Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2003., 16:38   #21
Cukili, šteta što si to učinila. Čemu grižnja savjesti?
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 11:26   #22
Quote:
Kesten kaže:
Cukili, šteta što si to učinila. Čemu grižnja savjesti?

Nova sam na forumu- pa mi je poslije bilo malo neugodno
__________________
Duše se obracaju jedne drugima i doticu na nebrojene i neizrecive nacine..............
cukili is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 12:20   #23
ajde ju pliz vrati...kakve veze ima griznja savjest sa svime ovime?
ovo je VR, ne znamo se, its okey...

a i bila je dobra priča....
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 12:30   #24
Talking

U ordinaciji

Noc je vec polako padala, kad je stigao pred vrata i pozvonio. Sestra ih je otvorila, pozivajuci ga da udje i smjesti se u cekaonicu. Bila je na odlasku, jer je radno vrijeme bilo na izmaku. Tad se pojavio profesor, otpratio sestru do vrata i vratio se k njemu. Predao mu je kljuceve, rekavsi mu da ide na sluzbenu veceru, kako mu je i bilo najavljeno, kad se dogovarao za termin. Uvijek mu je bilo, kao i svim informaticarima, najdraze raditi navecer, kad je u firmama bio mir, te se mogao u potpunosti posvetiti onome sto mu je bio i posao – odrzavanje racunala.

Tako se i bio dogovorio za ovaj petak, jer je znao da ce imati mnogo vremena za obaviti svoj posao. Kad su svi otisli, sjeo je za sredisnje racunalo i poceo raditi administrativne kontrole. Tek sto je poceo, zazvonio je telefon. S obzirom da je pretpostavljao da je za njega, digao je slusalicu. Nasmijao se prepoznavsi njen mazni glasic s druge strane, rekavsi mu da ga zove samo da provjeri da li je sve u redu.

Nije proslo ni 5 minuta, a na vratima je zazvonilo 3 kratka puta. Kao da ga je oblio maleni znoj na celu, a nesto mu se i pomaklo u trapericama. Otisao je do vrata i otvorio ih. Pred vratima je stajala ona, odjevena kao i uvijek jednostavno i pomalo izazovno; no za njega je to bilo gotovo eroticno, jer je znao zasto je dosla. Zbrka u njegovim trapericama kao da je postala jos malo veca, kad su se poljubili, kratko i strasno, nakon sto je zatvorio vrata. Uputio ju je u kuhinju da ostavi stvari i popije nesto, a on se bacio dalje na posao. No, nekako mu je teze islo, jer su mu se po glavi pocele rojiti svakakve misli…i ne samo po njegovoj glavi…

Za nekoliko minuta, osjetio je njenu ruku na svom ramenu, i poljubac na njegovoj kosi. Okrenuo se da bi je zagrlio, no ostao je zapanjen. Kraj njega je stajala u kuti, zakopcanoj do grla, i kratkoj do iznad koljena, smjeseci se izazovno. Srce mu je pocelo jace kucati, a prsti su jednostavno skliznuli s tipkovnice. Progutnuo je, osjetivsi da mu je ponestalo sline. Na to ga je ona poljubila duze i zamamnije, dajuci mu svoju vlaznost, shvacajuci da ga je presusila svojom velikom mastom.

Zavrtjela je njegov stolac okrenuvsi ga k sebi. Primila ga je za celo, koje je bilo vruce i rekla mu da joj se cini da je bolestan. On nije nista mogao reci, shvacajuci da mu traperice postaju preuske. Rekla je da to nije dobro, kazala mu je da ustane i otpratila ga u ordinaciju. Tamo mu je rekla da se sjedne na krevet i skine majicu. On je teskom mukom to napravio, ne zbog nelagode, nego iz silnog uzbudjenja. Uzela je stetoskop i pravila se da mu slusa otkucaje srca. No, da ne bi bio hladan, uzela je njegovu "slusalicu", prislonila ga svojim ustima i temeljito ga oblizala. Takvog, zagrijanog i navlazenog njezinom slinom, prislonila ga je na njegova prsa. On je zadrhtao kad ga je spustila, i ispustio dubok uzdah.

Njena je dijagnoza glasila - teska aritmija srca! I sto sad uciniti? Rekla mu je da se ne zabrinjava…to je vjerojatno samo prolazno (ah, kao da to on nije znao..ne bi je ni bilo da se ona nije pojavila). Kako bi ga oraspolozila, sagnula se pred njega i pocela ljubiti njegova prsa. Bradavice su mu ionako vec bile stisnute, kad ih je poljubila svojim ustima. Pocela je kliziti jezikom po prsima, a on joj je htio promrsiti kosu. Na to je stala i upozorila ga da se medicinsko osoblje ne smije ometati ni dirati u vrsenju svog posla! Na to je ponovno progutao ono malo sline sto mu je preostalo, pocevsi zamisljati sto ga sve ceka…

Stavivsi ruku u njegovo krilo, primijetila je da je njegov pimpek vec odavno bio na zivotu (kao uostalom i njena mackica). Upozorila ga je da joj se cini da bi mu trebao i uroloski pregled, na sto on nije mogao izustiti ni rijeci, vec se samo ustao, htjednuvsi se skinuti do kraja. Na to ga je ona zaustavila, dajuci mu do znanja, da ce to uciniti ona, iako to doduse ne spada u opis radnog mjesta jedne sestre. Polagano je otkopcavala gumb i slic na njegovim hlacama, i zatim mu ih skinula do kraja.

Ostavsi samo u gacicama, koje su mu vec odavno bile premalene, rekla mu je da se legne na krevet. Zatim ga je ponovno poljubila na prsa, i polagano jezikom klizila do pupka. Kad je dosla do njega, tu je ostala i ljubila ga, dok je desnom rukom krenula u njegove gacice. Primila ga je za jaja i malo se igrala s njima. No ubrzo mu je rekla da joj se cini da nesto ne stima i da mu mora skinuti gacice.

Kad je to ucinila, njegov ***** je iskocio, i svom snagom udario u njegov trbuh, na sto se oboje nasmijalo. Uzela ga je u ruku i pogledala ga pomalo zabrinuto. -Hm, gospodine, imali ste i boljih dana… - no, cim ga je uhvatila, shvatila je da ce i on opet biti samo njen vec poznati klipan. Spustila je glavu do njega i poljubila ga ustima na vrh glavica. On se malo stegnuo, ali samo na prvi dodir. Pocela ga je ljubiti, lizati i usisavati koliko je mogla, pogledavajuci pomalo njegovog vlasnika, koji je zmirio, i otvorenih ustiju ubrzano disao. Svoju lijevu ruku, stavila je pod svoju kutu, usla u svoje gacice i krenula maziti svoju ljepoticu, koja se vec toliko navlazila, da joj je doista bila potrebna intenzivna njega.

