Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2006., 20:39   #1
Dlakavci, u čemu je fora?!!

U čemu je fora kada raskopčate košulju da bi vam se vidile dlake? U čemu je fora kada napinjete šaku da bi vam ruka bila prožiljenija? Zašto mislite da nas općenito BILO ŠTO PROŽILJENO I DLAKAVO I ZNOJNO PALI?!!
Svaka čast iznimkama, samo zbog vas neseljačina je ostalo još hetero cura.
__________________
There is a place you can touch a woman that will drive her crazy. Her heart.
VanillaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 21:03   #2
prljava lezbačo
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 21:07   #3
Quote:
VanillaS kaže:
Zašto mislite da nas općenito BILO ŠTO PROŽILJENO I DLAKAVO I ZNOJNO PALI?!!
Jer iz nečeg prožiljenog, dlakavog i znojnog iskače pimpek, izvor Vašeg nesputanog zadovoljstva. U tome je stvar - dlake na prsima, ispod pazuha, na glavi, na bradi, sve vas to pali jer vas podsjeća na pimpek.

A ti ne voliš pimpek, u tom je stvar.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 21:08   #4
Koja retajska tema.
__________________
Zaobilaženje pravila ovakvim metodama se neće tolerirat!
/AxMi-24
daaamir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 21:09   #5
Quote:
VanillaS kaže:
U čemu je fora kada raskopčate košulju da bi vam se vidile dlake? U čemu je fora kada napinjete šaku da bi vam ruka bila prožiljenija? Zašto mislite da nas općenito BILO ŠTO PROŽILJENO I DLAKAVO I ZNOJNO PALI?!!
Svaka čast iznimkama, samo zbog vas neseljačina je ostalo još hetero cura.
Pari da san popizdija pa ću se poć depilirat da bi tebi bilo jebozovnije.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 21:26   #6
Quote:
VanillaS kaže:
U čemu je fora kada raskopčate košulju da bi vam se vidile dlake?
Eh, pa i njima je vruće, čak možda i više nego ćosavima
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 23:00   #7
Prvo, nisam lezbijka. Pod hetero sam mislila i na sebe, stopostotna sam hetero. I ne mislim da se depilirate već da se ne razbacujete okolo dlačetinama i ostalim. Temu sam otvorila u afektu nakon neugodnog iskustva sa muškom svinjom. Možda sam ju trebala otvoriti u ženskom kutku, vidim da svi ovdje raskopčavate košulje, a tamo bi vas fino popljuvale.
__________________
There is a place you can touch a woman that will drive her crazy. Her heart.
VanillaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 23:02   #8
prožiljene ruke su keksi
pseudonim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 23:09   #9
Quote:
VanillaS kaže:
U čemu je fora kada raskopčate košulju da bi vam se vidile dlake? U čemu je fora kada napinjete šaku da bi vam ruka bila prožiljenija? Zašto mislite da nas općenito BILO ŠTO PROŽILJENO I DLAKAVO I ZNOJNO PALI?!!
Svaka čast iznimkama, samo zbog vas neseljačina je ostalo još hetero cura.
znaci ovi koji imaju dlake su samo zbog toga seljacine , ti si jednostavno retajka
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 23:13   #10
Quote:
Sudden Sid kaže:
Jer iz nečeg prožiljenog, dlakavog i znojnog iskače pimpek, izvor Vašeg nesputanog zadovoljstva. U tome je stvar - dlake na prsima, ispod pazuha, na glavi, na bradi, sve vas to pali jer vas podsjeća na pimpek.

