Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 17:34   #81
Advent u centru kaotican. I meni je previse tog mirisa kobasa. Ali super su mi standovi s nakitom i sl.

Djeca se najvise zadrzala na toboganima u bogovicevoj.

Zeljeznicki muzej fora i slatko. Djeca (i odrasli) se voze u mini vlakicima. Radi od 15-19h, u 17:30 je strucno vodstvo. Besplatan ulaz. Na ulazu stand s fritulama. Fin miris.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 10:17   #82
Protrcala sam centrom od Trga do Zrinjevca i taj dio me se nije nesto dojmio. Ali planiram do tunela pa na Stross i onu livadu iznad Strossa...ne mogu se sjetiti kako se zove.
Isla sam preko dana i bila je poprilicna guzva, mogu misliti kako je navecer. Mislim zapravo da cu Advent obici iza Nove godine kada se malo smiri ova siza...

Zadnje uređivanje Tarjasky : 19.12.2017. at 11:29.
Tarjasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:57   #83
Quote:
Tarjasky kaže: Pogledaj post
Protrcala sam centrom od Trga do Zrinjevca i taj dio me se nije nesto dojmio. Ali planiram do tunela pa na Stross i onu livadu iznad Strossa...ne mogu se sjetiti kako se zove.
Isla sam preko dana i bila je poprilicna guzva, mogu misliti kako je navecer. Mislim zapravo da cu Advent obici iza Nove godine kada se malo smiri ova siza...
cuj, ako te se nije dojmio zrinjevac... vrati se po mraku.
puno je ljepsi od npr. tunela - on ce ti onda stvaaarno biti bez veze.
Stross kao Stross - lijepo je.
kao i vranyczanyjeva livada (na nju mislis, jel?)

i nece ti biti nista manje ljudi poslije bozica i nove - tad su klinci na praznicima, a gro skvadre na godisnjem. prosle godine cak je veca gungula bila po danu tjedan nakon nove nego oko bozica.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:19   #84
u subotu u 10 na klizanju na tomislavcu skoro žive duše nije bilo, milina za klizati.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:32   #85
Quote:
Tarjasky kaže: Pogledaj post
Protrcala sam centrom od Trga do Zrinjevca i taj dio me se nije nesto dojmio. Ali planiram do tunela pa na Stross i onu livadu iznad Strossa...ne mogu se sjetiti kako se zove.
Isla sam preko dana i bila je poprilicna guzva, mogu misliti kako je navecer. Mislim zapravo da cu Advent obici iza Nove godine kada se malo smiri ova siza...
ne mora nuzno bit guzva navecer. je, ali ne mora biit
racunaj da je hrpa ljudi po gradu (pogotovo tjedan) jer putuju na posao/s posla/skole, kupuju poklone i da put glavni kolodvor -trg je uvijek krcat. advent ga samo dodatno nakrca.
pogotovo, jer je ljudima usput nesto prigrist
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 13:34   #86
bila na adventu u ZG...reko da vidim to svjecko čudo - kad ono pravi vašar...samo fale bradate žene i kepeci...
project zwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 14:15   #87
Quote:
project zwo kaže: Pogledaj post
bila na adventu u ZG...reko da vidim to svjecko čudo - kad ono pravi vašar...samo fale bradate žene i kepeci...
bas je divan.
steta sto traje tako kratko...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:02   #88
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
bas je divan.
steta sto traje tako kratko...
Slažem se, predivan je i nije vašar, pogotovo što više nema onog šatora na Trgu. Divan je i djeca i ja smo guštali u njemu i žao mi je šta dio nisam stigla obići,
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.