Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2019., 11:32   #4601
Bok cure, ostavila sam 1250 kn pologa u Royal Brideu. Kako sam u međuvremenu pronašla drugu vjenčanicu u drugom salonu, prodajem polog u pola cijene. Cure u Royala su mi rekle da nema problema s obzirom da je polog prenosiv. Pa eto ako ima netko zainteresiran nek mi se javi, otišli bi skupa u Royala i riješili to tamo.
ivag1811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2019., 22:50   #4602
Nazivcirali me u Sposi. Vec sam uzela najam i placen je odmah cijeli u iznos u gotovini. Kuma nije mogla tad bit i tad mi odmah kazu da mogu bilo kad doci ju probat opet i da ju ona vidi. Samo da naz da rez termin i da vide da je haljina tamo.

I zovem ja za termin mjesec dana unaprijed i kao sve im zauzeto poslije posla i nek se prilagodim i probam ranije izaci s psla. Onak, mogu ja al opet nemre kuma zbog koje i idem. I onda kad je vidjela da ne odustajem se odjednom kao oslobodio termin.

Ocigledno te jace termine (nakon posla) cuvaju za one koje ce tek uloviti za najam. Jbg, ja nisam zanimljiva kad sam vec uzela. A vrhunac mi bio da moram doci u smjeni zenskice koja mi prodala haljinu. Onak, jos se i po tome moram ravnat. Pa tak svejedno tko ce mi dat da probam vec odabranu i placenu jednu haljinu. No dobro
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 17:13   #4603
Znate li koliko okvirno dođe šivanje vjenčanica kod Ivice Skoko ili Borisa Pavlin? I da li se plaća termin? Hvala 😊
BoroBoro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 19:58   #4604
Pozdrav cure, da li itko od vas ima nedavnih iskustva sa salonom Analuna? Hvala 😊
ribica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2019., 14:14   #4605
Cure, help Dakle, nisam se jos bacila u konkretnu potragu za haljinom po salonima, al sam prekopala cijeli internet I pocela njezno panicariti Imam feeling da se sve haljine ili sire iz struka (cak i ove ne-krinolinaste tipa alduk, nebo, sandra haddad, skoko, pavlin..., bar se faldaju u struku ako nista drugo), ili su uske i idu u sirenu. Ove koje se sire iz struka mi lose stoje jer imam dosta kratki torzo (poucena iskustvom kupovanja normalnih haljina kroz godine), a sirene mi generalno dobro stoje ali se bojim da se u njoj necu moci dovoljno slobodno kretati cijelu noc. Ja bi da mi haljina dode skroz usko do bokova i onda samo padne ravno dolje ili se eventualno nastavi malo siriti, svejedno. I da bude lagana jer opcenito jako volim plesati pa pretpostavljam da ce i taj dan biti tako Jeste li vidjele po salonima nesto tome slicno, da znam odakle krenuto? Ili znate da je netko od dizajnera spreman i voljan prilagoditi kroj pa sirenu recimo pretvoriti u ravnu haljinu? Svaki savjet je dobrodosao <3

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
planerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2019., 15:25   #4606
Quote:
planerica kaže: Pogledaj post
Cure, help Dakle, nisam se jos bacila u konkretnu potragu za haljinom po salonima, al sam prekopala cijeli internet I pocela njezno panicariti Imam feeling da se sve haljine ili sire iz struka (cak i ove ne-krinolinaste tipa alduk, nebo, sandra haddad, skoko, pavlin..., bar se faldaju u struku ako nista drugo), ili su uske i idu u sirenu. Ove koje se sire iz struka mi lose stoje jer imam dosta kratki torzo (poucena iskustvom kupovanja normalnih haljina kroz godine), a sirene mi generalno dobro stoje ali se bojim da se u njoj necu moci dovoljno slobodno kretati cijelu noc. Ja bi da mi haljina dode skroz usko do bokova i onda samo padne ravno dolje ili se eventualno nastavi malo siriti, svejedno. I da bude lagana jer opcenito jako volim plesati pa pretpostavljam da ce i taj dan biti tako Jeste li vidjele po salonima nesto tome slicno, da znam odakle krenuto? Ili znate da je netko od dizajnera spreman i voljan prilagoditi kroj pa sirenu recimo pretvoriti u ravnu haljinu? Svaki savjet je dobrodosao <3

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Hello, kada je vjenčanje? Mislim da ne trebaš paničariti i da ćeš sigurno pronaći nešto za sebe Ono što ti sa sigurnošću mogu reći je da iako si do sad probavala razne haljine (generalno), vjenčanice su ipak nešto drugačije i zbilja je potrebno probati nekoliko različitih modela. Meni se na kraju jako svidio model za koji sam bila uvjerena da mi nikako ne stoji. Odi na probu u nekoliko salona čisto da dobiješ osjećaj o raznim modelima (čak ako zanš što tražiš, svejedno probaj i druge). Ako nisi u potrazi za nečim jako tradicionalnim, mislim da bi ti Envy Room mogao imati neke slične haljine kao tvoj opis. Raspon haljina je jako velik i pokrili su hrpu različitih modela. Alduk je meni osobno najdraži, ali istina da je dosta haljina strukirana, a izbor je puno manji nego u ER. Nažalost nisam puno hodala po salonima pa ne znam za ostale.
MilanoChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2019., 05:43   #4607
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Nazivcirali me u Sposi. Vec sam uzela najam i placen je odmah cijeli u iznos u gotovini. Kuma nije mogla tad bit i tad mi odmah kazu da mogu bilo kad doci ju probat opet i da ju ona vidi. Samo da naz da rez termin i da vide da je haljina tamo.

