Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2015., 14:59   #1981
Quote:
Teutonic kaže: Pogledaj post
Uff nemoj medicinsku tamo ima puno kemije i tih sranja :/
Ja nemam ideju kud da se upišem
Dorian12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 15:24   #1982
Nisam ni ja imao meni su nastavnici preporučili turističku pošto sam dobar u društvenim predmetima (jezici,povijest,geografija).
Ili idi za šofera čujem da traže 20 vozača u Brioni Pula za 8 000 kn mjesečno a nitko neće da vozi odu svi gore u švabiju
(to ja planiram položit kad ovo završim)
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 16:15   #1983
Quote:
Teutonic kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja imao meni su nastavnici preporučili turističku pošto sam dobar u društvenim predmetima (jezici,povijest,geografija).
Ili idi za šofera čujem da traže 20 vozača u Brioni Pula za 8 000 kn mjesečno a nitko neće da vozi odu svi gore u švabiju
(to ja planiram položit kad ovo završim)
Ovo uopce nije loša ideja
Dorian12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 16:31   #1984
Da ali treba volit vožnju i možeš se slobodno odreć obitelji ako želiš takav posao
btw ja sam za hotelijere imao 59 bodova.
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 18:38   #1985
Meni nije jasno kako Vi s 50+ bodova ne možete nigdje, ja sam prije par godina u Rijeci s 47 mogao komotno svugdje osim jedne gimnazije.
RiDesign is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 18:40   #1986
Quote:
RiDesign kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako Vi s 50+ bodova ne možete nigdje, ja sam prije par godina u Rijeci s 47 mogao komotno svugdje osim jedne gimnazije.
Nije fer
Dorian12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 11:22   #1987
Quote:
RiDesign kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako Vi s 50+ bodova ne možete nigdje, ja sam prije par godina u Rijeci s 47 mogao komotno svugdje osim jedne gimnazije.
Pa prije 2 ili 3 godine se promijenio nacin bodovanja, sada je maksimum bez dodatnih 80.
capttawish is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 11:49   #1988
Quote:
capttawish kaže: Pogledaj post
Pa prije 2 ili 3 godine se promijenio nacin bodovanja, sada je maksimum bez dodatnih 80.
Kakav je rezultat 64.52/80 i gdje se najbolje upisat u Zagrebu
Dorian12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 23:19   #1989
Upis u srednju skolu

pozz. . Idem u 8. raz. pa bih upiso srednju prometnu skolu. Znam da nema bodovnog praga za ovu vrstu skole, zanima me kolka je potraznja za tom skolom, sta mislite s kolko bodova je moguce upasti u tu skolu.
vida0704 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 15:05   #1990
Izbor Tehničke škole Zagreb

Pozdrav,
učenik sam 8. razreda i planiram se upisati u neku strukovnu (elektrotehničku) školu.5. sam razred prošao sa 4.3, 6 sa 3.8, 7. sa 4.0 i sad dolazi 8.
Prvo sam milsio Ruđer jer koliko znam najbolja je od svih elektrotehničkih škola u zg. Poslje sam razmišljao o Končaru i Tesli jer mi je Ruđer malo pre daleko.
Najbolji izbor mi je Končar jer ću vjerojatno prolaziti s odličnim (imam mnogo starijih prijatelja koji su i sa lošijim ocijenama u osnovnoj tako prolazili), ali i sa dobrim ocijenama dolazi loše društvo.
Ja sam klasični geek (volim igre, anime i sci-fi.) i mislim da u Končar idu propaliteti koji nisu mogli upisati ništa bolje (maloljetni pušači,seljačine...).
Sad pitam vas za mišljenje, one koji su pohađali Končar nedavno ili ga još uvijek pohađaju.Obije škole imaju smjerove koje me zanimaju. Vjerojatno bi u bilo kojoj od njih uzeo elektrotehniku jer mislim da imam više opcije u budućnosti.

Hvala unaprijed
Jozaglozta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 09:11   #1991
Možda bi s tim prosjekom, osim što je pre daleko, Ruđer bio i malo pre težak. Ipak mislim da ti ne bi trebao biti jedini cilj prolaziti s odličnim(npr. u Končaru, jer nisi prolazio ni do sada) nego da učiš ono što te zanima
Ima i još jedna u Palmotićevoj, neki dan sam pročitala negdje da imaju neke nove programe pa malo pogledaj
plavaruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 12:13   #1992
Ali primaju samo 28 učenika
Jozaglozta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 14:33   #1993
gle, imaš još dosta do kraja godine. ako danas "sjedneš", neke stvari do kraja stigneš promjeniti, možda bitne predmete koji ti donose bodove. ruđerje teška tehnička škola, nema smisla da ideš ravno po jedinice, a nema smisla ni da ideš negdje...gdje si već rekao i dobiješ dobre ocjene,a izostaviš znanje...
pogledaj dobro programe po tehničkim školama, vjerujem da ćeš naći nešto gdje će ti biti interesantno i gdje ćeš nešto i naučiti...
to kaj naučiš trebat će ti poslije sigurno
plavaruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 16:01   #1994
Najbolja opća gimnazija

Zanima me koja je neka srednje teška opća gimnazija u Zagrebu.Nisam obdarena za matematiku i fiziku ali nije ni da mi ni skoroz neidu.

