Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2012., 16:00   #101
Quote:
black chocolate kaže: Pogledaj post
Oprosti, koliko točno koštaju vitamini?
Natural Wealth koštaju nekih 100-tinjak kn, ove dm-ove 20-tak..ne mogu reći da mi je kosa brže rasla, ali da je kvalitetnija, jeste
Dulcis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 13:33   #102
haj

gdje mogu kupiti
losion zelene emilzije marke kron?

to mi se čini dosta dobro pa bih isprobala
i kolika je cijena?
-pamela- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 14:47   #103
Quote:
-pamela- kaže: Pogledaj post
gdje mogu kupiti
losion zelene emilzije marke kron?

to mi se čini dosta dobro pa bih isprobala
i kolika je cijena?
Mislim da ima u dm-u
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 15:18   #104
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Mislim da ima u dm-u
neznaš koliko je cijena otprilike?
-pamela- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 13:26   #105
Evo sad malo čitam po netu (kao nemam pametnijeg posla ) da je lecitin dobar za poticanje rasta kose link 1 link2Pa me zanima jel tko možda to pio, koristio to u tekućem obliku..?
EDIT - vidim da se spominjao na temi Opadanje kose .

I gdje nabavljate pantenol otopinu? U glavnoj ljekari u gradu me žena gledala i zbunjeno i pitala - Što je to? Zašto vam treba? U drugoj je rekla da ima losion.. A u trećoj da ne zna ona što je to .

Zadnje uređivanje Luciferia : 15.02.2012. at 13:36.
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 12:04   #106
Meni kosa raste ko luda od kada ju redovito sisam i to najmanje svaka dva mjeseca; ne mijenjam bas frizuru svaka dva mjeseca ali skracujem vrhove i to posteno.
Prije kad sam imala duuuuuugu kosu ne bi ju taknula mjesecima i onda sam se cudila kak mi ne raste; te kak su mi vrhovi koma
A sad lijepo kod frizerke redovno i raste li raste
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 12:01   #107
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post

I gdje nabavljate pantenol otopinu? U glavnoj ljekari u gradu me žena gledala i zbunjeno i pitala - Što je to? Zašto vam treba? U drugoj je rekla da ima losion.. A u trećoj da ne zna ona što je to .
ne znam koliko će ti biti od pomoći, ali ja sam nabavila u srbiji

proizvodi galenika a.d.
možda da probaš direktno od njih naručiti
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 12:09   #108
Hvala Hazel . Blizu sam Bosne pa ću vidjeti možda tamo ima .
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 17:36   #109
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Je li ti pomogao taj recept na kraju?
Ja sam sad ostala bez dosta kose zbog ekstenzija,a moja kosa je inače slaba, pa tražim nešto što će mi pomoći...

Čula sam da je super šampon od nafte i Vichy-eve ampule za poticanje rasta kose...
Molim vas da mi kažete ako je netko od vas koristio što od ovog
cure drage, gdje kupiti pantenol i koliko košta? ja sam tražila po rijeci ali nisam našla. čitala sam po dosta foruma da je super
loca-loca-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 17:37   #110
Quote:
loca-loca-cat kaže: Pogledaj post
cure drage, gdje kupiti pantenol i koliko košta? ja sam tražila po rijeci ali nisam našla. čitala sam po dosta foruma da je super
ah, sad sam tek vidjela da ste pisale o tome
loca-loca-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 01:18   #111
Kopriva... u 3 mjeseca kosa narasla skoro 5 cm, ja zadovoljna... =)
__________________
~ No person deserves your tears, and who deserves them - won`t make you cry. ~
misica111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 21:04   #112
Quote:
misica111 kaže: Pogledaj post
Kopriva... u 3 mjeseca kosa narasla skoro 5 cm, ja zadovoljna... =)
Ispiranje čajem ili?
Bershka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 02:12   #113
Quote:
misica111 kaže: Pogledaj post
Kopriva... u 3 mjeseca kosa narasla skoro 5 cm, ja zadovoljna... =)
sta tocno s koprivom ?

