Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 16:42   #121
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mozes ti to sebi objasnjavati kak hoces, ali ako je seks nekome bitan, a druga strana ga izbjegava, onda jebes obecanja koja su si dali jer brak znaci i seks pa se i to obecaje iako se ne treba izgovoriti.

Klitoris sluzi za zabavu i da zena uziva u seksu, nikako za rasplod. Za to ima ostatak spolnog organa.
Zene se seksaju i imaju zelju i izvan razdoblja ovulacije. Sto mislis zasto je to tako?

Ne moram ja odrzavati nikakva obecanja ako se druga strana ne pridrzava osnova koje se podrazumijevaju.
Nisam ja rekao da je seks nebitan. Ljubav nije nešto što se može tek tako razumjeti, većina ljudi ima različite slike što bi to bila ljubav. Neka seks u takvom odnosu bude ono bitno. Ali onda nema potrebe ulaziti u brak i vezati se. Seksa ima na pretek. Sada će netko reći da je seks s odabranom osobom ipak onaj koji ne može biti zamijenjen drugom. Laž. Vidiš da može čim se otvara ova tema o "dovoljnom razlogu za rastavu". Seks se ovdje postavlja kao prioritet onome "s kim se seksa".

Izvan razdoblja ovulacije? Da ne zaborave? Pa to je ugoda koja se pretvara u ljudskome umu kao svrha samoj sebi. Epikurejski način života.

