Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2016., 23:09   #21
Quote:
Micek123456 kaže: Pogledaj post
pada kita, vidis da su se povukli.
a tako je lijepo krenulo i odem odspavat malo popodne i propudim se i corak, izgube sve.

i jos povrh svega sanjam assada

morao bih se maknut malo sa teme
Moj komentar je išao u smjeru da kad padne Handarat pada sve do kružnog toka. Nisam rekao da je palo sve do kružnog toka.
žerac76 is offline  
Old 24.09.2016., 23:16   #22
Zna se jako dobro na šta se mislilo. BTW kuća je 5X veća opasnost za onog koji brani od običnog rova. Ko god je bio u ratu reći će ti tako.
Havoc123 is offline  
Old 24.09.2016., 23:20   #23
Što kaže kolega @Hawker na najnoviji razvoj događaja? Izgleda da vod Rusa ipak nije dovoljan da se razbucaju kozojebi il kako ih je već nazva?
žerac76 is offline  
Old 24.09.2016., 23:22   #24
Mogu ja mjesto njega?

"To je bilo taktičko povlačenje da se navuku Havocovi kozojebi koje će sad RuAF politi sa termoforima,termostatima,termosicama i termogaćama iz Tu22M3."
Havoc123 is offline  
Old 24.09.2016., 23:27   #25
Quote:
Senator "What's do we need to do to take over #Syria's airspace?"
General "World War 3"
Senator "gulp"
https://twitter.com/Partisangirl/sta...52960276389888

malo smijeha nije na odmet
Micek123456 is offline  
Old 24.09.2016., 23:30   #26
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Mogu ja mjesto njega?

"To je bilo taktičko povlačenje da se navuku Havocovi kozojebi koje će sad RuAF politi sa termoforima,termostatima,termosicama i termogaćama iz Tu22M3."
žerac76 is offline  
Old 24.09.2016., 23:30   #27
Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Moj komentar je išao u smjeru da kad padne Handarat pada sve do kružnog toka. Nisam rekao da je palo sve do kružnog toka.
dobro to je istina, ako se to dogodi pada u biti cijeli taj dio aleppa iznad castella kojij e rijetko naseljen
Micek123456 is offline  
Old 24.09.2016., 23:31   #28
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Mogu ja mjesto njega?

"To je bilo taktičko povlačenje da se navuku Havocovi kozojebi koje će sad RuAF politi sa termoforima,termostatima,termosicama i termogaćama iz Tu22M3."
nova rijec za pusionu. takticko povlacenje
Micek123456 is offline  
Old 24.09.2016., 23:35   #29
https://twitter.com/Souria4Syrians/s...90196830371840 ovaj dečko vjerojatno neće na obuku kod umjerenih pa ga malo ubjeđuju da su oni prava strana.
galeni is offline  
Old 24.09.2016., 23:39   #30
Quote:
Micek123456 kaže: Pogledaj post
nova rijec za pusionu. takticko povlacenje
Taktičko povlačenje je oduvijek sinonim za bezglavi bijeg. Nema tu ništa novog.
žerac76 is offline  
Old 24.09.2016., 23:57   #31
Palestinci I dalje buncaju da je kamp pod njihovom kontrolom. Sidorenko
Havoc123 is offline  
Old 24.09.2016., 23:59   #32
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Zna se jako dobro na šta se mislilo. BTW kuća je 5X veća opasnost za onog koji brani od običnog rova. Ko god je bio u ratu reći će ti tako.
a ti si bio pa znaš ????
Dajte ne pričajte gluposti
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is online now  
Old 25.09.2016., 00:02   #33
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Palestinci I dalje buncaju da je kamp pod njihovom kontrolom. Sidorenko
ja vise nikom nista ne vjerujem, do prije koji dan svi su bili uvjereni da je sadkop i ono oko njega odavno u rukama SAA i odjednom baaam, nije ono zaboravili reci.
ma fuj gamad lazljiva
Micek123456 is offline  
Old 25.09.2016., 00:08   #34
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Palestinci I dalje buncaju da je kamp pod njihovom kontrolom. Sidorenko
Sidorenko i njegovi izvori. Uvijek je suprotno od onog što mu jave. Neki palestinski dječak mu je izvor
žerac76 is offline  
Old 25.09.2016., 00:17   #35
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
a ti si bio pa znaš ????
Dajte ne pričajte gluposti
Nisam al sam slušao i čitao malo pametnije ljude od tebe u malo većim vojskama od tvoje koji su se borili u malo većim ratovima od tvojeg protiv malo zajebanijeg protivnika od tvojeg.

Prvo kreni sa Cornelius R. Ryanom i "Bridge too far" potom "We Were Soldiers Once… And Young"...gdje je detaljno opisana tematika foxholea. Na kraju možeš pogledati i kako su prošli kiborzi u zgradi aerodroma u Donetsku...i zapitati se,dali bi im se išta srušilo na glavu da ništa nije iznad glave bilo?

Volim kad ovi naši,nakon natjeravanja traktora po poljskim putevima misle da su popili svu pamet svijeta a eto,ljudi iz 2. svjetskog rata i još ponekih manjih,gdje su izgunuli milijuni,seru govanca...čisto da prodaju poneku knjigu ili "kačket" sa potpisom.

Uglavnom svi se slažu,kuća kao zaklon,u uvijetima gdje djeluje neprijateljska artiljerija is very,and I mean VERY bad idea.

