Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2017., 23:03   #8521
Veceras na RTRS bi emisija Aspekt na temu desavanja u Makedoniji. Mislim da bi makedoncima bilo zanimljivo vidjeti kakva je rasprava vodjena u Banjaluci o njihovim problemima: https://www.youtube.com/watch?v=QeOSBmqgnJ0
tihobl is offline  
Old 22.03.2017., 18:35   #8522
Zaev: Sa „Albanofobijom”, koji se širi od strane VMRO-DPMNE nema budućnosti
Video : https://www.youtube.com/watch?v=Ip-OAsdCr_0

Ovako izgleda svaki dan u Skoplje : https://www.youtube.com/watch?v=55sGoti1ZSI







.
Epirot is offline  
Old 24.03.2017., 00:29   #8523
Quote:
Epirot kaže: Pogledaj post

Ovako izgleda svaki dan u Skoplje : https://www.youtube.com/watch?v=55sGoti1ZSI

Tako i treba izgledati. Svako pametan bi trebao podrzati predsjednika koji onu bjelosvjetsku fukaru ostavi u cekaonici 3 sata, a onda mu kaze da nema vremena da ga primi jer ima pametnijeg posla. Da sam blize i mene bi vidio na ulici sa transparentom na kojem bi pisala nulandicina poruka (ona o EU ).

Dodik povremeno tako uradi sa ambasadorima pojedinih zemalja, a onda oni odu kod opozicije tek poslijepodne nakon visesatnog cekanja, pa po povratku u Sarajevo pricaju kako su bili u BL i nisu htjeli da se sastanu sa Dodikom jer je pod sankcjama. Kad pocne levatiti fukare iz Brisela vidjeces mene sa transparentom ispod njegovog prozora.
tihobl is offline  
Old 24.03.2017., 00:32   #8524
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Tako i treba izgledati. Svako pametan bi trebao podrzati predsjednika koji onu bjelosvjetsku fukaru ostavi u cekaonici 3 sata, a onda mu kaze da nema vremena da ga primi jer ima pametnijeg posla. Da sam blize i mene bi vidio na ulici sa transparentom na kojem bi pisala nulandicina poruka (ona o EU ).

Dodik povremeno tako uradi sa ambasadorima pojedinih zemalja, a onda oni odu kod opozicije tek poslijepodne nakon visesatnog cekanja, pa po povratku u Sarajevo pricaju kako su bili u BL i nisu htjeli da se sastanu sa Dodikom jer je pod sankcjama. Kad pocne levatiti fukare iz Brisela vidjeces mene sa transparentom ispod njegovog prozora.

daj se kandiduj da odmah glasam za tebe

Makedonci, samo represivno prema neprijateljima, a jos represivnije prema "zapadnim" prijateljima !!!
kontrasvijeta is offline  
Old 25.03.2017., 14:21   #8525
Makedonci moraju uspostaviti suradnju sa Srbijom I Grckom protiv albanskog terorizma.
Jasno je ko dan da se ide na oruzani sukob Makedonaca i Albanaca.
Mislim da ce sve eskalirati ali bi se mnogi mogli prevariti u svojim prognozama.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 25.03.2017., 14:28   #8526
dajte ljudi prestanite više o ratu, pa dokle više, ovaj balkan će postati samo još veća rupa.
njami njami is offline  
Old 09.04.2017., 15:13   #8527
Ova tema je zamrla u zadnja 2 tjedna, pa me zanima ima li kakvih novosti u Makedoniji?Kakva je situacija s izborima?
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is online now  
Old 09.04.2017., 21:12   #8528
Svi mi, pravi europejci i demokrate, cekamo kada ce makedonci da se samoukinu, a clanovi iz Makedonije cute, ne izjasnjavaju se.
tihobl is offline  
Old 09.04.2017., 21:17   #8529
Upravo je bio prikazan intervju s predsjednikom Makedonije na HRT-u,u emisiji
Romana Bolkovica,1 na 1.
Caxito is offline  
Old 11.04.2017., 20:55   #8530
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Svi mi, pravi europejci i demokrate, cekamo kada ce makedonci da se samoukinu, a clanovi iz Makedonije cute, ne izjasnjavaju se.
Ne mozemo da se samoukinemo, nije ustavno.

Makedonija do Tokija!
buemba is offline  
Old 12.04.2017., 15:39   #8531
Quote:
buemba kaže: Pogledaj post
Ne mozemo da se samoukinemo, nije ustavno.

Makedonija do Tokija!
Zar ni mogerinjevoj za ljubav necete da se samoukinete?
tihobl is offline  
Old 13.04.2017., 08:17   #8532
Ко ???
__________________
" Tonemo sve dublje , moral nam je na visini " - izvod iz istoriskog filma " Dobrovoljci "
trpe grozni is offline  
Old 13.04.2017., 14:31   #8533
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Zar ni mogerinjevoj za ljubav necete da se samoukinete?
Aleksandrovi unuci ne prastaju nikome, cak ni mogerinijevoj! Nema samoukinenja, nema lazi, nema prevare.
Zivjela javna administracija!
buemba is offline  
Old 14.04.2017., 01:55   #8534
Zar se ne bojite tomahavcenja?
tihobl is offline  
Old 14.04.2017., 09:37   #8535
Ne bi nas nasli na globusu.
__________________
" Tonemo sve dublje , moral nam je na visini " - izvod iz istoriskog filma " Dobrovoljci "
trpe grozni is offline  
Old 14.04.2017., 19:08   #8536
Quote:
trpe grozni kaže: Pogledaj post
Ne bi nas nasli na globusu.
Jesi siguran?Ne pricamo o Sloveniji.

Sent from my Be Touch 3 using Tapatalk
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is online now  
Old 15.04.2017., 01:03   #8537
Otvorili oporuku Esme Redzepove,sve je ostavila državi
snezana mk is offline  
Old 15.04.2017., 07:27   #8538
Počeo sam sumnjati da je ova tkz "albanska platforma" koja navodno (VMRO) drzi kao taoca za nove vladu, planirano ranije od partije VMRO i albanske partije DUI kako bi došli do svoje ciljeve u budućnosti ?!

VMRO blizu dva mjeseca svakodnevno prosvjeda po Makedoniji,kao navodno " štiti Makedonce" dok DUI ne popusta zato što Albanci zaslužuju više !

Ove dve partije su bili 11 godina na vlasti, do jučer .
I zato mislim da je trik jer na ovakav kolaps drzave kako je mjesecima ovdje , normalno da najveći gubitnik će biti opozicija ( koja je imala šanse da sastavi Vladu ) a zato bi kriminalci na ovaj (jedini) način će postignuti cilj .
Epirot is offline  
Old 27.04.2017., 20:00   #8539
Upravo javise na vijestima: u Makedoniji dravni udar. Albanci zauzeli Sobranje i poroglasili svoga predsjednika Sobranja, a uskoro bi trebali i vladu.
tihobl is offline  
Old 27.04.2017., 20:03   #8540
Nisu Albanci nego Makedonci upali u Sobranje i ne pristaju na Albanca predsjednika sabora, ako se ne varam.
dimnjacar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.