Hm, obećanja i moralitet trebaju biti održani usprkost bilo čemu. Odlučiš da nećeš biti lopov jer je to ispravno, ali te onda jednoga dana netko pokrade, a ti nakon toga revidiraš prijašnju odluku i shvatiš da je biti lopov čist' fajn jer se tako funkcionira. Unutarnja posljedica: nisam slobodan. Nisam odredio samoga sebe nego robujem izvanjskom utjecaju: u ovom slučaju lopovskoj normi. Takav je svjetonazor općenito ropski. Uvjetuje zadanost koju sam sam sebi dao, obećanje koje sam ja dao, moralitet koji proizlazi iz mene, a radi čega? Radi utilitarističko-hedonističkih ropskih pobuda koje mi prilaze od drugih ljudi, društva, svijeta, prirode.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:43   #122
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ljudi su si dali obećanje i u dobru i u zlu. Da joj on prije zaključivanja braka nije pasao ne bi ušla u brak snjim jer te po zakonu nitko na brak ne smije prisiliti, to je isključivo tvoj izbor i tvoja odluka.
Sad dolazimo do ovog "i u zlu", očito da postoji problem u vezi, njegova sexualna nemoć, i oveza i sa njegove i sa njezine strane da sve naprave kako bi to riješili.. ja to tako vidim.
Inače, znanstvenici se i dan danas ne mogu složiti oko toga čemu ženama klitoris između nogu, jer je za produžetak vrste bitan samo muški orgazam odnosno ubacivanje sjemena... Pa neki govore kako ženski klitoris služi tome kako bi parovi kroz međusobni sexualni užitak dugorčno bili jako povezani, dokazano je da ženski orgazam pozitivno djeluje na ženino viđenje partnera i zadovoljstvo vezom, dakle što si bolji jebač i znaš zadovoljiti ženu veća je šansa da će i ona tebe obožavati a ne se jebati okolo kad joj dođe kako kakav pas ili mačka....
I na kraju čemu to sve, opet zbog djece, netko ih mora odgajati i pružiti maksimalnu šansu da opstanu, jer da nije djece ne bi bilo ni nas...
Čemu služi nije ni važno, bitno je da radi . I znam da ću se za njega uvijek boriti!
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:45   #123
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ljudi su si dali obećanje i u dobru i u zlu. Da joj on prije zaključivanja braka nije pasao ne bi ušla u brak snjim jer te po zakonu nitko na brak ne smije prisiliti, to je isključivo tvoj izbor i tvoja odluka.
Sad dolazimo do ovog "i u zlu", očito da postoji problem u vezi, njegova sexualna nemoć, i oveza i sa njegove i sa njezine strane da sve naprave kako bi se to riješili.. ja to tako vidim.
Inače, znanstvenici se i dan danas ne mogu složiti oko toga čemu ženama klitoris između nogu, jer je za produžetak vrste bitan samo muški orgazam odnosno ubacivanje sjemena... Pa neki govore kako ženski klitoris služi tome kako bi parovi kroz međusobni sexualni užitak dugorčno bili jako povezani, dokazano je da ženski orgazam pozitivno djeluje na ženino viđenje partnera i zadovoljstvo vezom, dakle što si bolji jebač i znaš zadovoljiti ženu veća je šansa da će i ona tebe obožavati a ne se jebati okolo kako kakav pas ili mačka....
Moguce da sam ja krivo shvatio ali nisam primjetio da je rekla da on ima mlohavu cunu. Nije se zena zalila da mu se ne dize nego dase uzasno rijetko seksaju.
Ja sam i dalje uvjeren da ima neki razlog zasto se njemu ne seksa s njom. Tu treba traziti a ne slat frajera kod doktora ili svecenika.
Ja bih rekao da je zena ocajna u krevetu i zato se frajeru ne da seviti s njom.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:49   #124
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Čemu služi nije ni važno, bitno je da radi . I znam da ću se za njega uvijek boriti!
Ja sam također zahvalan na ženskom klitorisu, sudjelovati i gledati što joj taj komadić tijela pruža je nezaboravan...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:53   #125
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Moguce da sam ja krivo shvatio ali nisam primjetio da je rekla da on ima mlohavu cunu. Nije se zena zalila da mu se ne dize nego dase uzasno rijetko seksaju.
Ja sam i dalje uvjeren da ima neki razlog zasto se njemu ne seksa s njom. Tu treba traziti a ne slat frajera kod doktora ili svecenika.
Ja bih rekao da je zena ocajna u krevetu i zato se frajeru ne da seviti s njom.
Ja znam da je njihov sexualni problem jedna jako kompleksna stvar i da se oboje trebaju žestoko potruditi najprije da to klupko razmrse a onda da pokušaju izvući najbolje iz svega toga. Tvrditi da se to ne može je jednako glupo kao tvrditi da ju nakon prekida čeka princ na bijelom konju sa pola metra kurca...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:08   #126
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Moguce da sam ja krivo shvatio ali nisam primjetio da je rekla da on ima mlohavu cunu. Nije se zena zalila da mu se ne dize nego dase uzasno rijetko seksaju.
Ja sam i dalje uvjeren da ima neki razlog zasto se njemu ne seksa s njom. Tu treba traziti a ne slat frajera kod doktora ili svecenika.
Ja bih rekao da je zena ocajna u krevetu i zato se frajeru ne da seviti s njom.
Ja sam isto shvatila da on može, da nije nemoćan, dizalica radi, ali da mu se ne da - bar mu se ne da sa ženom, a ona tvrdi da druge nema. Znači hidraulika funkcionira kad ga draga uspije satjerati u kut.
Također ne kužim po čemu zaključuješ da je ona loša u krevetu? Na stranu što je zgodna kako smo isto doznali, taman da i nije... žena njega zove i nudi mu "kompletnu obradu", da on ne mora ništa... i njemu se opet ne da jer je umoran, gladan, nervozan od potražnje, misli o računima i kako joj ujutro složiti gablec za posao. Kako takva žena može biti očajna u krevetu? ili može?
Borkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:10   #127
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ja bih rekao da je zena ocajna u krevetu i zato se frajeru ne da seviti s njom.
Daj sad i ti pretjeruješ...pa koji klinac ju je ženio i napravio dvoje djece ako je loša u krevetu
Sigurno nije preko noći odrvenila jelte
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:17   #128
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Daj sad i ti pretjeruješ...pa koji klinac ju je ženio i napravio dvoje djece ako je loša u krevetu
Sigurno nije preko noći odrvenila jelte
Možda je muškarac koji si je u životu zacrtao djecu ali ne voli sex, ili voli djecu ali ne voli žene, ili voli i žene i djecu ali ne želi nju, ili...
Mnoge žene zacrtaju djecu ali im sex nije odveć napet, zašto ne bi postojali i takvi muškarci...?
Zanimljive su ove kombinacije, kao da igraš loto...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:21   #129
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Možda je muškarac koji si je u životu zacrtao djecu ali ne voli sex, ili voli djecu ali ne voli žene, ili voli i žene i djecu ali ne želi nju, ili...
Mnoge žene zacrtaju djecu ali im sex nije odveć napet, zašto ne bi postojali i takvi muškarci...?
Zanimljive su ove kombinacije, kao da igraš loto...
Divno...sve bolje od boljeg. Pa mislim da su ga kombinacije sustigle...pa će lagano dobiti cipelicu i nek onda plaća račune po cijeli dan
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:25   #130
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Divno...sve bolje od boljeg. Pa mislim da su ga kombinacije sustigle...pa će lagano dobiti cipelicu i nek onda plaća račune po cijeli dan
Ja ne vidim nešto mnogo razloga zašto će nakon cipelice njoj biti bolje nego njemu. Kurca možda i bude, a to si i sada ovog trenutka može pronaći, vjerujem i da na ovom forumu ima muškaraca koji će ponuditi kurac dotičnoj čak i na neviđeno...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:32   #131
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ljudi su si dali obećanje i u dobru i u zlu. Da joj on prije zaključivanja braka nije pasao ne bi ušla u brak snjim jer te po zakonu nitko na brak ne smije prisiliti, to je isključivo tvoj izbor i tvoja odluka.
Sad dolazimo do ovog "i u zlu", očito da postoji problem u vezi, njegova sexualna nemoć, i oveza i sa njegove i sa njezine strane da sve naprave kako bi to riješili.. ja to tako vidim.
Inače, znanstvenici se i dan danas ne mogu složiti oko toga čemu ženama klitoris između nogu, jer je za produžetak vrste bitan samo muški orgazam odnosno ubacivanje sjemena... Pa neki govore kako ženski klitoris služi tome kako bi parovi kroz međusobni sexualni užitak dugorčno bili jako povezani, dokazano je da ženski orgazam pozitivno djeluje na ženino viđenje partnera i zadovoljstvo vezom, dakle što si bolji jebač i znaš zadovoljiti ženu veća je šansa da će i ona tebe obožavati a ne se jebati okolo kad joj dođe kao kakav pas ili mačka....
I na kraju čemu to sve, opet zbog djece, netko ih mora odgajati i pružiti maksimalnu šansu da opstanu, jer da nije djece ne bi bilo ni nas...
U zlu bi znacilo i da on ode kod doktora i da poprica iskreno sa svojom zenom.