Kad se njegov nestasko poceo stezati, shvatila je da je pri vrhuncu…Obujmila ga je svojim ustima koliko je mogla, gotovo do kraja, i prepustila se njegovim kontrakcijama. Gutajuci njegovu vrucu ljubavnu tekucinu, istodobno je sa svoja dva prsta koliko je mogla dublje ulazila u svoju prevrucu i prevlaznu pickicu. Oboje su stenjajuci svrsili gotovo u istom trenutku.
Kad ih je prosao prvi val uzitaka, ustala se i strasno ga poljubila. Osjecajuci jos na njezinom jeziku ostri okus svoje tekucine, dodatno se uzbudio… Kad se ustala, rekao joj je da ovakav temeljit pregled jos nikad nije dozivio i da bi se izgleda trebao cesce podvrgavati takvoj "uroloskoj" kontroli.
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 12:31   #25
Talking

part two

Nakon sto su se oboje malo osvjezili, navukavsi svoje gacice, krenuo je u kuhinju te je i on obukao kutu. Vratio se na svoje radno mjesto i pokusao nastaviti tamo gdje je stao, ali je osjecao potpunu blokadu u tom dijelu mozga, ne mogavsi se uopce koncentrirati na posao, za razliku od onog drugog dijela, cija je masta radila ubrzano. Za to vrijeme, ona je sjela u koznu fotelju i pocela listati neke casopise, ali samo prividno jer ga je stalno promatrala i uzivala u njegovoj zbunjenosti.

Shvativsi da uopce nema smisla ista u tom trenutku raditi, ustao se sa stolice i krenuo prema njoj. Ona je spustila casopis, i pogledala ga u oci. Cucnuo se kraj nje i poljubio je u usta, dugo, strasno, njezno i temeljito, zahvaljujuci joj tako na svemu. Ljubeci je tako, oboje su krenuli u istrazivanje kose onog drugog, mrseci je i gladeci. Oboje su se zatim ustali, zagrlili toliko da su medjusobno osjetili sve svoje obline i nabreknuca, i nastavili s poljupcima. Krenuvsi malo nize, i ljubeci njen vrat, desnom je rukom polagano kruzio preko njenih grudiju. Usavsi pod njenu kutu, krenuo je prema njenim ledjima polagano otkopcavsi njen grudnjak, koji je skliznuo niz njeno tijelo na pod.

Zatim je otkopcao prvih nekoliko gumbiju na njenoj kuti i spustio svoja usta na njena prsa. Poljubio ih je za dobrodoslicu, i zatim krenu u njihovo istrazivanje…iako je to cinio vec mnogo puta, svaki mu se put cinilo kao da je prvi, i da im (taj prvi put) mora pokazati koliko ih neizmjerno voli. Ona se prepustila njegovom jeziku, uzivajuci u ljubljenju njenih bradavica, klizanju jezikom preko njih i laganom stiskanju njenih grudiju njegovim rukama.

Ljubeci tako njezine grudi, krenuo je rukom niz njezino tijelo i dosao do njenih gacica. Stavivsi svoje prste u njih, shvatio je da ih joj moze skinuti, jer je vec bila toliko navlazena. Lagano su skliznule do poda, a ona ih je odbacila svojim nogama. Bila je toliko uzbudjena, da je stavila ruke pod njegovu kutu, i poigravsi se na kratko s njegovim pimpekom, skinula i njegove gacice.

Sad ju je polako odgurao do stola, i posjeo na njegov rub. Izvadila mu ga je iz njegove kute, a on je njoj zadignuo kutu, tek onoliko koliko je bilo potrebno. Priblizio joj se najvise sto je mogao, i dok su se njihovi jezici stapali u jedno, polagano i jednostavno uklizio je u nju, jer su oboje vec bili toliko vlazni. Uz najugodniji osjet za obojicu, lagani uzdah i osmijeh, shvatili su da su ponovno jedno. Ne prekidajuci poljubac, poceo ju je jace grliti, i polagano se zibati u ritmu lagane glazbe koja je u pozadini svirala, omogucujuci njenoj mackici i svojem kurcu jos jedno nezaboravno druzenje.

Kako se skladba priblizavala kraju, i oni su osjetili da se priblizava njihov vrhunac. Poceli su se lagano tresti od ugode i prepustili su se jednom velikom, zajednickom i nezaboravnom orgazmu, dok je ona osjecala kako je ispunjava mlazovima svoje bijele tekucine gotovo do kraja.

Dok su jos oboje bili u transu, izvadio ga je i cucnuo se do njenih nogu. Ona se podbocila rukama na stol, zabacila glavu natrag, i prepustila mu se u potpunosti. Najprije je poljubio njenu ljepoticu, iz koje su njihovi zajednicki sokovi klizili polagano. Zatim ju je okruzio cijelim jezikom, te ga u svoj svojoj duzini pruzio u nju, koja se jos uvijek stezala. Igrajuci se tako s njom, lagano je nosom, ali i svojim prstima njezno dodirivao njen nabrekli klitoris, koji je to jedva docekao.

Zatim je zamijenio uloge, prepustivsi njene dubine svojim prstima, znajuci da njen klitoris zeljno ocekuje njegov jezik. Igrajuci se tako s njime, ljubeci ga, klizeci jezikom preko njega i oko njega, zacuo je njene duboke uzdahe, koji su postajali sve cesci i zesci. Usporio je ritam svoga jezika, a igranje prstima malo je ubrzao. Znao je da je to dovodi do ludila. I vrijedilo je. Pocela je gotovo vristati od uzbudjenja, dajuci mu do znanja kako je duboko i strasno osjetila pruzanje njegove ljubavi.

Digavsi se, poljubio ju je jos jednom u usta, a ovaj je put ona osjetila svoje sokove sto ju je dodatno uzbudilo. Pocela ga je strasno, gotovo divlje ljubiti, pustajuci njegov jezik u dubinu svojih ustiju, zeleci jos jednom u mislima obnoviti ovo sve sto su danas prozivjeli.
Ostali su tako zagrljeni neko vrijeme.

Onda je on ipak, polagano i pomalo iscrpljeno, krenuo obaviti barem nesto od posla koji ga je cekao. A ona se spustila u fotelju nasmijana i sretna sto je za njima jos jedno, nezaboravno iskustvo, uzivajuci i gledajuci u njega za stolom.
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 13:09   #26
Stranac iz snova.....

Još i danas se pitam da li mi se to stvarno desilo ili .............
su to bila moja skrivena htijenja koja su ključala u meni i
s vremenom izašla na površinu mog krhkog bića željnog
muških dodira................

Proljeće se polako budilo u meni. Osjećala sam da mi je
tijesno u mom tijelu i da mi neka požuda u meni ne da mira......

Moje međunožje je bilo sve napetije i vlažnije,poput grotla
vulkana, bilo je užareno i bio je potreban samo jedan
podražaj da lava moje vlažnosti krene niz usmine i oblije
toplinom vec nabrekli klitić............

U proljetni sumrak krenuh da tu svoju strast podijelim sa
šumom.
Mislila sam da će mi stari hrastovi,onako tvrdi i razgranati,
pomoći da u njima vidim tebe-stranaca iz mojih snova i da si
nemirnim prstićima olakšam da ta lava mojih vrelih sokova
izađe iz mene................

Ali ne,ne-nije mi pomogao hrast uz kojeg sam obgrlila svoje
noge i trljala se uz njegovu koru..................
Pomogao si mi , ti stranac iz mojih vatrenih noćiju..... kada
sam prvi puta osjetila,draži orgazma i postala žena.........

U sve većem žaru prislanjanja na hrast osjetih nečiji topli
i ljepljivi dah na svom zatiljku. Prepustila sam se strančevim
rukama da istražuje sve nedirnute dijelove mog tijela ........
i tiho do bola dahtala sretna što ovo mogu podijeliti samo sa
svojom šumom.

Nisam se htjela okrenuti i vidjeti ga....... uzbuđivalo me je što,
moje nabrekle bradavice ovlaš i nježno dodiruje on..........
stranac koji će kao nezvani gost prodrijeti u moju sklisku
špilju.........

Osjetila sam da se njegov već dignuti i od nadolazeće krvi,
tvrd kopljanik gura među moje dvije polutke. Obgrlila sam
rukama hrast,razmaknula noge.....i dopustila mom konjaniku
da sa svojim vrelim kopljem prodre u moju vrelu i sklisku
špilju.......... Izluđivao me je sa svojim dugim polaganim
ulaženjem,dok se niz moje noge slijevala rijeka moje strasti.
Željela sam ga i to do boli..........

Okrenula sam se i poput pohotnice uzeh ga usta, željela sam
jezikom i usnama zahvaliti njegovom kopljaniku . I sada ga
osjetim među obrazima...... Lagano sam mu liznula glavić
dok po njegovim trzajima nisam osjetila da je blizu..........

Poput znojnog pastuha lagano galopirajući ponovno me
je uzeo.............
Željela sam ga što dublje osjetiti u svojoj špilji i da umiri
sva moja htijenja i sve moje godinama uzavrele strasti.........

Osjećam ga, prodire u mene ...... njegova tvrdoća razara
moju nutrinu i dovodi me do ludila........ Hvala ti strance iz
snova............
__________________
Duše se obracaju jedne drugima i doticu na nebrojene i neizrecive nacine..............
cukili is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 13:18   #27
cukili...

kestenu...

cuj, i like it...ocemo jos?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 13:29   #28
Dajem rijec da ce biti još koja............

A za ovo lijepo druženje s vama moram zahvaliti IMF-ovcu
jel mi je on otkrio draži foruma

Stvarno ste okej ekipa
__________________
Duše se obracaju jedne drugima i doticu na nebrojene i neizrecive nacine..............
cukili is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 15:50   #29
Super cukili. jebote ja sam na trenutak poželio biti taj stranc.

Akinetoh blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 19:11   #30
Quote:
darin kaže:

kestenu...

cuj, i like it...ocemo jos?
Amen
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 13:03   #31
Seks i Cosmo


"SVRŠIT ĆU!"
"Nemoj! Smiri.. nek traje još malo."
"UF! Uf! Dobro."
"Polaako."

"I što sad?"
"Mmm baš te volim."
"I ja tebe."
"I ja tebe."
"MMMMM"
"DA DA DA"
"SAD! SAD SVRŠI!"
"JEL SAD?!"
"DA! DA! DA!"
"PA NE DA MI SE!"
"SVRŠI, MOLIM TE!"
"NEMA ŠANSE, PROŠO VOZ MALA!"

"Baš si gad."
"Nisam."
"To mi vraćaš, a?"
"Vježbam kontrolu."

"Ma prepusti se. Hajde.. prepusti se."
"Volim te. Uh.. UH!"
"Da, da!"

Rewind.

Zadnje uređivanje Kesten : 02.03.2003. at 14:32.
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 13:21   #32
Talking

He he...
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 15:22   #33
Talking Ljetno predvecerje

Bilo je to jos jedno toplo ljetno predvecerje. Sunce je zalazilo, na nebu su se pocele pojavljivati prve zvijezde, a mjesec je vec sjao. Nakon jos jedne setnje gradom, usli su u vrtni prostor obliznjeg kafica. Dosli su tamo, vec pomalo umorni od cjelovecernjeg zagrljenog hoda i odlucili sjesti se za najzadnji stol. Zelio ju je posjesti na zadnju stolicu, ali ona ju je prepustila njemu, uz zagonetni smijesak, a sama je okrenula ledja ostalim, ne bas brojnim, gostima.

Narucili su pice, i poceli pricati o raznim stvarima.. Tog dana navrsila su se tri mjeseca otkako su bili zajedno; oboje su neizmjerno uzivali jedno u drugome, u medjusobnom bivanju zajedno i bili presretni sto im je bila dana cast da se upoznaju.

Nakon nekog vremena, ona se ispricala da mora na WC. On je ostao sam za stolom, prepustajuci se svojim mislima, uzivajuci u sreci sto su zajedno. Ubrzo se vratila, a njena haljinica kao da je leprsala vise nego prije, valjda zbog laganog povjetarca koji je poceo prolaziti izmedju stolova. Dosla je za stol i sjela se na svoje mjesto. Njegove su oci neobicno zasjale, kad je, dok je ona sjedala, shvatio da je ispod haljinice vidio nesto tamno. Pogledao ju je u oci, a ona se nasmijesila jos zagonetnije nego prije. Oblio ga je topli znoj, i osjetio je da mu se grlo malo osusilo. Potegnuo je gutljaj iz case, a onda je i ona uzela svoju. No umjesto da i ona popije, tri je puta obisla jezikom citav rub case, gledajuci netremice u njega, razmisljajuci o tome da li mu njegove kratke hlace postaju vec pretijesne. Nakon sto je on duboko progutao, znala je da je u pravu.

Zeleci ga jos vise uzbuditi, odmaknula je svoju stolicu malo unatrag, i stavila visoko desnu nogu preko lijeve, znajuci da on tako moze vidjeti njenu mackicu. Pogledala ga je, i vidjela znoj kako mu se slijeva niz celo. Uzeo je casu i hitro popio ostatak, ali znoj nije prolazio. Rekao je da mora na WC, ali mu je ona zabranila ustajanje. Ostali su jos tako malo sjediti, a ona je uzivala – kako u njegovoj muci, tako i u sebi, osjecajuci da joj uz slabine postaje hladnije – od povjetarca koji je hladio sokove koje je pocela ispustati od silnog uzbudjenja.

Pozvala je konobara, platili su pice, i jedva ustajuci izasli iz vrta. On ju je zagrlio i krenuli su niz ulicu. Sapnuo joj je da ga je izludila tamo, na sto mu je rekla da zna; sjecala se da je to bila njegova skrivena zelja, i rekla mu je da je ovo danas doista zasluzio, posvecujuci joj svoje slobodno vrijeme zadnjih mjeseci. Kad su vec polako odmakli od ulice, rekla je da skrenu sporednom, prema setalistu do sume.

Kad su zasli iza ugla, dala mu je do znanja da joj moze staviti ruku u njen dzep na haljinici. Pitao se zasto, no ucinio je to vrlo rado. A imao se i zasto dodatno uzbuditi. Shvatio je da joj dzep nije zasiven - ruka mu je jednostavno skliznula do njenog medjunozja. Potiho je zastenjala od uzbudjenja, a njemu se cinilo da ce mu sve sto je imao na sebi nize od pojasa puknuti. Jos ga je jednom oblio znoj.