Sad,da dokažeš kako pričaju gluposti,imaš jedinstvenu priliku izdat svoju knjigu,objasniti ljudima da ovi pričaju gluposti i zaraditi milijune. Kreni.

Niko ne umanjuje vaše zasluge u vrijeme kada ih je trebalo stvarati,al brate de malo smanji ignorance.
Havoc123 is offline  
Old 25.09.2016., 00:29   #36
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Nisam al sam slušao i čitao malo pametnije ljude od tebe u malo većim vojskama od tvoje koji su se borili u malo većim ratovima od tvojeg protiv malo zajebanijeg protivnika od tvojeg.

Prvo kreni sa Cornelius R. Ryanom i "Bridge too far" potom "We Were Soldiers Once… And Young"...gdje je detaljno opisana tematika foxholea. Na kraju možeš pogledati i kako su prošli kiborzi u zgradi aerodroma u Donetsku...i zapitati se,dali bi im se išta srušilo na glavu da ništa nije iznad glave bilo?

Volim kad ovi naši,nakon natjeravanja traktora po poljskim putevima misle da su popili svu pamet svijeta a eto,ljudi iz 2. svjetskog rata i još ponekih manjih,gdje su izgunuli milijuni,seru govanca...čisto da prodaju poneku knjigu ili "kačket" sa potpisom.

Uglavnom svi se slažu,kuća kao zaklon,u uvijetima gdje djeluje neprijateljska artiljerija is very,and I mean VERY bad idea.

Sad,da dokažeš kako pričaju gluposti,imaš jedinstvenu priliku izdat svoju knjigu,objasniti ljudima da ovi pričaju gluposti i zaraditi milijune. Kreni.

Niko ne umanjuje vaše zasluge u vrijeme kada ih je trebalo stvarati,al brate de malo smanji ignorance.
nisam ni sumljao da si čitao knjige. a vidiš ja preživio 4 godine nebitnog rata bez ranjavanja i gle čuda nikad bio u rovu....
A ti i dalje čitaj knjige to bu ti jako pomoglo kad zagusti....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is online now  
Old 25.09.2016., 00:33   #37
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
nisam ni sumljao da si čitao knjige. a vidiš ja preživio 4 godine nebitnog rata bez ranjavanja i gle čuda nikad bio u rovu....
A ti i dalje čitaj knjige to bu ti jako pomoglo kad zagusti....
Da,al kažem,ti si imao 5 mjeseci JNA,ostalo pobunjene Srbe,a ovi momci su imali Wermacht,US Army,NVA s druge strane. Otprilike ko da usporediš borbe u oktogonu u Rose Mall Gardenu nedjeljom za zabavu kupaca i UFC Grand Prix turnir u Las Vegasu.

Rekoh ti kako možeš milione zaradit...diskreditiraj ih. Mora da je cijeli svijet lud da biježi u podrum dok je granatiranje...kad je u dnevnoj sobi sasvim sigurno,a i televizija radi samo nabaci vreću dve pijeska i opleti po Nintendu. (to smo imali kad je po meni artiljerija prala,pa su me zlotvori tjerali u podrum svejedno,eee mama tata,sad sam malo pametniji!)

Završio bi tu,drago mi je šta si sve prošao bez ogrebotine.

Zadnje uređivanje Havoc123 : 25.09.2016. at 00:45.
Havoc123 is offline  
Old 25.09.2016., 00:50   #38
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Da,al kažem,ti si imao 5 mjeseci JNA,ostalo pobunjene Srbe,a ovi momci su imali Wermacht,US Army,NVA s druge strane. Otprilike ko da usporediš borbe u oktogonu u Rose Mall Gardenu nedjeljom za zabavu kupaca i UFC Grand Prix turnir u Las Vegasu.

Rekoh ti kako možeš milione zaradit...diskreditiraj ih. Mora da je cijeli svijet lud da biježi u podrum dok je granatiranje...kad je u dnevnoj sobi sasvim sigurno,a i televizija radi samo nabaci vreću dve pijeska i opleti po Nintendu. (to smo imali kad je po meni artiljerija prala,pa su me zlotvori tjerali u podrum svejedno,eee mama tata,sad sam malo pametniji!)

Završio bi tu,drago mi je šta si sve prošao bez ogrebotine.
Tako je bolje da završiš, knjige o ll svjetskom ratu su vrlo korisne u današnje vrijeme ratovanja.....
Ali ti si čitao knjige pa sve znaš....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is online now  
Old 25.09.2016., 00:51   #39
Quote:
what is redeployed to Syria is Su-25sm3 equipped with Vitebsk active protection system
also SOLT-25 FLIR targeting system
https://twitter.com/syrianmilitary/s...13500814233600

vracaju se su-25 u siriju

izgleda da su rusi vratili neke avione u latakiju

https://twitter.com/AlRFORCEFREAK/st...63680665796608

8x Su-24
2x Su-35
7x Su-30SM ili Su-34
1x Su-35
Micek123456 is offline  
Old 25.09.2016., 01:03   #40
https://pbs.twimg.com/media/CLBbInBWoAAbLSq.jpg

lječnici bez granica vs beli šljemovi upravo objavili




https://pbs.twimg.com/media/CszSuD8WIAAPVLD.jpg

diktatorska djeca vs djeca umjerenih pobunjenika vs djeca ne-umjerenih pobunjenika
mrimproper is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.