tek kad sam objavila post.
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 21:43   #1686
Zašto na ovako laganoj temi idete u teške teme?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 22:21   #1687
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ti napišeš "snažna" a meni to nije asocijacija na fizičku snagu.
Vrijedi i za fizički i za mentalno.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 23:18   #1688
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Koji je tvoj problem? Mišićave ženske imaju više muška tijela nego ženska i to je tako. Silikoni ili bez, i dalje su neženstvene i muškaste. Ja volim žene s nešto mišića, volim i umjerene pločice ali kad građa počne ličiti na mušku - pretjerala si.

A muški koji imaju sise malo i vuku na žensko i zato su meni apsolutno neprivlačni.
Meni mišićave žene ne liče na muškarce.
Tu su bokovi, struk, stražnjica, još uživo kad vidiš kretnje, ne mislim da bi ih mogla pobrkati s muškarcima.

Neke od njih su možda premišićave za moj ukus, ali ima mi takvih slučajeva i kod muškaraca, no ženstvenost u mojim očima ne gube.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 00:20   #1689
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Meni mišićave žene ne liče na muškarce.
Tu su bokovi, struk, stražnjica, još uživo kad vidiš kretnje, ne mislim da bi ih mogla pobrkati s muškarcima.

Neke od njih su možda premišićave za moj ukus, ali ima mi takvih slučajeva i kod muškaraca, no ženstvenost u mojim očima ne gube.
Bas sam ja htjela reci kako je gradja tijela, a ne misicavost ono sto razlikuje musko tijelo od zenskog.

I mi i muskarci imamo misice.
Ako vjezbamo (bez steroida!) misici ce se razviti na oba tijela, na muskom vise, jer ima vise testosterona, na zeni manje, osim ako ne uzme steroide.

Ali gradja ostaje zenska.

Ni meni se ne svidjaju body builderice, ali kod njih je sve izmijenjeno zbog kemije i ima mrcina koje su za prestrasiti se.

Evo, ovo su neki prosjecni muskarci koji ne vjezbaju, cini mi se


http://www.loveaverage.com/uploads/1...113599.jpg?377


Ovo je zenska koja vjezba a nije mrcina za prestrasit se.

http://www.foursigmatic.com/wp-conte...anna_cover.jpg

http://i.imgur.com/UGTlnaR.png


Bez obzira na misice, vidi se koje tijelo je musko, a koje zensko.
Misice imamo svi, a gradja je ono sto nas razlikuje.

Ako vjezbamo, opet ce se vidjeti tko je kojeg spola.
Osim ako je zena bas muskobanjasto gradjena, tj, nema struk, ima uske bokove, i uz to se nakrka sterodima, vjezba ko manijak...
Ova mi je bas gadna gadna:
http://i.telegraph.co.uk/multimedia/...s_1757485c.jpg
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 06:52   #1690
Grozne su te nabildane.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 09:59   #1691
Prije svega mislim da su nam svima ove slike malo poremetile percepciju. Sve te žene uopće tako ne izgledaju u stvarnom životu. Poziranje, fotoshop i svašta nešto iskrivi stvarnost.

Znam dvije tri cure koje su u fitnesu i koje redovito stavljaju svoje slike na instagram. U stvarnosti to izgleda potpuno drugačije: trbušnjaci nisu toliko izraženi, na nogama i guzici ima celulita. Jedna uopće nema dupe, kaže da je genetski flat ass i da je to njen maximum. Najviše se na rukama vidi da vježbaju, ali ni to nije toliko strašno kad su ruke u opuštenom stanju. Meni se takve ruke na ženama ne sviđaju ali to je stvar ukusa.
E da, i sve 3 imaju silikone.

A opet, ove druge cure koje vježbaju baš luđački, imaju sve to što se traži u fitness svijetu: trbušnjaci, nizak bf, a nemaju silikone ne izgledaju baš nešto. Realno imaju dječačku figuru. Čak i oni najnabrijaninji tipovi u teretani se prije okrenu za nekom sisatom i guzatom, pa neka je čak i malo mlohava, nego za ovim bezsisnim sixpakušama .

Po mom osobnom mišljenju, veliki mišići traže i velike sise (prave ili silikone). Inače, jbga, to je djelo dječaka sa ženskom glavom...

P.s. govorim u najplićem mogućem smislu. Ako može bez filozofiranja, trans, rod, spol, soc.konstrukti i slična dubokomna sr... razmišljanja.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 10:43   #1692
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
P.s. govorim u najplićem mogućem smislu. Ako može bez filozofiranja, trans, rod, spol, soc.konstrukti i slična dubokomna sr... razmišljanja.
Oh, cry me a river.

Hihihih.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 10:51   #1693
pa jel može ijedna tema otići dalje od 'ova je lijepa, ova je gadna, ova je zgodna, al' kosina njene ruke u odnosu na visinu vagine...blatraćsruć"?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 11:11   #1694
Pa eto, probajte...
Ako se vama da raspravljati o tome tko je žensko a tko muško, ok, nemam ništa protiv, ali bih vas zamolila da se ne referirate na moje komentare jer nisu pisani za tu vrstu rasprave. Samo to...

Poslano sa mog GT-N8000 koristeći Tapatalk
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 11:31   #1695
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
P.s. govorim u najplićem mogućem smislu. Ako može bez filozofiranja, trans, rod, spol, soc.konstrukti i slična dubokomna sr... razmišljanja.
Sve to utječe na naše poimanje lijepog i ružnog pa ne vidim zašto ne bi i o tome.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 11:36   #1696
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Meni mišićave žene ne liče na muškarce.
Tu su bokovi, struk, stražnjica, još uživo kad vidiš kretnje, ne mislim da bi ih mogla pobrkati s muškarcima.

Neke od njih su možda premišićave za moj ukus, ali ima mi takvih slučajeva i kod muškaraca, no ženstvenost u mojim očima ne gube.
Točno, ima. Ni to mi nije lijepo.

Problem je što ove na koje ja mislim i koje sam gledala u tim motivacijskim videima nemaju ni bokove ni struk, samo silikonske sise. I kad ih gledam straga nije baš očito da su žene. A kad vidim široka ramena i mišićave ruke, sva ženstvenost ode u vodu. Može biti seksi, ali ne i ženstvena.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 11:37   #1697
Boze vas pa svatko zna ako nije rasna zdrijebica koju bi prevalio preko stola i izjebo cim ju vidis, mjera 120-60-120 onda nije zensko. Sve van toga ja ne znam kako ikad nade partnera.

Takvi stavovi rade stetu zenama, jer ih cujes od samih zena, vise nego svi casopisi zajedno.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 11:48   #1698
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Sve to utječe na naše poimanje lijepog i ružnog pa ne vidim zašto ne bi i o tome.
Pa samo izvolite. Ja neću jer znam kako će se rasprava odvijati i završiti. Nakon par postova stiže nabrijana ekipa da lijepi etikete, proziva, fobija ova, fobija ona. Nakon toga stižu moderatori, pobanaju pola ekipe, a drugoj polovici ne ostaje ništa drugo nego da se slažu jedni s drugima. Postane dosadno i tema umre.

Eto, 'ajte sad...
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 11:53   #1699
Da, ajmo se radije zgražat nad tuđim tijelima. Onak, to je totalno zdravije za mozag i psisu i to.

Hihihih.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 11:55   #1700
Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Da, ajmo se radije zgražat nad tuđim tijelima. Onak, to je totalno zdravije za mozag i psisu i to.

Hihihih.
Na krivoj si temi.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.