Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2013., 22:58   #261
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
sjetih se da sam na istom linku koji sam stavila u prvi post vidjela ovu fotku koja bi tebi možda mogla pomoć -> odizanje kose od tjemena.

sad, jel bi ti se to sve popetljalo kad bi radila plopping sa tim špangama - vjerojatno. ali možda nebi bilo loše kad završiš sa ploppingom stavit te kopčice i samo pošpricat malo sa lakom ili pak malo smočit tjeme, stavit kopčice i onda posušiti kosu. vjerujem da bi obje varijante upalile, al trebalo bi isprobat
joooooj hvala ti..znam si ja nekad stavit kad susim ovak samo prirodno..al se najcesce izgube i nemrem ih nac ma bas su probat plopping s tim pa javim..a fotkice jos uvijek nemrem prebcit
curlysue25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 19:33   #262
nitko?

ja ću opet radit danas, ovaj put bez ijednog skidanja "turbana", tako da ću napokon vidjet jel to može ispast i normalno ili je stvarno uvijek mrvicu too much
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 00:44   #263
Ja gotovo nakon svakog pranja napravim to, puno ljepše mi kovrče budu. Ovisno o tome koliko imam vremena, nekad držim pola sata, nekad dva-tri sata, nekad cijeli dan. Probala sam prespavati s tim ali stvarno nije udobno i negdje pred jutro sam sve to skinula jer nisam više mogla izdržati. nije uopće nužno držati dugo dugo, dovoljno je i dvadesetak minuta da se kovrče formiraju pa se može skinuti i posušiti na difuzor ili pustiti prirodno na zraku da se suši.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 17:29   #264
mislim da držanje ovisi o tome koliko se kosa da oblikovat (npr mojoj frendici lokne s figarom rađene spadnu nakon dva sata, a nekima drže cijelu noć) i koliko je prirodno kovrčava. baš kovrčava kosa se vjerojatno brže definira od moje blago valovite
jedino što bi mogla je da ju do kraja osušim fenom, a ovu metodu koristim baš zato što želim nakovrčati kosu bez topline. ok, mogla bi koristiti hladni zrak fena, ali onda bi kosu fenirala tri gladne godine jer je gusta, debele i ima je jako, jako puno :lijena-na-kvadrat:

a što se spavanja tiče, da, priznajem, nije baš najudobnije na svijetu, al sve za ljepotu
ko klinka sam znala spavat s viklerima i ovo je mila majka naspram toga za mene
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 10:59   #265
Dižem ovu temu, imam problema s kovrčanjem kose, a ne znam u koju drugu da smjestim.
Radi se o sljedećem - moja frizerka mi je napravila prekrasne kovrče peglom koje su držale dva dana nakon toga. Imam kosu malo ispod ramena i baš su prekrasne ispale.
I kupila je peglu i mučila se dva dana da skužim tehniku i napokon sam skužila, ali sad novi problem - one odmah splasnu. Odmah znači - dok nakovrčam jednu stranu, druga mi je već splasnula.
Kovrčala sam friško opranu i dobro posušenu kosu, nisam stavila nikakvu pjenu, samo neki Loreal elnett sprej (inače za njega piše da ide na suhu kosu, a ja sam ga stavljala na prosušenu pa još do kraja fenom posušila).
Molim savjet kako da mi kovrče drže!
Hvala
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 14:25   #266
ja imam kovrčavo-valovitu kosu, pa mi drži kad god i kako god napravim. ipak, najbolje mi prime kad navečer operem kosu, ostavim da se prirodno osuši na zraku ili u ručniku, prespavam tako i ujutro ih napravim i drže 3-4 dana, ovisi koliko izdržim bez pranja.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 15:37   #267
Sjećam se da je moja stara frizerka uvijek govorila da se na frizuru dolazi s masnom kosom jer bolje drži, nikako friško opranom. A na netu svugdje piše da pegla najbolje kovrča na friško opranu kosu. Ja nisam stavljala nikakvu pjenu ni ništa. Sad sam opet nakovrčala. Dobro posprejala loreal termo sprejem za lokne i malo zaroalala i pokopčala, pa ćemo vidjeti. Inače mi je kosa skroz ravna, ali pletenice, male pundžice i slično uvijek mi je dobro primilo i trajalo bez ikakve pjene ili spreja. Ne znam zašto ovo neće
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 14:21   #268
Trebam pomoć, hitno!
Za nekoliko sati krećem sa spremanjem za zabavu, i nigjde na youtubeu ne mogu pronaći tutorial za ovakve šiške:
http://www.fashion.hr/img/repository...lpdcva-vtl.jpg