Nisam siguran da netko smije raditi zlo na taj nacin i da se onda to naziva "u zlu"?

Ako nema konsenzusa onda sluzi za zabavu i povezivanje jer druge svrhe nema dokle god se ona ne otkrije, a ne otkrivaju je jer je velika sansa da je nema.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:38   #132
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Daj se ti saberi, naravno da je potreba za sexom i fizickom bliskoscu jedna od osnovnih ljudskih potreba. Nece sa muzem zivjeti kao sa cimerom
Da, ima asexualnih parova kojima je sex i jednom godisnje tlaka.
Ali ako ona zeli vise puta tjedno (sto je za 30-te i vise nego normalno i pozeljno, nikakva nezasitnost), a on bi 3 put godisnje kao da mu je 80, e onda imaju i te kakav problem.
To čita i moj susjed Štef, pa me je zamolio da umjesto njega upozorim da ovo nije mjesto za vrijeđanje.

Upozorio me je da je osnov njegovog braka bio redovan i raznolik seks.
Redovan on shvaća svakodnevan.
Razumljivo da se uvažavaju oni dani, bolest, dani tuge i sl.
Ali, zabijati se mora!

Ja se toga držim, i neksko mislim da to ne štima, da bi sve već davno otišlo u p. lepu m.
Beglajter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:44   #133
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ja ne vidim nešto mnogo razloga zašto će nakon cipelice njoj biti bolje nego njemu. Kurca možda i bude, a to si i sada ovog trenutka može pronaći, vjerujem i da na ovom forumu ima muškaraca koji će ponuditi kurac dotičnoj čak i na neviđeno...
To ne možeš znati. To nikako ne možeš znati
Mnogi ovdje na temi i na forumu mogu potvrditi suprotno...da im je život dobio sasvim drugi smisao i da su pronašli one koji se žele sexati sa njima. Ima ih i starijih i mlađih...tako da ta tvoja teorija baš ne drži vodu.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:46   #134
Deset godina trpit to?
Svaka cast,mnoge od nas bi poklekle,isle dalje s nekim drugim ili pokusale ranije to rjesiti..
Mislim da ne trazis previse ali s njegovog pogleda djeluje previse..
Nije normalno niti tolika nezainteresiranost ni grubist,ni izbjegavanje..
On ili je samo htio formu brak,zena djeca ali nije htio uloziti trud u potrebe braka a sex je jedna od njih..
Kazes ne bi htio otvoren brak,a cuj dodje ti da mu kazes "a sta ocekujes? Neces se sexat jer ti se neda ili sta vec,pa ja moram ispastati."
Ustvari je to bas sebicno briga njega ocito kako je tebi..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:06   #135
Sve mi se čini s obzirom na "prešućivanje" detalja, da je muškarcu seks nakon nekog vremena postao nezanimljiv, a da u njenu inicijativu ne spada pušenje.

