Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 15:19   #421
Quote:
*nailla* kaže: Pogledaj post
Skuplje od hrvatskih prijevoda?
Bacih pogleda na njih ali zapamtih neku okvirnu cijenu od 60kn ,što kaže Starkova mala nisu baš jeftini .
Naravno ,možda se nađe i po nižim cijenama ali uzmi ovo kao neki okvir.
Govorim o mekim koricama- džepno izdanje ..
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 15:22   #422
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Bacih pogleda na njih ali zapamtih neku okvirnu cijenu od 60kn ,što kaže Starkova mala nisu baš jeftini .
Naravno ,možda se nađe i po nižim cijenama ali uzmi ovo kao neki okvir.
Govorim o mekim koricama- džepno izdanje ..
Ma kakvi... kod znanja sam ja gledala i bilo je sigurno ~90+ cijena.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 15:50   #423
Quote:
*nailla* kaže: Pogledaj post
Vidjela sam da Znanje ima dosta novih knjiga na engleskom, zna li netko kako im se krecu cijene?
Ja sam ih vidio puno po 60-70, (sniženo sa 90-100), što i nije neki popust ali ak te nešto konkretno baš zanima, možda se isplati.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:15   #424
Dali je netko mozda vidio na V.B.Z standu "marvel age of comics"?
screppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 17:20   #425
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Nova knjiga je izdavač.
https://novaknjiga.com/

Muškarci bez žena je izdala geopoetika ako se ne varam ,a što nisi rekao da potrebuješ mogao sam ti dofurati iz BG..
djemba, ima li Nova knjiga ili Šahinpašić neke prijevode Murakamijeve koje VukovićRunjić nema? Ako znaš, naravno

Ja još nisam otišla na Interliber, nemam kad preko tjedna, jedino mi preostaje gužvanje za vikend

Planiram pogledati te ponude za Murakamija ako ima nešto da nema kod nas prevedeno.

Zanima me i ova Mitopeja sa Nordijskom, to čujem da će u nedjelju biti i za kupiti pošto je predstavljanje knjige?

I naravno, Fibra i stripovi, tamo ću ostaviti najviše novaca. Jedino mi propade plan da kupim cjelokupan opus Adolfa kad je rasprodana prva knjiga hm. Jebemu
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 17:27   #426
Ima li zatočenik neba od zafona možda u prodaji? zna li itko?
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 23:48   #427
Ekipa znate li jel postoje nekakvi ormarići di bi mogao ostaviti ruksak?
Dolazim izvan Zg-a i nosim frendu (koji će mi se tek kasnije priključit) neke stvari u njem. Prošle godine su mi leđa otpala nakon 5 sati tumaranja po paviljonima
afos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 00:05   #428
Prošle i ove godine ima knjižider - tamo možeš ostaviti knjige.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 00:54   #429
Odlično, hvala
afos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 08:29   #430
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
djemba, ima li Nova knjiga ili Šahinpašić neke prijevode Murakamijeve koje VukovićRunjić nema? Ako znaš, naravno

Ja još nisam otišla na Interliber, nemam kad preko tjedna, jedino mi preostaje gužvanje za vikend

Planiram pogledati te ponude za Murakamija ako ima nešto da nema kod nas prevedeno.

Zanima me i ova Mitopeja sa Nordijskom, to čujem da će u nedjelju biti i za kupiti pošto je predstavljanje knjige?

I naravno, Fibra i stripovi, tamo ću ostaviti najviše novaca. Jedino mi propade plan da kupim cjelokupan opus Adolfa kad je rasprodana prva knjiga hm. Jebemu
Misiš na sajmu ili općenito ? Pretpostavljam da misliš na sajam i 99 % sam siguran da nemaju novije prevode ..samo su starija izdanja knjiga jeftinije nego ove naše.
Dakle ako trebaš nove naslove zaboravi na crnogorce i bosance na sajmu .
Jedino geopoetika izbacuje nove naslove ali njih nisam vidio na sajmu .
I sretno s gužvom ako budeš išla .Ja samo opet jučer oko podneva i već je bilo na neizdržat u onom glavnom paviljonu..
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 10:53   #431
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
ima li Šahinpašić neke prijevode Murakamijeve koje VukovićRunjić nema?
Kolega djemba je odgovorio ali možda nije dovoljno pojasnio. Šahinpašić ima zbirku priča I slon iščeznu, V&R nju (još) nije objavio.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:00   #432
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Misiš na sajmu ili općenito ? Pretpostavljam da misliš na sajam i 99 % sam siguran da nemaju novije prevode ..samo su starija izdanja knjiga jeftinije nego ove naše.
Dakle ako trebaš nove naslove zaboravi na crnogorce i bosance na sajmu .
Jedino geopoetika izbacuje nove naslove ali njih nisam vidio na sajmu .
I sretno s gužvom ako budeš išla .Ja samo opet jučer oko podneva i već je bilo na neizdržat u onom glavnom paviljonu..
A da, svake godine je tako, peti paviljon je neprohodan. Već sam navikla jer svake godine idem samo preko vikenda. Dvije godine sam radila na Interliberu, kako je lijepo preko tjedna, recimo ponedjeljak ujutro, milina jedna za hodati
Ma zanimalo me ima li ova knjiga "I slon iščeznu" što je ispod Hard Boiled naveo. Vidjela sam na stranicama Nove knjige da imaju "Muškarce bez žena" pa me zanimalo ima li za kupiti na Interliberu.