Ugl, imat ću punđu, i znam kako se radi, ali ne znam kako da ukovrčam šiške? Jednostavno kad ih pokušam ukovrčati, one se oreviše podignu i zaokrenu u stranuu Ako itko ima tutorial kako napraviti te šiške s figarom, preklinjem a pomoć
nina888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 00:03   #269
ova metoda mi je odlična, samo isto kao i curly imam problema sa spljoštenom kosom na tjemenu
al ne odustajem od toga kad imam volje. nekako je pri vrhu kružno masiram i onda stavim u tu mikrofibru. poslije moram malo fenom prosušiti taj dio, čisto jer mi toplina pomogne da se odigne..sve u svemu

Quote:
curlysue25 kaže: Pogledaj post
znam si ja nekad stavit kad susim ovak samo prirodno..al se najcesce izgube i nemrem ih nac (
hahahaha, ista stvar! ja se sićam jedne scene iz simpsona, kad je maggie plakala jer nema dudu i marge samo posegne u svoj toranj i nađe rezervnu unutra
branka primorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:53   #270
ja općenito imam spljoštenu kosu na tjemenu tak da ponekad (evo npr danas, nemam pojma zašto mi je kosa popizdila) izgledam ko da imam trokut na glavi
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 23:06   #271
Ovaj,jel može neki link na YT-u? Ja niš ne kužim
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 23:10   #272
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Ovaj,jel može neki link na YT-u? Ja niš ne kužim
Imaš ih milijun, samo upiši plopping i izaći će ti odmah.
Npr. klik!
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 23:15   #273
hvala ti,
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 23:18   #274
ja sam bila pogledala više videa jer iz nekih nisam dobro skužila šta i kako. npr neka ženska je loše nariktala kameru tako da se nije vidio onaj dio kad baš to stavlja na glavu jer je ona bila ispod razine kamere , tak da sam čula upute za "prije i poslije", ali nisam vidjela i sam postupak kak se to radi, a to mi je bilo najbitnije
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 23:48   #275
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ja sam bila pogledala više videa jer iz nekih nisam dobro skužila šta i kako. npr neka ženska je loše nariktala kameru tako da se nije vidio onaj dio kad baš to stavlja na glavu jer je ona bila ispod razine kamere , tak da sam čula upute za "prije i poslije", ali nisam vidjela i sam postupak kak se to radi, a to mi je bilo najbitnije
Ja sam pogledala ovu koju sam linkala i još jednu koju sad ne mogu naći a super je objasnila cura. Uglavnom, zapravo je jako lagano, meni treba doslovno 20 sekundi za napravit to. E da, ono što je meni bilo teže je zavezati krajeve jer nekad znaju ostati dosta kratki pa ja uvijek gumicom zavežem kao što bih i kosu.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 23:54   #276
super onda
ja znam da sam gledala barem 4 videa i onda kombinirala malo iz jednog malo iz drugog
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 19:35   #277
ja nikad nisam držala duže od 30 min al ja imam baš jake kovrče. 15-30 min i onda osušim s fenom na lagano puhanje tako da glavu stavim medju koljena.
__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 09:07   #278
Da podijelim s vama svoje otkriće, pogotovo za ove vruće dane kad me feniranje i peglanje zamara. Imam prirodno kovrčavu kosu koja se nakon godina ravnanja i natezanja odjednom više ne želi kovrčati. Odnosno, donji sloj kose se i dalje kovrča u pravilnim kovrčama, dok se gornji sloj ravna i izgleda očajno kad je osušim. Neki dan sam naišla na tutorial o kovrčanju kose trakom i prezadovoljna sam! Brzo je gotovo, jednostavno je, a kovrče su predivne. Na sveže oprtanu kosu stavim samo malo orahovog ulja da bude sjajna i kad je sve gotovo stavim malo pjene da učvrtim kovrče i to je to. Drži cijeli dan i predivno izgleda
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 00:45   #279
Jel bi oni nekakvi preparati (sprejevi, serumi što već) za kovrčavu kosu pomogli da se ukovrča ravna kosa? Imam dugu, mekanu, ravnu kosu i želim one loos curls ali kad god stavim pjenu ili lak pa koristim figaro, krpice, trakice što već meni to sve izgleda onako preumjetno, tvrdo, skoreno, uljepljeno uglavnom grozno i nakon 2 sata se sve opusti. Jel postoji nešto što drži duže a da ne čini sve ovo gore navedeno?
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 11:22   #280
Exclamation

Ovak,treba mi odgovor POD HITNO zelim kovrcavu kosu,ali cickavo,znate ono....cik-cak,pa tko zna,molim vas odgovorite,zaljubila sam se u ovu frizuru :
https://www.google.com/search?client...2F%3B236%3B330
Becauseiloveyou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.