Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2009., 22:40   #41
ma lako za lubrikant.. nije mi problem kupiti ali sama sam svjesna da inace nemam potrebe s vlaznoscu, napaljivanjem i slicno.. dapace moj partner

i stvarno kuzim da nije do njega ili mene (privlacnost, psiha, emocije) nego cisto do fizickog problema.. pretpostavljam da je lubrikant samo privremeno rjesenje...

zanima me dal se netko nasao u ovoj situaciji i sto je ta osoba koristila i nakon koliko vremena je to pomoglo da se sve vratilo u normalu?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 12:39   #42
Pitanje od vagini

Bok svima..ne znam dal ce itko znat odgvoriti na ovo pitanje jer sam probala guglat prije nego sam ovo otvorila..novi sam clan na forumu pa ne znam bas pravila..nadam se da mi necete zamjeriti...ugl vec sam prije pisala na temam o gljivicam i upalama rodnice(pečenje na ulazu u rodnicu) jer me to muci vec duze vrijeme i kako mi vrag nije dao mira isla sam pogledati sama dole kako to izgleda..uglavnom sve je izgledalo u redu osim na točnom ulazu u rodnicu na "prstenu" koji je oko rupe ne znam kako da se drukcije izrazim sam primjetila kao 2 crno-sive crtice s donje desne strane tog "prstena"...i sad ne znam wtf je to bila sam do sad kod par ginekologa zbog tih upala i niti jedan nije nista reko...ja nisam niti znala za to niti jel to cijelo vrijeme tamo ili sad ...ugl nitko od njih nije nista reko...sad mozda jer niti jeda nije pogledao taj vanjski dio nego su odma turnuli instrument unutra i gledali unutrašnjost ili...zanima me jel itko mozda ima nesto slicno ili je mozda cuo sto je to...
nadam se da ce netko odgvoriti !
orhidey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 19:06   #43
Sa vanjske strane prema anusu? Nisam sigurna da sam točno shvatila. Možda su samo nabori oko anusa jer je to vrlo blizu.
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 17:43   #44
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
Sa vanjske strane prema anusu? Nisam sigurna da sam točno shvatila. Možda su samo nabori oko anusa jer je to vrlo blizu.

evo link:
http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...0&tx=170&ty=97


i sad tocno na dijelu ispod malih usana s donje desne strane samog ulaza u vaginu...2 crne tockice ... :/ jel malo jasnije sad? ako itko zna o cemu pricam bilo bi mi jako korisno!
orhidey is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 15:05   #45
Jel su izbočeni na dodir ili se pod prstima ne osjeti?
Neznam draga. Možda je samo madežić.
Trebalo bi to pogledati. Najbolje pokaži ginekologici na pregledu!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 19:03   #46
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
Jel su izbočeni na dodir ili se pod prstima ne osjeti?
Neznam draga. Možda je samo madežić.
Trebalo bi to pogledati. Najbolje pokaži ginekologici na pregledu!
NIje nista izbočeno niti ne boli...budem pokazat cu joj...28.2 imam papu zakazano...pa cu je pitat...valjda cu se smiriti do 28. :/
thnx na odgvoru¨!
orhidey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 11:43   #47
Quote:
orhidey kaže: Pogledaj post
NIje nista izbočeno niti ne boli...budem pokazat cu joj...28.2 imam papu zakazano...pa cu je pitat...valjda cu se smiriti do 28. :/
thnx na odgvoru¨!
Nemoj paničarit. Stavrno mislim da nema razloga!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 17:21   #48
draga orhidey,

vidim da si se javila i na temu vulvodinija ali te nema više tamo pa me zanima kakvo ti je stanje po tom pitanju. ja sam napislaa detaljno svoje probleme, sumnjam da imam tu vulvodiniju pa me zanima što je i s tobom. Da vidim što tebe doktori kažu.

javi se ako možeš!
MarMio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 12:49   #49
Quote:
MarMio kaže: Pogledaj post
draga orhidey,

vidim da si se javila i na temu vulvodinija ali te nema više tamo pa me zanima kakvo ti je stanje po tom pitanju. ja sam napislaa detaljno svoje probleme, sumnjam da imam tu vulvodiniju pa me zanima što je i s tobom. Da vidim što tebe doktori kažu.

javi se ako možeš!
Ej evo tek sam sad procitala tvoj post...pa na srecu nemam vulvodiniju jer mi je proslo...al ne do kraja...peklo me 4 mjeseca al sam onda popila difulcan medizol i gyno-daktarin vaginalete + citrofit i acidosalus(i u rodnicu i piti)...ugl ne pece me vise svaki dan zna zapeci malo...al nije jos proslo i daljee imam taj osjecaj kiselosti dole...tako mi je sve to i pocelo..
koji su tvoje tegobe?
orhidey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:54   #50
Zasto to??

Cao evo imam jedno pitanje...citala sam malo po forumu i gledala sta ste pisali...ja i decko smo 2i pol godine u vezi...i sexualno smo aktivni... sinoc dok smo vodili ljubav rekao mi je da mu je nesto cudno dole da mu je nekako zadebljano i da mi nije prije tako bilo... onda sam ja to prvojerila i zaista nije bilo isto...nekako kao nateceno...nit me boli..nit svrbi..nit je crnevo, a imala sam prije 5 dana,tako da necu dobiti...a nisam imala nikakvih ni stresova???

Zadnje uređivanje malazena : 28.11.2011. at 19:08.
malazena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 19:36   #51
ja sam sutra iz istih razlga u ginekloga - OPET rane na stidnici, svrab,peckanje...popizdit !
anna1414 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 07:45   #52
Question

Znam da nisam na pravoj temi ali eto molila bi za pomoc..

Da li netko mozda zna zasto vanjske usne na vagini tamne?
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 14:31   #53
Znam da nekim ženama malo potamne u trudnoći. Za ostale uzroke ne znam. Jesi možda trudna?
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 15:04   #54
Nisam nisam..to znam da oce kad si trudan zato sam i pitala dal mozda ima neki drugi razlog :/
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.