Hodajuci tako dalje, polako je rukom dosao do nje. Bila je tako vlazna, da se pocelo pomalo slijevati niz njene noge. Srecom, kako je svjetlo bilo slabo, nitko to nije mogao primijetiti…a uostalom, niti nije bilo bas mnogo ljudi. Stavio je svoja dva prsta u nju – polagano, njezno – a ona ga je strastveno poljubila u usta. Nekoliko puta je svojim prstima ulazio i izlazio, a onda ih je, navlazene, podigao malo vise, do njenog klitorisa. Igrao se malo s njim, trljao ga medju svojim vlaznim prstima, vrskovima prstiju najlaganije prelazio preko njega, a ona je pocela jako duboko i ubrzano disati.

No, na njegovu zalost, uzela mu je ruku i izvadila iz svojeg dzepa. On se razalostio, no ona mu je rekla da se smiri, da se ne smije tako brzo "potrositi". Vec su prosli kino, i polagano dosli skoro do puteljka koji vodi kroz park. On je na to skrenuo nadesno, i popeli su se na prvu serpentinu, koja vodi do gornjega dijela grada; no nisu nastavili tim putem, vec su skrenuli nadesno, prema skrovitijem mjestu.

Kad su dosli tamo, stali su, a on se tada odlucio u potpunosti posvetiti njoj. Cucnuo se do njenih nogu, stavio glavu pod njenu haljinicu, i polagano, ljubeci njene vruce i vlazne slabine, kretao se prema njenom najtoplijem mjestu. Najprije ju je poljubio iznad njene ljepotice, klizuci zatim jezikom ponovno nize. Stenjala je malo glasnije, znajuci da ih tu nitko ne moze cuti. Ljubio je sve njene dijelove, upijajuci njene sokove, ciji ih je okus i miris jos vise izludjivao. Zatim je jezikom dosao do nje, koja se bila otvorila cekajuci ga. Kad ga je cijelog stavio unutra, stegla ga je, a ona je pocela potiho vristati.

Krecuci svojim rukama, ispod haljine, prema njenim grudima, i gladeci ih i stiskajuci njihove tvrde vrhove, jezikom je polagano klizio: nutra…van… .nutra..van.. …nutra…van …a onda ga je izvadio, i krenuo do svog najdrazeg mjesta, njezinog klitorisa. Zadrhtala je od uzbudjenja, mrseci mu kosu….pravio je razne oblike kruzeci njime svojim jezikom, a ona mu je svojim sve jacim drhtanjem i dugim stenjanjem dala do znanja da je uspio.

Dok se jos nije ni snasao, podigla ga je za ramena, i pocastila dugim, vrucim i toplim poljupcem u njegova usta, onako kako ona to najbolje zna. Ljubeci ga tako, otkopcala mu je hlace, skinula gace, a njegov je klipan, takodjer sav obliven svojom ljubavnom tekucinom, iskocio iz njih.

Sad se ona cucnula i poljubila ga je za dobrodoslicu. On je zastenjao, i poceo je gladiti po kosi, sve zesce, kako je ona svojim jezikom polagano kruzila po cijelom njegovom nestasku. Zatim ga je stavila u svoja usta, i ritmicnim pokretima glave dovodila njegovog vlasnika do ludila.

Kad je vidjela da mu malo nedostaje, podigla se i ponovno ga poljubila u usta, ostavljajuci tvrdog i uzdignutog klipana na miru, da se ne pozuri. Zagrlila ga je oko vrata, i on nju, cvrsto, prijateljski, ljubavnicki. Ona se na to privila uz njega, podigla svoje obje noge do njegovog struka i cvrsto se drzeci za njegov vrat polagano spustala prema njegovom klipanu.

Poceo se trzati od silnog uzbudjenja, kad je osjetio da ga je poljubila njezina mackica - laganim poljupcem, a onda ga je citavog obujmila svojim vrucim, njeznim tijelom, ne dajuci mu da dodje do krvi, stiscuci ga svom snagom.

Poljubila ga je strastveno u usta, kao ni jednom te veceri, mrseci mu jednom rukom kosu. Dok je to radila, pocela se njihati gore-dolje, uzivajuci u punini osjecaja njega u sebi. Oboje su stenjali, dahtali i potiho vristali, sve dok joj njegov klipan nije pokazao koliko je voli, a ona njemu koliko joj znaci.

Preplavio ih je poseban dozivljaj, jedan od onih najljepsih, najduzih, i najdubljih, kakvi se ne dogadjaju tako cesto. Nakon poduzeg trenutka, kako su ostali tako zagrljeni, sisla je s njega, zagrlila ga i strastveno poljubila…dugo, njezno…
Bio je to najljepsi moguci nacin kako su mogli proslaviti ta nezaboravna tri mjeseca koja su ostala iza njih, uzivajuci u svoj svojoj punini, i radujuci se svakom sljedecem medjusobnom susretu. Poljubili su se jos jednom, dugo i strasno, i zagrljeni krenuli prema gradu....
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 15:07   #34
Bilo je toplo proljetno predvečerje kada je koračala tužno ulicama predgrađa hvatajući razasute komadiće snova koji su lebdjeli oko nje. Rukom je pridržavala torbicu nemarno prebačenu preko desnog ramena žudeći za samo jednim prokleto dugim dimom cigarete koji joj je tako bio potreban. Ljubav.. je li joj to uistinu potrebno!? Više puta prolazila je kroz iste ove scene govoreći sama sebi kako je vrijeme za odustajanje i bijeg. Nije to za nju. Ali nema snage...

Suze su joj napunile oči a nehotičan dugi uzdah zalebdio je zrakom. još malo pa će stići do mjesta na kojem ima ljudi. Još malo pa će okusiti toliko željenu cigaretu i razbistriti glavu dovoljno za povratak u ono što je nekad zvala domom ili bijeg..

Predgrađe... Uvijek se poistovjećuje s mračnim i hladnim, ali u ovom dijelu uvijek toplina i svjetlost ogriju njeno lice. Poznati ljudi, dobra glazba...
I tada ga je ugledala. Ponovo. Nekad prije jednom je vidjela te oči koje su joj istovremeno razgaljivalje maštu, vlažile je i tjerale u bijeg. Trenutak je bio predug. Pogled mu je uhvatio njen pogled i zarobio ga. Usne su joj se spontano razdvojile ne mareći za njenu volju a koraci automatski krenuli prema njemu.
- Dobro veče! - prošaputala je - da nemaš možda cigaretu?
Izvadio je kutiju i ponudio je svejednako držeći zarobljenim njen pogled. A zatim je pripalio cigaretu hvatajući je kao tek ovlaš za nadlakticu. Strujni udar prostrujao joj je tijelom i ona vidno zadrhta. Bio je to dovoljan znak prepoznavanja. Krenuli su sinhronim korakom što dalje od one topline i svjetla za kojima je tako žudjela kada je dolazila. Sada joj je bilo potrebno samo jedno..
Već kod slijedećeg skretanje poveo ju je u tamnu vežu visoke katnice. Nisu progovorili ni riječ, a nije bilo ni potrebno. Snažnim rukama okrenuo ju je prema hladnom zidu i priljepio je prsima uz vlažni kamen. Usnama je nježno krenuo po njenom vratu polagano joj pomičući ovratnik košulje sve niže na ramena.
Strah se miješao s probuđenom požudom. Sve više i više drhturila je zarobljena između grubog pritiskanja na hladan zid i nježnog palucanja jezika po njenom vratu. Ubrzala je dah. Ni primjetila nije kada joj je lagano izvukao košulju iz hlača, tek ju je odjednom iznenadio vreli dah na leđima. Valovi užitka.. Osjetila je kako je spremna i znala je da i on to zna. Ali se naslađivao dovodeći je do ludila svojim pokretima. Prstima je pratio liniju njenog tijela, počeo se nasdlađivati njenim grudima. Dahom je prelazio preko leđa, vrelinom paleći sva osjetila. Nečujno i brzo riješio se njezine odjeće... svega do košulje koja je ostala, napola raskopčana, više otkrivajući nego skrivajući, samo iz razloga da je može iznova i iznova povlačiti niže na njeno rame i gledati kako joj se dah pri tom sve više i više ubrzava...

