Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2014., 16:35   #21
Evo dižem ovu temu, ako nekog zanima:
http://www.vecernji.hr/knjige/zatask...a-matka-946275
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 20:45   #22
Večernji list promovira tu knjigu..Sigurno je domoljubno-političkog karaktera...
Arjen Bluitden is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 08:16   #23
Volim pročitati kakav ljubić, ajde.Ali jebeš, apsolutno jebeš svaku knjigu koja ima za vertikalu nekakvu ljubavnu priču koja nema sretan završetak.Čisti gubitak vremena.

Tu negdje sam pročitao da niti jedna Matkova ljubavna priča nema sretan završetak, a većinom se radi o međuklasnim ljubavnim pričama.
Dakle koja je Matkova poanta ili poučak, drš' se svoje klase jer će inaće sve loše završiti.Mislim to tako obićno i jest u zbilji, ali ja ne želim trošiti svoje slobodno vrijeme na čitanje jebenih ljubavnih brodoloma i tragedija.Život je i ovako dosta težak, ne treba mi još onda i čitati o tuđim tragedijama.

Ma nabijem sve pisce čije knjige šalju poruku da je život težak i zajeban, a na kraju umreš.Ma jebeš knjige na tu temu.Lijepo počne i onda završi za kurac.

Davno sam rekao, neka odjebu od mene svi Ruski, pa potom i svi ostali pisci kojima knjige imaju tragične ili otužne završetke sa moralnim pametovanjima.

Čitam iz dva razloga, prvi je radi konkretne edukacije u svrhu stjecanja određenih vještina koje mi mogu donijeti materijalnu korist ili prednost u određenim životnim situacijama.
A drugi razlog je razonoda, da se malo maknem od "zbilje", a ne da se bediram sa poučkom koji kaže da je život pun prepreka, i da su neke visoke i debele i budeš li ih išao probijati glavom uglavnom ćeš samo razbiti glavu.Znam to, ne treba mi još i o tome čitati.
Vudriga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.