Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2017., 11:58   #1
Trudnice/majke/ocevi i njihova zakonska prava- 2. dio

link na staru temu.



Pozdrav,
neznam jel već bila ovo pitanje:
za drugih 6 mjeseci roditeljskog dopusta, ako idem raditi i prijavljena sam na pola plače, koliko porodiljnog dobijem?
ako prođe novi zakon trebala bih dobivati 4.000,00, ali opet čuča sam priče da ako idem raditi na pola radnog vremena da onda porodiljni dobijem iznos zakonski najmanje moguće naknade koja bi bila sad 1660, tj. 2300 ako prođe zakon.

jel ima možda netko točnu informaciju

hvala
__________________
Moj album za prodaju...

Zadnje uređivanje gargamišamel : 21.06.2017. at 15:22.
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 14:43   #2
kikica, dobijes ovu zakonski najmanju naknadu, do sad je to bilo 1663kn za pola radnog vremena, jako dugo sam koristila to pravo ( do unazad par mj, oba porodiljna sam tako iskoristila max)
vedrana84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 13:38   #3
evo mene opet sa pitanjem, ako netko zna.
da li bonus na koji su plaćeni svi doprinosi ulazi u prosjek za porodiljni?
znači, bonus je zasebno došao ali svei doprinusi kao za plaću su plaćeni na njega

hvala
__________________
Moj album za prodaju...
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:59   #4
I ja imam slično pitanje. Ulazi li regres u prosjek za porodiljni? Nekako mislim da ne, a nadam se suprotnom.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:22   #5
Za regres bi rekla da ne jer je do 2500 kn neoporezivo, ali ako ima neka pravnica bili bi jako zahvalni :-)
__________________
Moj album za prodaju...
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:06   #6
Just wondering... kaj se nije od 01.07. trebala povećati minimalna roditeljska naknada?
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 10:16   #7
I u firmi imamo 13. Placu u 6.mj na koju se placaju svi porezi i doprinosi i to ne ulazi u prosjek za naknadu na porodiljnom.
Navodno su nasi pravnici slali upit Hzzo zastone ali oni jednostavno kazu da to ne moze i gotovo. Mada nam je to u ugovoru o radu i spada pod redovna primanja.
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 01:52   #8
Quote:
vedrana84 kaže: Pogledaj post
kikica, dobijes ovu zakonski najmanju naknadu, do sad je to bilo 1663kn za pola radnog vremena, jako dugo sam koristila to pravo ( do unazad par mj, oba porodiljna sam tako iskoristila max)
Znači, ja sad imam pravo na 3 god porodiljnog.

Ukoliko se nakon 6 mjeseci vratim na posao na pola radnog vremena, onda dobivam 2300 kn/mj porodiljni + plaća?

Imam li onda pravo taj preostali porodiljni nakon prvih šest mjeseci koristiti normaln ih 30 mjeseci ili duplo, s obzirom da ga koristim "po pola"?



Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
MachGunKelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:09   #9
Poštovanje mame i buduće mame.

Imam jedno pitanje - žena mi je strankinja (izvan EU) i ima prijavljen privremeni boravak u RH. Uskoro treba roditi drugo dijete, nije zaposlena. Živimo u splitskoj okolici.

Koja prava ona može ostvariti i kako te koje naknade dijete može dobiti i kako? Ako netko ima slična iskustva.
Hvala
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 14:55   #10
Dobivaju li mame zaposlene u javnim službama na porodiljnom/komplikacijama isplatu dara za Sv. Nikolu (za prvo dijete naravno)?
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 11:24   #11
Pozdrav.

Imam jedno pitanje.

U slucaju ugovora na neodredjeno vrijeme s probnim rokom od 6 mj dali mi poslodavac u slucaju trudnoce/odlaska na komplikacije moze dat otkaz za vrijeme tog probnog roka?

Koliko znam otkaz moras potpisat i otkaz za vrijeme probnog roka se moze dati jedino u slucaju da nisi zadovoljio na istom.