A ti ne voliš pimpek, u tom je stvar.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 00:03   #11
Quote:
VanillaS kaže:
U čemu je fora kada raskopčate košulju da bi vam se vidile dlake? U čemu je fora kada napinjete šaku da bi vam ruka bila prožiljenija? Zašto mislite da nas općenito BILO ŠTO PROŽILJENO I DLAKAVO I ZNOJNO PALI?!!
Svaka čast iznimkama, samo zbog vas neseljačina je ostalo još hetero cura.
Mozda tebe ne pali to..Ali si u onih 1%.haha
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 00:07   #12
Quote:
VanillaS kaže:
Prvo, nisam lezbijka. Pod hetero sam mislila i na sebe, stopostotna sam hetero. I ne mislim da se depilirate već da se ne razbacujete okolo dlačetinama i ostalim. Temu sam otvorila u afektu nakon neugodnog iskustva sa muškom svinjom. Možda sam ju trebala otvoriti u ženskom kutku, vidim da svi ovdje raskopčavate košulje, a tamo bi vas fino popljuvale.
odjebi ti fino na ženski kutak...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 00:14   #13
mala zili mi ruka
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 00:25   #14
meni dlake ne smetaju, dapače
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 00:26   #15
Quote:
Bankina kaže:
znaci ovi koji imaju dlake su samo zbog toga seljacine , ti si jednostavno retajka
Retardinjo nepismeni nauči čitati. GDJE sam rekla da su ovi s dlakama seljačine?!
Stvar u tome da, opet kažem, NE NAPALJUJU. I ne govorim samo u svoje ime, koliko puta cure o tome znaju razglabati (tako da ovo slobodno možete shvatiti kao little tip) Evo, nacrtat ću ti: na chatu se svaki drugi naziva Prožiljeni_1, Prožiljeni_zg, etc., što očito govori o tome za što vi mislite da cure pali. NOT SEXY! Drugo, čim sunce proviri raskopčavaju košulje i na 10 C (neka svi vide koliko je muževan, još ako uz to ima zlatni lanac oko vrata..). NNOT SEXY! Slučajno smo naišle i na grupicu dečki koji su okretali dlanovima i natjecali se kome će biti prožiljenije pa nam fino dali na uvid neka procjenjujemo čije su više sexy. Mislim, eeew.
Inače, dlake (osim na leđima) NIMALO NE SMETAJU. Naprotiv, ni ne volim Kožuljevski izdepilirano.
Vidim da sam neshvaćena .
Nisam htjela napasti nikoga.
Muškarci.
__________________
There is a place you can touch a woman that will drive her crazy. Her heart.
VanillaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 00:31   #16
Quote:
VanillaS kaže:
Stvar u tome da, opet kažem, cure NE ZANIMAJU DLAKE.
Zašto govoriš u ime svih?

Koliko sam ja čula od drugih cura je da ne vole ''ćelavce'', a za frajera koji se depilira smatram da je blesav. Ja bih bila sretna da ne moram, imala bih više vremena
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 00:36   #17
Quote:
azzie_elbub kaže:
Zašto govoriš u ime svih?

Koliko sam ja čula od drugih cura je da ne vole ''ćelavce'', a za frajera koji se depilira smatram da je blesav. Ja bih bila sretna da ne moram, imala bih više vremena

Ni ja isto ne preferiram ćelavce, još manje depilirane. Samo ne volim kad me raskopčani u nagužvanom tramvaju dlačetinama škakilja po nosu. Ti voliš?
__________________
There is a place you can touch a woman that will drive her crazy. Her heart.
VanillaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 00:39   #18
''ćelavci'' - nisam mislila na ćelave glave, nego na izdepilirane tipove, zato sam i stavila pod navodnike

daj, ženo, koliko blizu stojiš liku kad te uspije dlakama s vrata škakljat po nosu?
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 02:03   #19
Quote:
Tudum kaže:
mala zili mi ruka
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 03:17   #20
Quote:
azzie_elbub kaže:
''ćelavci'' - nisam mislila na ćelave glave, nego na izdepilirane tipove, zato sam i stavila pod navodnike

daj, ženo, koliko blizu stojiš liku kad te uspije dlakama s vrata škakljat po nosu?
Znam da nisi mislila na ćelavce ćelavce.
Nisam ni ja mislila da me DOSLOVNO škakljaju po nosu već da se ponekad znaju naći vrlo blizu. I onda strahujem da tramvaj naglo ne zakoči...
__________________
There is a place you can touch a woman that will drive her crazy. Her heart.
VanillaS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger