Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2007., 20:09   #1
Pomorski fakultet - Rijeka

pa dobro, di ste kolege? )
Ciqita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 00:13   #2
Hello!
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 13:13   #3
Pomorski fakultet - Rijeka

Planiram upisati ELEKTRONIČKE I INFORMATIČKE TEHNOLOGIJE U POMORSTVU na pomorskom fakultetu, pa me zanima dali ga je teško završiti, koliko se teško upisat...
gnusmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 22:38   #4
Evo ti pa vidi... http://www.pfri.hr/hr/nastava/eit.php

Huaaa Poganj ti je iz matise... R.I.P.
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 23:45   #5
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Evo ti pa vidi... http://www.pfri.hr/hr/nastava/eit.php

Huaaa Poganj ti je iz matise... R.I.P.
Da Pogany,brrrrrrrrr ,ali kako su krenuli moraš pazit da te ne namlati
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 12:51   #6
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
Da Pogany,brrrrrrrrr ,ali kako su krenuli moraš pazit da te ne namlati
Samo mu nemoj reci da ti je matisa nebitan i bzvz predmet i sve ce bit ok...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 15:45   #7
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Samo mu nemoj reci da ti je matisa nebitan i bzvz predmet i sve ce bit ok...
Da istina,ajme naviru mi sjećanja...
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 17:27   #8
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
Da istina,ajme naviru mi sjećanja...
Sta ti je bio iz matise??? jel ti bilo gadno??? Ja pojma nemam o njemu ali sam vidio neke primjere ispita i ne cine mi se previse zaj.... eh sad ne znam kakav je usmeni...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 18:25   #9
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Sta ti je bio iz matise??? jel ti bilo gadno??? Ja pojma nemam o njemu ali sam vidio neke primjere ispita i ne cine mi se previse zaj.... eh sad ne znam kakav je usmeni...
A predavao mi je nešto sitno,ali nisam polagala kod njega sva sreća ,jer nikad nebi položila...Nije toliko problem u njemu koliko je u asistentu,ali su obojica ludi...
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 18:33   #10
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
A predavao mi je nešto sitno,ali nisam polagala kod njega sva sreća ,jer nikad nebi položila...Nije toliko problem u njemu koliko je u asistentu,ali su obojica ludi...
Jel vam barem dozvoljavao koristenje formula na ispitu, kod nas je i to zabranjeno, lud sam, ima preko 300 formula za naucit...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 18:37   #11
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Jel vam barem dozvoljavao koristenje formula na ispitu, kod nas je i to zabranjeno, lud sam, ima preko 300 formula za naucit...
Da,pa koja je svrha učenja formula napamet
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 18:48   #12
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
Da,pa koja je svrha učenja formula napamet
To se i ja pitam ali jbg. tako je... Prosli put sam grunuo, nisam se mogao sjetit kako ide arctan u(slozena derivacija) derivirano, supak mi nije htio reci pa sam krivo izveo derivaciju i zaj... cijeli zadatak... Vjezbam ko idiot svaki dan i vecinu stvari sam popamtio ali ima zadataka di jednostavno zablokiram ako ne pogledam u formule jer se jednostavno ne mogu sjetit nekog detalja u formuli(jel ide plus, minus, mnozenje, dijeljenje) pa napisem pola formule i blendam okicama...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 18:56   #13
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
To se i ja pitam ali jbg. tako je... Prosli put sam grunuo, nisam se mogao sjetit kako ide arctan u(slozena derivacija) derivirano, supak mi nije htio reci pa sam krivo izveo derivaciju i zaj... cijeli zadatak... Vjezbam ko idiot svaki dan i vecinu stvari sam popamtio ali ima zadataka di jednostavno zablokiram ako ne pogledam u formule jer se jednostavno ne mogu sjetit nekog detalja u formuli(jel ide plus, minus, mnozenje, dijeljenje) pa napisem pola formule i blendam okicama...
Ne mogu vjerovat!!,koji je to fakultet?!
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 18:57   #14
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovat!!,koji je to fakultet?!
Bolje da ti ne kazem... Veleuciliste u Rijeci, informatika...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 21:37   #15
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Bolje da ti ne kazem... Veleuciliste u Rijeci, informatika...
Ma ne mogu vjerovat!!! Mislila sam da si na Filozofskom ili Tehničkom
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 21:51   #16
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
Ma ne mogu vjerovat!!! Mislila sam da si na Filozofskom ili Tehničkom
Bolje vjeruj, sa ovakvim temeljima mogu ici bilo gdje... Ovaj zadnji ispit mu je bio prejak, 5 zadataka, a 14 stranica postupaka... Prosao nije nitko koliko sam cuo... Ustvari i nije bilo toliko tesko samo knjiga(i zbirka) koju je izdao nema neke od zadataka koji su bili na ispitu, pa cu sada morat uzet jos neku dodatnu literaturu, najvjerojatnije nesto od Apsena ili Demidovica...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 22:11   #17
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Bolje vjeruj, sa ovakvim temeljima mogu ici bilo gdje... Ovaj zadnji ispit mu je bio prejak, 5 zadataka, a 14 stranica postupaka... Prosao nije nitko koliko sam cuo... Ustvari i nije bilo toliko tesko samo knjiga(i zbirka) koju je izdao nema neke od zadataka koji su bili na ispitu, pa cu sada morat uzet jos neku dodatnu literaturu, najvjerojatnije nesto od Apsena ili Demidovica...
Bome možeš....
Demidovič ti je milina od knjige
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 22:18   #18
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
Bome možeš....
Demidovič ti je milina od knjige
Mogu mislit, vec sad mislim da nisam normalan, sanjam korjene, integrale, grafove, nizove, pricam sam sa sobom u autobusu i cesto se posvadjam sa mozgom... Trebat ce mi godisnji na Rabu koji tjedan, morat cu rezervirat...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 00:33   #19
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Mogu mislit, vec sad mislim da nisam normalan, sanjam korjene, integrale, grafove, nizove, pricam sam sa sobom u autobusu i cesto se posvadjam sa mozgom... Trebat ce mi godisnji na Rabu koji tjedan, morat cu rezervirat...
,to mi je jako poznato,ali kad položiš brzo ćeš sve zaboravit,vjeruj mi!!!
ja trenutno sanjam vremenske i numeričke nizove,metodu uzoraka,poissonovu razdiobu i tako.Jedva čekam da sve završi
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 11:45   #20
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
,to mi je jako poznato,ali kad položiš brzo ćeš sve zaboravit,vjeruj mi!!!
ja trenutno sanjam vremenske i numeričke nizove,metodu uzoraka,poissonovu razdiobu i tako.Jedva čekam da sve završi
Nadam se da cu izbjeci komisiju, nikada nisam bio na komisiji pa ne zelim niti sada, sram me je...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.