Nije bila spremna.. bila je prespremna, tako žedna njega sa sokovima koji su tekli.. Blago je počeo nježnim ugrizima doticati bijele guzove, spustio se na koljena i lagano jezikom prešao po unutrašnjoj strani njenih bedara. Zastenjala je. Doveo je do faze kada je tiho prošaptala uzmi me, molim te, ne mogu više čekati...

Ali nije. Okrenuo je prema sebi i počeo žudno ljubiti njene usne. Prstima je lako uklizio u vlažnu toplinu njezine unutrašnjosti. i kao da dolazi iz snova činio je samo ono što ona želi bjesomučno se uvijajući sve više prema njemu i njegovim rukama, žudeći za konačnim ispunjenjem, želeći se proliti po njemu u potpunosti. Kada je osjetio da je blizu vrhuncu stavio je svoje već sasvim nabreklo spolovilo u nju uz uzdah olakšanja i istovremenog ludog uzbuđenja. Rukama stisnuvši njene guzove jedan uz drugoga podigao ju je i prislonio leđima uza hladan zid. započela je luda utrka prema kraju koji donosi smirenje. Zajednički sokovi slijevali su se niz njegove testise izluđujući ga u potpunosti. Njeni ograničeni pokreti ribe koja se koprca zarobljena čvrstim rukama poticali su želju. Mahnito je stigao vrhunac. Uz glasan krik ona je doživjela orgazam kakav mnoge žene sanjaju čitav život, a grčevito stezanje njene vagine izmamilo je beskrajno dugo njegovo svršavanje..

