Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2012., 17:47   #1801
meni je isto tanja fuj, nit ima dobro tijelo, nit mi je nes bog zna kaj lijepa, dosadna, a visina ko jebe visinu kad sve ostalo trulo...

ste primjetili kak je hurem zadnjih par epizoda puno ljepsa neg inace, snimaju je pod dobrim svijetlom i kutovima i guess
padmé_amidala is offline  
Old 04.10.2012., 18:10   #1802
Zbog nekoliko slučajeva u posljednjih nekoliko dana, ovime još jednom ističem nešto vrlo važno. Spoilanje (koliko god bilo zakukuljeno, neodređeno i pokušano mu umanjiti ozbiljnost) je gotovo pa najgori "grijeh" na pdf Televizija. Jedini su gori gruba vrijeđanja, govori mržnje i kloniranje pod banom. Kao takvo, sa sobom automatski nosi karton od 100 bodova, a s njime ban od dana. Molim vas da se ne dovodite u takvu sitaciju.

Pogotovo zato što su vam ruke odriješene na temi na Neprikazanom koji je jedini podpdf TV-a gdje su spoileri dozvoljeni i dobrodošli.

Ukoliko se nikako ne možete suzdržati od komentiranja serije unaprijed, molimo, činite to na gore linkanoj temi za Sulju ili na temi već pripadajuće serije, također na neprikazanom. Na Sapunicama, Televiziji, Serijama, Realityju - najstrože zabranjeno, zero tolerance.
Štrikalica is offline  
Old 04.10.2012., 18:29   #1803
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
čekaj malo , ima ga protjerat iz zemlje, udaljiti, skinuti sa položaja a ne odmah odrubi mu glavu
Bejhan mu dobro reče, ubojico
moj si gospodar ali ne i brat, upravo tako
A hatidže tek sad kada joj Bejhan izgovara one riječi , tek vidi šta znači pogubljenje , ona ne bi mogla preživjeti , mogla bi draga i hoćeš
U strahu da ćeš izgubiti voljenu osobu samo zato što Suljo to želi
i nije li se Ibro zamislio nad Hatidžinim riječima, ja mislim da jest
Pa nije mu odmah odrubio glavu (zapravo, ni nije odrubio nego su ga ugušili), mogao je to napraviti i prvi put pa nije. Protjerivanje znači protjerivanje i sestre, a mislim da je smrtna kazna tamo bila sasvim normalna posljedica za izdaju i ovaj je to znao pa se svejedno bahatio. Uostalom, da je to bilo tko drugi, smaknuo bi ga. Da je radio razliku, to se narodu ne bi svidjelo.
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
leo je trebao bit neki zgodan frajer tako da bude prava konkurencija sulji.ovaj bogat,moćan i samoživ a ovaj drugi siromašan,jadan ali zgodan.ovako lik lea mi je potpuno bezvezan.lik je neupečatljiv, kao nekakav dječarac.suljo će ga smazat za večeru.
eto stigla i tanja,visoka,plava i tanka za razliku od hurem bucke.

nadam se da će ibrahim ostat dosljedan sam sebi i svojoj ljubavi i da neće pasti na kalfu nigar.
odu i ptičice...čik..čik...
Meni je Leo baš zgodan. A i ta Tanja mi je lijepa, ima lijepu kosu.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 04.10.2012., 19:28   #1804
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post

u seriji su mi vjerojatno najljepse Mahidevran i Hurem...i Hatidze u nekim scenama izgleda lijepo, al nije to to...Valide je nenadmasiva, bas kao prava kraljica
Potpis, pogotovo za boldano
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 04.10.2012., 19:42   #1805
Po meni Valide nitko ne može parirati, niti jedna glumica u seriji, žena je.... ajme.
__________________
netrijeznost rula.
Dreama is offline  
Old 04.10.2012., 20:24   #1806
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
meni je isto tanja fuj, nit ima dobro tijelo, nit mi je nes bog zna kaj lijepa, dosadna, a visina ko jebe visinu kad sve ostalo trulo...

ste primjetili kak je hurem zadnjih par epizoda puno ljepsa neg inace, snimaju je pod dobrim svijetlom i kutovima i guess
e svasta. kako fuj. bas je lijepa. jedino nema sise

a tebi je hurem kao lijepa?
nera1987 is offline  
Old 04.10.2012., 20:39   #1807
Quote:
nera1987 kaže: Pogledaj post
e svasta. kako fuj. bas je lijepa. jedino nema sise

a tebi je hurem kao lijepa?
bila mi je ljepuskasta u sceni s vrtom al u svim ostalima mi izgleda mrtvo
padmé_amidala is offline  
Old 04.10.2012., 20:43   #1808
kad se vec mora birati, Hurem je stoput ljepsa nek ova Tanja, ako nista drugo bar ima neku karizmu (zato je i dobila ulogu), ova je bas onako dosadna i bezlicna

