Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Euro 2004 Portugal

Euro 2004 Portugal Europsko nogometno prvenstvo u Portugalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2004., 18:29   #1
DINAMO i HAJDUK za CIRU BLAZEVICA

Dinamo i Hajduk ce podrzat Ciru Blazevica za izbornika.

http://www.vecernji-list.hr/newsroom...37655/index.do


Dok Markovic sad bi da odgodi odluku....
Pinockio is offline  
Old 07.07.2004., 19:30   #2
Mislis Stimac i Mamic, dva djubreta mafijaska, grobari hrvatskog nogometa.

Ne razumijem, kako jos itko razuman moze biti za tog pozera i smutljivca Miroslava Ciru Blazevica, Zdravko i Igor su sve samo nisu razumni.
Vanjushka is offline  
Old 07.07.2004., 19:36   #3
Quote:
Vanjushka kaže:
Mislis Stimac i Mamic, dva djubreta mafijaska, grobari hrvatskog nogometa.

Ne razumijem, kako jos itko razuman moze biti za tog pozera i smutljivca Miroslava Ciru Blazevica, Zdravko i Igor su sve samo nisu razumni.

Nevalja ni Blažević...on bi opet malo prodava utakmice. Ali ne valjaju ni vi drugi. Koji Kranjčar..to će tek biti slom.

Katanec hm...možda...ali ako ga izaberu neće dugo..zapamtite šta vam kažem. Nemoš ti s onom razmaženm bagrom.

Katalinić možda. On ima želju a zna nešto o nogometu. Zašto njega stalno ignoriraju.
Inkvizitor is offline  
Old 07.07.2004., 19:43   #4
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
Katalinić možda. On ima želju a zna nešto o nogometu. Zašto njega stalno ignoriraju.
On je hajdukovac u srcu kako kazu ovi purgeri, a to je smrtni grijeh u hrvatskom nogometu.

I Ivic je odavno gurnut u stranu, iz istog razloga, bolesno srce je samo pokrice.

Vaznije je srce koje kuca za bugojansku Iskru nego ono hajducko
Vanjushka is offline  
Old 07.07.2004., 19:58   #5
Quote:
Vanjushka kaže:
On je hajdukovac u srcu kako kazu ovi purgeri, a to je smrtni grijeh u hrvatskom nogometu.

I Ivic je odavno gurnut u stranu, iz istog razloga, bolesno srce je samo pokrice.

Vaznije je srce koje kuca za bugojansku Iskru nego ono hajducko

Ivić je bolestan imao je infarkt i možda stvarno neće iako ja mislim da on ne bi odbio kad bi mu dali odrješene ruke a to se ionako nikad neće dogoditi pa nemamo šta brinuti o tome.

ja sam. Ili Katalinić ili Katanec. Ne znam koliko je realno da bude neko jače ime izvana. Onda Daum. On je lud..on bi mogo.
Inkvizitor is offline  
Old 07.07.2004., 20:19   #6
Hehe pa Markovic bi prije sam sebe zivog zakopao nego doveo Dauma da mu taj uvodi red u raspomamljenu razmazenu pomahnitalu neizivljenu izbornu vrstu.

Topmeler nije los isto.

Ali ne moze to kod nas, pa zamisli da nasim "zvjezdama" dodje jedan gonic robova i naredi im da trce i ne seru previse jer bi mogli dobiti preko usta.

Gomila izgubljenih slucaja.
Vanjushka is offline  
Old 07.07.2004., 20:31   #7
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
Ivić je bolestan imao je infarkt i možda stvarno neće iako ja mislim da on ne bi odbio kad bi mu dali odrješene ruke a to se ionako nikad neće dogoditi pa nemamo šta brinuti o tome.

ja sam. Ili Katalinić ili Katanec. Ne znam koliko je realno da bude neko jače ime izvana. Onda Daum. On je lud..on bi mogo.
Ivic ne mora biti izbornik, moze biti savjetnik, ali da ga onda izbornik i poslusa kad mu ovaj daje dobronamjerne savjete ..
__________________
Loading...
Manuel Rui Costa is offline  
Old 07.07.2004., 21:11   #8
Ja ne bih Katalinića jer je prolupao. Ako mora biti iz Hajduka, onda Vulić. A ako mora biti iz Hrvatske, onda Ćiro. On barem ne bi igrao bunker (iako bi rezultati bili dvojbeni...).
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 07.07.2004., 23:14   #9
Quote:
Vanjushka kaže:
Mislis Stimac i Mamic, dva djubreta mafijaska, grobari hrvatskog nogometa.
Venom is offline  
Old 07.07.2004., 23:26   #10
Quote:
Vanjushka kaže:
Mislis Stimac i Mamic, dva djubreta mafijaska, grobari hrvatskog nogometa.