Moji favoriti su Gornjogradska gimn. i Lucijana Vranjina opći smjer. Ako netko ima iz tih škola neka mi napiše nešto o njima. Hvala

Poslano sa mog LG-K350 koristeći Tapatalk
Streberica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 16:31   #1995
Quote:
Streberica23 kaže: Pogledaj post
Zanima me koja je neka srednje teška opća gimnazija u Zagrebu.Nisam obdarena za matematiku i fiziku ali nije ni da mi ni skoroz neidu.

Moji favoriti su Gornjogradska gimn. i Lucijana Vranjina opći smjer. Ako netko ima iz tih škola neka mi napiše nešto o njima. Hvala

Poslano sa mog LG-K350 koristeći Tapatalk
imaš teme o obje gimnazije, pogledaj bolje
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 22:49   #1996
Exclamation Koju srednju da upišem?

Vjerojatno postoji vec neka tema za ovo,ali ja ju nisam pronasao
Ovako,ne znam koju skolu da upisem,a evo neke informacije o meni;
-Nisam za teski fizicki rad,mogu raditi na terenu
-Prolazim sa cvrstom cetvorkom
-Nemam pojma koji mi je predmet najzanimljiviji,znam samo da mi je kemija najgori
-Volio bih posao kod kuce
-Mogu birat bilo koju srednju(osim opce gimnazije,med. tehnicara i farmaceuta)
-Mogu ucit najvise 2-3h svaki dan,lakse mi ide kad je matematika gdje rjesim par zadataka(neke vrste) i naucim formule i dobijem dobru ocjenu
-Volio bih nastaviti skolovanje nakon srednje

Pricajte iz svog iskustva
Jelly02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 13:57   #1997
Quote:
Jelly02 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno postoji vec neka tema za ovo,ali ja ju nisam pronasao
Ovako,ne znam koju skolu da upisem,a evo neke informacije o meni;
-Nisam za teski fizicki rad,mogu raditi na terenu
-Prolazim sa cvrstom cetvorkom
-Nemam pojma koji mi je predmet najzanimljiviji,znam samo da mi je kemija najgori
-Volio bih posao kod kuce
-Mogu birat bilo koju srednju(osim opce gimnazije,med. tehnicara i farmaceuta)
-Mogu ucit najvise 2-3h svaki dan,lakse mi ide kad je matematika gdje rjesim par zadataka(neke vrste) i naucim formule i dobijem dobru ocjenu
-Volio bih nastaviti skolovanje nakon srednje

Pricajte iz svog iskustva
Vodio sam se istim karakteristikama kao i ti, probaj upast u komercijaliste.
Stvarno je prelagano,doslovno u ove 4 godine nisam 2 put knjigu otvorio i s tim kasnije mozes na ekonomiju.
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 17:21   #1998
Quote:
xTheLuka1998x kaže: Pogledaj post
Vodio sam se istim karakteristikama kao i ti, probaj upast u komercijaliste.
Stvarno je prelagano,doslovno u ove 4 godine nisam 2 put knjigu otvorio i s tim kasnije mozes na ekonomiju.
Hmmmm,mogu upast u to bez problema...Vidicu
Jelly02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 01:13   #1999
Quote:
Jelly02 kaže: Pogledaj post
-Mogu ucit najvise 2-3h svaki dan,lakse mi ide kad je matematika gdje rjesim par zadataka(neke vrste) i naucim formule i dobijem dobru ocjenu

Pricajte iz svog iskustva
2-3 sata svaki dan? Svaki dan? U srednjoj školi? Ne znam nikoga tko je toliko učio niti u najtežim elitnim srednjim školama. Upiši neku tehničku srednju (računarstvo ili elektrotehnika), radi na matematici i fizici i uči struku i upiši poslije tehnički faks i ako to završiš možeš reći da si pobijedio u životu. Kakav komercijalist, idi u neko STEM područje i ako svaki dan budeš učio barem 1h (u srednjoj školi) bit ćeš majstor. Naravno to vrijedi ako te to zanima, niti slučajno nemoj ići u taj svijet ako te to ne zanima.
King8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 15:12   #2000
Quote:
King8 kaže: Pogledaj post
2-3 sata svaki dan? Svaki dan? U srednjoj školi? Ne znam nikoga tko je toliko učio niti u najtežim elitnim srednjim školama. Upiši neku tehničku srednju (računarstvo ili elektrotehnika), radi na matematici i fizici i uči struku i upiši poslije tehnički faks i ako to završiš možeš reći da si pobijedio u životu. Kakav komercijalist, idi u neko STEM područje i ako svaki dan budeš učio barem 1h (u srednjoj školi) bit ćeš majstor. Naravno to vrijedi ako te to zanima, niti slučajno nemoj ići u taj svijet ako te to ne zanima.
Hvala,vecina kaze da idem u elektrotehniku....
Jelly02 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.