jedino mi nije jasno sto je pokusavala dobiti onim ranjavanjem? sultan ju tako jedino moze zaliti...
seamisai is offline  
Old 04.10.2012., 20:52   #1809
e sad cemo jos raspravljat jel tanju lijepa ili ne, a prikazali su je na dvije sekunde..totalno nebitno, mlada je, plavusa je, ruskinja je i sto je najvaznije svjeza krv, jednom sultanu sasvim dovoljno..a to smo cekali..da se ne vrti sve oko hurem i mahi....i daj me nemojte zezat i da vam je to s nozem super potez..hurem se sve vise ponizava...
slazem se s tim da je to bilo takvo vrijeme, i da mu je carstvo bilo ispred obitelji, ali nikako ne mogu odobrit smaknuce clana obitelji,a s druge strane prikazivanje sulje kao dobrog, emotivnog, stabilnog...a i halit je tu promasen jer ima te dobre oci, on je inace totalna pozitiva
o kakvim ovi spojlerima pricaju, pa nitko vise ne spominje sto ce se događat, malo tko i zna sto ce se događat....ak seriju uspoređujemo sa poviješću sta je to spojler....jako su strogi...čok strogi moderatori
amandablond is offline  
Received Warning
Old 04.10.2012., 20:57   #1810
Sva potrebna objašnjenja. A sad vas molim da se vratimo na temu.
Štrikalica is offline  
Old 04.10.2012., 21:13   #1811
Suljo se nekako premislja...nece valjda zbillja popustiti Hurem? eh, kakav je to sultan kad ga obicna ropkinja vrti oko malog prsta...
seamisai is offline  
Old 04.10.2012., 21:41   #1812
e ali zab sam spomenut kak ova druga ruskinja je puno ljepsa od tanje a i ima bolje tijelo (koje cike!!!)

i jeeej huremin ultimatum uspio u go girl

valide ljubomorna jer nju njen sultan nije tolko volio
padmé_amidala is offline  
Old 04.10.2012., 21:50   #1813
Suljo je ko Tito - svestran co'ek. BTW, to sam propustio - sto je bilo izmedju Alex Grdic i Ibrahima?
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Old 04.10.2012., 22:04   #1814
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
i jeeej huremin ultimatum uspio u go girl
priznajem, snasla se zenska...ovo Mahici ne bi uspjelo Huremina moc sve vise i vise raste, neka


Hatidze je bila bas slatka kad je rekla da se Suljo i Hurem vole, malo je naivna

Gulsah...ja nju ne mogu smisliti opet njena faca i one spike "dopustite mi da je ubijem..." no, de si nadji zivot
seamisai is offline  
Old 04.10.2012., 22:11   #1815
Kakva papčina lelee....da bas..ubit cu se ako ne potjeras konkurenciju..koja snalazljivost...mos si mislit..zbljuv..
Nije Hurrem pametna, nego je Suljo papčina i pol; nisu zene kucke, vec su muskarci slabici ali to nismo ocekivali od ovog koji reze glave ne ne
amandablond is offline  
Old 04.10.2012., 22:18   #1816
Quote:
amandablond kaže: Pogledaj post
..koja snalazljivost...mos si mislit..zbljuv..
ocito je kad joj je uspjelo mozda je malo glup nacin, al cinjenica je ta da su se njene zelje sad ostvarile, a Mahidevran i dalje place u svojim odajama
seamisai is offline  
Old 04.10.2012., 22:35   #1817
Možete vi pričat šta god oćete o Hurem ali žena je kraljica i šta zamisli to i ostvari, ne preza pred ničim i ja mislin da bi se ta stvarno i pokušala ubit da Suljo nije popustio i od mene kapa dolje, ona djeluje a ja to volin kod likova a ne Mehidevran koja samo zna otić u sobu i cmizdrit pa pokreni se ženo i promini nešto
I meni je Hurem baš lipa ženska, u redu nekad ima one face da bi je se prestrašija u mraku ali u globalu mi je lipa i te fore da je debela daj molin vas žena ima mesa na sebi ne moraju sve bit vješalice

Kalfa mi je isto jako zanimljiv lik i zanima me kako će se dalje razvijat njen lik, ima onaj pogled zloće ali to ne mora ništa značit i mislin kako će Ibrica past na njen šarm, guta je očima guta samo da mu malo Hatica dosadi, moglo bi bit vatre među njima

I daleko najkompleksniji i najbolji lik mi je Ibrica i svaka čast glumcu prejebno odrađuje svoju ulogu
__________________
... ja nosim čizme skitaljke, mene je teško voljeti...

...kako da te nađem sad, daljine su slijepe i krive karte za prste se lijepe...
Selene is offline  
Old 04.10.2012., 22:40   #1818
Najbolja mi je Hurem danas bila s onom: "Rekla sam svoje, na tebi je red", prejako, sad mi se opet popela u očima.
Ona Mahidevran nikad to ne bi napravila jer je bezlična i dosadna i ne bi se usudila, pošto ga ne voli, već voli samo status i moć.
Dyma is offline  
Old 04.10.2012., 22:47   #1819
Koja dosadna epizoda. Ama baš svaka sekunda je bila predvidljiva
Sulejman je papak najveći Baš mi je žao Mahidevran. Ja navijam za nju, iako svi znamo kako je završilo u stvarnosti...

Nego, neke epizode sam preskočila pa mi nije jasno, zašto je kalfu Nigar bilo sram gledat Ibrahima u oči? Jel se kaj desilo među njima?
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 04.10.2012., 22:49   #1820
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Koja dosadna epizoda. Ama baš svaka sekunda je bila predvidljiva
Sulejman je papak najveći Baš mi je žao Mahidevran. Ja navijam za nju, iako svi znamo kako je završilo u stvarnosti...

Nego, neke epizode sam preskočila pa mi nije jasno, zašto je kalfu Nigar bilo sram gledat Ibrahima u oči? Jel se kaj desilo među njima?
Ja ne znan kako je završilo u stvarnosti

On ju je tješio jer ju je Madivran prije tlačila i prijetila, ponjelo ju je i pokušala ga ka poljubit on ju odgurnija a ona pobigla
__________________
... ja nosim čizme skitaljke, mene je teško voljeti...

...kako da te nađem sad, daljine su slijepe i krive karte za prste se lijepe...
Selene is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.