Imas ga pravo tuziti i sl.

Mislim znam da on to vise ne placa iz svog djepa ali me samo zanima da vidim koja su prava u tom slucaju..

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 19:54   #12
Frendica zivi u Zg ali nema tamo prijavljeno boraviste. Trudna je i zanima je ima li ikakav nacin da ne vodi trudnocu kod privatnika? Ili barem specijalisticke preglede?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 12:59   #13
Karton može prebaciti kod bilo koga u Hrvatskoj. Jedno vrijeme mi je dijete bilo prijavljeno kod pedijatra u drugoj županiji u odnosu na onu u kojoj je bilo prijavljeno prebivalište.
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 12:58   #14
Pozdrav...
imam jedno pitanje ako netko zna bio bih jako zahvalan...naime, moja supruga, nezaposlena od listopada 2017 godine rodila je sina sada u kolovozu. prijavom djeteta morali smo dati broj računa na koji će nam u roku od 45 dana sjesti nakanda, od hzzo u iznosu od 2 i nekaj tisuće kuna...ja sam zaposlen i dijete bi prijavio na svoju porezni karticu, znači meni se povećava odbitak a samim time i manji porezi i veća plaća kod poslodavca. zanima me da li to utječe na porodiljnu naknadu kao nezaposlene majke koju bi ona primala godinu dana te kakva je situacija oko dječjeg doplatka? također ,supruga je prijavljana na hzz...hvala
__________________
popi pivo..
zumbull is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2018., 20:47   #15
Smije li žena odraditi kakav posao na autorski ugovor ako je trenutno na porodiljnom? Ako da, postoje li kakva ograničenja po pitanju ukupnih prihoda po autorskom ugovoru mjesečno/godišnje, a da ne bude pravnih ili poreznih zavrzlama ili da se promijene uvjeti naknade porodiljnog?

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 15:05   #16
Nitko nista?

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2019., 14:59   #17
Pozdrav,
Iako vidim da je ovdje puno više onih koji traže savjet nego oni koji nude riješenje, ipak ću probati.
Nastavnica sam u umjetničkoj školi, trudna sam 3 mjeseca, ušla u drugo tromjesečje upravo. Radim kao nastavnica stručnih praktičnih predmeta, odnosno u stalnom sam doticaju s bojam i otapalima, raznim sprejevima i lakovima. Dobila sam savjet da zatražim svoje pravo na “dopust trudne radnice” prema “PRAVILNIK O UVJETIMA I POSTUPKU OSTVARIVANJA PRAVA NA STANKU ZA DOJENJE DJETETA, PRAVA NA DOPUST TRUDNE RADNICE, PRAVA NA DOPUST RADNICE KOJA JE RODILA I PRAVA NA DOPUST RADNICE KOJA DOJI DIJETE”. Može li mi netko objasniti kakva je procedura ostvarivanja tog prava jer obzirom na mučnine i povraćanja koja proživljavam ne mogu zamisliti da radim s bojama. U financijskoj sam stisci i nikako mi nije izlaz dobiti komplikacije na kojima je najviša naknada za 2000 kn manja od moje redovne plaće. Molim savjet!
__________________
lose your dreams and you will lose your mind
pebbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2019., 12:34   #18
Mislim da se pod "dopust trudne radnice" odnosi na pravo na jedan slobodan dan mjesecno zbog pregleda.

Edit: pogrijesila sam. Nije to, ali i na to imate pravo.
Dopust trudne radnice se ostvaruje ako radite na poslovima koji su stetni/rizicni po zdravlje majke ili djeteta, pa je poslodavac (nakon pisanog zahtjeva trudnice i odobrenja lijecnika) duzan osigurati manje rizicno radno mjesto,a ukoliko to ne osigira, onda se ostvaruje pravo na dopust.