Ostali su pripijeni neko vrijeme slušajući jedan drugome dah. Oboje želeći osjetiti dim cigarete a ne želeći narušiti čar trenutka.
monique is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 20:46   #35
desilo se ovo negde daleke 89.u vreme kad sam bio student.lepo vreme.vlada markovicheva omoguchila da se malo krene od mrtvila….i nama studenata u to vreme lepo nam je bilo….
dzeparac od kukji….neki mali posao na crno i puni dzebovi…imalo je za sve po malo….u to vreme imao sam jednu devojku iz mali grad juzhnije od mog mesto…stanovali smo kao studenti u glavni grad nashe republike…ja sam u sopstveni stan oko 45 m2 a moja devojka sa cimericama u centralnoj naselbi…meni je tada bilo 23 a mojoj curi 21 godine…dosta sam opisao….radnja je isla brzim tempom…negde posle par meseca zabavljanja pocheli smo sa seksom….po nekoliko puta u toku dana….i to zhestoko..jedan vikend trebala da dogje tetka od devojke kako bi neshto pazarila na subotnji pijac tekstila i bizhuterije…ona je starija od mene oko 8 godina.tada u punoj zhenskoj lepoti…jebazovna do besvesti…kako je stigla u petak doshli su sa mojom curom kod mene u goste…kafe,sok,vino i ponokj vech je proshla…legli spavati…ja i devojkom na jedan krevet…a tetkica sama na drugi…
mi mladi i uzavreli pocheli smo pomalo se dirati..lagano ljubimo se…ali osetim da je tetka budna…kako sam ushao u mojoj devojci…ona poche stenjati lagano trzati….ali ne toliko buchno..
kako sam ushao do kraja,ekstaza je pochela i u jedan trenutak prilikom sv****havanja moja cura tako glasno je sv****hila da se tetka prodrmala u krevetu…znao sam da je bila budna i da nas je chula…
rano smo ustali radi pijac koi smo morali posetiti…cura sishla u kupovini…a ja i tetka smo ostali sami…u to vreme spo****ki duh moje telo bilo je atletski izrazheno…kako sam izashao od kupatilo ushla je tetka …..valjda je htela se tushirati…
chuj gorane,kazhe meni…ono shto si sinoch radio sa mojom unukom i nije tako strashno..ali kad imate goste nije lepo….celu nokj sam drhtala….nisam znala kako se ponashati…znam te vrlo kratko vreme ali kao zhena nisam mogla ukrotiti svoje telo…moj muzh je chesto van kukje i znash da dosta toga fali …. osetila sam se kao manjijak koi gleda i zadovoljava se …. a ne mozhe sudjelovati…..
skuvao bi kafu,pa produzhimo sa razgovorom dok se vrati moja devojka…ali moramo brzo otichi na pijac….dao sam predlog kako bi smirio strast tetkice…
ali ne da vrazhe…kako je ona ushla u kupatilo,pustila vodu,ja kroz kluchaonicu vidim telo desilo se ovo negde daleke 89.u vreme kad sam bio student.lepo vreme.vlada markovicheva omoguchila da se malo krene od mrtvila….i nama studenata u to vreme lepo nam je bilo….
dzeparac od kukji….neki mali posao na crno i puni dzebovi…imalo je za sve po malo….u to vreme imao sam jednu devojku iz mali grad juzhnije od mog mesto…stanovali smo kao studenti u glavni grad nashe republike…ja sam u sopstveni stan oko 45 m2 a moja devojka sa cimericama u centralnoj naselbi…meni je tada bilo 23 a mojoj curi 21 godine…dosta sam opisao….radnja je isla brzim tempom…negde posle par meseca zabavljanja pocheli smo sa seksom….po nekoliko puta u toku dana….i to zhestoko..jedan vikend trebala da dogje tetka od devojke kako bi neshto pazarila na subotnji pijac tekstila i bizhuterije…ona je starija od mene oko 8 godina.tada u punoj zhenskoj lepoti…jebazovna do besvesti…kako je stigla u petak doshli su sa mojom curom kod mene u goste…kafe,sok,vino i ponokj vech je proshla…legli spavati…ja i devojkom na jedan krevet…a tetkica sama na drugi…
mi mladi i uzavreli pocheli smo pomalo se dirati..lagano ljubimo se…ali osetim da je tetka budna…kako sam ushao u mojoj devojci…ona poche stenjati lagano trzati….ali ne toliko buchno..
kako sam ushao do kraja,ekstaza je pochela i u jedan trenutak prilikom sv****havanja moja cura tako glasno je sv****hila da se tetka prodrmala u krevetu…znao sam da je bila budna i da nas je chula…
rano smo ustali radi pijac koi smo morali posetiti…cura sishla u kupovini…a ja i tetka smo ostali sami…u to vreme spo****ki duh moje telo bilo je atletski izrazheno…kako sam izashao od kupatilo ushla je tetka …..valjda je htela se tushirati…
chuj gorane,kazhe meni…ono shto si sinoch radio sa mojom unukom i nije tako strashno..ali kad imate goste nije lepo….celu nokj sam drhtala….nisam znala kako se ponashati…znam te vrlo kratko vreme ali kao zhena nisam mogla ukrotiti svoje telo…moj muzh je chesto van kukje i znash da dosta toga fali …. osetila sam se kao manjijak koi gleda i zadovoljava se …. a ne mozhe sudjelovati…..
skuvao bi kafu,pa produzhimo sa razgovorom dok se vrati moja devojka…ali moramo brzo otichi na pijac….dao sam predlog kako bi smirio strast tetkice…
ali ne da vrazhe…kako je ona ushla u kupatilo,pustila vodu,ja kroz kluchaonicu vidim telo zhene boginje….dupe belo ko mleko…kozha preplanula…cice ala MIRA FURLAN..rekoh u sebe gorane shta zujish..ovo morash ugasiti….pochela se tushirati..kako sapun klizi po tetkino telo…moj milojko pocheo rastati….hormoni radili su 100 na sat…udarili u glavi…molio sam da hleb i mleko josh nisu stigli,kako bi devojka malo zakasnila….kako sam gledao telo me povuklo napred i vtata se otvorishe…tetkica se trznula..ali nije se uzbudila od situacije…stadoh do kade i uzeo sam vlazhne ruke…nezhno sam joj poljubio dlanove…pa polako prema ramena…oko vrata….ushie..nezhno joj shapnuo….tetkica osetim da i tebe fali ovo….moramo prekinuti ….ali nastavili bi drugom prilikom….
nema druga prilika..sad me pojebi..tu u kadi….ako stigne unuka….ti samo izagji…neche ona posumnjati nishto…
dok sam joj polizao dupe..nezhno joj pomazao klit….pichkica je bila spremna prihvatiti mog machora….gorane ugji zhestoko…odjednom..da me cela protresesh….kako sam polizao sise osetim u ruci kako teku sokovi strasti nenje tesne pichice…nisam mogao a ne udovoliti tetke…ushao sam celom duzhinom i tezhinom….tako je prostenjala da sam misli da bi se chulo do prizemje zgrade….naslonio sam je na rubu kade…ushao od pozadi i tako silno jebavao jedno minut dva….chini mi se da se tetka raspala…kolko je bila vrukja ne bi je ugasio celi pp vod…mislim za jedno pet-deset minuta kolku saj bio u njenjoj utrobi sv****hila je dva tri puta….gorane istresi seme u mene….volim osetiti toplinu..i onako sam pochela se tushirati….mene nije trebalo dva tuta rechi….tolko sam sperme polio u tetkici da nakon mesec dana kad smo se opet sremi,osetio sam vlazhnost pici…kako smo zav****hili…vratila se moja devojka..sva nervozna shto hleb i namirnice nije uzela na vreme…
seli za stolom….
gorane josh te osetim u sebe…shta si ti isturio u mene….osetim sperma kako curi…dok smo se obukli za izlazak dogovorili se da tetkica ostane i subotno veche kako bi je mogli malo proshetati u nokjni zhivot…kako bi se i ona vratila studenske dane….i ne samo dane….….dupe belo ko mleko…kozha preplanula…cice ala MIRA FURLAN..rekoh u sebe gorane shta zujish..ovo morash ugasiti….pochela se tushirati..kako sapun klizi po tetkino telo…moj milojko pocheo rastati….hormoni radili su 100 na sat…udarili u glavi…molio sam da hleb i mleko josh nisu stigli,kako bi devojka malo zakasnila….kako sam gledao telo me povuklo napred i vtata se otvorishe…tetkica se trznula..ali nije se uzbudila od situacije…stadoh do kade i uzeo sam vlazhne ruke…nezhno sam joj poljubio dlanove…pa polako prema ramena…oko vrata….ushie..nezhno joj shapnuo….tetkica osetim da i tebe fali ovo….moramo prekinuti ….ali nastavili bi drugom prilikom….
nema druga prilika..sad me pojebi..tu u kadi….ako stigne unuka….ti samo izagji…neche ona posumnjati nishto…desilo se ovo negde daleke 89.u vreme kad sam bio student.lepo vreme.vlada markovicheva omoguchila da se malo krene od mrtvila….i nama studenata u to vreme lepo nam je bilo….
dzeparac od kukji….neki mali posao na crno i puni dzebovi…imalo je za sve po malo….u to vreme imao sam jednu devojku iz mali grad juzhnije od mog mesto…stanovali smo kao studenti u glavni grad nashe republike…ja sam u sopstveni stan oko 45 m2 a moja devojka sa cimericama u centralnoj naselbi…meni je tada bilo 23 a mojoj curi 21 godine…dosta sam opisao….radnja je isla brzim tempom…negde posle par meseca zabavljanja pocheli smo sa seksom….po nekoliko puta u toku dana….i to zhestoko..jedan vikend trebala da dogje tetka od devojke kako bi neshto pazarila na subotnji pijac tekstila i bizhuterije…ona je starija od mene oko 8 godina.tada u punoj zhenskoj lepoti…jebazovna do besvesti…kako je stigla u petak doshli su sa mojom curom kod mene u goste…kafe,sok,vino i ponokj vech je proshla…legli spavati…ja i devojkom na jedan krevet…a tetkica sama na drugi…
mi mladi i uzavreli pocheli smo pomalo se dirati..lagano ljubimo se…ali osetim da je tetka budna…kako sam ushao u mojoj devojci…ona poche stenjati lagano trzati….ali ne toliko buchno..
nastavak ove, ali i mnogih drugih prica nadite na najboljem porno site
tanjusni1105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 02:23   #36
Najbolja medicinska sestra *MATORKE*



Moje ime je Andrej.Rodjen sam,zivim i odrastao u Austriji u Klagenfurtu.Imam 26 godina i radim kao med.tehnicar u jednoj bolnici.Ovo sto cu vam ispricati je naravno istinita prica jer ne vidim razlog zasto bi se ovakve price izmisljale.Malo o sebi…visok 178 oko 80 kg fitness redovno,crna kosa,imao sam dosta devojaka i narocito austrijanki koje se jebu kao stuke.vecinom one night stand i sad sam 2 godine u vezi sa devojkom koju nadam se da cu da zenim.Sve u svemu izgledam fino,kurac isto povelik 18X10 cm(znam da u ovim pricama svi imaju velike i debele kurceve i predivno izgledaju heheh)…ali…

Kod nas u bolnici kada je neko ono bolestan ili tako nesto dolaze drugi radnici iz drugih bolnica na ispomoc…to se zove pooldienst i tako jednog dana je dosla jedna turkinja zena od 48 god,ali emancipovana vec duze zivi u austriji i radili smo,zezali se,ona je govorila kako ima finu cerku za mene i da bi htela da joj ja budem zet …sve u svemu izgledala je fino,nekako te gledala prodorno,sto bi rekli na nasem bila je bas jebozovna…u tih nekih par meseci radili smo par puta zajedno i nista..sve dok jednom ja nisam imao nocnu smenu i kad sam dosao uvece oko 19 h na posao saznao sam da imam nocnu smenu sa njom..