Koliko god sirovo zvučalo.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:10   #136
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Sve mi se čini s obzirom na "prešućivanje" detalja, da je muškarcu seks nakon nekog vremena postao nezanimljiv, a da u njenu inicijativu ne spada pušenje.

Koliko god sirovo zvučalo.
Rekla je da pristaje i na opciju da on nista ne radi. Dakle topli dildo opcija.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:14   #137
Danas nemam toliko vremena, ali bacim oko tu i tamo.
Neki dobro kuže šta sam htjela reći, drugi se, pak, love za sitnice koje vade iz konteksta, ili ga baš jebu kao npr. zašto sam u naslovu izostavila slovo... Slučajno, naravno..

Htjela bih pojasniti što sam radila ovih 10 godina..Prvu godinu je bilo sve ok, druge godine su se stvari malo slegnule, ali ok, prošla je možda prva zaljubljenost, treće sam ja imala jedan teži zdravstveni problem (gdje mi je on bio VELIKA podrška), pa je to utjecalo na opću atmosferu doma, pa se desila prva trudnoća itd. Znalo je biti i lošijih i boljih perioda.. Ali nije mi svih 9-10g bilo toliko loše kao zadnje 3-4, kad mi je to postalo baš neprihvatljivo.

I nisam se ja jučer sjetila da mi ne valja se u braku, već nekoliko godina to pokušavam riješiti razgovorima

Sinoć sam mu poslala SMS da bih razgovarala o toj temi kada dođe doma, i da ga neću gnjaviti, nego kad se odmori i jede sam dođe i odgovori na pitanja. Kad sam shvatila da se to neće desiti, pitala sam da li je dobio poruku, na što mi je rekao da ne zna! Ja i dalje smirena, ali fakat sam se trudila da bih ostala smirena sam ga pitala par pitanja, na što je planuo i opet ista priča. (da se razumijemo-nema kod nas psovanja i vrijeđanja kod svađe, sve se svodi na povišene tonove i kontranapad)

Jutros se vozimo do posla i kao da ništa nije bilo, ja šutim, a on glumi da je dobre volje, pita za mi neće biti hladno samo u toj jakni, brižan je jer i pokazuje grižnju savjesti.
Ja sam samo rekla da ne mogu dalje ni o čemu dok se to pitanje e/problem ne razjasni.

Vidjet ćemo što će biti navečer
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:20   #138
Jesi li donijela odluku što ćeš ako dođe večer i scenarij od zadnjih nekoliko godina propalih pokušaja razgovora se ponovi?
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:25   #139
Quote:
Borkica kaže: Pogledaj post
Ja sam isto shvatila da on može, da nije nemoćan, dizalica radi, ali da mu se ne da - bar mu se ne da sa ženom, a ona tvrdi da druge nema. Znači hidraulika funkcionira kad ga draga uspije satjerati u kut.
Također ne kužim po čemu zaključuješ da je ona loša u krevetu? Na stranu što je zgodna kako smo isto doznali, taman da i nije... žena njega zove i nudi mu "kompletnu obradu", da on ne mora ništa... i njemu se opet ne da jer je umoran, gladan, nervozan od potražnje, misli o računima i kako joj ujutro složiti gablec za posao. Kako takva žena može biti očajna u krevetu? ili može?
Dobro shvaćeno!
Sve radi i diže se, bez greške
Pa i da sam najočajnija, poslužila bih, kad je u pitanju suša od mjesec dva, nekad i duže... Bolje išta nego ništa..
Ali nije problem u meni, jer je jednom davno isto tako bilo i s njegovom bivšom, nisu se seksa li zadnjih par mjeseci, ali navodno je htio prekinuti jer im nije išlo i htio je da se ona iseli, to sam davno saznala, dok još nisam mislila da bi se i meni isto moglo desiti
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:33   #140
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Jesi li donijela odluku što ćeš ako dođe večer i scenarij od zadnjih nekoliko godina propalih pokušaja razgovora se ponovi?
Iskreno, ne znam...
Jednom smo imali nazovimo privremeno uspješan razgovor, ali ništa nije konstruktivno rekao, samo da ćemo se kao više seksati.. Sad se ne sjećam koliko je to trajalo... Ali na kraju sve je na istom opet..

U ovom trenutku razvod mi nije opcija, dok se ne riješe neke druge stvari, makar bi to možda bilo najlakše rješenje
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.