EDIT: sad sam na prethodnoj stranici vidjela da nema "Muškaraca bez žena", ali napisao si ranije da Crnogorci imaju štand isto, nemaju u ponudi onda to?

Možeš li napisati jesu li oni i Šahinpašić u 6. paviljonu?


Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Kolega djemba je odgovorio ali možda nije dovoljno pojasnio. Šahinpašić ima zbirku priča I slon iščeznu, V&R nju (još) nije objavio.
E da, to me zanimalo, i ovo za Novu knjigu ako izlažu, ako imaju "Muškarce bez žena"

Zadnje uređivanje Kela : 11.11.2017. at 12:10.
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:04   #433
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Prošle i ove godine ima knjižider - tamo možeš ostaviti knjige.
Ovo je super, nisam imala pojma da ima, a dobro bi mi došlo za one Fibrine knjižurine, otpadoše ramena noseći.

Gdje se nalazi?
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:41   #434
Izgleda da Šahinpašić ne izlaže na Interliberu ove godine Prošle godine su bili u petici, odmah u onom prvom prolazu s desne strane, negdje oko sredine. Nova knjiga je u 6. paviljonu, imaš mapu na 19. strani pdf-a.

Btw, ako si baš zapela za tu Murakamijevu knjigu, možeš ju nabaviti preko Superknjižare, (bar) dok traje Interliber imaju popust 20%
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:54   #435
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Izgleda da Šahinpašić ne izlaže na Interliberu ove godine Prošle godine su bili u petici, odmah u onom prvom prolazu s desne strane, negdje oko sredine. Nova knjiga je u 6. paviljonu, imaš mapu na 19. strani pdf-a.

Btw, ako si baš zapela za tu Murakamijevu knjigu, možeš ju nabaviti preko Superknjižare, (bar) dok traje Interliber imaju popust 20%
Hvala, gledala sam tu mapu, sad vidim di je Nova knjiga, a jesi li ti vidio da nema Šahinpašića ili po mapi zaključuješ? Pitam jer znam da je Fibra recimo na petom paviljonu, a nigdje ju ne vidim na mapi, pa možda neki nisu navedeni?
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:28   #436
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
jesi li ti vidio da nema Šahinpašića ili po mapi zaključuješ?
Pogledao sam popis izdavača za ovu godinu i nisam našao Šahinpašića, na samom sajmu ih nisam tražio. Ali moguće da neki izdavači nisu navedeni ili su kod nekog drugog izdavača, u podnajmu. Zato sam ti i napisao gdje sam ih prošle godino vidio.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:40   #437
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
Ovo je super, nisam imala pojma da ima, a dobro bi mi došlo za one Fibrine knjižurine, otpadoše ramena noseći.

Gdje se nalazi?
U petom i šestom paviljonu, petom na katu, u šestom uz neki zid.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:04   #438
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Pogledao sam popis izdavača za ovu godinu i nisam našao Šahinpašića, na samom sajmu ih nisam tražio. Ali moguće da neki izdavači nisu navedeni ili su kod nekog drugog izdavača, u podnajmu. Zato sam ti i napisao gdje sam ih prošle godino vidio.
Aha, da, potražit ću ih u petici.
Sad sam vidjela na tražilici izlagača sljedeće:
BTC Šahinpašić , paviljon: 5, štand: 8a,19b
kod: Dominović d.o.o., paviljon: 5, štand: 8a,19b
BTC Šahinpašić , paviljon: 6, štand: 4c
kod: Dominović d.o.o., paviljon: 6, štand: 4c

Da, moguće da nisu navedeni jer su kod ovih?

Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
U petom i šestom paviljonu, petom na katu, u šestom uz neki zid.
Hvala!
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:17   #439
Maloprije sam se vratila sa Interlibera i pomalo sam razocarana. Nova izdanja su vecinom na smijesnim snizenjima od 15-20 kn (cast izuzecima) i znam da ce prije Bozica biti na vecem popustu. Neki prodavaci prodaju knjige po punim cijenama (Hangar 7), a neki cak neke knjige prodaju skuplje nego su ih prodavali prosle godine (Znanje).
Ima i paradoksa sa se neke knjige na standu Mozaika prodaju jedna za 80 kn a tri za 200 (Npr knjige od Kathleen E. Woodiwiss koje su po 159 i 179) i onda odes u paviljon do i to na stand rasprodaje i tamo je svaka 120.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:46   #440
Quote:
screppy kaže: Pogledaj post
Dali je netko mozda vidio na V.B.Z standu "marvel age of comics"?
Jesam.
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.