Pomislio sam OK i poceo da radim..ona je dolazila od 19 i 30…inace nikad je nisam video onako obucenu kako da kazem normalno..uvek na poslu u belom odelu.Kad se pojavila na odeljenju bila je bas predobra,celo odeljenje je zamirisalo od njenog parfema,imala je fino dupe,omalena,lepo lice,sise povece al vec opustene,lepu kozu uglavnom svaki muskarac bi je pojebao.Pozdravila me,i posto nije imala kljuceve od garderobe presvukla se na odeljenju u jednoj praznoj sobi…E,sad uvek se tako desi ono kao slucajno…pa tako i sada prosao sam pored sobe stvarno slucajno,nesto sam radio i ugledao je..Bila mi je okrenuta ledjima,nekako na pola okrenuta al sam uspeo da vidim kako joj se desna sisa razliva,onako pala je na grudi sa bradavicom zabacenom na gore ..samo mi je srce zadrhtalo i kurac mi se odma digao…i celu vece je stajao onako u poludignutom stanju…mi smo uobicajeno radili nas posao,infuzije delili,sprice lekove itd…i onda valjda coveku udari ta sperma u glavu pa sam to uradio iako je bilo opasno…

Bili smo u jednoj sobi i ona se nagela preko kreveta da pacijentici ukljuci infuziju a ja sam kao krenuo da joj pomognem i stao sam iza nje (namerno) i nageo se kao da joj pomognem oko pacijentice a naslonio sam svoj kurac na njeno dupe…osetila ga je,cak sam ja osetio kako stisce svoje guzove…ali smo radili svoj posao i nije nista rekla…inace bila je u beloj haljini kakve med.sestre nose koja se kopca sa preda..a kad se nagela suknja joj se povukla do iznad kolena tako da sam stajao iza nje i mogao da vidim skoro do njenih guzova…zato sam i prisao i pustio da ga oseti…

Nas posao smo zavrsili do negde 24 h i povukli se u nasu sobu da gledamo tv.posto posla nije bilo vise do 5 h ujutru..i tih 3-4 sata smo proveli u razgovoru i medjusobnom zavodjenju,ispricala mi je kako je rastavljena,zivi sa nekim tipom ali nije bas dobar u krevetu,da je imala samo 2 muskarca. u zivotu…pitala me otvoreno zasto volim starije zene…rekao sam kako znas i kazala je da to vidi u mojim ocima….a ja ono uobicajeno pa mozes naci sebi nekog mladjeg za zabvu,sex,i tako…na sve se samo smeskala….

Oko 5 h smo ustali i krenuli da radimo..i rekla mi je da se bas raduje sto je imala nocnu sa mnom…a ja sma joj rekao kako se i ja radujem i pokazao joj prstom na moje hlace na kojima se video nadignut kurac…rekla je da zna posto je citavo vece gledala u moje hlace…jednostavno stajali smo jedno nasuprot drugoga i ja sam je pitao je li joj drago ili je uvredjena sto mi se digao na nju..rekla je da joj je vrlo drago sto jos uvek tako nesto moze da izazove kod muskarca..i nesto kao da bih trebao da vidim njene gacice koliko su mokre…prisao sam joj uzeo je za ruke i rekao hodi ovamo imamo jos vremena…otisli smo u salon gde budu pacijenti,al tada naravno nije bilo nikoga samo stolovi i stolice,tu smo se poljubili i ja sam je pitao da li hoce da ga vidi…rekla je da zeli ali da za sve ima vreme i mesto…ali video sam da zeli…otkopcao sam dugmad i izvadio ga….bio se stvarno toliko digao kao nikad u zivotu odmah ga je zgrabila i pocela da drka i privila se uz moje telo…pricala je nesto na nemackom kako je velik,kako je dobar…i da hoce moja jaja da dira…onda sam joj predlozio da se ona skroz gola skine a ja samo da spustim hlace.Na odeljenje nije niko mogao uci posto je bilo zvono vani,i ko je dosao morao je da zvoni i tako da bi meni bilo mnogo lakse da navucem samo hlace,stavim kurac na stranu heheeh da se ne vidi i odem da otvorim..a ona bi ostala tamo da se oblaci..

Haljinu sam joj rastrgao,bila su ona dugmad na ..ma ona puceta ili kako se kaze na nasem…skinuoa sam je,,,kad sam stavio ruku u gacice nisam mogao da verujem,obrijana a picka toliko vlazna da mi je odmah celi dlan bio mokar…stenjala je nesto na turskom govorila,onda sam joj obrisao svoj dlan od njen stomak i skinuo grudnjak,grizao bradavice,stipao sisa..to se sve desavalo stojeci ali za to svo vreme nije ispustala moj kuarc iz ruku…onda sam je uhvatio za ramena i pocao da guram prema dole…sela ja ispred mene na jednu stolicu ja sam stajao ispred nje sa raskoracanim nogama i pocela je da mi pusi..kakvo je to pusenje bilo..videlo se da joj treba kurac..lizala ga je od glavica pa do korena,pa sa strane..pa sma ga ja uzimao i malo je samarao njime,pa je tukao po zubima,nabijao joj ga u usta dok se ne zakaslje….vise nije mogla da izdrzi rekla je da je jebem…

Kad je ustala na stolici je ostala ogromna velika fleka koliko je bila vlazna…stavio sam je na jedan sto..u stvari legla je uhvatio sma je za noge ispod koljena,pritisnuo njene natkoljenice na njen stomak,povukao ej prema sebi,prema ivici stola…i par puta udario kurcem po njenoj picki…bila je toliko vlazna da kad sma udarao onako kurcem kao nekom palicom njena tecnost je prskala po njenim butinama sa unutrasnja strane nogu..Napokon sam usao u nju,odmah sma joj nabio do kraja,samo se izvila kao da je dozivela neki grc,nastavio sma tako zestoko da je jebem nekih par minuta…ali sam je bas zestoko jebavao citav sto se pomerao koliko sam joj jako nabijao,a njene sise su letele prema njenoj bradi….onda sma svoju levu nogu digao na sto,pomerio je na ivicu stola i pritisnuo njene noge o njen stomak…..tad joj je ulazio do kraja..par puta sam je opomenuo da bude tisa posto je bas pocela da vristi..mislim da je tada i svrsila…jednostavno osetio sam da se grci i ulaz u picku je postao nekako uzi…meni je kurac bio toliko dignut,da imam osecaj da su se sve vene i zile zacepile i da nista ne moze da izadje iz mene..Kad je svrsila,okrenuo sam je na stomak,legla je na sto .stajala je rasirila noge i jebao sam je zguza…trajalo je jos nekih par minuta i onda sma povikao da cu da svrsim i da sjedne na onu stolicu ispred mene…dao sam joj da mi pusi jos par trenutaka i onda je uzeo onako za obraze za kosu svojim dlanovima i nabio joj u usta do pola i svrsio duboko u njeno grlo,sperma je curila iz usta,na usne,na grudi….samo se nasmejala i olizala mi kurac..pocistila je sve do zadnje kapi..i rekla danke..