reci nam jos, reci nam jos
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 21:26   #114
Vec neko vreme koristim neku muckalicu za kosu od koje mi zaista raste kosa i mnogo je jaca (izvinite ako je vec neko dao recept nisam citala) .
Dve ampule b vitamina (crvene ne zute ) , ad kapi za bebe , kapi koprive (zove se i tinktura koprive) i biomelem sampon protiv opadanja kose.
Pola sampona prespem u nesto a u drugu polovinu sipam sve ovo. Promuckam i sa time redovno perem kosu. Meni pomaze za sada.
(Nije neophodno da bude bas ovaj sampon, moze i koji vec imate kod kuce, ali je ovaj jako dobar meni )
0106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 00:56   #115
bok cure! malo sam čitala vaša iskustva i savjete i definitivno nabavljam ove vitamine..i jedan od šampona ću uzeti za probu..a ricinusovo ulje me strah stavljati na kosu jer se ionak dost brzo masti..nego, prekjučer sam se baš šišala i to (malo jače) postepeno..kosa mi je bila skoro pa do guzice (ravna i gusta) i užasno se petljala..neki dan sam čak morala odrezati pramen kose jer nisam nikak mogla raščešljati..bila sam uvjerena da ću riješiti taj problem ak malo razrijedim kosu, a i sama frizerka mi je savjetovala da se postepeno ošišam..reko, ak je tak budem se žrtvovala (mada inače ne volim baš postepeno ošišanu kosu, nekak mi spucano djeluje makar to nije)..al naravno, ni to nije pomoglo i sad tu cmizdrim jer mi je kosa dosta rijetka i kratka od naprijed (do brade) -.- ugl.nadam se da bude bar nekaj od svih tih proizvoda i vitamina pomoglo
mrs.hammett is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 01:14   #116
Pozdrav i mene čudno gledaju kad pitam za pantenol ne znam više kako da dođem do pantenola
dalje..kupila sam SOLGAR tablete B kompleks bezveze a tek kasnije sam vidjela da imaju spec HAir nails. Sad me zanimaju dvije stvari
1. da li je taj B kompleks dobar ili moram kupiti te na kojima piše Hiar and Nails? K vragu ispada da sam bacila pare bezveze
2. da li otvaraju apetit?
verenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 11:45   #117
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
ne znam koliko će ti biti od pomoći, ali ja sam nabavila u srbiji

proizvodi galenika a.d.
možda da probaš direktno od njih naručiti
na koji način se koristi ta otopina?
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 15:11   #118
Helllouu...Mene zanima kako da kosa brže naraste da je stvarno učinkovito ali da te pripravke imamo u domačinstvu.Neznam jer to sigurno al vrijedi pokušati..Gledala sam na jutubu neke sajtove al' ne vrijedi...Ako itko znaa hvalaa....I može ono od koprive baš me zanimaa
PixieLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 17:06   #119
Ima netko iskustva sa šišanjem vrućim škarama (termocut)?

Da li utječe na brži rast kose? Tražila sam već po forumu nešto o tome, ali većinom nema previše informacija
ninaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 10:06   #120
Quote:
0106 kaže: Pogledaj post
Vec neko vreme koristim neku muckalicu za kosu od koje mi zaista raste kosa i mnogo je jaca (izvinite ako je vec neko dao recept nisam citala) .
Dve ampule b vitamina (crvene ne zute ) , ad kapi za bebe , kapi koprive (zove se i tinktura koprive) i biomelem sampon protiv opadanja kose.
Pola sampona prespem u nesto a u drugu polovinu sipam sve ovo. Promuckam i sa time redovno perem kosu. Meni pomaze za sada.
(Nije neophodno da bude bas ovaj sampon, moze i koji vec imate kod kuce, ali je ovaj jako dobar meni )
a gdje kupuješ i koliko koštaju ampule b vitamina i ad kapi?
prije otprilike godinu dana sam bila tražila ad kapi po ljekarnama u zagrebu i rekli su mi da se to više ne proizvodi
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.