Nazalost, mislim da mucnina zbog mirisa nije uvjet za takav dopust i vjerojatno ce vas gin.uputit na komplikacije.
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2019., 12:45   #19
Quote:
pebbles kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Iako vidim da je ovdje puno više onih koji traže savjet nego oni koji nude riješenje, ipak ću probati.
Nastavnica sam u umjetničkoj školi, trudna sam 3 mjeseca, ušla u drugo tromjesečje upravo. Radim kao nastavnica stručnih praktičnih predmeta, odnosno u stalnom sam doticaju s bojam i otapalima, raznim sprejevima i lakovima. Dobila sam savjet da zatražim svoje pravo na “dopust trudne radnice” prema “PRAVILNIK O UVJETIMA I POSTUPKU OSTVARIVANJA PRAVA NA STANKU ZA DOJENJE DJETETA, PRAVA NA DOPUST TRUDNE RADNICE, PRAVA NA DOPUST RADNICE KOJA JE RODILA I PRAVA NA DOPUST RADNICE KOJA DOJI DIJETE”. Može li mi netko objasniti kakva je procedura ostvarivanja tog prava jer obzirom na mučnine i povraćanja koja proživljavam ne mogu zamisliti da radim s bojama. U financijskoj sam stisci i nikako mi nije izlaz dobiti komplikacije na kojima je najviša naknada za 2000 kn manja od moje redovne plaće. Molim savjet!
Znam da kasno odgovaram, ja sam probala koristiti to pravo, u zdravstvenoj ustanovi, nažalost nisu bili susretljivi, tj nisam na dopustu nego su prilagodili radni mjesto.
Kako bi mogla koristiti to pravo moraš službeno obavijestiti poslodavca da si trudna(potvrda ginekologa), treba ocjena radnog mjesta medicine rada i tu je zapravo on zakon, ako specijalist medicine rada kaže da radno mjesto ugrožava tvoje zdravlje onda bi ti trebali dati dopust ili ukloniti štetne učinke tj prebaciti na sigurno radno mjesto bez smanjenja plaće.
koga_briga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2019., 12:50   #20
Quote:
pebbles kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Iako vidim da je ovdje puno više onih koji traže savjet nego oni koji nude riješenje, ipak ću probati.
Nastavnica sam u umjetničkoj školi, trudna sam 3 mjeseca, ušla u drugo tromjesečje upravo. Radim kao nastavnica stručnih praktičnih predmeta, odnosno u stalnom sam doticaju s bojam i otapalima, raznim sprejevima i lakovima. Dobila sam savjet da zatražim svoje pravo na “dopust trudne radnice” prema “PRAVILNIK O UVJETIMA I POSTUPKU OSTVARIVANJA PRAVA NA STANKU ZA DOJENJE DJETETA, PRAVA NA DOPUST TRUDNE RADNICE, PRAVA NA DOPUST RADNICE KOJA JE RODILA I PRAVA NA DOPUST RADNICE KOJA DOJI DIJETE”. Može li mi netko objasniti kakva je procedura ostvarivanja tog prava jer obzirom na mučnine i povraćanja koja proživljavam ne mogu zamisliti da radim s bojama. U financijskoj sam stisci i nikako mi nije izlaz dobiti komplikacije na kojima je najviša naknada za 2000 kn manja od moje redovne plaće. Molim savjet!
Ja sam to tražila i nažalost nisam dobila dopust, nego su prilagodili radno mjesto. Uglavnom za to tražit ti treba potvrda ginekologa da si trudna i ocjena medicine rada šta se tiče samog radnog mjesta, ako oni ocjene da radno mjesto ugrožava tvoje zdravlje ili zdravlje ne rođenog djeteta posladavac je dužan ili te staviti na radno mjesto gdje nema rizika bez smanjenja plaće ili ako to nije u mogućnosti onda ide dopust gdje na teret poslodavca primaš svoju punu plaće tj prosjek zadnja 3 mjeseca.
koga_briga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.