Uradili smo svoj posao,kolege su dosle oko 7 na posao a posle predaje smene oko 7 i 30 ja i turkinja smo svaratili kod mene da malo odapavamo..i odspavali smo jos 3 puta to jutro…videli smo se jos par puta i tako se i zavrsilo…jos imam njen broj..a video sam da opet nekad u novembru dolazi da radi kod nas kao ispomoc..
__________________
Erotski portal pusica.com
Erotske priče
Blog erotske priče
tophot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 11:48   #37


PROBALA SAM PRVI PUT SA BRAČNIM PAROM

Imam 22 godine zovem se sneza,crna kosa smedje oci drugi kazu da sam zgodna mada ja mislim da mi trebaju vece grudi(ali vecina muskaraca nije zamerala posto sam zgodna)
Proslo leto sam mislila da necu nigde na more posto sam ostala bez posla i jednostavno nisam imala para decka nisam imala tada tako da svaka kombinacija je otpadala.
Sve do tog ponedeljka.

Zivim u kuci sa roditdeljima i tog dana probudila me vika dece i glasovi iz dnevnog boravka
polako sam ustala otisla u kupatilo istusirala se obukla i usla u dnevnu sobu.
Tada sam shvatila da su komsije iz nemacke kuca do nas koju je moja majka provetravala i obilazila dok oni nisu tu, dosli pa piju kafu i razgovaraju.
Lepo sam se pozdravila sa njima i onako bledo posto sam tek ustala uhvatila se za moju solju kafe.
Oni su bili jako lep i zgodan par on 33 godine(Miroslav) crn krupan i razvijen ona 30 (Tamara) plavusa bujnih grudi uvek sa majicicama koje vise otkrivaju nego skrivaju. ja sam se upiljila u njen dekolte ne da sam gajila neka osecanja prema zenama ali sam zelela grudi kao ona velike i bujne.

>> PROČITAJ CJELU PRIČU
__________________
Erotski portal pusica.com
Erotske priče
Blog erotske priče
tophot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 21:18   #38
Različite perspektive:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=217
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 22:30   #39


NEZABORAVNI GRUPNI U PLANINAMA

Bilo je to pre desetak godina kada smo ja I moja prijateljica odlucile da odemo na odmor, iako je bilo leto ipak smo se odlucile da idemo na planinu. Posto smo oba dve bile bez momaka tj. Ja sam se tek pocela muvati sa sadasnjim muzem bilo mi je bas potrebno malo odmora jer sa upravo izasla iz jedne duze veze.


Prvih nekoliko dana smo provele u setnji I izlascima u kafice ali malte ne nismo imale nikakav kontakt sa drugima. Inace obadve smo slicne gradje ja sam visoka oko 165 imam 50 kg smedje duze kose, grudi trojka, cak smo I isto godiste, tada smo imale po 23 godine,


Jedne veceri smo posli na pice do obliznjeg kafica, kada se zaustavio jedan auto sa dvojicom momaka koji su radili u hotelu gde smo mi boravile I pozvali nas da idemo sa njima do obliznjeg mesta na pice, kasnije se ispostavilo da su oni krenuli na nekakav rodjendan. Posto nismo imali nikakvih obaveza krenuli smo sa njima jer su bas izgledali onako fino.
Kada smo stigli drustvo se vec okupilo I oni su nas predstavili kao njihove prijateljice. Uglavnom su to bili parovi. Prijatna atmosfera nam je prijala I uz igru I pice smo se svi lepo provodili. Negde posle ponoci Dj je poceo da pusta lagane stvari I mene je Milos pozvao da plesemo, moja prijateljica je isto izasla na podijum sa Bojanom. Plesali smo lagano a Milos je poceo da mi miluje ledja, kroz mene je pocela da prolazi neka struja pa sam se I sama prepustila tom milovanju. Lagano je poceo drugom rukom da mi uvija kosu I I da mi prica na uvo ( kako je samo lepo mirisao), spontano smo poceli nezno da se ljubimo a u sebi sam pomislila da to potraje sto duze, privijala sam se uz njega I osetila kako mu je muskost narasla i koju sam osetila kroz pantalone . Moja prijateljica se vec uveliko ljubila sa Bojanom koji je bas imao nemirne ruke I sa kojima joj je masirao vec guzu.

>> PROČITAJ CIJELU PRIČU
__________________
Erotski portal pusica.com
Erotske priče
Blog erotske priče
tophot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 17:25   #40


NEZABORAVNI GRUPNI U PLANINAMA - II dio

Posle dorucka smo otisle u sobu I razmisljale da odemo u setnju kada se zaculo kucanje na vratima, otvorile smo I ugledale Milosa koji je iskoristio pauzu I dosao malo do nas. Posto je dan bio lep otisli smo na terasu nase sobe da sednemo I popijemo pice. Na pitanje gde je Bojan on je odgovorio da ce mozda doci kasnije jer ga je sef nesto zadrzao.


Razgovarali smo neko vreme o dogadjajima od predhodne noci I svi smo poceli da osecamo veliko uzbudjenje kada je zazvonio telefon u nasoj sobi I moja prijateljice je otisla da se javi, ispostavilo se da je zvao njen decko I da su oni poceli da cavrljaju kao zaljubljeni golubcici kada smo se ja I Milos pogledali I u trenutku nam je sinula luda ideja:


Usli smo u sobu I prijateljicu poceli da mazimo iako je jos razgovarala sa svojim deckom. Milos je poceo da joj mazi sise onako preko trenerke a ja sam pocela da joj mazim prepone priblizavajuci se njenoj mackici, istovremeno smo joj mimikom objasnili da ne prekida vezu. Ona je decku rekla da je sama u sobi I da je veoma uzbudjena, nasta je on poceo sa vrucom pricom da je jos pali! Milos joj je raskopcao gornji deo trenerke I nastavio sa mazenjem njenih sisa I polako je poceo da joj skida doljnji deo trenerke, za to vreme sam ja Milosu otkopcala pantalone I izvukla njegov prelepi kurac I pocela dam u pusim. Milos joj je skinuo gacice I poceo da joj lize mackicu koja je bila vec sva vlazna. U sobi su se cili samo njeni uzdasi a njen decko je nastavio da joj prica ne sluteci da mu je devojka vec dosta napaljena ali ne zahvaljujuci samo njemu, potom se Milos uspravio a ja sam njegov kurac usmerila ka prijateljicinoj ribici. On je ubacio samo vrh glavica I pravio male pokrete nasta je ona pocela da se proteze I da pokusava da se nabije na njega medjutim on se vesto izmacinjao I time je dovodio do jos veceg ludila. Vise nije moglla da izdrzi I rekla je decku da mora da prekine vezu jer joj neko kuca na vrata.

>> PROČITAJ CIJELU PRIČU
__________________
Erotski portal pusica.com
Erotske priče
Blog erotske priče
tophot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.