Ne razumijem, kako jos itko razuman moze biti za tog pozera i smutljivca Miroslava Ciru Blazevica, Zdravko i Igor su sve samo nisu razumni.
To su kurbini, pardon, Ćirini sinovi.
kajjaznam is offline  
Old 08.07.2004., 20:08   #11
Ispostavlo se da Mamic i nije pozvan na izbor jer je davno dao otkaz iz IO HNS-a


http://www.index.hr/clanak.aspx?id=211920
Pinockio is offline  
Old 08.07.2004., 22:05   #12
Pa Bolje Ćiro nego iko od ovih predloženih pedera, nebi se bunio da Ivić bude. Al moj kandidat je Vulić stvarno je vrhunski trener i pokazao je svoje znanje kad ima dobru ekipu. Al dok je MArković glavni ništa napretka hrvtaskog nogometa.
Freek is offline  
Old 08.07.2004., 23:25   #13
Quote:
Freek kaže:
Pa Bolje Ćiro nego iko od ovih predloženih pedera, nebi se bunio da Ivić bude. Al moj kandidat je Vulić stvarno je vrhunski trener i pokazao je svoje znanje kad ima dobru ekipu. Al dok je MArković glavni ništa napretka hrvtaskog nogometa.
nemoze nijedan trener koji trenira domaci tim, odma ce se gledat da on gura svoje igrace, da gleda drugacije prema drugima, zato i jesu najbolji penzioneri za nas
Pinockio is offline  
Old 09.07.2004., 03:21   #14
Kako izgleda od 4 kandidata 2 su tu samo da bi mogli reci da imaju 4.

Novoselac i onaj iz Irana vec se zna da nemogu trenirat Hrvatsku.

Eto na sta spade.... propade i Svjetsko Prvenstvo.

Igramo nerjeseno sa Madjarima i Svedjani ce ubit Boga u nama i onda i onda ce se dignut i napokon otjerat glavnog marsala
Pinockio is offline  
Old 09.07.2004., 15:17   #15
Ma glasanje je odgođeno jer su pritisci da bude Ćiro. A on je po meni još uvijek favorit...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 09.07.2004., 17:58   #16
Quote:
robybaggio kaže:
Ma glasanje je odgođeno jer su pritisci da bude Ćiro. A on je po meni još uvijek favorit...
Pretpostavljam da je cijela ova sarada oko selekcije i uzeg izbora pokrenuta upravo da bi se eliminiralo Heroja Pristine. Naime, nakon sto su ostala 4 kandidata, gdje jednog forca V.M., a kao kod ostatka najbolje kotira Tata Kranjcar - ne vidim ni prostor ni logiku da se izabere Maskota Karlovackog Udarca Iz Kuta...
Cirkus se nastavlja daljnjim intervjuima, a Ciru valjda nitko ne bude zvao na razgovor... ili ipak bude, tko bi ga znao...
U svakom slucaju lijepo je znati da se dva nasa kluba bratska ipak mogu oko necega sloziti, pa makar kao dio neke komedije.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 10.07.2004., 15:54   #17
Re: DINAMO i HAJDUK za CIRU BLAZEVICA

To je sve gamad. Daleko od toga da onaj bahati bento nije zaslužio da ga se potjera (na Markovića mislim) ali na ovu neprincipijelnu koaliciju mogu samo
Ko da se ne zna zašto njih svrbi Katanec, čovjek izvana koji bi odjebao sve klubaško-menedžerske lobije.
bogeyman is offline  
Old 11.07.2004., 23:17   #18
Re: Re: DINAMO i HAJDUK za CIRU BLAZEVICA

Quote:
bogeyman kaže:

Ko da se ne zna zašto njih svrbi Katanec, čovjek izvana koji bi odjebao sve klubaško-menedžerske lobije.
I barić je bio izvana pa je napravio ništa. I forsiraju neke igrače koji i graju u velikim klubovima a zapravo cijelu sezonu griju klupu i ne ulaze u igru. Bolje da igraju dečki iz domaće lige koji bar igraju u svojim klubovima a ne one fosile koji griju klupu.
Freek is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.