I zovem ja za termin mjesec dana unaprijed i kao sve im zauzeto poslije posla i nek se prilagodim i probam ranije izaci s psla. Onak, mogu ja al opet nemre kuma zbog koje i idem. I onda kad je vidjela da ne odustajem se odjednom kao oslobodio termin.

Ocigledno te jace termine (nakon posla) cuvaju za one koje ce tek uloviti za najam. Jbg, ja nisam zanimljiva kad sam vec uzela. A vrhunac mi bio da moram doci u smjeni zenskice koja mi prodala haljinu. Onak, jos se i po tome moram ravnat. Pa tak svejedno tko ce mi dat da probam vec odabranu i placenu jednu haljinu. No dobro
Otisla, probala i nisam bila zadovoljna. Trazila mogucnost zamjene i evo jucer nasla vjencanicu. 30 dana priie svadbe

Mislila sam da nece biti neki izbor haljina (u najmu su i trenutno vani) te da nece ostati jos uz to da su free za mjesec dana. Kad ono, izbor sto puta bolji nego u 2. mjesecu
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2019., 10:46   #4608
Pozdrav.
Da li je koja od vas upoznata sa artajan vjencanicama? Zanima me kako je sa rezervacijom termina? Da li se placa te koliko unaprijed se treba zva dase rezervra termin?
littleparty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2019., 10:46   #4609
Pozdrav.
Da li je koja od vas upoznata sa artajan vjencanicama? Zanima me kako je sa rezervacijom termina? Da li se placa te koliko unaprijed se treba zva dase rezervra termin?
littleparty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2019., 21:43   #4610
Quote:
littleparty kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Da li je koja od vas upoznata sa artajan vjencanicama? Zanima me kako je sa rezervacijom termina? Da li se placa te koliko unaprijed se treba zva dase rezervra termin?
Placa se. Ovisno koji termin trebas. Kad je sajam (popusti) trebas tri tjedna prije ako zelis poslije posla (udarni termin), a nekad za 2 dana. Sve ovisi. Lijepo nazovi i sve ce ti reci. Ne grizu oni
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2019., 08:32   #4611
Pozdrav!
Zanima me ima li tko iskustva s vjenčanicama iz HD style-a?
Među njihovim fotografijama našla sam vjenčanicu koju bih odabrala, no čitajući recenzije pomalo sam skeptična.
Možete li dati preporuku gdje je šivanje po želji bilo uspješno i kakve su cijene?

ovo je vjenčanica:

mmatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2019., 12:00   #4612
Quote:
ribica :) kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, da li itko od vas ima nedavnih iskustva sa salonom Analuna? Hvala 😊
Ja sam kod njih prije godinu dana uzela svoju vjenčanicu.
Moje iskustvo je jako pozitivno. Cure tamo su baš ljubazne, pomognu ti sa savjetom, ali nisu nametljive. Proba se ne tada nije plaćala, ali ne znam da li je još uvijek tako.
Haljina koju sam ja odabrala je bila nova i iznajmila sam je za prvo nošenje. U cijenu je bilo uračunato: haljina, prepravci haljine (skraćivanje i sl.), haljinica za curicu koja nosi prstenje, jastučić za prstenje, podvezica, nakit, veo, bolero, fancy kišobrančić za fotkanje, lepezica, košara za revere.
Anamorix is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 15:17   #4613
Quote:
Anamorix kaže: Pogledaj post
Ja sam kod njih prije godinu dana uzela svoju vjenčanicu.
Moje iskustvo je jako pozitivno. Cure tamo su baš ljubazne, pomognu ti sa savjetom, ali nisu nametljive. Proba se ne tada nije plaćala, ali ne znam da li je još uvijek tako.
Haljina koju sam ja odabrala je bila nova i iznajmila sam je za prvo nošenje. U cijenu je bilo uračunato: haljina, prepravci haljine (skraćivanje i sl.), haljinica za curicu koja nosi prstenje, jastučić za prstenje, podvezica, nakit, veo, bolero, fancy kišobrančić za fotkanje, lepezica, košara za revere.
Hvala ti na odgovoru i ja sam uzela vjenčanicu kod njih. Upravo ta nenametljivost i jednostavnost u pristupu mi se svidjela kod njih, proba se i dalje ne plaća, čak su mi izašle u susret oko termina probe. Nadam se da će sve dobro proći i kod finalne probe
ribica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 21:51   #4614
Ima netko iskustva sa salonom Nikolina? Zagledala sam jednu haljinu kod njih u izlogu, idem probati sljedeci tjedan, ali bih ja neke stvari mrvicu doradila (zatvorila malo dekolte i off shoulder pretvorila u normalne naramenice). Jel to izvedivo ili?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
planerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 22:02   #4615
Quote:
planerica kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustva sa salonom Nikolina? Zagledala sam jednu haljinu kod njih u izlogu, idem probati sljedeci tjedan, ali bih ja neke stvari mrvicu doradila (zatvorila malo dekolte i off shoulder pretvorila u normalne naramenice). Jel to izvedivo ili?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Odes i pitas na probi iduci tjedan. Svugdje doslovno ovisi da li je nesto izvedivo na pojedinom modelu ili ne. Nema veze da salonima vec krojevima i pojedinacnim zeljama.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 22:09   #4616
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Odes i pitas na probi iduci tjedan. Svugdje doslovno ovisi da li je nesto izvedivo na pojedinom modelu ili ne. Nema veze da salonima vec krojevima i pojedinacnim zeljama.
Ma to sam mislila, kao ako je tehnicki izvedivo dal su voljni mijenjati u salonima ili samo pripasuju velicinu

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
planerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2019., 16:32   #4617
Ja bih još jednom pohvalila Alduka. Haljine su božanstvene, materijali 10 puta kvalitetniji od drugih dizajnera i salona. Opet bih ga izabrala bez razmišljanja da moram birati.

Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk
allofme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.