Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2008., 22:49   #1
Abercrombie & Fitch

Gdje ima najbliža trgovina sa njihovim stvarima? Koliko vidim na njihovoj stranici jedina trgovina u Europi je u Londonu... I ima li netko možda iskustva sa online kupovinom od njih?
Jako mi se sviđa jedna haljinica.
Poppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 00:35   #2
kolko sam cula od frendice, to je jedini njihov ducan u europi. ostali su svi u US..
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 01:10   #3
daj koju fotkicu njihovih svari, ne da mi se guglat
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 01:56   #4
ni nemoj..dovoljno je da pogleda celebrity BB i ciganovica - ne skida se iz AF majca... valjda je jedino to i ponio.
meni je osobno bezveze sve i preobicno..sportske stvari
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 02:02   #5
bljakic
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 02:18   #6
christina eto samo za tebe AF..eventualno najblize tvom ukusu



vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 08:37   #7
Ma meni se u principu ne sviđa niš drugo nego samo jedna haljinica koju nisam uspjela upiknuti nigdje u Zagrebu... Zato i pitam za iskustva jer mi je glupo naruciti preko interneta pa da na kraju ispadne da sam više platila poštarinu/carinu od same haljinice.
Poppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 10:21   #8
slatko za na plazu,cak sta vis imam slicnu takvu miss selfrige suknju, samo je dosta kraca, veki
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 01:22   #9
Meni znaju imati bas dobrih stvari (furam neki sminkerski, ili casual stil recimo, nemam pojma ), ja imam par stvarcica i decko isto, zadovoljna sam. Ali ne znam za online..
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 13:03   #10
Odjeća im je OK, slatka... Ali i kao 90% druge odjeće što možeš naći okolo, samo kad malo probereš... Niš' posebno...

Ali zato im je dućan u Londonu :klap:
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 19:48   #11
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Odjeća im je OK, slatka... Ali i kao 90% druge odjeće što možeš naći okolo, samo kad malo probereš... Niš' posebno...

Ali zato im je dućan u Londonu :klap:
ducan u londonu duplo skuplji nego onaj u americi :-) majica polo u americi 50 dolara a u londonu oko 50 funti ak se ne varam
imam neke njihove polo majice i super su mi.. predobra kvaliteta, izrada... upravo cekam rodjaka da posalje neki paket sa polo majicama.. a dolar je tako nizak
F.C.B. is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 15:35   #12
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
ducan u londonu duplo skuplji nego onaj u americi :-) majica polo u americi 50 dolara a u londonu oko 50 funti ak se ne varam
...
A čuj, pa moraju s nečim platit sve one manekene i manekenke!
To da su u Londonu brand za snobove, a jeb* ga, ako im prodaja ide dobro, onda svaka im čast!
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 20:14   #13
...meni je A&F totalno super vrlo su kvalitetni, a kako ja imam malo fetis na onaj klasicni americki highschool look iz teen serijica, it is just the place to go medjutim, kako im je dostava u Europu uzaaaasno skupa (a i nisam vise sigurna dostavljaju li u RH ) lisena sam za to malo zivotno zadovoljstvo
...ono sto me medjutim svaki put iznova sokira je cinjenica da se svi moji americki poznanici i prijatelji sokiraju kad im kazem da me se dojmio A&F - svi do jednog opisuju ga kao 'snobovski' ducan za stereotipne 'it boys and girls' ono sto kod nas i nije tako cesti look njima je ocito vec beskrajno dosadilo
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 22:13   #14
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...meni je A&F totalno super vrlo su kvalitetni, a kako ja imam malo fetis na onaj klasicni americki highschool look iz teen serijica, it is just the place to go medjutim, kako im je dostava u Europu uzaaaasno skupa (a i nisam vise sigurna dostavljaju li u RH ) lisena sam za to malo zivotno zadovoljstvo
...ono sto me medjutim svaki put iznova sokira je cinjenica da se svi moji americki poznanici i prijatelji sokiraju kad im kazem da me se dojmio A&F
- svi do jednog opisuju ga kao 'snobovski' ducan za stereotipne 'it boys and girls' ono sto kod nas i nije tako cesti look njima je ocito vec beskrajno dosadilo
http://www.youtube.com/watch?v=w3-WzqfbVHU
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 22:31   #15
UPravo provjerila: šalju i kod nas
__________________
Ljepota žene se povećava kako godine prolaze
riječkaleptirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 00:18   #16
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...meni je A&F totalno super vrlo su kvalitetni, a kako ja imam malo fetis na onaj klasicni americki highschool look iz teen serijica, it is just the place to go medjutim, kako im je dostava u Europu uzaaaasno skupa (a i nisam vise sigurna dostavljaju li u RH ) lisena sam za to malo zivotno zadovoljstvo
ja bi franshizu za hrvatsku
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 11:49   #17
Quote:
nola kaže: Pogledaj post
ja bi franshizu za hrvatsku
...to bi bilo sjajno* medjutim, cini mi se da sam negdje citala da nisu pretjerano zainteresirani za europsko trziste, i da je to razlog sto ih nema nigdje osim u Londonu...ali u svakom slucaju srzim palceve



*nisam znala da se bavis modom i kao profesijom (in a way), a ne samo kao zadovoljstvom :-)
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 19:34   #18
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...to bi bilo sjajno* medjutim, cini mi se da sam negdje citala da nisu pretjerano zainteresirani za europsko trziste, i da je to razlog sto ih nema nigdje osim u Londonu...ali u svakom slucaju srzim palceve



*nisam znala da se bavis modom i kao profesijom (in a way), a ne samo kao zadovoljstvom :-)
ma, to ja samo mashtam.vech prije nekoliko godina sam sa jednom frendiocm raspredala o tome.
a modom se trenutno bavim samo kao make up artist vech jedno 3 godine, ali mislim i dalje ostati u takvoj vrsti posla.srodnoj sad, shto che to biti, gdje che me put i ambicija odvesti

sorry na offu.
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 19:36   #19
kak vam se ovo čini?
http://cgi.ebay.com/NEW-womens-cotto...item2a1289847b
holy_spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 22:58   #20
Quote:
holy_spirit kaže: Pogledaj post
ja mislim da su to kvalitetni lažnjaci, ali nemoj me držati za riječ
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.