Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 12:37   #261
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Pa sam Dežulović je toliko jednoobrazan da kada pročitaš jednu njegovu kolumnu - pročitao si ih sve!...
Istina, pročitaš bibiliju i više niti jednu knjigu ne trebaš.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:45   #262
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Općenito ti znaš stvari bez čitanja o njima.
Dežulović i slični antife su u pravilu toliko predvidljivi da se i bez čitanja zna što će napisati.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:52   #263
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Dežulović i slični antife su u pravilu toliko predvidljivi da se i bez čitanja zna što će napisati.
Nego reci ti meni kako će sutra izać argentinska prva liga da dignem neke pare na kladari. Valjda ta tvoja moć znanja bez čitanja ima malo širi obuhvat.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:01   #264
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Nego reci ti meni kako će sutra izać argentinska prva liga da dignem neke pare na kladari. Valjda ta tvoja moć znanja bez čitanja ima malo širi obuhvat.
Nisam vračara. Govorim da je Dežulović predvidljiv.

Nego ti meni reci...može li netko tko koristi izraz "Šupačka Hrvatska" biti domoljub?
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 14:43   #265
Zašto ti ne odeš nekamo drugamo vagati tko može, a tko ne može biti domoljub?
Ovo ti nije tema za to.
Ni svemir za to.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 20:33   #266
A di će drugamo?
Kaj misliš da bi netko htio uživo slušati te mudrosti?
Klu Klux Klan ispada iz kombinacije jer njihovi članovi ne znaju pronaći Hrvatsku na zemljopisnoj karti - tko mu preostaje?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:19   #267
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Nisam vračara. Govorim da je Dežulović predvidljiv.

Nego ti meni reci...može li netko tko koristi izraz "Šupačka Hrvatska" biti domoljub?
Može. Pravi domoljubi zazivaju poštenu i osvještenu Hrvatsku, prosperitetnu Hrvatsku, Hrvatsku po mjeri čovjeka. Promijenimo Hrvatsku da ne bude više šupačka.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:28   #268
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Može. Pravi domoljubi zazivaju poštenu i osvještenu Hrvatsku, prosperitetnu Hrvatsku, Hrvatsku po mjeri čovjeka. Promijenimo Hrvatsku da ne bude više šupačka.
Meni se više čini da Dežulović najradije ne bi nikakvu Hrvatsku već povratak SFRJ i da je njemu Hrvatska istoznačna sa klerofašizmom.

Sad se postavlja pitanje: što je Dežulović ikad uradio da Hrvatska bude "osvještena"?
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:31   #269
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Meni se više čini da Dežulović najradije ne bi nikakvu Hrvatsku već povratak SFRJ i da je njemu Hrvatska istoznačna sa klerofašizmom.

Sad se postavlja pitanje: što je Dežulović ikad uradio da Hrvatska bude "osvještena"?
Ne postavlja se, to je očito.
Piše vrhunske kolumne i doprinosi javnom mnijenju


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:36   #270
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Meni se više čini da Dežulović najradije ne bi nikakvu Hrvatsku već povratak SFRJ i da je njemu Hrvatska istoznačna sa klerofašizmom.

Sad se postavlja pitanje: što je Dežulović ikad uradio da Hrvatska bude "osvještena"?
Ono što se tebi čini i ono što su stvarnost i činjenice može biti u potpunom proturječju.
Dežulović za razliku od mnogih drugih ne drži glavu pod pijeskom nego upozorava društvo na opasnosti kojima je izloženo.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:36   #271
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Dežulović i slični antife su u pravilu toliko predvidljivi da se i bez čitanja zna što će napisati.
Gdje je problem sa antifašistima??? Daj me malo uputi u tu problematiku.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:43   #272
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Ono što se tebi čini i ono što su stvarnost i činjenice može biti u potpunom proturječju.
Dežulović za razliku od mnogih drugih ne drži glavu pod pijeskom nego upozorava društvo na opasnosti kojima je izloženo.
Koje opasnosti? Ja te "opasnosti" o kojima Dežulović piše ili ne vidim ili ih ne smatram za opasnosti. Npr. ta navodna neprekidna ugroženost srpske manjine. Ili taj navodni fašizam na sve strane.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:45   #273
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Gdje je problem sa antifašistima??? Daj me malo uputi u tu problematiku.
Nije problem sa antifašistima, nego sa onima koji glumataju borce protiv fašizma, a ustvari su za Jugoslaviju. Zato sam napisao antifa. Frljići, Dežulovići, Markovine...
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:46   #274
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Koje opasnosti? Ja te "opasnosti" o kojima Dežulović piše ili ne vidim ili ih ne smatram za opasnosti. Npr. ta navodna neprekidna ugroženost srpske manjine. Ili taj navodni fašizam na sve strane.
Blaženo neznanje
Treba prvo naučiti čitati s razumijevanjem. Čisto sumnjam da imaš kapaciteta za takvo što.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:53   #275
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Blaženo neznanje
Treba prvo naučiti čitati s razumijevanjem. Čisto sumnjam da imaš kapaciteta za takvo što.
http://ba.n1info.com/a144331/Kolumne...ri-i-Srbi.html

"Ne upisuje se, kako vidite, u ustaše bez dva svjedoka, bošnjačkog pedera i židovske feministice, ili ciganske lezbijke i srpskog ateista, dobar prijatelj manjinac nešto je poput deklaracije zdravog, katoličkog i državotvornog heteroseksualnog Hrvata. Ima li, međutim, u cijelom tom šovenskom društvu ikoga tko - pored Srba, Židova, Albanaca, Roma, Bošnjaka, Crnaca, muslimana i homoseksualaca - ima prijatelja i među Hrvatima?"

Dežulović se u ovom tekstu sprda sa hrvatskim desničarima implicirajući da su svi prikriveni fašisti koji glume nekakvu toleranciju, a ustvari su - ustaše.
Jasno je i da želi reći da su te manjine koje on spominje - ugrožene u Hrvatskoj (pa time i on ispada kao nekakav heroj, borac protiv fašizma, koji se ne boji reći što misli, itd, itd).
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 17:41   #276
Desni kolmnist iz Zmijavaca dao je odličan osvrt..
Ovdje napominjem da se s autorom ne mogu ni sekunde složiti oko svjetonazora, ali čovjek ima osobitu vještinu umetanja slova..
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 22:05   #277
http://news-bar.hr/vijesti/zagreb/za...me-u-bosaneles

Malo standardne mrznje prema stanovnicima Bih.
Obicno se ovakvi izljevi mogu primjetiti kod komentatora medjutim ovdje je autor sam novinar.

Nisam doduse siguran dali ovakvi tekstovi spadaju pod temu...jer definitivno nije rijec o dobroj kolumni.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.

Zadnje uređivanje u prolazu : 05.06.2017. at 22:38.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 05.06.2017., 22:11   #278
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Gdje je problem sa antifašistima??? Daj me malo uputi u tu problematiku.
Svi im se tekstovi mogu svesti na jednu tvrdnju: "Hrvatska losa, Jugoslavija dobra". Uz poneke iznimke, vecin tih ljevih novinara u praksi pise jedan te isti esej na tisucu nacina...jedino sto se mijenja je neka drustvena situacija koju koriste da ponovo napisu istio. I to zapravo uopce nije njihov problem, jer oni samo legitimno iznose jedne te isto misljenje ali je zanimljivo kako neki njihovi citatelji ni nakon sto im se tisucu puta ponovo isto i dalje ne kuze.


Evo npr. fortinbras, covjek jednostavno ne razumije.... a Freedomac mu je tako jednostavno i lako objasnio na primjeru. Uzalud.
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Blaženo neznanje
Treba prvo naučiti čitati s razumijevanjem. Čisto sumnjam da imaš kapaciteta za takvo što.
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
http://ba.n1info.com/a144331/Kolumne...ri-i-Srbi.html

"Ne upisuje se, kako vidite, u ustaše bez dva svjedoka, bošnjačkog pedera i židovske feministice, ili ciganske lezbijke i srpskog ateista, dobar prijatelj manjinac nešto je poput deklaracije zdravog, katoličkog i državotvornog heteroseksualnog Hrvata. Ima li, međutim, u cijelom tom šovenskom društvu ikoga tko - pored Srba, Židova, Albanaca, Roma, Bošnjaka, Crnaca, muslimana i homoseksualaca - ima prijatelja i među Hrvatima?"

Dežulović se u ovom tekstu sprda sa hrvatskim desničarima implicirajući da su svi prikriveni fašisti koji glume nekakvu toleranciju, a ustvari su - ustaše.
Jasno je i da želi reći da su te manjine koje on spominje - ugrožene u Hrvatskoj (pa time i on ispada kao nekakav heroj, borac protiv fašizma, koji se ne boji reći što misli, itd, itd).
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 22:44   #279
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Svi im se tekstovi mogu svesti na jednu tvrdnju: "Hrvatska losa, Jugoslavija dobra". Uz poneke iznimke, vecin tih ljevih novinara u praksi pise jedan te isti esej na tisucu nacina...jedino sto se mijenja je neka drustvena situacija koju koriste da ponovo napisu istio. I to zapravo uopce nije njihov problem, jer oni samo legitimno iznose jedne te isto misljenje ali je zanimljivo kako neki njihovi citatelji ni nakon sto im se tisucu puta ponovo isto i dalje ne kuze.


Evo npr. fortinbras, covjek jednostavno ne razumije.... a Freedomac mu je tako jednostavno i lako objasnio na primjeru. Uzalud.
Stari moj, ne razumiješ ti kurca
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:11   #280
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Stari moj, ne razumiješ ti kurca
Evoga ..sada si se ti uvrijedio sto sam ti gore rekao da nista ne razumijes pa okreces pilu napamet.


Umjesto toga procitaj sto ti freedom pise..covjek se potrudio da ti cak i pronadje neki citat i objasni sto taj citat znaci.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.